• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Lulli - no právě... v duchu jsem počítala kolik jich tak je, a ke konkrétnímu číslu jsem se nedobrala. Víte někdo kolik to je holek, případně které to jsou?

Malej usnul, jdu to využít.
10. únor 2010 v 07:20  • Odpověz
Bré ránečkoo holky, tak dnešním dnem skáču po hlavě do 5. měsíce :dizzy_face: :dizzy_face:

A zároveň musím makati a nějak se mi nechce :slight_smile:
10. únor 2010 v 07:30  • Odpověz
Pepi, patřím mezi ně i já :sweat_smile: Ale myslím, že i hedik psala, že nemá FB. U ostatních nevim.
Pepi, sledovala jsem diskuzi: Moje matka je horší než tchýně a musela jsem se hrozně smát u tvých příspěvků. Né tomu, jak se kvůli mamce trápíš, ale jak jsi to vždycky komentovala a psala. Doufám, že nebudu moc zvědavá, když se zeptám, jak jsi na tom s mamkou teď? Ty ses na ní nějak chystala, ne? A v tom nejdůležitějším to adminy zamkly, tak vůbec nevim konce těch příběhů. Mě úplně nasra...., ne :grinning: ?
10. únor 2010 v 07:30  • Odpověz
Luli, zamkly to na mou žádost. Už mě nebavilo číst od pár "paní moudrých" jak se mám jít léčit že mám duševní poruchu. :wink:
10. únor 2010 v 07:34  • Odpověz
Jo jo, na tu kravku si pamatuju, ta byla fakt hustá a absolutně jsem jí nepochopila, proč tam teda lezla, ta přišla akorát prudit, nic víc. Mít jí u sebe, tak jí takovou fláknu,.......ale fakt :grinning:
10. únor 2010 v 07:36  • Odpověz
Dobré ránko, to byl zas sen, včera jsem byla na jedné hodině teoret. příprava k porodu a můj sen jen o tom jak si balím dokola tašku do porodnice podle seznamu, děsí mě to víc a víc :grinning:
10. únor 2010 v 07:37  • Odpověz
pepi:budeš pořizovat monitor dechu?máš s tím nějakou prax?
10. únor 2010 v 07:37  • Odpověz
Medan :grinning: :grinning: :grinning: To se musíš budit úplně zpocená, ne? Malá, to je hrozný :sunglasses:
S tím monitorem, nevim jak ostatní, ale u nás ho má každá moje kamrádka, i segra a říkaly, že si to bez toho nedokážou představit. Jsou mnohem víc v klidu. Nemusí pořád se strachem kontrolovat mimi v postýlce jestli dýchá,.... fakt je to super věc. A všechny by si ho pořídily znovu :wink: Já do něj na 100% půjdu.
10. únor 2010 v 07:41  • Odpověz
jinak - chytly jsme se po mailu, proč je už nepodstatný. Důležitější je, že jak jsem byla "rozjetá" z tý diskuse, tak jsem jí napsala poměrně ostrej mail, na to že jsem se jí vždy rozpakovala cokoliv říct tak až dost ostrej - víceméně "ať dělám co dělám, stejně to podle tebe bude špatně," "poděkovala" jsem jí tam jak dbá o mou duševní pohodu v těhotenství (šlo vlastně o malýho očkování, začala mě krmit tím jak synek známejch v Americe "dostal z očkování autismus" - co na tom že je to kravina, autismus je genetickej problém a očko mohlo max urychlit rozvoj příznaků) Pak jsem tam napsala něco co všichni kromě ní pochopili jak bylo míněno: Tys už matkou byla, tak teď nech mě nést tu zodpovědnost a rozhodovat za své dítě. Hele a to byla vlna, že ona matkou pořád je, že netušila jak ji nenávidím a bla bla....

Tři týdny jsme spolu nekomunikovaly vůbec, ona se chovala jak desetiletá holka ze základky, když mě viděla na FB tak se odhlašovala atd. Já to vydržela, nekontaktovala jsem ji vůbec, a ona se ozvala až na můj svátek. Takže už se bavíme, ale už to mám v rukou a už si to nenechám vyrazit.
10. únor 2010 v 07:41  • Odpověz
Ahoj holky, přeju vám krásné dobré ráno :slight_smile: .

Pavczo, jak si psala o tom štěňátku, tak včera jsme byli s naší potkankou na veterině a byli jsme s manželem unešení ze štěňátka boxera. Manželovo sestra měla boxíka, kterého bohužel museli nechat loni uspat. Bylo mu čtrnáct let, tak k nim má manžel citovou vazbu. Ale to štěňátko bylo vážně kouzelné. Jinak, co se týká váhy té čivavy, tak je zvláštní, když si uvědomím, že je ještě menší než Elinka v mém bříšku. Ta má přibližně 450 g :dizzy_face: :sweat_smile: .

Syll, rovněž gratuluji, že testy na vývojové vady dopadly dobře. Taky se mi ulevilo, když se mi ani po třech týdnech od odběru z poradny neozvali, a pak když jsem šla na kontrolu, tak mi jen potvrdili, že jsou v pořádku. A jak je to možné, ty potvůrko podivná, že už jsi v pátém měsíci. To je neuvěřitelný. Netěhotníš rychleji než my? :grinning: :grinning: No i když já mám asi co říkat, když jsem v sobotu započala už 6. měsíc :grinning: .

Pepinko, dnes ráno jsem si na tebe vzpomněla, jak si psala, že Martínek bude asi sovička a jsi zvědavá, jak to zkloubíš s Pepčou. Tak to u nás to vypadá asi na skřivánka, protože pohyby jsem cítila už kolem šesté ranní a i teď cítím, jak se hýbe. A ještě k tomu FB, ten taky nemám, takže se připojuji k lulii.
10. únor 2010 v 07:42  • Odpověz
monitor pořizovat nebudu, je to jen tahání peněz. Jo, nedonošeňátkům může pomoct, ale jinak jsem slyšela o spoustě fal. poplachů, stačí aby se mimi natočilo mimo senzor a už je řev a rodiče na infarkt
10. únor 2010 v 07:43  • Odpověz
lulii:ani nemluv, pořádně zpocená :grinning: , no já si ten monitor dechu chci taky koupit, ale ted řeším co mám jako dělat když to zapne poplach, jak mimi pomoci?
10. únor 2010 v 07:44  • Odpověz
dobré ráno kočinky, přeju vám všem hezký den, ráno jsme zase vstávali v pět, ty středy nemám ráda :slight_smile: ale je už polovina týdne tak to letí... Malá neteřinka včera vážila už 1300 gramů, tak nám princezna sílí a roste :slight_smile: ťuk, ťuk, ťuk..
Lulli - taky jsem zvědavá, jak to u tebe dopadne :wink:
medan - a jaká byla příprava na porod? při prvním jsem na to nechodila a i tentokrát to vynechám...
10. únor 2010 v 07:45  • Odpověz
Medan, ten monitor dechu budu taky mít. Dostanu ho od ségry, která si ho chválí. Taky věřím tomu, že budu klidnější.
10. únor 2010 v 07:46  • Odpověz
ale jsem ráda že už mám aspon seznam co mám mít sebou do porodnice :grinning:
10. únor 2010 v 07:46  • Odpověz
zebrafa:no já šla jen na teoret.část protože cvičení mám pořád zakázané, a řeknu že mě to vystrašilo ještě více než jsem byla, to jsme celá já
10. únor 2010 v 07:47  • Odpověz
Jé pepi, tak to je dobře, že už "vládneš" nad ní ty. Asi to bohužel nijak nešlo, než to napsat tak, jak jsi to napsala, jinak by to taky nemusela pochopit nikdy. Ale je vidět, že to pomohlo. A teď už je to teda dobrý nebo má pořád tendence zasahovat, šišlat na malýho, říkat ti, že to děláš špatně,........a hlavně že bys měla vařit každý den něco novýho a NÉ TO OHŘÍVAT (to mě pobavilo nejvíc). Myslíš, že jí to vydrží?
10. únor 2010 v 07:48  • Odpověz
holky já zase věřím tomu, že když se mimi nenarodí předčasně, není to potřeba... To radši ty tři tisíce použiju jinak :slight_smile:
taurusenka: a říkala ti ségra jak se zachovat když ten poplach se zapne a nebude to planý poplach?
No já ten monitor budu kupovat nový za 2300,-
10. únor 2010 v 07:49  • Odpověz
medan - pokud by to nebyl planný poplach, tak se snažit malého probrat a volat hnedka záchranku...
10. únor 2010 v 07:49  • Odpověz
Lulli, upřímně? myslím že ne. Ale myslím že bude stačit připomenout a srovná se. Kdybys viděla, jak tady malýmu "polohlasem" říkala "tys mi tak chyběl," ale samozřejmě abychom to slyšeli taky - no neviděla ho měsíc že jo...
10. únor 2010 v 07:51  • Odpověz
Pepi - máš to s mamkou teda veselý :frowning2: snad jí to chvíli vydrží a nechá tě být maminou se vším všudy. Taky se s našima občas neshodnu ve věcech výchovy, ale naštěstí se do toho (většinou) nepletou...
10. únor 2010 v 07:51  • Odpověz
Zatím jsem to vždycky byla já, kdo přilezl a škemral o vzetí na milost, to že jsem se jí fakt neozvala pro ni bylo novum. A ona vždy vytáhla něco čím mě ťafla, zdeptala k slzám a pak blahosklonně pronesla "matka odpustí i vrahovi" a teda mě milostivě "odpustila"
10. únor 2010 v 07:53  • Odpověz
ahoj holky,
před chvílí nám přišla říct naše vedoucí, že její nadřízený jí příšel říct, že paní ředitelka potvrdila, že dál budem fungovat tak jako doposud, takže o místo nepřijdu, hurá :slight_smile: , alespoň ne letos :slight_smile:
ten monitor - u prvního jsem ho neměla, nejsem si jistá, jestli v tu dobu vůbec něco takového bylo. A tentokrát bych to měla půjčené od kamarádky (shovala to se slovy, všask se ti to jednou bude hodit), jinak bych to asi nekupovala...
pavczo - tak to je super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tak se můžeš hodit do klidu, a ono se to všechno nějak vyvrbí :wink:
10. únor 2010 v 07:54  • Odpověz
PAVCZO, SUPEEEEEER!!!!!!! Raduju se s tebou. :wink: A teď mě omluvte, jdu využít že "šéf" spí a jdu se taky natáhnout.
10. únor 2010 v 07:54  • Odpověz
pepi - tak to plně chápeme a přejeme hezký sny :slight_smile:
10. únor 2010 v 07:55  • Odpověz
A taky mám od včera domluvenýho novýho gynekologa, budu protekční pacient :grinning: doufám, že nebudu litovat.
10. únor 2010 v 08:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.