• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Pavczo, paráda a hlavně klídeček na mimi, tak hurá miminko k Páje, jdi k ní, jdi!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning:

Medan, pokud mimi opravdu přestane dýchat a začne to řvát, tak je to právě dělaný tak, že když to řve, mimi se lekne a tím jak se lekne, tak začne dýchat. Kolem mě mi kámošky říkaly, že žádný planý poplach nebyl, ale jasný, že jakmile se mimi začne dost hýbat, už je to nanic, protože jak psala pepi, tak z podložky sleze a řve to. Všude píšou, že má uplatnění tak do půl roku věku dítěte. A taky záleží, co koupíš no(prostě kus od kusu).
10. únor 2010 v 08:03  • Odpověz
Medan, souhlasím se Zebrafkou. Se ségrou jsme se o tom nebavily, protože vždycky spustil, když špuntíka vytáhli z postýlky a zapomněli to vypnout. Ale jedné mojí kamarádce se stalo, že jí miminko zmodralo. Byl u toho i její tehdy přítel nyní manžel, který s mimčem pořádně zatřásl a on popadl dech. Ta moje kamarádka na to nerada vzpomíná, protože přiznala, že kdyby tam její manžel nebyl, tak neví, co by dělala.

Pavczo, to je naprosto skvělá zpráva. Určitě se ti pekelně ulevilo. Ale i tak si myslím, že brzy ta mateřská bude :wink: .
10. únor 2010 v 08:04  • Odpověz
Dobré ráno holčinky!
10. únor 2010 v 08:05  • Odpověz
Lulii, tak jestli to má uplatnění do půl roku věku dítěte, tak jsem ráda, že to té svojí neteřince nevezmu z podprdelky moc brzy :grinning: :slight_smile: . V červenu jí bude už osm měsíců :slight_smile: .
10. únor 2010 v 08:06  • Odpověz
Pavczo, super, skvělý zprávy! Jak s prací tak s novým gynekologem - držím pěsti, abys byla spokojená! :wink:
10. únor 2010 v 08:06  • Odpověz
Dobré ránko, koukám, že to tu po ránu žije.

K tomu FB, já ho sice mám, ale v práci mi nejde. :unamused: Tak prosím zůstaňme tady, snad už adminky zasahovat nebudou. Já jsem ráda, že si sem můžu přijít odfrknout od práce. :wink:

pavczo: super. Dopadlo to dobře. Uf.
10. únor 2010 v 08:09  • Odpověz
Doufám, akorát ta sestřička, se kterou mluvila tchýně, taky říkala, že tak tři měsíce je minimum čekání na snažení :unamused: takže jsem taková nejistá, já si říkám, že bych tomu od března nechala volný průběh, že se to nepovede hned, ale, co kdyby jo a nedopadlo to dobře, tak zase, abych si to nevyčítala. Ale čekat dýl už nemůžu vydržet. A čekám, kdy už přijde ta ms, ať se můžu zařadit aspoň do tabulky snažilek.
10. únor 2010 v 08:10  • Odpověz
tauru :grinning:
No ono to pak nemá smysl, pak se mimi v postýlce začne převalovat sem a tam, sleze z tý podložky a bude to řvát, řvát a jen řvát. A když to má tvoje segra taky, tak na tom asi něco bude, ne? :wink:
10. únor 2010 v 08:11  • Odpověz
Tauru: Taky se mi zdá, že to nějako letí, to je zajímavé :dizzy_face:

Jinak monitor dechu určitě chci, a k tomu je prej dobrá ta kokosová matrace, že dobře propouští jsem slyšela. Určitě ho pořídíme, možná někde ve slevě, nový snad nebude potřeba. :slight_smile:
10. únor 2010 v 08:12  • Odpověz
Pavczo, já si myslím, že je to jen na vás, kdy se začnete zase snažit (samo když budete oba naprosto v pořádku).
10. únor 2010 v 08:13  • Odpověz
Jé syll, ani jsem ti nepogratulovala k dobrým zprávám z kontroly. Moc moc moc gratuluju :slight_smile:
10. únor 2010 v 08:14  • Odpověz
Pavczo super :grinning:
10. únor 2010 v 08:14  • Odpověz
syll.:Já koupila jen polokokos matraci
10. únor 2010 v 08:16  • Odpověz
jinak k tomu monitoru dechu, kámoška to zažila a taky říkala že s mimi jen zatřásla a zas to bylo ok
10. únor 2010 v 08:16  • Odpověz
Jinak včera na tom kurzu říkala paní že je dobré mít do porodnice i nafukovací kruh na sezení
10. únor 2010 v 08:18  • Odpověz
medan o tom kruhu jsem taky už četla a i viděla už na nějaký fotce i tady na koníku, prý budem rádi, když si nějak sednem :slight_smile:
10. únor 2010 v 08:21  • Odpověz
Jojo, na kruhu jedna moje kámoška proseděla 14 dní :dizzy_face: , ale druhá ho zase vůůůbec nepotřebovala.
10. únor 2010 v 08:22  • Odpověz
no jen musím zjistit kde ho sehnat
10. únor 2010 v 08:28  • Odpověz
Lulii, ten monitor dechu teď nepoužívá moje nejstarší ségra (mudra mudrovatá), ale moje starší ségra, které se loni narodila holčička. Používala ho už před osmi lety, kdy se jí narodilo první mimčo (můj synovec Pepíno :grinning: ) a byla s ním spokojená, tak ho používá zase. Mimochodem prý mi dá i kokosovou matraci do postýlky. Jsem vybavená jak na dvojčátka :grinning: .

Medan, s tím kruhem souhlasím. V roce 2005 jsem podstoupila odstranění cysty na bertholiho žláze a zařekla jsem se, že v životě nebudu rodit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .
10. únor 2010 v 08:29  • Odpověz
taurusenka:tak to máš super, u nás si musíme vše koupit, nějak není po kom dědit
10. únor 2010 v 08:32  • Odpověz
Tauru, ty to máš opravdu dobře zařízený :wink:
10. únor 2010 v 08:35  • Odpověz
Proti nástřihu a případnému poranění při porodu prý pomáhá e-pino (doufám, že jsem to napsala dobře). Na MK je myslím na to taky diskuze. Ptala jsem se ségry, jestli to její těhulky používaly a říkala, že některé to měly a vážně to fungovalo, jenomže je to drahý (přibližně 3 tis.).
Jestli jsem to pochopila dobře, tak to funguje tak, že vsunete nástavec s balónkem do pochvy, který se postupně nafukuje (představte si klasické měření tlaku s tím balónkem). Je to na posilování svalů pánevního dna a jsou dva druhy. Jeden je levnější bez zpětné vazby a druhý dražší se zpětnou vazbou, tzn. že vám ukáže, jak moc se vám ty svaly zpevnily. Četla jsem příspěvek maminky, která psala, že si to tak vymakala, že před porodem ze sebe vytáhla balónek velikosti menší dětské hlavičky. To jsem tedy zírala. :fearful: :fearful: :fearful:
10. únor 2010 v 08:36  • Odpověz
Jojo, to má taurusenka dobrý, že má po kom dědit, u nás taky není po kom...a ještě budeme mít se ségrou dětičky stejně, tak všechno budeme nakupovat spolu nový. Ale ani mi to nevadí. Možná něco málo dostanu od kamarádek, které už budou mít starší dětičky, ale s ničím nepočítám. :slight_smile:
10. únor 2010 v 08:37  • Odpověz
:grinning: tak si zas říkám že nemusím mít vše
10. únor 2010 v 08:40  • Odpověz
Tauru a ty to zkusíš? Koupíš si to? Nebo zatím jen tak o tom přemýšlíš?
A to znamená, že by tě pak nemuseli ani nastřihnout?
tauri: to zní dobře. Oni se prý ty svaly mají posilovat i nějakým tím cvičením nebo tím, že přerušuješ moč, když čůráš.To dělám nevědomky už několik let. :grinning:
Chicool, tak ty budeš mít porod bez problémů :grinning: :grinning: :grinning:
10. únor 2010 v 08:41  • Odpověz
lulii: :grinning: no otázka je, jestli to dělám správně. Ale zrovna mi to popisovala kamarádka, co bude rodit v květnu, že chodí na nějaké cvičení, kde tohle říkali, tak jsem se musela smát, že posiluju pánevní dno už docela dlouhooo. :grinning:
10. únor 2010 v 08:44  • Odpověz
Tak snad ti to opravdu k něčemu bude. Hele a proč takhle "cíkáš" :sweat_smile: ? Já popravdě ani nevim, jak to provádim, budu se muset na to soustředit, až se mi bude chtít na záchod :dizzy_face: :dizzy_face:
10. únor 2010 v 08:46  • Odpověz
tauri - teda představa, že doma trénuju vlastně porod s balónkem mě nějak neláká a nedovedu si to představit :slight_smile: i když pak dotyčná byla asi v pohodě :slight_smile:
10. únor 2010 v 08:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.