• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Chikoo, tak u tebe a Zeb, je to těhu už jasnééééééééééééééééééééé :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. únor 2010 v 06:57  • Odpověz
Jéé a já jsem dnes v 19 TT, kurnik to nějak letííííí :astonished:
11. únor 2010 v 06:57  • Odpověz
Tak po včerejší kakací pauze (a masáži bříška od táty) se Pepča rozhodl, že si to vynahradí.... Málem jsem vrhla :grinning: jak z kvality, tak z kvantity :grinning:
11. únor 2010 v 07:34  • Odpověz
Téééda u nás zase napadlo sněhu, to je něco, tohle. Ale ten sníh je pořád lepší než ten led, aspoň to neklouže. No je letos ta zima hodně zajímavá...
11. únor 2010 v 08:04  • Odpověz
Holky kdybyste ho viděly, jak řádí v těch bobech, a to jsou jen na zemi (na linu...) ho z nich nedostanem až budem na těch horách :grinning:
11. únor 2010 v 08:07  • Odpověz
tak u nás zas sněží ach jo
11. únor 2010 v 08:14  • Odpověz
tady to padalo v noci...
11. únor 2010 v 08:17  • Odpověz
pepi - to musí být radosti :slight_smile: a kdy vlastně jedete na hory?

chico - kolik toho nasněžilo? k nám ta sněhová nadílka ještě nedorazila, večer spadlo pár vloček, ale to bylo všechno...
11. únor 2010 v 08:19  • Odpověz
zebrafko: u nás tak 5 cm možná víc :slight_smile:

pepi: jéééé, boby jsem milovala, dokázaly jsme na nich jako malé s kámoškama bobovat celé dny.
11. únor 2010 v 08:21  • Odpověz
Holky moje, už v sobotu :slight_smile: Jestli chcete, najdu odkaz, fakt jsou luxusní ty boby, nosnost mají až do 70kg... Stály teda 600 ale na to že je budou mít vlastně dvě děti, tak si myslím že to ještě šlo.

Chico, písnu ti IP, doufám že nebudu za vtěrku :grinning:
11. únor 2010 v 08:24  • Odpověz
pepi: písni!!! :slight_smile:
11. únor 2010 v 08:27  • Odpověz
11. únor 2010 v 08:29  • Odpověz
pepi:a kam vlastně přesně jedete? :grinning:
11. únor 2010 v 08:32  • Odpověz
medan, Jeseníky, LIpová Lázně, penzion Hanes, a bude nás tam dohromady 5 rodin - tzn 10 dospělých a 10 dětí.... jednu z nich - Marcelku - a její úžasnou nejstarší dcerku Dominičku jsem tu pomlouvala včera :grinning:
11. únor 2010 v 08:33  • Odpověz
pepi: tak ty jsou naprosto bomba...ještě s opěrátkem, to se pepíno vyřádí...jůůů, hnedle bych chtěla být zase malá...už to vidím, jak se s naším miminkem sama vrátím do dětství. :dizzy_face:
11. únor 2010 v 08:34  • Odpověz
pepibubu:a jaké to tam je?hledám něco na léto, kdy by se dalo vyrazit s mimi na dovču, a právě chci Jeseníky
11. únor 2010 v 08:35  • Odpověz
já tam jedu prvně, tak se mě zeptej za týden, OK? :slight_smile:
11. únor 2010 v 08:35  • Odpověz
pepi:už jsem koukala na jejich stránky :grinning:
11. únor 2010 v 08:37  • Odpověz
jo, taky se na to těším, a hlavně Honza. Já se letos budu popelit hlavně kolem baráku a po upravených cestičkách, ale kluci si zařádí. A poblíž té stráně kde se blbne je prý kiosek s občerstvením, tak si tam maminka bude moct sednout a pocucávat čaj (holt ne svářko ale co naděláš :grinning: )
11. únor 2010 v 08:37  • Odpověz
medan, hele našla jsem ti to tak mrkni:

http://ubytovnahanes.jesenik.com/
11. únor 2010 v 08:39  • Odpověz
krásný boby, to se opravdu kluci vyřádí!!!! vůbec se vám nedivím, že se těšíte, budete celej tejden spolu, a snad i Marcelka s Dominičkou dají pokoj, i když asi slečna začne být v telecích letech, tak si možná užijete ... ale ty boby jsou paradní, Ondra to vydržel ještě s bobama po nás :slight_smile: ale užil je taky, líbí se mi, jak jejich třídní učitelka je kreativní, když napadl sníh, tak byla několikrát s nima venku místo školy pekáčovat, místo výtvarky dělalli sochy ze sněhu - to si myslím za nás nebylo...
11. únor 2010 v 08:42  • Odpověz
Honza se na to těší moc, a co se týká Dominiky, když rodičům nevadí že jim leze po hlavě, prosím, ať si to užijou. Ale nebude-li dodržovat to, co se dětem řekne obecně, klidně předevšema jí řeknu něco ve stylu "doma se chovej jak chceš a jak ti rodiče dovolí. Ale tady budeš respektovat co se řekne." a když si půjde stěžovat mámě nebo tátovi, klidně s nima půjdu do střetu. (tuhle situaci tipuju nejdéle pondělí úterý, pochybuju že by k ní nedošlo.)
11. únor 2010 v 08:52  • Odpověz
Pepi: tak tak. Ještě abyste se nechali komandovat nějakou malou rozmazlenou holkou. Každopádně si tím nenechte zkazit náladu a pořádně si ten týden užijte!!!
11. únor 2010 v 09:00  • Odpověz
nezvednu na ni hlas, ale tohle si neodpustím.
11. únor 2010 v 09:06  • Odpověz
pepi už je hezky nachystaná dopředu :wink:
11. únor 2010 v 09:10  • Odpověz
zebraf to víš že jo, na takovýhle smrady musíš být :grinning: já tu péruju rok a půl starýho kluka, jí bude 12 a co jako :grinning:
11. únor 2010 v 09:11  • Odpověz
holky ten Pepča je takovej mazlíček, pořád mě hladí a pusinkuje, a tátu taky, tomu díky tomu kolikrát zvlhnou oči :slight_smile:
11. únor 2010 v 09:23  • Odpověz
pepi: :dizzy_face: to je krásný...já už se toho nemůžu dočkat...ale užívám si současný stav...jednou to bude vzpomínkou a já si pak budu říkat, jak to strašně rychle uteklo. Jsem se rozhodla, že se ničeho nebudu bát, že budu věřit, že všechno bude v naprostém pořádku a budu si užívat každý den...že nebudu spěchat, aby už byla tahle a tahle kontrola, že si to prostě budu vychutnávat. A jsem vám najednou tak klidná. A je mi dobře. :slight_smile:
11. únor 2010 v 09:29  • Odpověz
Táta už by bez pohlazení a pusinky nemohl jít do práce :slight_smile: dneska jsem šla Honzovi podat rukavice, Pepa mi je vzal a s výrazem "uhni mami to je moje práce" je Honzovi podal :grinning:
11. únor 2010 v 09:30  • Odpověz
Pepulka usnul, šmudlík, tak jsem si dala pomeranč, uvařila čaj a asi ještě půjdu nahodit jednu pračku... ale až za chvíli :slight_smile:
11. únor 2010 v 10:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.