• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
pepi: já bych si šla dáchnout :grinning:
11. únor 2010 v 10:19  • Odpověz
hm, já místo toho schroupala 5 dkg čokošky a teď sbírám sílu jít dát další prádlo (když už teda tak pracně myju to nádobí :grinning: miluju myčku, ještě by někdo mohl vymyslet automatizovanou žehličku :grinning: )
11. únor 2010 v 10:21  • Odpověz
Holkýýýýýýýýýýýýýý juchůůůů, jupíííííí, hurááááááá, ....... KONEČNĚ jsem se dočkala a mrcha dorazila. Chicoo prosimtě šup se mnou dolů do tabulky 1DC :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: díky :wink:
11. únor 2010 v 10:22  • Odpověz
popel, nebývá to časté gratulovat tady někomu k mrše, ale tobě opravdu gratuluju :grinning:
11. únor 2010 v 10:23  • Odpověz
popellko já myslela, že tak radostně píšeš // a ne mrchu. :slight_smile: Ale v současné době bych se ráda radovala jako ty, cítím na těle, že už to bude brzy a zatim nic.
11. únor 2010 v 10:23  • Odpověz
pepi: myčka je super věc, já jí mám teprve rok a je to paráda. A taková žehlička, co by sama vyžehlila by vůbec nebyla marná. Ale mně žehlení zase až tolik nevadí. My doma nikdy moc nežehlily - jakože jako malá jsem to nemusela dělat, neb jsme všechno nechávali vyvěsit, ale pro svojí vlastní rodinku chci něco víc, tak už několik let žehlím, ale nevadí mi to. Mně cokoli kolem prádla moc nevadí. Úplně nejarději věsím prádlo na balkóně na sušák. To miluju, pokud tedy zrovna neusnu na gauči. Ale nesnáším luxování, fakt strašně. Ale vytírání už mi nevadí. Jsem asi majzlá.

popellko: supeeeer, už jsi dole...tak hodně zdaru do dalšího snažení :wink:
11. únor 2010 v 10:28  • Odpověz
CHICOO, haha tak to mě luxování nevadí, tam je hnedka vidět výsledek, a teď když Pepčulka drobí kudy chodí, tak ujíždím na tom "chrastění" drobečků při vysávání.. Jen by to mohlo být vidět déle než minutu po doluxování, protože pro Pepču je asi otázka cti to hnedka uvést do původního stavu - tj. zadrobit co jde čím jde... :grinning:
11. únor 2010 v 10:32  • Odpověz
jo nebývá to tady zvykem, ale já jsem prostě věděla, že těhu nejsu a o dlouhý cykly nestojím, ach jo - kéž bych to měla jako před HA pravidelně po 28 dnech :pensive:
pavcza: jojo chápu, uvidíš, že tentokrát budeš mít z mrchy obrovskou radost i ty, už aby to bylo, viď :wink: no já jsem ani // objevit nemohla, protože budu mít vítěznej únor :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a když ne, tak květen :wink:
11. únor 2010 v 10:38  • Odpověz
Pepi - taky se mi líbí to chrastění, když se luxuje, takže když jdu luxovat, naschvál takové drobečky, suchý listí z kytek nahážu na zem :grinning: a co teda nenávidím úplně ze všeho nejvíc je utírání prachu a žehlení :slight_smile: teď žehlení začalo bavit Ondru, takže žehlíme spolu, takže to trvá jednou tolik, ale třeba mě jednou budoucí snacha vychválí, že Ondra žehlí :grinning:
11. únor 2010 v 10:38  • Odpověz
pepi: no nevím, proč mám k luxování takovej odpor, jako když už ten lux vezmu, tak si vždycky říkám, co mi na tom vlastně tak vadí? Nu nevím.
Prej pro Pepču je otázka cti to hnedka uvést do původního stavu :grinning: hezky řečeno :grinning:
11. únor 2010 v 10:39  • Odpověz
chico to víš, když chci aby vydrželo vyluxováno několik hodin soustavně, tak to musím dělat ve chvíli kdy spí, a vydrží to do rána - neboli momentu než se vzbudí :grinning:
11. únor 2010 v 10:50  • Odpověz
Popellko, tak super, že ms konečně dorazila! Gratuluju! :wink: :dizzy_face:
11. únor 2010 v 10:53  • Odpověz
Aji díky, no tabulka se pěkně promíchala a su hned za tebou, tak bys mohla razit cestu a společně s Jellyy vyskočit nahoru a mně podat ruce :grinning: :grinning: :grinning:
11. únor 2010 v 10:58  • Odpověz
pěkné poledne přeju a všem co právě obědvají tak dobrou chuť :slight_smile:

popellka: paráááda :dizzy_face: :dizzy_face:.....a když ti z vrchu nepodám ruku tak tě budu žduchat ze spodu :wink: :sweat_smile:
11. únor 2010 ve 12:06  • Odpověz
jellyy: nene, žádný takový - v únoru šupneme pěkně nahoru :sunglasses:
11. únor 2010 ve 12:32  • Odpověz
Teda holky, mám hafo práce, tak jsem na chvílí koukám, a vy máte asi všechny taky honičku nebo se vám dneska nechce krafat? :grinning: Mně to v práci hezky utíká, jak makám, tak to je dobře. Už se těším domů.
11. únor 2010 ve 13:51  • Odpověz
Holky tak 22.února jdu k doktorovi, tak snad mně poradí něco kvůli těm cyklům a mrkne na mě, jak to se mnou vůbec vypadá :wink:
11. únor 2010 ve 14:28  • Odpověz
Popellko, to bych ráda razila cestičku, ale Jelly se Zlababkou mi budou muset podávat ruce :grinning: ! Tak holky, je to jasný??? :grinning:
Super, že jdeš k doktorovi, snad ti něco poradí! :wink:
11. únor 2010 ve 14:33  • Odpověz
Jasně tohle bude velká únorová týmová spolupráce :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Jo to doufám, taky tam jdu na kontrolu s tím čípkem, kvůli kterýmu musím chodit po půl roce, tak snad bude všechno OK. A snad podle toho UTZ pozná, jestli vůbec ovuluju :confounded: :sweat_smile:
11. únor 2010 ve 14:38  • Odpověz
jasně aji my tě tam vytáhnem :wink: :grinning:

popellko tak to na tebe 22.2. budu myslet a vůbec na všechny holky který půjdou 22.2. na kontrolu bo je vás tam na tento termín víc než dost tak doufám že budou jen samé dobré zprávy :slight_smile:
11. únor 2010 ve 14:42  • Odpověz
ať žije vítězný únor :grinning: :grinning:
11. únor 2010 ve 14:43  • Odpověz
jojo je nás tam na ten den hodně, tak na sebe můžem vzájemně myslet, akorát já ty výsledky nebudu stejně vědět hned :pensive: snad jen něco a to doufám bude OK :sweat_smile:
jellyy: :grinning: :grinning: :grinning: jojo vítězný únor, to se mně fakt líbí
taky by se mohly ozvat holky - adeptky, hlavně majinka, která má v tabulce napsáno krátké cykly a už přetahuje, chtělo by to zase nějakou těhulku :dizzy_face:
11. únor 2010 ve 14:56  • Odpověz
Holky, tak se hlásím, že jsem dorazila domu v pořádku, ale byl to záhul. Ty silnice, to je fakt síla, kamiony stojí všude, protože se nevyhrabou ani do malililinkatého kopečku, dalo se jet tak třicítkou, no očistec, fakt.

Popellko, moc gratuluju k mršce, že se konečně uráčila přijít, ale příště ať už nechodí a já ti můžu pogratulovat k něčemu úplně jinému :wink:

Chicoolko a zebrafko, mám z vašich mimi radost, jak krásně dávaj o sobě vědět v podobě sílících čárek, supe a moc gratuluju.

Zebrafko, moc děkuju :wink: , ani nevíš, jak moc mám tu ruku k tobě nataženou a furt né a né se jí chytnout, ale snad pozítří že by????????? :grinning:

A holky, děkuju, že mi to přejete a myslíte na mě, jsem zvědavá zase na zítřejší teplotu :wink:
11. únor 2010 v 16:19  • Odpověz
ahoj holky, tak máme za sebou kontrolu. Těhotenskou cukrovku nemám, hurrrááá, můžu mlsat jak mi je milo :grinning: a že mi je milo tak na to vemte jed :grinning:

Dle váhových odhadů má Puclíček 818g, takže už to není žádnej drobek! A je to formát, tentokrát by ani největší slídil nepoznal co za poklad je mezi nožkama, takže táta stále neví.

No a poslední informace, Pepíno byl rozkošnej, táta ho držel na ruce a on pořád ukazoval prstíčkem na monitor a usmíval se :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. únor 2010 v 19:15  • Odpověz
pepi: gratulujuuuu. To je super, že cukrovku nemáš. Martínek už tedy opravdu žádný drobek není. A Pepíno musel být rozkošnej, ouplně to vidím. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Super!!!
Kdy je další kontrola...pro pořádek do tabulky? :wink:
11. únor 2010 v 19:39  • Odpověz
Pepi, taky ti moc gratuluju :wink: Mám radost z každé úspěšné kontroly :slight_smile:
11. únor 2010 v 19:50  • Odpověz
Pepinko, taky gratuluju! :dizzy_face:
11. únor 2010 ve 20:01  • Odpověz
Další kontrola 8.3. :slight_smile:
11. únor 2010 ve 20:02  • Odpověz
téééda včera poslední příspěvek a dneska první jo? No jo holt si vás teď týden neužiju, tak teď machruju :grinning:

Dobré ráno holky.
12. únor 2010 v 06:54  • Odpověz
Dobré ránko, tak dnes je pááteček, krásný to den :grinning:
Pepi, to je super, že nemáš cukrovku, kéž by to pak tak vyšlo i mě :slight_smile:
12. únor 2010 v 06:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.