• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Handm mocinky gratuluji k dnešní kontrole a přeju ať prcek krásně roste :slight_smile:
12. únor 2010 v 17:16  • Odpověz
Handm, fotečka bobisty je krásná! :wink:
12. únor 2010 v 17:39  • Odpověz
Hedik, teď jak má kolegyně v práci tu čivavu, tak jsem četla, že to zrovna není moc vhodný pejsek k miminku, jak to vidíš ty? Jinak chodí s kolegyní furt do práce, furt je to takovej pidiškvor a všechny kolegyně jsou z ní unešený.
12. únor 2010 v 17:46  • Odpověz
Holky tak Pepa teď usnul, ale myslím že ten spánek dneska nebude nic moc, tím že mi pomáhal balit tak si myslím že má cestovní horečku a bude každou chvíli vzhůru... Kéž bych se spletla a on spal jak dudek, nic bych si nepřála víc.

A co teď čeká mně? Uvařit si kafe, dát si sprchu, umýt si hlavu a jít to KONEČNĚ napytlovat - tedy zabalit do tašek. Ach jo. Honza nechodí na podobný akce nijak často, maj pravidelně jednou do měsíce bowling a pak se jim takhle občas namane nějaká oslava, ale dneska to fakt přišlo nešikovně. Ale co nadělám, nic, tak se s tím musím nějak popasovat.
12. únor 2010 v 18:09  • Odpověz
Ahoj holky, tak se ségrou děláme dort pro babičku, ten nepečený, co jsem tu doporučovala :slight_smile: no a zjistily jsme, že jak jsme nakupovaly, úplně jsme zapomněly na želatinu, tak jsme vyslaly mého přítele a čekáme, až nám jí donese. Je to bobík, hned pro ní ochotně vykročil. Jinak nám dneska už přišlo to oznámení - docela fofr. Je moc pěkný, fakt se to povedlo, tisk je kvalitní, tak mám radost. A bylo za hubičku. Tak mi bylo líto, že jsme k tomu rovnou neudělali i pozvánky ke stolu a na raut, ale to už natiskám v práci. Nuž nic. Dodělám dort a půjdu relaxovat.

Pepi: moc si to užijte na horách, naberte sílu a moc si užívejte vzájemnou rodinnou blízkost. Dominika ať tě moc nerozčiluje a prostě mějte se tam prímovně. Telefon mám, tak určitě napíšu nějaký novinky. :wink:
12. únor 2010 v 19:41  • Odpověz
Pavcza ono asi jak kterej pes naše čivavy teda alespoň jejich máma se má k půlroční neteři skvěle furt ji opečovává a je na ní hrozně hodná a mrňouskové si jí ani nevšimnou. Takže abych pravdu řekla tak se toho moc nebojím :slight_smile:
Pepi krásně si to užijte v Jeseníkách :slight_smile:
12. únor 2010 v 19:45  • Odpověz
Dobré ránko všem :grinning:
13. únor 2010 v 08:59  • Odpověz
:slight_smile: Dobré poledne všem :o) nějak ten den letí :o) dnes jdeme s manžílkem do restauračky na véééču, jakože valentýn, a dostala jsem růůžičky :dizzy_face: ten je jakýsi pozorný ten náš taťka :slight_smile:
13. únor 2010 v 11:51  • Odpověz
Ahoj holky, kde jste kdo? :confused:
Já poslušně hlásím, že se MS zatím neobjevila, ale ona určo přijde :rolling_eyes: Ale je to divný, ještě nikdy jsem neměla zpoždění ani den, vždycky přesně po 28 dnech. Tak uvidíme :slight_smile: Ale už jsem se s MS smířila :confounded:

Jen doufám, že jsem nic nezakřikla :grinning:
13. únor 2010 v 18:48  • Odpověz
Lulli - celej den nestíhám, a jen, co přilítneme domů, zapínám notebook, abych se dozxvěděla, jak dopadla Lulli!!!! naděje pořád je, uvidíš :slight_smile:
13. únor 2010 v 18:50  • Odpověz
zebrafko, teda, ty si kvůli mě takhle děláš starosti? :slight_smile: Ty jsi zlatá. Jsem zvědavá, kdy to přijde. Včera jsem se cítila, že už dorazí, tak jsem si na noc radši vzala intimku (a ještě k tomu jak to mám fakt přesný) tak dneska celý den čekám, jako kdy se teda hodlá uráčit přijít a zatim nic. No a dneska už necítim to břicho. Ale nějak podvědomě vím, že dorazí.
13. únor 2010 v 18:57  • Odpověz
lulli - to jsem si před 14 dnima myslela taky, každou návštěvu na záchodě jsem čekala, že už návštěva poslala vizitku a ono nic :slight_smile:
13. únor 2010 v 19:22  • Odpověz
no dnešek byl ulítanej, hrůza a to jsem si myslela, že se sem dostanu hned ráno a popřeju Pepi krásnej a pohodovej týden na horách a hlavně ať je tam netrápí Dominika s Marcelkou :slight_smile: ráno jsme vyrazili na zápas Ondry, domů se vrátili až k večeru, promrzlý až na kost. Honem udělat nějaký jídlo, trochu to pofackovat doma. a teď jsem si konečně sedla k telce a běží olympiáda, tak už snad bude pohoda a klid :slight_smile:

syll - doufám, že si v tuhle chvíli pochutnáváš na parádní večeři a máš boule až za ušima :slight_smile:

chicoo - tvůj dortík bych si dala, mňam - jednou jsem ho dělala bez želatiny, protože jsem na ni taky zapomněla a taky to bylo dobrý, dobře to stuhlo a všem chutnal. Výborný recept, dělala jsem ho už asi třikrát a vždycky měl úspěch. a jak jsi o něm dneska psala, tak jsem na něj dostala chuť - brzy ho budu muset zase udělat :slight_smile: příležitost určitě bude, v březnu má narozky jak ségra, tak manžel :slight_smile:
13. únor 2010 v 19:28  • Odpověz
Zebrafko a jak dlouho jsi čekala, než sis udělala test?
13. únor 2010 v 19:31  • Odpověz
lulli - mrchu jsem čekala v pátek ráno a v pondělí v poledne jsem to zkusila a čekala jsem jenom jednu čárku, ale test mě převezl :slight_smile: pořád jsem čekala, že ta mrcha určitě přijde
13. únor 2010 v 19:40  • Odpověz
A cítila ses na mrchu? Prostě klasický příznaky nebo bylo něco jinak?
13. únor 2010 v 19:46  • Odpověz
no právě jsem se na mrchu cítila, někdy ve středu mě bolelo břicho a říkala jsem si, nejpozdějí o víkendu tady je, ale břicho pak přestalo bolet a mrcha nikde... ale nic neobvyklého
13. únor 2010 ve 20:00  • Odpověz
Mě břicho teď nebolí vůbec, ani prsa, ale nějak cítim "pipku", jak kdybych jí měla otlačenou od kola (sedačky) :grinning: , nevím jak to mám popsat, ale není to nic hroznýho, tak právě si myslim, že buď v noci nebo ráno dorazí. A těhotně se necítím už vůbec. Tak zítra se to dozvím :wink: A když nepřijde zítra, tak jdu v pondělí koupit test a budu se snad i modlit. Ale na to stejně nedojde :confounded:
13. únor 2010 ve 20:22  • Odpověz
lulli - uvidíš, necháme se překvapit - každopádně natahuju k tobě ruku !!!!
13. únor 2010 ve 20:28  • Odpověz
zebrafko děkuju moc a kdyby se to zase nepovedlo, tak jí měj pořád nataženou pro ostatní holky a pro mě zase na ten další měsíc :wink: :grinning:
13. únor 2010 ve 20:39  • Odpověz
lulli - tak domluveno :slight_smile:
14. únor 2010 v 06:52  • Odpověz
Ahoj holky...

tak jsem se také přiběhla podívat na lulii. No tý jo a ona ms ještě nedorazila. Teda holky, co si tě pamatuju, tak se ti ms nezpozdila. :wink: Jsem zvědavá, jak to s tebou dopadne. Jinak já taky testovala jako zebrafka v pondělí a taky jsem to měla dostat v pátek, takže 32 DC a čárka byla jasná, nemusela jsem test všelijak naklánět a hledat ducha. :wink: No moc bych ti to přála!!!

zebrafko: dort byl vynikající, zase se moc povedl, babička měla radost. Jojo, taky si myslím, že by ztvrdnul i bez želatiny, ale my tam nalily i dost vody kvůli rozpuštění umělého sladidla - byla to zase dia verze pro babičku. :wink: Tak už pak ten krém byl hodně řídký. Jinak kontrola se nám už blíží, pěkně to uteklo, co? V kolik tam půjdeš? Já až z práce, takže v 17:30, ale aspoň to nebudu muset vysvětlovat v práci.
14. únor 2010 v 07:40  • Odpověz
dobré ráno všem :slight_smile:

chicoolko - taky jsem moc zvědavá, jak to s Lulli tenhle měsíc dopadne... Super, že se dortík povedl!!!! Kontrola se nám kvapem blíží, taky mi přijde, že to docela utíká. K dr. půjdu hned ráno na sedmou, v práci musíme být do devítí, tak nebudu muset nic vysvětlovat :slight_smile: jsem moc zvědavá, až uvidím fazolku :slight_smile: a nic špatného si vůbec nepřipouštím... A jak to snášíš? Bývá ti špatně? Já se cítím skvěle, jediný příznak, že večer usínám u televize :slight_smile:
14. únor 2010 v 08:17  • Odpověz
zebrafko: co se jídla týče, tak naprostá pohoda, z ničeho mi není špatně a chutě také vesměs pořád stejné. Občas cítím malou bolest v podbřišku, ale to jak jsem koukala na říjen 2010, je úplně normální. U televize také usínám a jak chodím dřív spát, tak se třeba ve 4 ráno vzbudím a mohla bych vstávat. :grinning: Jediný teda co bylo, ale už asi není, byly nálady. Byla jsem docela lítostivá, stačil blbý pohled přítele a už jsem si to brala. Teď mám pocit, že je to OK. Tak uvidíme. Jinak vše v naprostým pořádku. Zácpu nemám. Jo, a nic špatného si také nepřipouštím, i když se ta myšlenka vloudit umí, ale vždy jí rychle zaženu. :slight_smile:
14. únor 2010 v 08:42  • Odpověz
Ahoj holky,

vy fakt takhle na mě myslíte? Jste zlaté :slight_smile: Moc vám děkuju za držení palečků, ale opět to nevyšlo a ráno jsem se vzbudila už s mrchou :frowning2: A docela jsem to i oplakala, fakt, protože já jsem opravdu nikdy neměla zpoždění a už už jsem doufala :cry: Takže chicoolko prosím, jsem 1DC a šupem se mnou rychle dolu, já se nikdy neohřeju na topu, vždycky je to držkopád jak blázen. Už nevím, co bysme měli dělat :rolling_eyes: Ale asi to tak má být (mám pocit, že budu bey dětí) :pensive: .

Ty vaše špatné myšlenky zažeňte někam do kouta, uvidíte, že všechno dopadne výborně, miminko bude tam, kde má být, uslyšíte srdíčko, které bude bít jen a jen pro vás, dostanete rovnou těhu průkazku a taky vám zachvilku skončí 1. trimestr a vy už si to budete moct prožívat pořádně "na plný pecky". Moc moc moc vám to přeju a budu na vás toho 22.2. strašně moc myslet. Je to krásný datum a krásně dopadne i vaše první kontrola :wink:
14. únor 2010 v 10:19  • Odpověz
luliinko: moc mě to mrzí. Taky si dobře vzpomínám, jak vedu tu tabulku, že ty jsi nikdy zpoždění neměla. Ach jo, moc mě to mrzí, fakt jsem tomu věřila... Je to zklamání i pro mě, tak moc jsem ti to přála. ALE, luliiiiii nevadí!!! Nevyšlo to teď, vyjde to v některých z příštích měsíců. :slight_smile: Nebuď smutná. Mně to vyšlo až po 8 měsících, ty se dle tabulky snažíš 5 měsíců, to je pořád krásný. :wink: Navíc tě čeká krásná svatba. Ptáš se, co byste měli dělat? Nic, nech to prostě být. Netlač na pilu, žij tady a teď a ono to přijde. U tebe jsem si tím více než jistá!!! Takže hlavu vzhůru...sníh pomalu taje, za chvíli je tu jaro, bude líp. Usměj se a všechno bude fajn!!! Věř tomu! :slight_smile:
14. únor 2010 v 10:27  • Odpověz
Ahoj holky!

Lulii, taky je mi líto, že mrcha nakonec dorazila :frowning2: ! A chicoolka ti to napsala moc hezky, tak k tomu ani nemám co dodat :wink: ! Držím pěsti do dalšího kola! :wink:
14. únor 2010 v 10:33  • Odpověz
Jo jo chicoolko, nějak se s tím popereme. Pro mě je taky nejhorší to, jak to prožívá můj. Je moc moc zklameanej a smutnej, jak já už bych mu strašně ráda řekla, že jsem našla //. Mám pocit, že z něj udělám toho nejšťastnějšího budoucího tatínka. Celý měsíc jsem fakt v pohodě, že když to dostanu, tak to jen tak přejdu. Fakt jsem se tak cítila, nic jsem neřešila, prostě po dlouhý době paráda. A dneska mě ta psychika zase zradila. Bulím tu, ani nevím pořádně proč. Cítím se jak neschopná ženská, která neumí dát svému milovanému dítě, cítím tu prázdnotu, která se zvětšuje s každým prošvihlým měsícem, samotu, nepochopení,............Přitom vím, že zítra mi už bude dobře, vše bude zapomenuto a já s klidem přívítám další měsíc. Holt to dneska musím nějak přežít.
14. únor 2010 v 10:45  • Odpověz
Ajinko, děkuju moc.
14. únor 2010 v 10:47  • Odpověz
Lulli - teda ta mrcha je fakt mrcha mrchovatá :frowning2: Moc mě to mrzí, že zase dorazila. Vím, že ti je mizerně, ale OKAMŽITĚ zadupej myšlenky typu, že jsi neschopná ženská! To je blbost. Bylo to teprve páté snažení, tak nikde není psáno, že neumíš dát svému mužskému dítko. Nepodařilo se to tenhle měsíc, povede se to příští nebo přespříští. Čeká tě krásná svatba, věřím, že zítra bude opravdu líp... ale nejsi neschopná ženská, budu ti to psát celej den, abys takovou myšlenku pustila z hlavy!!!!!
14. únor 2010 v 10:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.