• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Chikoo, já ti taky moc gratuluji, svatba bude úžasná uvidiš :slight_smile:
10. únor 2010 v 10:48  • Odpověz
ahoj holky, moc vás prosím radu, jsem dnes 28DC a dělala jsem si ráno test a byl negativní. Je možné, že jsem testovala brzo a ještě vyjde pozitivně? díky moc za odpovědi!!!!
10. únor 2010 v 10:49  • Odpověz
handm, syll: děkuju. Na svatbu se těším. Vlastně těšíme - i s miminko v bříšku se těší. :dizzy_face:
10. únor 2010 v 10:50  • Odpověz
EErryy, záleží na tom, kdy jsi měla ovulaci a jak dlouhé míváš cykly.
chico: oznamko je povedene ,jsou super ty cimrmanovske citaty :grinning: :grinning: :grinning:
chicoo - úžasné oznámko, moc se mi líbí :slight_smile:
10. únor 2010 v 10:51  • Odpověz
mmaxi: děkuju. :slight_smile: Cimrmanna máme rádi. Tuhle ho dávali v TV, tak jsme se u toho nasmáli.
10. únor 2010 v 10:52  • Odpověz
zebraf: děkuju. :slight_smile:
10. únor 2010 v 10:52  • Odpověz
Chicool, to oznámko se ti fakt povedlo :wink: Srandovní, originální, tak to má být :slight_smile:
10. únor 2010 v 10:53  • Odpověz
lulii: díky. Je prostě naše. Hodí se k nám. Jsem zvědavá, jak dopadne tisk. Bude vytisknutý jako pohled, včetně zezadu toho linkování a čtverečku na známku, ale ještě nevíme, jak ho budeme posílat. Takže je to úplně obyč papír. Ale ta cena je krásná. 20 kousků nás vyšlo na 161,- :wink: Plus včera 2 hodinky práce, když jsem ho navrhovala.
10. únor 2010 v 10:57  • Odpověz
Tak a dost o svatbě nebo tady z koníka uděláme beremko. :slight_smile: To je něco - 11 hodin a já jsem od rána ještě pořádně nic neudělala. Ale dneska je tu fakt sranda, tak se mi pracovat nechce. :slight_smile:
10. únor 2010 v 11:01  • Odpověz
lulli: díky za odpověď. mívám cyklus okolo 33 dní...
10. únor 2010 v 11:01  • Odpověz
No ty to máš teda zmáklý, to fakt čumím. Až budu mít trošku víc času, tak možná taky něco zkusim. Ale horší je, že nemám moc představivost, ale zkusit to můžu, ne? Pomalu půjdu na oběd. Tak zatim pa :wink:
10. únor 2010 v 11:03  • Odpověz
chic, suprový to oznamko.

eerryy může být brzy, já testovala 29DC a nic a první slabý náznak byl až 33 DC. Ale viděla jsem v albech někoho 28 DC měl krásnou tučnou čárku
10. únor 2010 v 11:03  • Odpověz
Eerryy, tak to může být opravdu ještě brzo. Obvykle bývá luteální fáze 14 dní, což by u tebe znamenalo ovulaci tak na +/- 19DC, nějaký čas trvá, než se mimi zavrtá a než začne stoupat HCG. Takže jestli jsi opravdu těhotná, tak to test ještě nepozná. Vím, že je zvědavost silná, ale zkusila bych test až budeš tak 32 - 33 DC. Jinak to asi nemá cenu :wink:
10. únor 2010 v 11:07  • Odpověz
Ahoj holky,

tééééda vy dneska valíte :fearful: :grinning: :grinning:

chicoo: prosimtě doplň mně do tabulky ještě kontryhel, včera jsem si ho koupila, tak snad mně pomůže s těma mýma cyklama :confounded: jinak jsem mrkla na oznámko a super :grinning: :grinning:

pavli: to je super, že práce bude, aspoň se tím nebudeš stresovat :wink:

eerryy: taky si myslím, že může být ještě brzo, aby se na testu objevili //, ještě bych počkala – i když vím, že to čekání je hrozný
10. únor 2010 v 11:12  • Odpověz
Právě mně už od soboty pobolívá v podbříšku, ale bolesti jako před ms to nejsou. Tak už jsem byla zvědavá :slight_smile:
10. únor 2010 v 11:15  • Odpověz
eerryy: taky jde o to, jaký test jsi měla. Nejlepší je mamatest. Viděla jsem teď v nějakém albu srovnání mamatestu a jiného testu - ze stejného vzorku moči naprosto jiný výsledek. Ale jestli máš cyklus 33 dní, tak bych ještě vydržela. Já testovala 3 dny po ms a čárka jako vymalovaná.
10. únor 2010 v 11:16  • Odpověz
Ahóój holky...jdu vás jen pozdravit bo mám habakuk práce :slight_smile:

chicoo: to oznámení nemá chybu :slight_smile:
10. únor 2010 v 11:16  • Odpověz
popelko: doplním, ms ještě nedorazila? :astonished:
10. únor 2010 v 11:18  • Odpověz
co vůbec labell a majinka? Myslím, že zrovna tyhle holky měly cyklus 28 dní...
10. únor 2010 v 11:21  • Odpověz
chicoo: ne nedorazila :angry: :rolling_eyes: :rolling_eyes: to bych radostně zahlásila hnedka z rána, abys mě mohla opravit v tabulce :wink:
10. únor 2010 v 11:27  • Odpověz
holky nemáte některá zkušenost s ovu testama?
10. únor 2010 v 11:56  • Odpověz
vůbec.. tím jsem se netýrala :slight_smile:
10. únor 2010 v 11:57  • Odpověz
maxi: tak nad tím už jsem taky přemýšlela :wink:
10. únor 2010 v 11:59  • Odpověz
no ja jsem si je delala ted posledni 2cykly na doporuceni doktroky... ale nevim jestli jsem je vyhodnocovala spravne, ale snad jo...vzdycky jsem na sobe ovulku poznala protoze me bolel podbrisek a na ovu testech byvaly // jenze tento cyklus nic zadna bolest v podbrisku (zacala jsem uzivat femigard ) tak doufam ze ovulka je jen ze diky femigardu me bricho neboli jen se prave bojim aby to nebylo anovulacni
10. únor 2010 ve 12:05  • Odpověz
uz z toho magorim a to jsem si rikala ze se tento cyklus nebudu vubec pozorovat :confounded:
10. únor 2010 ve 12:06  • Odpověz
já právě vím že po ovulačních testech bych "vyráběla miminko" a :pensive: milovala bych se, u nás to teda nebylo díky Bohu třeba, ale vím že bych k nim stejně nesáhla,
10. únor 2010 ve 12:09  • Odpověz
no u nás jsme to ovu testem neřešila bylo to na náhodě
10. únor 2010 ve 12:17  • Odpověz
Já si ovu test udělala jednou na začátku a přesně, jak píše pepi, pak to snadno sklouzne k tomu, že člověk jde vyrábět miminko. Pak jsem měla doma objednáno asi nějakejch 6, jenomže do toho přišla ta ureaplasma. Pak mi došlo, že tudy cesta nevede. Chtěla jsem je prodat, ale nikdo je nekoupil. Tak jsem si je na začátku ledna vypatlala, ale jen tak, protože jsem je tam prostě měla, NEŘÍDILA JSEM SE TÍM. Ovulku jsem v lednu poznala na 100%, jelikož bylo velmi mnoho děložního hlenu, ale i tak jsme miminko vyrábět nešli. Naopak, toužili jsme po sobě a vyšlo to. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Holky, mám ještě 2 ty testy doma, mě to ale přijde o ničem, jsem strašně ráda, že miminko vzniklo z lásky nás dvou a ne proto, že jsem měla ovulaci...ale pokud chcete, tak napište některá adresu do IP a já vám ty 2 zdarma pošlu. :wink:
10. únor 2010 ve 12:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.