• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
lulii: a navíc z minulýho grafu, který je pod tím aktuálním, je vidět, že ti minulý cyklus poklesla teplota mnohem níž. Teď sice poklesla, ale pořád se drží dost nahoře. No uvidíme zítra. Ty máš cyklus pravidelný, tak nebudeme polemizovat a necháme to osudu. :wink:
12. únor 2010 v 08:37  • Odpověz
pepi - a vy si tam budete i vařit? nebo to máte s jídlem? snad tě Pepča během dne nechá chvílku a zabalíš si během dne a večer budeš jenom relaxovat :slight_smile:
12. únor 2010 v 08:47  • Odpověz
vaříme si tam, ale vždycky to vyjde tak za ten týden 1 - 2x na rodinu, teda když má mít "službu" Marcelka tak jí radši pošlem na stráň a uvaří někdo z nás :grinning: Páč už je nesmrtelný jak z jednoho balíčku rýže ve var. sáčkách chtěla nakrmit dvacet lidí :grinning:
12. únor 2010 v 08:54  • Odpověz
Tak mi volala mamča, koupila mi v akci cestovní postýlku a povlečení pro malou :grinning:
12. únor 2010 v 09:26  • Odpověz
Ahojte těhulky ( koukám, že Vás je tady už přesila ) :grinning:

Jdu Vás pozdravit před víkendem.

Včera jsem byla na KO u nového pana doktora. Pomalu hned u dveří mi vecpal žádanku na spermiogram :sweat_smile: No nebyl moc nadšenej z mých příběhů, co se mi stalo a co jsem zažila. Je to hrozně moc empatickej pán, který naslouchá, řekne svůj názor a vyhoví žádosti. Někomu by možná připadal trochu jako ňouma, ale já přesně takovýho doktora potřebuju, co bude dělat to, co chci já :grinning: Řekla jsem si i o hormonální profil, takže mám jak dostanu MS zavolat a objednat se, protože profil je prý nejlepší brát 3-4DC ( to jsem netušila :confused: ).Jinak ty moje dlouhý cykly se zatím neřeší, a jsem zato ráda, že mi pak doktor nevnucoval hormonální prášky na úpravu. Přesně takto jsem si to představovala :wink: A hlavně : V čekárně ani noha, hned jsem šla na řadu. Tomu říkám organizace práce....protože vím, že pan doktor má pacientek dost ( dokonce známá mě strašila, že mě nezaregistruje). No maximální spokojenost.....

Manžel to vyšetření vzal s úsměvem. Ještě jsem si z něho dělala srandu, že mu s tím pomůžu :grinning: :grinning: :grinning:

Chtěla jsem se akorát Vás zkušenějších zeptat - hradí ten spermiogram celej pojišťovna, když je to na žádanku nebo se bude muset v sanatoriu něco doplácet?

Mějte se krásně a přeji pěkný víkend :wink:

P.S.: Za 10dní mám 3 kila dole :wink: Mám z toho radost - konečně mě netlačí rifle :dizzy_face:
12. únor 2010 v 09:27  • Odpověz
drndapetka:tak to je super :grinning:
12. únor 2010 v 09:31  • Odpověz
drndi tak to je super zes nasla pana doktora ktery ti vyhovuje :slight_smile: to je zaklad uspechu. a taky ziram jak ti jde to hubnuti - super , jak to delas ? .-)

jinak ja jdu dneska na kontrolu, tak jsem zvedava jake leky si donesu tentokrat :unamused:
12. únor 2010 v 09:56  • Odpověz
drndi - to jsou pěkné zprávy, jednak, že jsi spokojená s panem doktorem, že se začne něco dít - hormonální profil, spermiogram, žádné hormony, kterým se chceš vyhnout, a jednak tě chválím, jak ti jdou kila dolů. To se musíš cítit parádně!!!! tak držím palce, ať to tak jde dál...

mmaxi - tobě držím place u doktorky!!!
12. únor 2010 v 10:28  • Odpověz
zebraf: diky, no jsem klasicky psychousek tak z toho mam nervy ... taky nevim jestli mam doktorce rict ze uzivam ten femigard, bojim se aby me nerekla no kdyz se chcete lecit bylinkama proc chodite ke me ... ale asi by to vedet co?
12. únor 2010 v 10:31  • Odpověz
drničko: no to jsou super zprávy. A ty kila jsou taky dobrý. Ono to zezačátku vždycky jde rychle, protože to není jen tuk, ale i voda, pak to půjde pomaleji. Ale i voda zbytečně držená v těle dokáže pěkně tlačit. Takže fakt super. Ale nelekni se, až to půjde dolů pomaleji. Opravdu nejlepší je 0,5 - 1 kg za týden. Já kdysi takhle zhubla 6 kg za 2 měsíce a šlo to pak krásně udržet dál, i když už jsem nebyla na sebe tak přísná. :wink:
12. únor 2010 v 10:35  • Odpověz
ahoj holky, tak jsem tady zase, protože Peča spal dvě hodiny, tak já mezi tím vyžehlila, a zbytek holt počká až bude spát :grinning: Zase mám ještě dneska čas na vás :grinning:
12. únor 2010 v 11:21  • Odpověz
pepi: takže sbaleno ještě nemáš? :wink: To vyrážíte hned zítra ráno?
12. únor 2010 v 11:34  • Odpověz
chicoo, až kolem desátý, ale chtěla jsem mít většinu hotovou.

Ale každopádně tu nejhorší část mám za sebou - žehlení upřímně nesnáším. Večer to nandám do tašek, upeču s sebou buchtu ( jogurtovou, moc dobrou a rychlou) protože už se zažila tradice že Veve vždycky přiveze něco k první večeři, a to i když nejede, tak aspoň pošle :grinning:
12. únor 2010 v 11:44  • Odpověz
pepi: :grinning: tak to to má ta banda, s kterou jedete, dobře zařízený :wink: A kdy se vracíte? Vím, žes psala, že jedete na týden...takže pátek, sobota příští týden?
12. únor 2010 v 11:46  • Odpověz
sobota 20/2, přesně tak :slight_smile:
12. únor 2010 v 11:49  • Odpověz
Ok, ok.
Teeeda já jsem si teď pošmákla na tak obyčejným jídle. Byla jsem líná, tak jsem si udělala jen brambory s máslíčkem, cottagem a šunkou a úplně se mi dělaly boule za ušima, jak to bylo dobrý... Aby ne, když to byly domácí brambory a my je na bramborové brigádě pomáhali dobývat. :slight_smile: Mám ještě jednu část na později. Ale fakt jsme si s fazolkou pošmákli. :grinning:
12. únor 2010 ve 12:08  • Odpověz
tak to já zatím oběd ani netuším co bude, k večeři si peču pizzu (koupený těsto)
12. únor 2010 ve 12:09  • Odpověz
pepinko muzu te poprosit o recept na tu buchetku? jestli pises ze je dobra a hlavne rychla tak sem s ni prosim .-) (nebo do IP, jestli z toho nechces delat kucharkou poradnu) ja pecu porad dokola par svych ozkousenych buchet tak by to chtelo nejakou inovaci .-)
12. únor 2010 ve 12:12  • Odpověz
jasně, napíšu to klidně veřejně, tak momentík, musím si dojít pro svou kuchařku (ručně psaný sešit kam píšu co mi chutná :slight_smile:
12. únor 2010 ve 12:14  • Odpověz
Jůůů, napiš to sem. Já se také ráda inspiruju.
12. únor 2010 ve 12:15  • Odpověz
Vy mě normálně donutíte tu pr..l zvednout a dojít pro to :grinning: Ne, dobrý, už jdu.
12. únor 2010 ve 12:19  • Odpověz
množství na střední pekáč:
:wink:
2 hrnky polohrubé
1 hrnek cukru (krupice, krystal...)
velký bílý jogurt (já dávám choceňský velký
1 vejce
prdopeč

zapatlat, nalít, upéct

navrch ovoce, polevu, nebo taky nic....
12. únor 2010 ve 12:27  • Odpověz
Jen pro pořádek prdopeč = prášek do pečiva, že? :grinning:
12. únor 2010 ve 12:33  • Odpověz
chicoo, tak tak :grinning:
12. únor 2010 ve 12:34  • Odpověz
Tak pracovní postup se mi líbí, nemám ráda náročné pečení, kde se napatlá tisíc nádob a ještě čekáš půl dne, než se to upeče. Mám v mrazáku jahody, tak bych je konečně mohla zdělat.
12. únor 2010 ve 12:39  • Odpověz
chicoo, dej pak vědět, já ji vždy zatím dělala s polevou - citronovou, rumovou.. :grinning:
12. únor 2010 ve 13:01  • Odpověz
pepi diky :slight_smile: jak pise chicolka vareni/peceni z jedne misy to je pohoda :slight_smile:
12. únor 2010 ve 13:02  • Odpověz
ahojky holky, tak jak je při pátku odpoledne? koukala jsem, že jste toho spoustu napovídaly tenhle týden, to nemám šanci dočíst :slight_smile: nějaké novinky?
12. únor 2010 ve 13:34  • Odpověz
koukám, že chicoolka už je 7tt a zebrafka 6tt, toto letí :slight_smile:
12. únor 2010 ve 13:35  • Odpověz
pepi: vědět dám, jen jestli nebudu líná jí uklohnit :wink:

kebulko: ahojky. Novinky vcelku žádné. Jinak to letí fakt rychle. :slight_smile:
12. únor 2010 ve 13:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.