• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Holky, pro ty, který nechcete oznámení "princezna v kočáře," "labutí krky do srdíčka" atd, jsou úchvatný oznámení na www.svatbajinak.cz :grinning:
10. únor 2010 v 09:55  • Odpověz
Naše pořád mají :grinning: pro zvědavé, O22 a P22 :grinning:
10. únor 2010 v 09:58  • Odpověz
lulii: joooo, to my jsme taky blázni. Kdybyste nás někdy slyšeli, jsme jak malé děti. Pošťuchujeme se, hrajeme si, třeba máme hru, že okolo postele plavou krokodýli a vždycky se "pereme" a když někdo dá nohu na zem, tak mu jí sežere krokodýl. No jsem na něj vyzrála, když jednou nebyl doma, tak jsem mu řekla, že jsem postavila hráz a všichni krokodýli jsou u jeho části postele. No legrace musí být.
10. únor 2010 v 10:01  • Odpověz
Chicoolko, Vy jste teda vtipálci! :grinning: Aspoň máte veselo! :wink:
10. únor 2010 v 10:04  • Odpověz
Pepi, tak to rozhodně nechci já, labutě, růžová princezna, .......Rychle jsem to jen přejela očima a musím uznat, že je to boží, originální a určitě se by se všichni nasmáli. Tak večer to jdu ukázat mýmu a uvidíme, co na to řekne.
10. únor 2010 v 10:05  • Odpověz
Pepi: jojo, tyhle stránky znám a chilli papričky jsou božíííííí. Já jsem oznámení udělala sama a včera ho poslala k tisku. Napsala jsem tam citát járy cimrmanna: můžete o tom vést polemiky, můžete s tím nesouhlasit, ale to je asi tak všechno, co s tím můžete dělat. A pak: na základě cimrmannova zjištění, že lidé věří jenom tomu, co vidí se...já a můj přítel rozhodli, že vás přesvědčí o tom, že to myslí vážně. A k tomu jsem připojila obrázek dvou vykulených oveček. Přijde to tak do týdne, tak jsem zvědavá, zda se to povede. :slight_smile:
10. únor 2010 v 10:05  • Odpověz
Chicoolko, tak to je fakt bomba s krokodýlama. A já myslela, že jenom my jsme prdlý. Ale nevim nevim, jestli na vás máme. Docela se ale blížíme.
Jo a ta hráz, to je prostě bomba :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Holky, takhle jsem se dlouho nezasmála, jako dneska s chicoolkou :dizzy_face:
10. únor 2010 v 10:07  • Odpověz
Ty jsi šikula, bude určitě super. Doufám, že nám pak naskenuješ jedno oznámení a dáš do albíčka. Chci vidět ovečky :grinning: :grinning:
10. únor 2010 v 10:08  • Odpověz
Holky, já se s tou svatbou fakt nemažu. Jsem kdysi přemýšlela, jestli se dá svatba naplánovat za měsíc a teď koukám, že během 1 týdne mám zajištěný termín, restauraci, hudbu, fotografa, dort (upeče mamča a ségra), oznámení v tisku. Zbývají květiny a to už mám kontakt, tak jen zavolat. No a samozřejmě šaty, přítelovi koupíme někdy oblek, žádný nemá, tak ho i tak potřebuje. A já hned po potrvzení těhu, objednám šaty. Takže dobrý.
10. únor 2010 v 10:09  • Odpověz
U nás papričky oplakala babička, ta si právě představovala pro Verjenku :grinning: princezny, labutě, kočáry, romantické texty.... Uprosila mě, že jsme nechali udělat pár "prolamovaných" typu "Prodaná nevěsta," ona na to dala peníze a poslala to svým kamarádkám, jak zkonstatovala "mám chlubný plíce a s tímhle se nemůžu chlubit, " ale jinak jsme posílali tamty, ty co jsme vybrali my
10. únor 2010 v 10:10  • Odpověz
A co prstýnky, nějak zapomněla na ně? Nebo už je taky máte????????????? :fearful:
10. únor 2010 v 10:10  • Odpověz
Luli, pokud by chicoolce do června zbyly na zařizování jen prstýnky, tak to má pohodku, ne? :grinning:
10. únor 2010 v 10:12  • Odpověz
lulii: můžu ho sem dát hned, mám ho v mailu, tak jen přemáznu jména a ukážu vám ho. Je úplně prachobyčejné. Ale ty ovečky nás vystihujou, je to s námi takovej fofr, že jsme z toho celý vykulený. Navíc přítelovi jeden kamarád říkal ovce, protože on kdyby si nechal růst vlasy (stříha si je na 3 mm), tak by se měl kudrliny a zrovna včera si je stříhal po delší době, to vám byla tíha, jsem si říkala, že bych z toho uštrikovala svetr. :grinning:
10. únor 2010 v 10:13  • Odpověz
Holky, co to dneska je? Vždyť já se tu chlámu jak debža. Pepi - Verjenka, prodaná nevěsta a chlubný plíce, no já se fakt pokakám. Normálně jsem uřvaná. Mám pocit, že dneska jsem si prodloužila smíchem život tak o deset let :dizzy_face:
10. únor 2010 v 10:13  • Odpověz
Luli, že by už pracovaly hormóny? :grinning:
10. únor 2010 v 10:14  • Odpověz
pepiiiii: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jooooo prystýnky. Tak ty už mám vyčíhnuté, jen pánovi zavolám a půjdeme udat velikost. Takže taky neřeším, to už mám jakoby taky odškrtnuté. Vývazky mi pošle zlabinka. No prostě leháro grando.
10. únor 2010 v 10:15  • Odpověz
Chicool a nechceš zařídit svatbu i nám? :grinning:
10. únor 2010 v 10:15  • Odpověz
pepi: to je dobrý to s babičkou. Nu jo, ale chápu jí. To víš. A pro svou babičku bych klidně také udělala sebevětší kýč. :grinning: Ale jen jako doplňkový. :wink:
10. únor 2010 v 10:16  • Odpověz
Pepi, že by?????????????????????? :sweat_smile:
10. únor 2010 v 10:16  • Odpověz
Přesně, jako doplněk ano, my měli 50 papriček, a asi 20 těch prodaných nevěst :slight_smile:
10. únor 2010 v 10:17  • Odpověz
chicoo, tak to já se snažila aby to i tak nebyl až tak do nebe volající kýč....
10. únor 2010 v 10:18  • Odpověz
Ježiš pepi, to má babička tolik kamarádek? To my doufám nebudeme muset dělat žádný prodaný nevěsty.
10. únor 2010 v 10:19  • Odpověz
Teda holky, vy dneska jedete o 106! Já vás vůbec nestíhám :grinning:
10. únor 2010 v 10:19  • Odpověz
nakukuju jenom po chvilkách, ale dneska je tady vážně legrace :grinning:
Pepi - moje babičky si taky představovali "kýčovitější oznámení", ale žádné jsme nepřidělávali - měli jsme ho udělaný z naší fotky - fotil nás kamarád na jednom cyklovýletě, takže jsme na oznámení byli oba v cyklistických kalhotech (říkám jim harapesky :slight_smile:) a přilbách, ale tak nějak nás to vystihuje a myslím, že malej nebo malá se narodí už s helmou nebou běhacíma botama :grinning:
10. únor 2010 v 10:20  • Odpověz
chic a fotograf, kameraman? Kytky u nás stačily tak 14 dní před svatbou. Jinak gratuluju, že už vše skoro máš. To je rychlost, ják já bych taky chystala :slight_smile: .
Pepi, chudák babička :slight_smile: my měli roztomilý dětičky na oznamku a na pozvánce na oslavu našeho psíka a nikdo naštěstí neprotestoval
lulii: neee, hele já jsem ráda, že to jde jako po másle. Jediný nervy jsem měla z toho termínu, jak to vázlo, ale krásně se to vyřešilo. Asi nám je to přáno a vzít se prostě máme. Nechci to moc řešit. Mně kamarádka vyprávěla, jak její kamarádka měla přesně naplánováno, kde budou ve který vteřině stát, měla ti ťip ťop. Jenomže pak přišli povodně, kostel jim zaplavila voda a nevěsta byla na odvoz do blázince. Absolutně nic jí nevyšlo. A moje kámoška taky neřešila nic a její svatba byla nejkrásnější, na které jsem kdy byla.
ukázka toho co si představovala zde:

http://www.4m.cz/katalog-detail.asp?typ=svatebni-oznameni&id=40902
naše "prodaná nevěsta" :grinning: http://www.4m.cz/katalog-detail.asp?typ=svatebni-oznameni&id=40911

jo holky proč 20, když -ač to bude znít sebehnusnějc - měla tou dobou už většinu kamarádek po smrti, to se mě neptejte.
10. únor 2010 v 10:22  • Odpověz
My měli rámcovou představu, co a jak by mělo být, a už dopředu jsme počítali s variantou že ne vše musí klapnout jak si vymyslíme my :slight_smile:
10. únor 2010 v 10:24  • Odpověz
Zebraf :grinning: :grinning: :grinning: Taky dobrý. Ježiš holky, vždyť já jsem asi fakt magor nebo co. Mě asi dneska stačí fakt málo a popadám se tu za břicho jak kdyby mi tu někdo vyprávěl vtipy. Vždyť i ten můj pes se na mě kouká jak na debila a fakt nechápe.

Může tenhle můj dnešní stav co teď prožívám způsobit mimino (těhu hormony)? :grinning:
10. únor 2010 v 10:25  • Odpověz
no nám týden před svatbou bouchnul DJ :grinning:, tak jsme narychlo sháněli někoho jinýho, ale sehnali jsme a nebylo to špatný :grinning: většinou se něco málo vyštění, tak hlavně se z toho nezcvoknout :slight_smile:
10. únor 2010 v 10:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.