• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
lulii: klidně si poplakej, když se takhle cítíš. Nemá smysl to v sobě dusit a hrát si na hrdinku. Musí to ven. Nejsi neschopná ženská, která neumí dát svému milovanému dítě. Takhle se na to rozhodně nekoukej! Tak to není! Je fakt, že můj přítel to takhle neprožíval, každý měsíc neúspěchu nějak přešel, věděl, že to přijde, byl v tomhle silnější než já. Musím ho víc poslouchat. Takže jsem to tím měla trošku lehčí. Ale lulii, 5 měsíců fakt není nic, aby ses cítila jako neschopná. Hele, čekala jsem na miminko také dlouho. Dobře víš, jak jsem k tomu přistupovala, ale i tak pro mě také byl každý měsíc zklamáním. Ale teď už jako těhotná vím, že ten čas čekání k něčemu byl, byl důležitej, abych se na miminko opravdu naladila a ve chvíli, kdy jsem našla //, mi opravdu nepřipadalo, že jsem na něj čekala tak dlouho. Luliinko, vím, že ti zítra bude dobře. Jsi v mnoha ohledech na tom jako já a věřím v tvoje pozitivní přemýšlení. Nemám o tebe strach a těším se, jak si to sem zítra nakráčíš s velice dobrou náladou!!! :wink:
14. únor 2010 v 11:03  • Odpověz
Dobré dopoledne holkyy, co to čtu? Lulli, ta mrcha fakt došla??? To je v háááji, a to to vypadalo tak dobře...ach jo, věřím, že jsi zklamaná, ale nedej se, protože třeba příště to opravdu vyjde!!! Já vím, to se to řekne, že.... :unamused:
14. únor 2010 v 11:03  • Odpověz
Jinak jsem se holky včera vážila, kolik jsem za těhu přibrala a teda zatím jsem na 3 kilech, tak doufám, že to nebude rapidně stoupat :sweat_smile:
14. únor 2010 v 11:06  • Odpověz
syll: 3 kila jsou super. Taky nechci zbytečně moc přibírat. Miminku to nic nedá a mně se pak bude každý kilo dost těžce shazovat. :wink:
14. únor 2010 v 11:07  • Odpověz
chikoo, však právě, šetřím si příbírání na konec, teď není potřeba se zásobovat tukem, já ho mám i tak dost. Takže doufám, že pak i tim kojením to pujde dolu. Kdybych přibrala tak do 10kg tak by to stačilo, fakt se bojím, nechci být jak melounek :grinning:
14. únor 2010 v 11:09  • Odpověz
TED jsem vlastně v polovině těhu dá se říct. Tak jen vydržet :slight_smile:
14. únor 2010 v 11:09  • Odpověz
Chikoo a jak se cítíš? Prožíváš nějak těhu, nebo ti nic není jako mě :o) Já zatím ani necítím pohyby miminka, no ještě mám trochu času, ale jestli je mimi po mě tak furt spí :grinning:
14. únor 2010 v 11:11  • Odpověz
syll: zatím naprosto pohodové těhotenství, jen občas cítím ještě podbřišek, asi se to tam všechno zvětšuje. Není to žádná ostrá bolest, jen občas tam píchne. Koukala jsem na holky ze stejného termínu a mají to tam všecny, takže dobrý.

Holky, tohle musíte vyzkoušet, Valentýna neslavíme, ale tohle je vtipný: www.poslitosmilkou.cz
Napíšete vzkaz a on ho za vás amorek přeříká tomu, komu ho pošlete, my si tady teď přes něj s přítelem povídáme a chlámeme se tu jak blbný. Fakt je to dobrý!!!
14. únor 2010 v 11:23  • Odpověz
chikoo, jo to mám i já doted nekdy, prostě se nám ta děloha zvětšuje :slight_smile:
14. únor 2010 v 11:25  • Odpověz
ahojky, lulii to mi mrzí, já taky věřila, že tentokrát to vyjde, co se dá dělat a pobreč si, pomůže ti to odplavit ten smutek a zklamání, to znám. Jak já bych tu mrcha měnila s tebou! Tobě neměla přijít a u mě si furt dává na čas, tedy, myslim, že už bude každou chvílí, ráno už bolelo břicho, jsem osypaná pupínkama a chodím furt na velkou chybí už jen ta červená.
14. únor 2010 v 11:26  • Odpověz
Holky, děkuju vám moc. Zase jsem si poplakala když jsem četla vaše příspěvky, jak se mi snažíte pomoct dostat ty hnusy z hlavy. Děkuju :slight_smile:

Pavczo, ani nevíš, jak ráda bych ti tu mrchu poslala :sunglasses: , ale jen pod podmínkou, že by k tobě dorazila naposledy :grinning:
14. únor 2010 v 11:30  • Odpověz
Chicool, mě to nejde otevřít, píše mi to, že adresa neexistuje :confused:
14. únor 2010 v 11:31  • Odpověz
lulii: já to spletla: www.reknitosmilkou.cz
14. únor 2010 v 11:42  • Odpověz
Je to fakt strašně vtipný, my si tu skládáme a posíláme sprostý básničky. No sranda!!!
14. únor 2010 v 11:43  • Odpověz
ahoj holky, luli, tvoje mrcha mě opravdu mrzí, už to vypadalo tak nadějně :unamused: ale co, bude líp a jednou se zadaří - musí... a s ošklivýma myšlenkama honem pryč. Můj manžel to taky prožívá, přece jen už se snažíme rok a půl a strašně moc by si miminko přál. Ale věřím, že jednou se dočkáme všichni!
14. únor 2010 ve 12:08  • Odpověz
ahoj holky, jen nakukuju.

luli, to je mi moc líto, vypadalo to tak nadějně.. každopádně to už tady několikrát padlo, jako vlastně i slova útěchy. klidně si poplakej, také vím jaké to je. ale věř, že ta mrcha opravdu jednou nedojde a uvidíš že to bude brzy :wink: otevřete si s manžílkem/přítelem večír třeba vínko a pěkně se k sobě přitulte, uvidíš že zítra bude určitě líp! držím pěstičky ať už to příště konečně vyjde :wink:
14. únor 2010 v 18:55  • Odpověz
Ahojky holky moc vás zdravím z postele protože už mě zase přepadl nějakej hnusnej chcíp naštěstí teplota není, ale bolelo mě včera trochu na průduškách a dneska mám rýmu jak prase a bolí mě v krku tak ležím a léčím to už je to fakt děs chjo.
Lulii to je mi moc líto :frowning2:
chicoo ten amorek je super díky za tip. já mám OH a nedělám celej den nic jiného než že je sleduju :slight_smile:
Syll ty brďo to to letí už 19týde máš neboj oni pohyby za chvíli dorazej :slight_smile:
14. únor 2010 ve 20:05  • Odpověz
ahojky,
hedik brzy se uzdrav.
Tak holky, první porevizní je tu :slight_smile: Chic, můžu poprosit o návrat do tabulky snažilek? Zatím tedy s poznámkou nyní nesnažilka, tu doufám odbourám po kontrole, tu mi můžeš uvést na 26.2.10. Takže dnes 1DC, věk můj zatím stále 29, snažíme se od září 09, počet dětí 0, HA vysazena srpen 09, manžel mi zestárl :wink: na 24 :slight_smile: , svatba 6.6.09, bydlíme Nejdek, vitamíny kyselina listová a femigard a uvést prosím 1/10 potrat (ale nevím, jaký to byl typ? nikdo mi neřekl, jen na papíru z nemocnice bylo anembryomolla :slight_smile: ).
Jinak trpim s těma vložkama a jsem vysoce protivná a agresivní :grinning: zlatý tampony, mně to prostě va, překáží mi :angry:
15. únor 2010 v 07:09  • Odpověz
Dobré ránko!tak já mám od neděle zas depku, včera a i dnes jsem zas trochu špinila a já doufála že už to nebudu muset podstupovat ten strach, no snad je vše ok, bylo to jen trošku, ve středu jdu na kontrolu ach jo.Tak budu zas jen ležet a ležet
15. únor 2010 v 07:52  • Odpověz
pěkné ráno holky :slight_smile:

pavcza: gratuluju k první a doufám že i třeba k poslední porevizní mrše :wink:
15. únor 2010 v 07:52  • Odpověz
Pavczo, tak ses konečně dočkala. To je moc dobře. Tak to ti moc přeju, aby to netrvalo dlouho, abys nemusela trpět s vložkama :grinning: no a hlavně ať je to jedna z posledních :wink: Kontrola dopadne určo dobře.

Holky, moc vám všem děkuju za podporu. Normálně jsem se včera psychicky sesypala, celkově. V životě se mi to nestalo, byla jsem na psyndu jak dělaná. Můj chudák nevěděl, co má se mnou dělat. Celý den jsem koukala do blba, vůbec nereagovala, na nic, tekly mi celý den slzy, oči napuchlý, celá jsem se klepala, nic jsem nejedla ani nepila. Hrůza! Pak se na mě už můj nemohl dívat a normálně mě narval pod ledovou sprchu. To asi pomohlo. No fakt jak z hororu, doufám, že se mi to už nikdy nevrátí. Blázen, no :unamused: Prostě asi přetekla pomyslná nádobka, všechno se na mě teď navalilo a takhle to asi muselo dopadnout a mrcha tomu dala asi tu poslední kapku. Ale dneska je mi o dost líp. Tak vám ještě jednou moc děkuju, že jste na mě myslely a do dalšího kola snažení - hurá :dizzy_face:
15. únor 2010 v 07:56  • Odpověz
medan29: to je mi líto že máš takový trápení :frowning2: ...budu držet palce aby všechno bylo v pořádku
15. únor 2010 v 07:57  • Odpověz
lulii:u nás bylo něco doma podobného, když jsem zjistila že zas špiním, taky jsem přestala komunikovat a byla mimo, jen u nás to bylo teplá sprcha
15. únor 2010 v 07:58  • Odpověz
lulii: tak hlavně že už dneska je ti líp a jak říkáš hurá do dalšího kola snažení a s popellkou věříme že vítězný únor bude opravdu vítězný takže to by bylo aby to nebylo :grinning:
15. únor 2010 v 07:59  • Odpověz
No holky, já fakt doufám, že už bude líp, že ten únor-březen snad vyjde, už to prostě MUSÍ vyjít :wink:

Medan, tak snad kontrola dopadne dobře. Musí to být ale fakt hrozný na tu psychiku, vůbec ti tohle nezávidím. Ale určitě to dobře dopadne :slight_smile:

Tak já jdu pracovat, ahoj :slight_smile:
15. únor 2010 v 08:03  • Odpověz
Dobré ráno,

lulii: téda, až takhle ti bylo? To mě moc mrzí. Ale mám radost, že je ti líp. Snad už to bude jen dobré. Vůbec jsem netušila, že ses cítila, až tak mizerně. :frowning2:

medanko: no, on si člověk myslí, že po tomhle a tomhle období už to bude dobré a pak se něco objeví a člověk nemá klid. Snad bude všechno v pořádku. Holt budeš muset zalehnout. Řeknu ti, já bych to teď docela brala. Jsem o víkendu jen odpočívala a docela se mi do práce těžko vstávalo. Ale je mi jasný, že když už musíš jen a jen ležet ležet delší dobu, že už to může lézt na mozek!
15. únor 2010 v 08:11  • Odpověz
Jo a PAVCZO: moc gratuluju k mrše a s radostí tě vracím zpět do tabulky!!!
15. únor 2010 v 08:11  • Odpověz
chic - díky, v tomto případě je i gratulace na místě, sice bych byla ráda, kdyby zase byla poslední, ale myslim, že bude lepší, když přijde ještě minimálně jedna. Ale to už chci nechat osudu. Stejně vidim, že jich přijde ještě několik :slight_smile: .
Lulii je to trápení, doufám, že už bude líp, snaž se být optimističtější. I když já včera večer měla taky zvláštní náladu, otrávenou, smutnou, manžel byl na noční, ještě, že je se mnou aspoň pejsek.
medan, držim palečky, určitě to nebude nic vážného, i když na psychiku to musí být strašný, to chápu. Moje kolegyně měla taky špinění skoro během celého těhotenství a mimi bylo v pořádku. Do středy vydržíš a určo tě uklidní, že se nic neděje.
15. únor 2010 v 08:40  • Odpověz
Ahoj holky,

tak pondělí a celej týden zase před náma - ach jo :pensive:

pavli: taky gratuluju k mrše, je to dobrej pocit, když čekáš a čekáš a konečně se dočkáš, že :wink: :grinning: aspoň, že jsi zpátky v tabulce a teď jen postupovat výš a výš :sunglasses:
medan: přeju hodně štěstíčka, ale taky si myslím, že to nebude nic hroznýho, zkus myslet pozitivně, i když nervy to být musí, to je pravda :pensive:
luli: to je mně líto, že mrcha zase dorazila :frowning2: moc dobře vím, jak ti bylo, protože su na tom podobně jako ty, že bych chtěla už manžovi oznámit // a vidět ho šťastnýho, že budeme mít miminko :dizzy_face: ale jak psala jellyy: vítězný únor to jistí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: takže teď se pěkně vyšplháme nahoru a přehupnem za těhulkama :wink: :grinning: :sunglasses: :grinning:
15. únor 2010 v 09:24  • Odpověz
dobré ráno holky...

Lulli, holka moje zlatá, jsem ráda, že ti je dneska líp a bude ještě líp, uvidíš. Asi je potřeba nějakej den dopadnout na dno, aby se od něj člověk mohl odrazit a jít dál...

Pavczo, gratuluju k mrše a přeju hodně trpělivosti s vložkama, když ti tolik vadí... a přeju hodně štěstí do dalšího snaženíčka, vítej mezí snažilkami a tělo si samo řekne, kdy to bude pro andílka nejlepší a zadaří se...

Medan - tobě přeju ať je všechno v pořádku!!!!! pořádně odpočívej, dávají olympiádu, tak budeš mít o zábavu postaráno a musíte s prckem fandit i za nás!!!!

včera jsem byla s kamarádkou v divadle a vrátila se domů akorát chvíli před tím, než jela Sáblíková, to byl zážitek. I slza mi na konci ukápla. Moc to tý holce přeju, je úžasná a přitom tak skromná!
15. únor 2010 v 09:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.