• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
pepi, asi menší objem se neobjednává, ne? :wink: to druhý není zlý.
My taky neměli vše do detailu, na to už jsem prděla, že nějak to dopadne.
10. únor 2010 v 10:25  • Odpověz
Lulli - mezi námi - mám na tebe vsazeno :slight_smile:
10. únor 2010 v 10:26  • Odpověz
pavczo: fotografa mám, to jsem v tom výčtu psala. Kameru nechci, já si radši prohlížím fotky než videa. No květiny právě řešit můžu dýl. Ale chci tu paní. Ale nebudu řešit nějakou extra výzdobu, na auto chci břečťanový srdce + klasika kytky nevěstě, ženichovi do klopy, svědkyni, maminkám. A pak něco na stůl. Dokonce už mám i kadeřnici, aniž o tom ví :grinning: - švagrovou, určitě jí poprosím, ať přijde domů. Pak auto pro nevěstu od přítelovo bráchy. No prostě asi mám skoro všechno. :grinning:
my taky měli DJe, představa že nám tam bude falešně výt nějaký duo Eva a Vašek, nás upřímně děsila, a tak nám hráli DJové - abbu, český, folk, pop, bylo tam i "důchodcovské okénko" s dechovkou, tehdy frčel Crazy Frog, tak pro děti bylo i okénko Crazy Frog, prostě pohodka.
a vlastně ještě jedna důležitá věc nám bouchla - měla jsem s kámoškou domluveno, že ten den D budou organizační věci na ni - moc se na to těšila, ale nakonec den před svatbou musela na operaci s kolenem. Byla to škoda, protože to je úžasnej člověk...
10. únor 2010 v 10:27  • Odpověz
To já doufám, že nic nebouchne, ale tip ťop to nebude naplánovaný. Na to nemám nervy a pak je stejně všechno jinak.
10. únor 2010 v 10:28  • Odpověz
chicoo, přimlouvám se i za video, my ho máme taky, a párkrát už jsme si ho skoukli, ale prostě svatbu na dvd máme taky... Teď ti to přijde zbytečný, ale věř že už za rok ti to tak připadat nebude. Nám kameroval Honzův kolega, co má kamerování jako profi koníčka :slight_smile:
10. únor 2010 v 10:28  • Odpověz
Zebrafko, radši nesázej, prohraješ :wink: :grinning:
10. únor 2010 v 10:29  • Odpověz
pepi - taky mě děsila předstva Vaška a Evy :grinning: to bych byla asi nevěsta na útěku :grinning: líbila by se mi třeba celá kapela, ale to bylo už moc peněz, takže vyhrál DJ - ten už byl taky nervní, kde jsme, kdzž jsme do hospody přijeli s víc jak hodinovým zpožděním :slight_smile:
10. únor 2010 v 10:30  • Odpověz
Ahoj holky, poslední dobou moc nestíhám, navíc tady jedete jak nezavřený, takže jen dočíst je na dvě hodky :slight_smile::slight_smile::slight_smile:
Jen hlásím, že jsem byla dneska vysátá sestřičkou na všemožný testy, vzala mi 4 ampulky krve a v pátek jdu na KO (plus moč) a budou snad vysledky.. tak jen aby tam byl bobista v pořádku!:slight_smile:
A 4. března ten velky UTZ na NT screening bo co.. můžu vzít prý manžela :slight_smile: už se nemůže dočkat
chic, tak to já byla ráda, že jsem to na videu mohla vidět jak jsme se tvářili víc jak na fotkách a hlavně ti za náma :slight_smile: kdo se při obřadu bavil a co nám vlastně oddávající říkal :slight_smile: jinak jsme měli na to amatéra z rodiny, ale když jsem to viděla, aspoň jsem si pobrečela, když mi to nešlo naživo. :slight_smile:
My na autě měly jen vliselinovou šerpu s umělou kytkou a na stoly taky žádnou výzdobu, to jsme nechali na restauraci, ale měli jsme tam jen oběd, pak hurá na zahradu. Kytí pro mamky, svědkyni, družičku, do klopy a mně samozřejmě. :wink:
Já taky neplánuju video, ale ještě se teda domluvíme, když říká pepi. Ale nevim, kdo by to dělal no.
My máme taky DJku. :slight_smile: Pořádá i dětské diskotéky, tak může být legrace, jestli pustí nějakou dětskou písničku.
Já si tedy raději ani moc nepředstavuju, jak to bude probíhat. Pak může být člověk jedině zklamaný. Ale myslím, že to bude krásný den. Myslím, že to zaručuje už jenom to složení, budou tam fakt jen lidi, který mám ráda, nikdo jen tak ze slušnosti. Tak snad to vyjde. Ale snít si o tom raději moc nebudu. Nechám se tím dnem jen hezky unášet.
10. únor 2010 v 10:32  • Odpověz
handm, určitě bude ten váš bobista naprosto OK. A v kolikátém tt jsi?
10. únor 2010 v 10:32  • Odpověz
Jinak dje jsme měli rodinného, manželův strejda je takový dj, co hraje na svatbách, akcích a dřív snad i diskošky, ale měl zákaz hrát své oblíbené Kabáty, protože by nehrál pak nic jiného, měli jsme cd s vybranýma písničkama, které bychom rádi slyšeli, ale bylo nám řečeno, že by všichni u toho usnuli :grinning: tak hrozný to nebylo a mohlo se to proložit mezi ty rychlejší, zahrál z toho asi 2-3. ˇ
Jinak, když jsme přijížděli na oslavu, hráli nám Queen We are the champions, pak Bon Jovi Hallelujah - z koncertu, super a první tanec Bon Jovi Thank you for loving me :slight_smile: a při obřadu jsem šla na Imagine Johna Lennona, hrané tedy místním "varhaníkem" na obřadce :slight_smile:
10. únor 2010 v 10:34  • Odpověz
pepi, pavczo: no ono jde taky o to, že mně se z těhle domácích videí, když ten obraz skáče, dělá špatně, normálně se mi začne chtít zvracet. Jsem jednou koukala na kamarádky svatbu a objímala jsem pak wc. Ale tak dneska se asi ty kamery dělají se stabilizátorem. Tak uvidíme. Táta má kameru, tak mu řeknu, ať něco natočí, ale na profesionální úrovni to řešit nebudu. Ale je fakt, že se možná na to člověk pak i podívá s radostí. Ale fakt ten obraz nesmí skákat. :grinning:
10. únor 2010 v 10:35  • Odpověz
handm: jojo, koukala jsem ráno do tabulky, že jdeš dnes na krev, tak ať všechno dobře dopadne. Týýý jo, to je fofr, že už jsi objednaná na NT, není to tak dávno, kdy jsem tě do tabulky připisovala a ty už jdeš za chvíli na NT. Fakt to letí.
10. únor 2010 v 10:36  • Odpověz
Chicoo, tak ať si vezme stativ... :slight_smile:

Jinak - my vcházeli do svat. síně na Ódu na radost, pak jsme měli krásné instrumentálky, a na odchod ze síně jsme měli Vangelisovo Conquest of Paradise .-)
10. únor 2010 v 10:36  • Odpověz
ahojky holky teda vy jste toho dneska zase probraly .-) nez to doctu tak jen k videu na svatbe... urcite bych kameru doporucovala, nemusi byt zadna profi... my to vyresili tak ze na obrad dal bracha kameru na stativ a nemusel se o ni starat ale vsechno je natocene a je to zajimave protoze je fakt ze z toho co nam pani starostka rikala si nic moc nepamatuji a kdyz jsem ten zaznam videla poprve tak me to docela dojalo, skoro vic nez samotna svatba .-)
10. únor 2010 v 10:37  • Odpověz
Já si až na videu poslechla řeč oddávajícího :grinning: tam jsem to nějak nevnímala :grinning:
10. únor 2010 v 10:38  • Odpověz
pavczo: DJka je taky kamarádka. Takže to budeme mít zadarmo. A na svatbě by byla tak jako tak. Snad si jí i užije, jsem jí říkala, že chci, aby si jí užila, že možná tolik lidí tancovat nebude, takže tam jen něco pustit a užívat si taky. Uvidíme.
10. únor 2010 v 10:39  • Odpověz
Handm: taky jdu na velký UTZ 4.3. :dizzy_face:
Lulli, jsem dneska 11TT, uteklo to teď nějak rychleji než posledně.. Tak uvidíme
Chicoo, no, jsem na to zvědavá. Za chvíli po mě zas budou chtít vědět, kde budu rodit (Dr se mě ptala hned v 8TT) a já vim prd... :grinning:
pepi, mmaxi: OK, holky, přesvědčily jste mě, zaúkoluju tatínka!!! :slight_smile:
10. únor 2010 v 10:40  • Odpověz
mně tehdy DJové dorazili dotazem, jestli si můžou dát Colu, samozřejmě k dobrotám měli volnej přístup... Ale vysvětlili mi, že bych se divila jak se na ně občas lidi dívaj křivě když si daj blbej koláček... Já je v tu chvíli brala jako "svoje zaměstnance," a chci li po nich super výkon, tak jim k tomu přece poskytnu zázemí, no ne?
10. únor 2010 v 10:41  • Odpověz
chico, uvidíš, litovat nebudeš. :wink:
10. únor 2010 v 10:42  • Odpověz
Syll, ale ty máš velký velký :grinning: já mám velký malý :grinning: jsem o pár pořádných týdnů pozadu..
:slight_smile:

Koukám, že se tu řeší svatby, tak ani nevím, jetsli jsem stihla Chicoo pogratulírovat, že bude oficiálně Paní :slight_smile: Moc si to užij, pro mě to byl doteď nejkrásnější den v životě, předpokládám, že to překoná až narození dítěte:slight_smile:
10. únor 2010 v 10:46  • Odpověz
Handm, ahá vlastně, no ale to nevadí, i to se počítá, prostě budeme mit kontrolu stejný den no :grinning: Ten malý je taky super :grinning:
10. únor 2010 v 10:47  • Odpověz
chic, to je zajímavý s tím zvracením :slight_smile: , ale myslim, že se stativem se to tak klepat nemusí, ten bratranec, co nám to točil tedy amatérsky točí, takže tak otřesný to nebylo, ráno doma točil tchán a když jsem stála v prvním patře domu rodičů a on pod schody, točil, každého, kdo šel dolu a pak jsem zůstala nahoře sama a mamka, tak říkám a měla bych ukázat tohle a vyhrnula jsem šaty a odhalila nohu s podvazkem a on se lekl a vypl to :grinning:
10. únor 2010 v 10:47  • Odpověz
Holky, tak jsem na chvíli dala oznamko do alba. Tak se jukněte, ale je fakt obyč, ale k nám prostě patří. :slight_smile:
10. únor 2010 v 10:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.