• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Samozřejmě, že miminko vznikne z lásky, ale prostě pokud to na sobě někdo nepozná a dlouuuuuuuho se "netrefi" do plodnýho dne, tak pak už člověk sáhne asi po čemkoli! A obzvlášť pokud např. není problém v ničem jiném :confounded:
10. únor 2010 ve 12:37  • Odpověz
No, taky se k tomu takhle stavím popellko. Kdyby nebylo ovutestu a pochopitelně i milování :slight_smile: , tak bych v tom září asi neotěhotněla a musela na IUI. Po ovutestu jsem sáhla v létě loňského roku tzn. po déle než dvou letech snažení.
10. únor 2010 ve 12:43  • Odpověz
Podle mě je totiž něco jinýho otěhotnět po pár "snaženíčkách", kdy si to ještě oba pěkně užíváte nebo po půstu, kdy už jste oba "nadržení" a pak se toho milování nemůžete nabažit, než po nějaký dlouhý době. To je můj názor :pensive:
10. únor 2010 ve 12:48  • Odpověz
popellko: jasný. Hele, je to na tobě. Já jsem jen napsala, jak to bylo u mě. Pokud ti to pomůže, tak je zkus. Klidně ti ty 2 zašlu - ZDARMA. :wink:
10. únor 2010 ve 12:53  • Odpověz
já si právě myslím, že mně by pomohly, protože to nechápu, ale pobolívání podbřišku jsem teď měla 2x - z toho jsem si jednou myslela, že to byla ovulka a jednou, že přichází MS a nic :confounded: tak kdo se v tom má pak vyznat :frowning2:
10. únor 2010 ve 12:56  • Odpověz
no me ty ovu testy doporucila doktorka abych si sledovala cyklus a taky aby se vypozorovalo jestli to spineni u me zacina prave az po ovulaci... no a v tech minulych 2cyklech to bylo zretelne a mela jsem radost ze zacinam rozumet svemu telu... jinak ja pri tech svych problemech mam na milovani chut a naladu prave jen v tom jednom tydnu kdy jsem v pohode, bez spineni a bez MS... manzel nevi ze jsem si ty testy delala protoze by to prave bral pak tak jako ze "vyrabime miminko" takze i pres to ze testuju tak je u nas tulecnicko spontalni protoze se na sebe po tom nasem dlouhem abstinovani vzdycky uz moc tesime :wink:
jasne ze zpusob jak zjistit jestli byla ovulka je mereni BT, jenze to se me nechce, protoze jak se znam tak bych se extra sledovala a pak si neumim predstavit jak by to prakticky probihalo a co by na to rikal prave manzel, bral by to ze na to jdu prave moc vedecky :sweat_smile:
10. únor 2010 ve 13:33  • Odpověz
ahooooj holky, teda zkoušela jsem to tu zběžně prolítnout, ale za včerejšek skoro nic a za dnešek jste to teda rozjely a pak skončily ve 13,33 :astonished: já myslela když už jsem listovala třetí stránkou a hledala naše téma, že jsem ho snad přehlídla nebo co.. :grinning:
10. únor 2010 v 17:07  • Odpověz
řekla bych že cenu pročítat nemá, protože v práci vážně nějak nestíhám :angry: ale nemyslete že jsem na vás zanevřela, dnes jsem tu opět dýl ale naštěstí pro dnešek "UŽ" teď vše hotové, takže jenom nesu novinky :slight_smile:

včerejší kontrola na velkém UTZ v naprostém pořádku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jsem taaaaaak šťastná!! :dizzy_face: :slight_smile: pan doktor už byl moc spokojený :slight_smile: :slight_smile: vážíme odhadem 719g! ptala jsem se na délku, ale ta prý už změřit dost dobře nejde. no nevadí, to nejdůležitější co jsme potřebovali vědět bylo, že je náš pučmelounek v naprostém pořádku a to je!!! :dizzy_face: :slight_smile: :dizzy_face:
10. únor 2010 v 17:15  • Odpověz
koukám že bych tu asi vedla monolog... :grinning:

jen jsem vám chtěla sdělit svoje úúúúúúžasné pocity!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
no nic, konečně popádím domů, když to ještě půjde tak večer nakouknu ale řekla bych že spíš ne, protože jsem opět pěkně hotová, takže to vidím spíš na odpočinek, koupel a brzkou postílku a přitulit se k manžílkovi :slight_smile: :dizzy_face:
10. únor 2010 v 17:19  • Odpověz
Blizenec, to je super, gratuluji k vekému UTZ, já jedu v březnu. Taky se těším. To je dobře, že je miminko zdravééé. A už je pěkně velkééé. Krásně roste.
10. únor 2010 v 17:51  • Odpověz
blíženko, moc gratuluju k úspěšné kontrole. To jsou super zprávičky :wink: Tak jen tak dál, ať se má pučmelounek takhle čile k světu, bez jakýchkoliv komplikací až do porodu :grinning: A Věřim ti, že jsi šťastná, musí to být úžasný pocit, já už se nemůžu dočkat, až to taky poznám :slight_smile:
10. únor 2010 v 17:55  • Odpověz
blizenko taky se pridavam ke gratulacim ke kontrole :slight_smile: koukla jsem ti do albicka jak tam pises ze tentokrat byl pan doktor spokojeny i s pucmelounkovym zaludeckem - tak to je super ze tentokrat se tomasek poradne napucnul a nepridelaval vam vrasky na cele .-)
10. únor 2010 v 18:28  • Odpověz
blíženko: bezvaaa. To je dobře, že je malej v naprostým pořádku a že i ten žaludek je ok. Musela to být velikánská úleva, tak jsem šťastná i za tebe!!! :slight_smile:
10. únor 2010 v 18:33  • Odpověz
holky mooooc děkuji! :slight_smile: vážně je to velikáá úleva, že je v pořádku. asi to bude fakt pravda, jak říkal pan doktor, že se to stává a ať se neděsíme. minule prostě nebyl dost nalokanej, stejně jako třeba mohl být zrovna vyprázdněný, takže mohl mít i prázdný močový měchýř :grinning: to by nás tam hnal určitě taky znovu :slight_smile:
10. únor 2010 v 19:08  • Odpověz
stejne si rikam jak je to super co vsechno dneska doktori kontroluji a sleduji :slight_smile: ja jsem z dvojcat a kdyz s nama mamka byla tehotna tak do zacatku 8mesice nevedela ze ceka dvojcata... pak se doktorce neco nezdalo tak ji poslala do spitalu tam ji rekli ze budem 2 a za 14dni jsme se narodili...
10. únor 2010 v 19:11  • Odpověz
mmaxi - tak to muselo být pro mamku velké překvápko, to si ani nedovedu představit :slight_smile: je to neuvěřitelný, jak je medicína daleko, jak dokáží vypiplat úplně malinkatá miminka... a i to, že ještě, když jsou v břiše, tak dokáží zjistit, že něco není v pořádku a když se narodí, tak se s tím už počítá..

blíženko - veliká gratulace k úspěšné kontrole!!!!
10. únor 2010 v 19:37  • Odpověz
maxi, tak teď už se tomu asi pousmějete ne, ale dřív 14 dní před porodem zjistit že místo jednoho miminka vlastně čeká dvě, to musel být asi šok.. dřív nebyly takový možnosti jako dneska, ale je fajn že teď jde zjistit tolik věcí ještě tak brzy
10. únor 2010 v 19:40  • Odpověz
zebraf, děkuji! :slight_smile:
10. únor 2010 v 19:41  • Odpověz
blizenko jo jo byl to sok a o to vetsi ze v podstate nemela nic nachystane ani pro jedno miminko (mela jeste spoustu casu) natoz pak pro 2, a aby toho nebylo malo tak to bylo na konci prazdnin a starsi bracha se mel chystat do prvni tridy :grinning:
10. únor 2010 v 19:53  • Odpověz
maxi no pěkně se to najednou nakupilo.. ale jak je vidět, tak to tvoje mamka úspěšně všechno zvládla :wink: :slight_smile:

no nic, půjdu si lehnout. jsem pěkně unavená, tak s manžílkem kouknem na chvíli buď na telku, nebo něco zase pěkně probereme a pak půjdeme spinkat. už od víkendu má tomášek takový "noční" rituál. vzbudí mě cca ve dvě hodiny ráno, tak dvě hoďky se šíleně převaluje a kotrmelcuje, že mamka nemůže spát a když už je konečně aspoň trošku v klidu, tak se mamce nedaří usnout a kouká do stropu :grinning: v té lepší fázi ještě tak na hodinku usnu než zazvoní budík, v té horší je to spíš takový polospánek že se pořád jen převaluju ze strany na stranu. tak nevím jestli mě chce připravit už teď na noční vstávání...? :grinning:

dobrou noc děvčata :wink:
10. únor 2010 ve 20:35  • Odpověz
dobrou noc blizenko... a at se i tomasek pekne vyspinka a nebudi maminku .-)
10. únor 2010 ve 20:42  • Odpověz
mmaxi, to je fakt síla, moc obdivuju maminku, jak to s vámi zvládla. Klobouk dolů, fakt :wink:
10. únor 2010 ve 21:04  • Odpověz
no musel to být jako dobrej ftip, dobý, že mamča neměla nic nachystáno - vemte si, že byste měli nachystáno všechno na jednoho drobečka a najednou bum, narychlo to všechno změnit a dokoupit a povyměnit a hlavně se na to psychicky připravit :slight_smile:
10. únor 2010 ve 21:26  • Odpověz
jo a když jsem šla dneska z práce po zledovatělé cestě, vzpomněla jsem si na "Kakáče" :grinning: a musela jsem se smát :grinning:
10. únor 2010 ve 21:28  • Odpověz
zebrafko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. únor 2010 ve 22:20  • Odpověz
Dobré ráno holčinky.

Dneska to pro mě byla zabijárna vstávat tak brzo :grinning: A ještě k tomu u nás celou noc hustě sněží, takže se mi bude jezdit fakt dost dobře. Všude je jen bílo a není ani poznat, kde je ta silnice :unamused: Holky, byla jsem moc zvědavá na dnešní teplotu, a docela se to zatím drží, tak na mě mocinky moc myslete, ať už neklesne. Ale mám pocit, že i tak přijde MS, občas cítím břicho a dneska v noci mě vzbudila bolest prsou a teď zase nic. Takže se to blíží a jen mě to takhle napíná :rolling_eyes: Kdo chcete, koukněte na můj graf :wink: Až přijedu, tak vás dočtu. Jo a chicoolko, říkala jsem mýmu o krokodýlech, no ten se mohl utlemit. Takže dobrý.

Včera jsem se s váma tak nasmála........ :grinning: :grinning: :grinning:

http://www.fertilityfriend.com/home/2b754b
11. únor 2010 v 06:11  • Odpověz
Dobré ránko, píšu ještě z domova. Neb jsem dneska ještě zkusila poslední testík (viz album). Čárka už je silnější než kontrolní, tak už není třeba testovat dál...leda že by mi tam miminko namalovalo sluníčko :grinning: :dizzy_face:

stihla jsem jen luliin grafík, vypadá to nadějně...a je to strašně napínavý. Kéž bych tě každým dalším dnem mohla připsat k nám!!!

No nic, musím se jít připravit do práce, ostatní dočtu pak. :wink:
11. únor 2010 v 06:21  • Odpověz
dobré ráno kočičky, taky píšu ještě z domova, nějak jsem nemohla dospat :slight_smile:

Lulli - grafík vypadá dost dobře, natahuju pro tebe ruku jako poslední řádek vrchní tabulky, tak nedělej drahoty a šup k nám!!!

chicolko - druhá čárka je teda tlustice, tak paráda. Dneska jsem taky testovala, tak jestli nezapomenu vyfotit, přidám do albíčka...

u nás moc nenasněžilo, to je docela škoda, ještě jsme chtěli o víkendu na běžky, tady ten sníh už je nic moc - spíš led
11. únor 2010 v 06:44  • Odpověz
Ahoj kočky, dneska jdeme ve tři na kontrolu s Puclíkem, tak se moc těšíme :slight_smile:

Honza včera přivezl Pepovi boby, ale teda pořádný, mám pocit že kromě bobů se nám do auta nic nevejde :grinning: Pepča se tu s nima seznamuje, nasedá do nich, zkoumá je, je vidět že se mu líběj a to je fajn. Vzali jsme červený, aby byly na sněhu přádně vidět. A super na nich je, že mají i zvýšenou oporu na záda, takže se může pohodlně opřít.
11. únor 2010 v 06:50  • Odpověz
Dobré ránečko přeju, i když u nás teda sněží a sněží, a to mi leze dobře na nerviky :sweat_smile:

Lulii: No teda zkoumám ten tvůj grafík, a pokud ještě chvíli vydržíš je to těhu jak vyšité, no vypadá to super. Fakt si myslim, že by z toho mohlo být mimi :astonished: :astonished: Budu ti fandit a držet pěsti.

Zebrafa: super, že čárečky sílí :dizzy_face: :dizzy_face:
11. únor 2010 v 06:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.