• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Ahojky holky moc vás zdravím :slight_smile:
12. únor 2010 ve 13:51  • Odpověz
ahoj hedi, co nového? jak se máš?
12. únor 2010 ve 13:55  • Odpověz
hedi: ahoj. Jakpak se daří?
12. únor 2010 ve 13:59  • Odpověz
:dizzy_face: Ahoj holky!! Tak jsem zpátky z kontroly :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Všechno je v pořádku¨!!!!!! Bobista hezky bobuje, má asi 6cm, srdíčko mu tluče jako o závod, mával na nás s paní Dr (chvilku to vypadalo, jak když hajluje :sunglasses: :grinning: , už vypadá jako človíček a odpovídá mému dnešnímu 10+6 :dizzy_face: Je tak krásnej!!!!!!!!!!!!!
Testy krevní zatím všechno v pořádku, nemám HIV, ani ostatní pohlavní choroby, jen méně trombocytů, ale to prý je v pohodě, jen to budem kontrolovat. A mojí zakloněnou dělohu, ale o té vím. Tak prý mě může víc píchat v podbřišku...
dostala jsem průkazku, tak jsem ofiko těhule a prenatal box, tak to musím nastudovat!!!
nemůžu najít kabel do mobilu, abych stáhla fotečku :angry: :angry: budu hledat dál!!!
díky moc všem za držení palečků :dizzy_face:
12. únor 2010 ve 13:59  • Odpověz
Jo a další kontrolu mám 16/3 u své paní DR :slight_smile:
12. únor 2010 ve 14:01  • Odpověz
hani, tak to mám obrovskou radost za tebe a moc gratuluji! taky mám zakloněnou dělohu :unamused:
12. únor 2010 ve 14:01  • Odpověz
Handm, moc gratuluju ještě jednou a držím pěsti i nadále! Holky, já mám taky zakloněnou dělohu :unamused: Co to znamená? Je to nějaký špatný pro těhu?
12. únor 2010 ve 14:04  • Odpověz
aji, co jsem jen tak zběžně slyšela, tak může být obtížnější otěhotnění a v těhu tě víc bolí bříško, protože se děloha srovnává... ale to je tak všechno, co vím.
12. únor 2010 ve 14:05  • Odpověz
Kebulko, děkuju!!! však se už taky brzy dočkáš!! Určitě!!!!:slight_smile::slight_smile:
Mě říkali při té revizi, že mám tu dělohu zakloněnou! A že nejlepší pro otěhu je zezadu :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: a zůstat ležet na břiše!! A je fakt, jestli si dobře vzpomínám, tak to klaplo :grinning: :sunglasses: :sunglasses:
jinak říkala Dr, že to vlastně ničemu nevadí, jen že jak bude mimi růst, tak že ta děloha bude mít víc práce, aby se narovnala, než když ji maj holky normálně..
12. únor 2010 ve 14:06  • Odpověz
o tý poloze zezadu a ležení na břiše jsem slyšela, já neusnu jinak než na břiše, tak mi to naštěstí nedělá problém :slight_smile:
12. únor 2010 ve 14:08  • Odpověz
Aha, holky, tak je to jasný! Půjdem na to zezadu :grinning: !
12. únor 2010 ve 14:09  • Odpověz
aji a to by bylo, aby nebylo, viď? :grinning:
12. únor 2010 ve 14:10  • Odpověz
Kebulko, no jasně! Taky usínám a spím na břiše, takže no problem! :wink:
12. únor 2010 ve 14:12  • Odpověz
aji tak šup šup, manžílci budou mít určitě radost :slight_smile:
12. únor 2010 ve 14:15  • Odpověz
Jo holky, šup šup a nahoru do tabulky!!!:slight_smile::slight_smile:
Aji, když mrkneš na net, tak některý Dr říkají, že problém by mohl být, ale jsou to takový co by kdyby... říkali mi i po tý revizi, že mám cvičit kočičí hřbet, aby se tam nějak jako srovnávala a myslím, že mi ta Dr v nemocnici říkala, že fakt ze zadu :grinning: (byla mladá a milá)
Jelikož já taky spím zásadně na břiše, byla paní Dr moje spokojená, že je to lepší!:slight_smile:
12. únor 2010 ve 14:18  • Odpověz
no holky, ta se chováme úplně ideálně... hanička už otěhu, tak teď už to čeká na nás :wink:
12. únor 2010 ve 14:19  • Odpověz
handm: stráááášně moc gratuluju, to jsou skvělé zprávičky. To je něco, že už má prďousek 6 cm, vždyť si nedávno přiskočila do tabulky. :wink: To je krásný. Tak jen tak dál. :dizzy_face:
12. únor 2010 ve 14:33  • Odpověz
Chico viď?! Taky na ten obrazek koukam jak puk :grinning: Už vypadá jako človíček!!!:slight_smile:
Taky se za chvilku dočkáš!!!

Aji, a ty neboj!! Přece máme jít spolu nakupovat ty dětský hadříky, tak čekám!!:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
12. únor 2010 ve 14:44  • Odpověz
já zas čekám na luli :slight_smile:
12. únor 2010 ve 14:45  • Odpověz
handm: jojo, dočkám, já vím, letí to docela rychle. Snad bude všechno v pořádku i u nás. :dizzy_face:
12. únor 2010 ve 14:47  • Odpověz
chicoo, neboj, důležitý je nic si nepřipouštět a věřit, že všechno dobře dopadne :wink:
12. únor 2010 ve 14:48  • Odpověz
handm: jůůůů, fotečka!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Krásnéééé!!!
12. únor 2010 ve 14:48  • Odpověz
kebulko: přesně takhle to dělám. Občas mě samozřejmě něco napadne, ale hned to zadupu a myslím na to dobré, představuju si, jak mi doktorka říká, že je všechno v pořádku, že mám fazolka srdíčko. Pak že to volám mé nejelpší kamarádce, která už čeká a moc mi to přeje. V létě si představuju to krásné bříško jen v tričku. Prostě si představuju ty hezký situace. :slight_smile:
12. únor 2010 ve 14:50  • Odpověz
Noo, konečně se mi povedlo ji stahnout.. nemohla jsem najít kabel :grinning:
12. únor 2010 ve 14:51  • Odpověz
hani, krásnej bobista :slight_smile:
12. únor 2010 ve 14:52  • Odpověz
handm gratuluji a krásná fotečka. Poslední dva dny jsem nějak neměla moc čas pročítat a přispívat, ještěže už je pátek. Moje porevizní mrcha zatím nic, ikdyž včera už jsem hodně cítila, že to bude tutovka a nic, jsem z toho nervní, protože se bojim, aby se to nespustilo nečekaně, včera, když jsem šla na nehty a dvě hodiny tam sedim, tak jsem si radši vzala vložku, aby nebyl průser :wink: , ale chodit s ní pro jistotu se mi nechce, jak je nemám ráda, max se jistim intimkou, ale kdyby to začla hned hodně, tak mi asi nepomůže :slight_smile: .
chic, už 7 tt?? Ty jo to vám letí.
12. únor 2010 v 15:04  • Odpověz
pavczo: no to je tedy taky prekérka s tou ms a takhle chodit s vložkou preventivně by mi taky lezlo na mozek. Ale myslím si, že by ti intimka určitě měla stačit, že v tak velkým objemu se to snad nespustí. Jen tu vložku mít prostě vždy v kabelce a případně rychle použít. Držím palce, ať co nejdřív dorazí.

Jojo, 7tt, dneska jsem ho započala, jsem 6+1...ale letí to fakt šíleně! Na jednu stranu dobře, na druhou si fakt říkám, že si to těhotenství musím užít...užít si každý den a nijak nespěchat a říkat si, už abych měla za sebou tohle a tohle. Prostě se zastavit a vnímat ten krásný přítomný okamžik. Ono to bude všechno dobré, věřím tomu a modlím se za to. Tak se fakt snažím nikam nespěchat. :wink:
12. únor 2010 v 15:16  • Odpověz
handm: gratuluji ke kontrole k nadherne fotecce :slight_smile: bobista je uz kus cloveka .-)

ja jsem se ted vratila z kontroly a jsem z toho nejak rozladena... ja blbec jsem se tak nejak polehoucku zeptala na ten femigard, no ale vyvolalo to presne takovou reakci jakou jsem nechtela - jako ze se chci lecit alternativne, takze kdyz me pak doktorka na to moje spineni predepsala duphaston a ja se ji ptala jestli to je to nejlepsi ze minule nezabral tak to pochopila jako ze se nechci lecit... no nic tak tenhle cyklus budu brat jeste D. a doufam ze do priste zapomeme na femigard a bude me brat normalne...
jedine pozitivni ze nam dala zadanku na spermiogram (teda pozitivni pro me, manzel se na to moc nadsene netvaril)
12. únor 2010 v 15:36  • Odpověz
chic tak je pravda, že většinou mi začínala hned ráno, ikdyž zase někdy i silně. Taky mám strach, aby nebyla extra silná a bolestivá. Bylo by ideál mít začátek teď na víkend, když se nikam nechystáme, ale třeba budu mít furt příznaky a přijde až po šestinedělí. Určitě si užívej každý den, i když líp to asi půjde, až budeš od doktorky vědět, že je vše v pořádku jak má a možná přeci jen 13. týden zní líp.
maxi, přeci ten femigard nemusí být jako hlavní léčicí prostředek, ale jako bylinný přípravek, který může pomoci lékařské léčbě. Jinak já si dnes objednala novou dávku, hned dva a dokonce i moje kolegyně ho vyzkouší, i když otěhotnět už neplánuje, ale na srovnání menstruace.
12. únor 2010 v 16:57  • Odpověz
Já jsem dneska dokončila praxi a moc mě bavila bylo to hrozně fajn :grinning:
Akorát jsem asi něco chytla nějakej chcíp a bolí mě na průduškách a trochu v krku tak mám strach co se z toho zase vyvrbí :unamused:
Jinak u nás se nic nového neděje v úterý jdu na kontrolu tak snad bude vše tak jak má doufám :wink:
12. únor 2010 v 17:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.