• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
lulii: já nevím, proč to takhle dělám, prostě přerušuju. Jinak už se ani nevyčůrám, ale zvláštní smysl to nemělo, nezačla jsem to dělat vědomě, prostě to tak dělám, musela jsem se právě smát, když mi to kámoška popisovala...že vlastně už cvičím na porod. :slight_smile:
10. únor 2010 v 08:49  • Odpověz
Holky já nevím, ale já mám pocit, že když je těsně před porodem, tak mám prostě celou "pipku" plnou mimina :grinning: :grinning: :grinning: a natož si tam dávat balonek, to je fakt možný? Ale věřim tomu, že to pomůže :wink:
10. únor 2010 v 08:50  • Odpověz
Chicoolko, tak pokračuj, posiluj a na porodním sále se budeš jen a jen usmívat :dizzy_face:
10. únor 2010 v 08:51  • Odpověz
Lulii, jak už jsem několikrát psala, mám panickou hrůzu z porodu, takže jakmile jsem na internetu četla upoutávku "porod bez nástřihu", hned jsem si to přečetla. Zvažovala jsem to, ale nepůjdu do toho.
S tím posilováním svalů je to pravda. Taky jsem to četla, že přerušování při močení posiluje svaly pánevního dna. Od doktorky jsem na to dostala i pár cviků, ale ty mě tedy absolutně nebaví. Pro mne byl opravdu ideální ten orbitrack, který teď ale nemůžu používat. Mám ale veliký problém se skřípnutým svalem nebo nervem, který mi způsobuje nehorázné bolesti pod levým prsem a směřuje to až do bříška (čím je bříško větší, tím větší a častější jsou i bolesti). Ségra mi doporučila kroužit pánví na gymnastickým míči, že by to ten blok mohlo postupně uvolnit. Tak jsem si ten míč půjčila od švagrové a zkusím na tom řádit :grinning: :grinning: . Právě i z důvodu pohybu se těším až tahle příšerná zima skončí a budu moct zase vyrazit na procházky, abych se alespoň trochu hejbala.
10. únor 2010 v 08:53  • Odpověz
Tauru, ten míč je dobrej, hlavně na záda. To si budeš chválit. Já si z toho balonku nedělám srandu, já mám taky panickou hrůzu z porodu, z jehel, nástřihu, šití a to ještě nejsem ani těhotná. Co já budu dělat pak, až půjde do tuhýho, to fakt netušim :grinning: Jen si to nedokážu představit. A dávat za to tři tisíce mi přijde dost. Kdyby to bylo aspoň levnější. Asi přejdu na chicoolky metodu :wink:
10. únor 2010 v 08:57  • Odpověz
taurusenko: já se taky tak těším na jaro, až bude déle vidět a po práci půjdeme na procházku. Jůůů. Bude to hned veselejší. A v létě budeme chodit já na nanuka a přítel na pivo k rybníkům, už to vidím. Budu tak pyšná na své bříško. :dizzy_face:
10. únor 2010 v 08:58  • Odpověz
lulii: :grinning: prej chicoolky metoda :grinning: Holky, já zatím strach nemám, zdá se mi, že větší fuška byla dostat miminko dovnitř :grinning:, ven už prostě musí. :grinning: :grinning: :grinning:
10. únor 2010 v 09:00  • Odpověz
tak to já mám už strach velký a vše mě děsí :grinning:
10. únor 2010 v 09:01  • Odpověz
medan: to je mi jasný, já si zatím vyskakuju, když je porod ještě ták daleko. I když ono to uteče, jak se oteplí, poletí to bleskem a bát se začnu také. :wink:
10. únor 2010 v 09:04  • Odpověz
Lulii, taky jsem to tak nebrala, že by sis z toho dělala srandu. :wink: Je to jen další info, které jsem se na internetu dozvěděla a je dobré znát co nejvíce možností a pak se rozhodnout. A máš pravdu, tři tisíce je relativně vysoká částka, proto si to nepořídím. Nevím, jak bych to pak ještě někdy využila. Taky jsem zvědavá, jak ten porod zvládnu. No, za čtyři měsíce se to dozvím :sweat_smile:.
Chicooli, přesně tak. Bude déle světlo, nemusíme se po práci omezovat jen na místa, kde je veřejné osvětlení, nebude tak příšerná zima a hlavně ... zmizí to nehorázný náledí, po kterým chodím, jako bych měla v kalhotech. A ty si na to teď dávej taky majzla. Nevím proč, ale vždycky jsem si dávala pozor jen kvůli pádu, protože jsem se bála, abych neublížila Elince a vůbec mi nedocvaklo, že bych jí mohl nejen tím pádem ublížit, ale taky bych třeba nemohla nebo naopak musela na RTG a co pak, kdyby byl nějaký problém. Vím, že se používá kdejaká ochrana, ale v tomhle stádiu bych měla pořádně nahnáno.
10. únor 2010 v 09:08  • Odpověz
Chicoolí :grinning: :grinning: :grinning: , taky si říkám, že dovnitř může ven musí. Ale moc mi to na tom strachu neubírá. :slight_smile:
10. únor 2010 v 09:10  • Odpověz
Holky nebojte, půjde vám to dobře, jste přeci šikuly :wink:
10. únor 2010 v 09:13  • Odpověz
tauri: já chodím taky jak potentěná. Mám též děsný strach, že se někde vymajznu a ublížím tím miminku, takže na sebe dávám obzvlášť pozor. A ještě jak chodíme se ségrou do stejný práce, tak chodíme obě připotentěné a ještě si navzájem pořád říkáme, jdi opatrně. No docela sranda. Vidíš, taky mě rentgen vůbec nenapadl. No myslím, že budu teď chodit ještě jako větší kakáč. :grinning:
10. únor 2010 v 09:18  • Odpověz
Chicoolí, tak to vás musí být naprosto úžasný pohled :grinning: . Ale děláte dobře. Teď vážně není nic důležitějšího než miminko. :dizzy_face:
10. únor 2010 v 09:20  • Odpověz
Chicoolí............jako KAKÁČ - to mě fakt pobavilo, až tady brečím smíchy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Docela bych vás chtěla po ránu vidět, ale co, bezpečnost je bezpečnost, ne? :wink:
10. únor 2010 v 09:22  • Odpověz
chicoola:bud ráda že jste dvě když jdu já s manželem on letí a já na něj vždy křičím at pak na mě někde počká že já nebudu za ním běhat
10. únor 2010 v 09:24  • Odpověz
Medan, taky dobrý páreček k pohledání :grinning: :grinning: :grinning:
Já se z vás pos... smíchy, fakt :slight_smile:
10. únor 2010 v 09:25  • Odpověz
lulii: :grinning: tak to jsem ráda, že jsem tě pobavila. :wink: Jo, je to sranda na cesta do/z práce. Ještě je tu takovej celkem úzkej chodník, kterej je právě tím náledím zúženej. Ale tak já nosím trekové boty, tak s těma to celkem jde. Začla jsem je nosit, když mi do normálních zimních kozaček teklo a tohle jsou kotníkové letní trekové boty, 4 hodiny jsem v nich chodila ve sněhu, když jsme byli na procházce a vůbec neprotekly. A mají i super podrážku, takže balanc udržím. :wink:

medanko: taky dobrý...a čeká? Nebo zpomalí?
10. únor 2010 v 09:30  • Odpověz
chicoola:většinou zpomalí ale jen na chvilku
10. únor 2010 v 09:33  • Odpověz
tak teda "KAKÁČ" je slovo, které mě tady taky ohromně pobavilo, vyprskla jsem smíchy, že kolegové na mě nevěřícně zírali :slight_smile: a taky se těším už na jaro, že bude trochu teplo. Sníh jsme si užili, nepamatuju si, že by v Hradci bylo tolik sněhu a takovou dobu, ale čeho je moc, toho je příliš :slight_smile:

Jinak se začíná dělat plán na duben - listopad, máme nahlásit dovolený, tak z toho mám trochu blbej pocit, že to tajím,a le jinak to nejde, tak mě pak snad neukamenujou :slight_smile:
10. únor 2010 v 09:40  • Odpověz
zebrafko, tak to zkus nějak oddálit, že prostě ještě nevíš, kdy si chceš vybrat dovolenou. A nebo si to spočítej tak, že si vybereš dovolenou těsně před nástupem na mateřskou a bude ti to hezky navazovat. Ale nejhorší je, že nikdy nevíš dopředu, jak co bude.
10. únor 2010 v 09:45  • Odpověz
Lulli - no právě a zas kvůli synovi, jako dítku školou povinné, si chci vybrat dovolenou přes prázdniny... ale jak píšeš, nikdy nevíš, co bude - asi by to byl šok, kdybych ze dne na den zůstala doma...
10. únor 2010 v 09:47  • Odpověz
tak jsme tu... chrněl dvě a půl hodiny, já dvě hodiny a vůbec to nebylo špatný :slight_smile:
10. únor 2010 v 09:49  • Odpověz
Zebraf, tak to se s tím budeš muset nějak poprat. Tak tam něco napiš a uvidíš. Ono to nějak dopadne, ne? A co malý, už ví, že bude velkým bráchou?
10. únor 2010 v 09:50  • Odpověz
zebrafko: kakáč je dobrý slovo, doma ho běžně používáme. A dětem říkáme kakínci. Jsme si dneska zrovna ráno s přítelem říkali, že jsme si měli mezi jména dát to kakáč. Jako Jan Kakáč Novák (to není naše jméno, jen příklad)...a přítel to pak doplnil...jo a pozvánku na hostinu bychom napsali: přijďtě v 17:00 na hostinu, dostanete ho*no. :grinning: My si takový legrácky doma běžně děláme. Jsme blázni na svobodě. Ale hodně se spolu nasmějeme.

No a s tím, že to v práci zatím tajíš, s tím si hlavu nedělej. Já taky. Tak co, zatím to od dr. potvrzené nemáme, tak přece nebudeme hlásit, počůrala jsem test a je pozitivní. :wink: Já si počkám na první kontrolu a za nějaký týden po kontrole mu to řeknu. Nebudu čekat do 13tt. Věřím, že všechno půjde dobře a miminko bude zdravé. :dizzy_face:
10. únor 2010 v 09:50  • Odpověz
Pepi, ten čas tak strašně rychle letí, fakt mi nepřijde, že už dřepim u počítače dvě hodiny :sweat_smile: . Tak hlavně že jste oba do růžova :wink:
10. únor 2010 v 09:51  • Odpověz
Jo jen doplňuji to "Jan Kakáč Novák" jsem myslela na oznámení. Nějak mi to tam vyklouzlo. :wink:
10. únor 2010 v 09:52  • Odpověz
Holky, stane se Pepovi něco, když si odkousl kousek kůry z pomeranče a zdlábnul ho? Max se bude šklebit, ne, a zbytek už jsem mu zatkla :grinning: ten má chutě, minulej tejden Masox, dneska tohle... bože chraň s čím přijde příště :grinning:
10. únor 2010 v 09:53  • Odpověz
Chicoolí, vy jste teda parťáci k pohledání. U vás musí být veselo. Ale musím se přiznat, že my jsme taky takový. Moc se nasmějeme a kdybyste někdy slyšeli ty kraviny, co z nás vypadnou.......Kolikrát se ani nedivim miminku, že se mu k nám nechce. Protože si musí říkat, že k takovým bláznům přeci nemůže jít :grinning:
10. únor 2010 v 09:54  • Odpověz
Pepi :grinning:
Nic se mu nestane, max se pos...Ale ani to ne, neboj.
10. únor 2010 v 09:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.