• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Holkyyy mám dobrou zprávu dne : Triple testy nám vyšly prej na výbornou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jsem tak rááááááádaaa :dizzy_face:
9. únor 2010 v 11:54  • Odpověz
A na velký utrazvuk do Prenatalu jedem 4.3. :dizzy_face:
9. únor 2010 v 11:54  • Odpověz
Syll, gratulace k triplům :slight_smile:

Toltec, jé ahoj, po dlouhý době :slight_smile:
9. únor 2010 ve 12:03  • Odpověz
syll: gratulujuuuuuu :dizzy_face: :wink: :grinning:
9. únor 2010 ve 12:08  • Odpověz
toltec: ahoooj. Nu jo, je to tak. 1.2. na mě vykoukly //. Miminko jsem ještě neviděla, na kontrolu jdu až za 13 dní, ale věřím, že je všechno v naprostém pořádku a miminko se má u mě dobře. :dizzy_face:

syll: gratuluju, zase další balvan spadl, co? UTZ doplním do tabulky.
9. únor 2010 ve 12:19  • Odpověz
syll: taky gratuluju :slight_smile:
9. únor 2010 ve 12:20  • Odpověz
Holky ano, spadl šutr jak blázen, hned je mi o 100% líííp, musela jsem si dnes koupit i zákuseček na oslavu :grinning:
9. únor 2010 ve 12:29  • Odpověz
Těším se na ten velký UTZ, jsem zvědavá na mimi :grinning:
9. únor 2010 ve 12:30  • Odpověz
Teda holky, jak jsem teď psala na FB, všechno je relativní... Já vždycky "vařila jak pro školku," spousta nám toho zbývala do mrazáku... Ale co Pepa jí už normální jídlo, nějak není co zamražovat a naopak mám někdy nedostatek... A to toho vařím furt stejně, budu se muset naučit vařit víc - přece jen přibude mi domů další chlap :grinning:
9. únor 2010 ve 12:48  • Odpověz
pepi: :grinning:
9. únor 2010 ve 13:09  • Odpověz
pepi: při třetím těhu kamošce MUDr. oznámila ať si koupí velký kastroly, že to bude zase kluk :grinning: :grinning: :grinning: věděla o čem mluví :grinning:
9. únor 2010 ve 13:33  • Odpověz
syll - gratuluju moc k výborným výsledkům tripple testů, věřím, že se moc ulevilo - ten šutr, co ti spadl ze srdce, byl slyšet až u nás v Hradci :slight_smile:
9. únor 2010 ve 13:44  • Odpověz
jinak jsem byla včera na kontrole u výživové poradkyně, doporučila mi pár věcí ohledně jídla a vitamínů, ale moc velké změny v jídelníčku neudělala, tak jsem na sebe zvědavá, jak se váha bude šplhat nahoru :slight_smile:
9. únor 2010 ve 13:45  • Odpověz
Syll moc gratuluju!!! :wink:
9. únor 2010 ve 14:36  • Odpověz
Dneska jsme toho moc nenapovídaly, koukám. No nic. Valím konečně domů. A dám si asi čokoládovej nášup. :wink:
9. únor 2010 v 16:04  • Odpověz
Já dnes moc v práci nestíhala psát. Jedna kolegyně měla sebou v práci štěňátko čivavy a to je tak maličatá prďolka :grinning: váží 340 g, krásně se batolí, papka granulky takový mini a je rozkošná, ale já bych se bála mít doma tak malinkého psíka, že bych o ní zakopla, sice povyroste, ale už jsem zvyklá na toho našeho 16ti kilového. A jmenuje se Jasmínka, krásně to k ní jde. Hedik, ty máš tušim čivavky, viď?
Nechci to zakřiknout, ťuk ťuk ťuk, ale možná to s tou prací nedopadne zle. Dnes přišel první náznak nové organizační struktury, sice jen se týká ústředí, ale naše činnost tam je zasazená, i když pod jiný odbor s názvem jiného oddělení, a psalo se tam v tom smyslu, že krajské pobočky i po spojení by měly fungovat podle dosavadní organizační struktury, vypadá to nadějně, i když může přijít zase bum, ale to se dovíme už koncem března a když vydržíme, tak máme jistotu min. do konce roku. No, nic moc, ale doufám, že do té doby budu pořádně těhu. O té firmě ani zmínka. Prej se říká, že někdo hore potřeboval odtáhnout prachy a zahraje se to do autu, proto se o tom nemluví. O těchle machinacích no comment, ještěže nevíte, co jsme za firmu, ne každému by se to líbilo :grinning:
9. únor 2010 v 16:50  • Odpověz
Holky díky mooooc, jasně ten šutrák byl velice těžký, tak šel slyšet daleko :grinning:
9. únor 2010 v 17:16  • Odpověz
Pavci to je dobře, že se ti ta práce rýsuje jen k dobrému, snad tedy zůstanete všichni na svých místech :wink: A myslim, že do roka budeš řešit mateřskou, takže neboj, chvili to tam ještě zmákneš, a pak huráááá těhulit. :wink:
9. únor 2010 v 17:17  • Odpověz
syll zapomněla jsem ti pogratulovat k super výsledkům. :slight_smile:
9. únor 2010 v 17:26  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
9. únor 2010 v 17:35 • tomahavk
Ahojky holky moc vás tu zdravím nějak vůbec nestíhám v posledních dnech praxe mě teď plně zaměstnává :wink:
syll moc moc gratuluji :slight_smile:
Pavcza ano ano mám čiavky jsou to moji draci s nima se člověk opravdu nenudí :slight_smile:
A jak se máte je nějaká novinka vůbec nějak nic nestíhám :unamused:
9. únor 2010 v 18:28  • Odpověz
chico koukala jsem jak krásně čárky sílej :slight_smile:
9. únor 2010 v 18:32  • Odpověz
holky omlouvam se ale koncim tady, protoze jsem si dovolila napsat o dotaznik a prestoze se tu resi cokoli pro kohokoli ,pohorsila jsem tim spravce aporusila pravidla. diky tem co mi to poslaly, chicoo smaz meprosim z tabulky. ahodne stesti s miminky.
9. únor 2010 v 19:04  • Odpověz
tomahavk, já to stihla taky přečíst a taky jsem se divila, že tu probíráme vše a tohle neprošlo, ale prosím jen kvůli tomu nekonči. Nám tenkrát seškrtali na beremku skoro celé téma a museli si založit nové.
Hedik, jsem netušila, že štěňátko je tak malinkaté. Jen včera jí prvně nechali samotnou doma a chudinka tesknila a byla totalně vysílená, že se báli, že jim umře, byli s ní na veterině a museli jí dávat nějakou výživu injekční stříkačkou. Tak si ji dnes vzala do práce a tam se brzy otrkala. :slight_smile:
9. únor 2010 v 19:39  • Odpověz
hedík: jojo, ještě si pozítří udělám poslední a myslím, že už to není třeba. :wink: Ale tak dlouho jsem na ty // čekala, že aspoň ještě jednou to chci vidět. :grinning: A navíc si aspoň trošku vyplním to čekání na tu kontrolu, i když se to blíží celkem rychle.

tomahavk: nevím tedy o co šlo, ale vykašli se na to. Vždyť sem k nám patříš a že si sem admini zasáhnou, tak na to se vyprdni. Přece kvůli tomu nebudeš odcházet :wink: A jestli potřebuješ něco s nějakým dotazníkem, hoď nám to do IP, určo ti pomůžeme. :wink:
9. únor 2010 ve 20:09  • Odpověz
tomahavk: tak to nechapu cos tam puvodne napsala ze to bylo poruseni pravidel,vzdyt tu resime vsechno mozne a jakepak "odbocovani od tematu" vzdyt mluvime o vsem...??? tak by ale byla skoda kdybys tak razantne s nami koncila :fearful: i kdyz tvoji reakci chapu me kdyz neco nastve taky vetsinou delam velka gesta :wink:

chico: koukla jsem do tveho albicka a dalnice se ti pekne rysuje .-)

holky potrebuji radu - kdy je ovu test pozitivni - kdyz je testovaci carka stejna jako kontrolni nebo tmavsi... a co kdyz je jen o trochu svetlejsi? to jako ze ovulka byla nebo bude... a kdyby byl anovulacni cyklus tak nebude vubec?
9. únor 2010 ve 20:11  • Odpověz
mmaxicko - bohužel ti neporadím, nikdy jsem si ovulační test nedělala :frowning2:

tomahavk - přeci na nás nezanevřeš jenom kvůli adminám, přeci jenom jsme tady pro sebe...
9. únor 2010 ve 21:43  • Odpověz
Holky, docela koukám, co se tu děje, že tu je "Cenzura" vím, ale většinou se adminky kontrolují a "výstřiky moci" se moc neobjevujou.... No ale taky se to dá udělat tak že si na FB založíme snažilkování od září, a může to bejt i tajná skupina, kam se vzájemně pozveme a nikdo nám to cenzurovat nebude....
10. únor 2010 v 06:46  • Odpověz
Dobré ráno holky, i když u nás docela mrazivé, bbbbbrrrrrrrrrrrrrr...... :angry:
U mě se teplota zatím drží, tak jsem zvědavá, jestli vydrží, ale nic mi není, nic necítím, ani bolesti před MS, občas píchnutí v podbříšku, ale teď rozhodně míň než jak jsem tu psala. Tak se nechám překvapit :slight_smile:
10. únor 2010 v 07:16  • Odpověz
Pepi a co ty holky který nemají FB?
10. únor 2010 v 07:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.