• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
dobré ránko :slight_smile:

hedik: budeme na tebe myslet aby ti kontrola dopadla tak jak má :wink:
16. únor 2010 v 07:43  • Odpověz
dobré ráno,
hedik držim palečky, vše bude v poho. :slight_smile:
16. únor 2010 v 07:57  • Odpověz
Dobré ráno...
labell: děkuju za gratulace :wink:
hedik: držím palce, ať jsou jen dobré zprávy!!!
16. únor 2010 v 08:03  • Odpověz
Dobré ránkooo holky. Tak dnes jsem myslela, že se nevzbudím :o), přeji všem úspěšné kontroly :wink:
16. únor 2010 v 08:05  • Odpověz
Dobré ráno holky!
Hedik, taky držím palečky na kontrolu! :wink:
16. únor 2010 v 08:10  • Odpověz
holky děkuji moc snad jo věřím tomu i když teď jak mám tu chřiku tak mám strach ale určitě to bude v poho :slight_smile:
16. únor 2010 v 08:29  • Odpověz
ahoj holky přeju krásnej a pohodovej den...
hedík - tobě navíc hodně štěstí na kontrole, určitě bude všechno v pořádku!!!
16. únor 2010 v 09:34  • Odpověz
Hedik a to si jdeš na triply tedkom, nebo běžnou kontrolu? Já měla taky v začátku už teda rýmu jak šráky, a nic se nestalo...neboj se. Bude to všechno v pohodě. :wink:
16. únor 2010 v 09:44  • Odpověz
Ahojky děvčata, jdu k Vám nakouknout, co nového. Koukám, že těhulka nová nikde....U mě taky nic nového, spíš jen stresy a depky ze zkoušek, z toho počasí...Nic se mi nechce, nějak jsem rezignovala :unamused: Manžel teď furt kouká jen na olympiádu, takže není čas ani na nějaký snažení, což mě taky trošku štve. Než skončí olympiáda, tak už budu mít po další MS :angry:
16. únor 2010 v 10:05  • Odpověz
Jo a ještě jedna věc.....Musím se Vám pochlubit jak Femibion krásně upravuje cyklus. Právě jsem si udělala ovu testík a je krásně ale fakt krásně pozitivní, nikdy jsem ho takový neměla......Ovulka klepe na dveře :grinning: A manža čučí na olympošku, ach jo :angry: Dám fotečku do albíka, ju :wink:
16. únor 2010 v 10:26  • Odpověz
Myslela jsem Femigard.... :grinning:
16. únor 2010 v 10:27  • Odpověz
ahojky holky

drndi to je super ze femigard zabral a ze se blizi ovulka... tak budes muset pouzit nejakou "zenskou lest" aby manzilek na chvili prestal sledovat olympiadu :grinning:

k tomu femigardu - ja ho ted beru prvni mesic a skoro jsem neverila svym ocim kdyz probehl 13,14,15 DC a zadne spineni neprichazelo, uz jsem se chtela zacit radovat ze je femigard vsemocny - ale vydrzelo to jen do 19DC a dneska uz zase spinim :angry: no tak alespon se to spineni o par dni posunulo - ale jsem z toho dneska nejaka nabrousena , jeste me rano vytocil manzilek a pak si jeste stihla rypnout mamka - no takze dneska "den blbec"
16. únor 2010 v 10:35  • Odpověz
drndi tak to je parááda :slight_smile:
16. únor 2010 v 10:43  • Odpověz
mmaxi: taky dobrý a příští měsíc už třeba špinění vůbec nebude :dizzy_face:
16. únor 2010 v 10:45  • Odpověz
Syll já jdu na běžnou kontrolu. já měla taky o vánocích rýmu a teď mám rýmu bolí mě v krku a mám kašel a teď mě bolí břicho ale asi od zad a na tripll testy 2 jsem měla jít v pondělí ale byla jsem ráda že jsem doma. A poslední termín mám23.2 tak se chystám jít 22.2.
o na 2velkej uz jdu 15.3
16. únor 2010 v 10:46  • Odpověz
drndi tak to je super, mně včera přišla nová dávka objednala jsem si hned dva, tedy ještě mám ten první, ale popravdě, neberu ho vždy 3x denně. Zatím tedy změnu nepociťuju, ale spíš uvidim, jaký bude teď mezi cyklama průběh, za jak dlouho mrška bude docházet a hlavně bych ho měla brát poctivě.
Maxi, píšeš, že první měsíc, třeba druhý či třetí se ti to špinění vymizí úplně, budu držet palečky.
16. únor 2010 v 10:49  • Odpověz
Páji, já ho beru 2x denně, na víc prostě nemám čas......a neberu ho před jídlem....někdy i nalačno, ale to je asi fuk :wink:
16. únor 2010 v 10:57  • Odpověz
holky diky .-) no uvidime, je fakt ze po par tydnech nemuzu cekat zazraky...
a s tim branim jsem na tom stejne - nechtelo se me ho tahat do prace, tak jsem si objednala jeste jeden a ten si necham v praci abych to brala pravidelne 3xdenne :wink:
16. únor 2010 v 11:04  • Odpověz
drndi tak ten ovu testík je přímo ukázkový :slight_smile:
16. únor 2010 v 11:08  • Odpověz
drndicko - moc pěknej testík, musíš vymyslet nějakou lest a manžela "přesvědčit", protože by to byla škoda nevyužít :wink:
16. únor 2010 v 11:16  • Odpověz
zebraf, no mám pocit, že to asi nevyjde.....právě jsme se totiž porafali kvůli tchýni a bydlení :unamused: :angry: No co už....to je prostě osud
16. únor 2010 v 11:17  • Odpověz
drndi, taky ho neberu před jídlem a do práce jsem si ho taky nevzala. Drndi, koukala jsem do alba, že si brala calibrum a teď máš ten femibion, ptala jsem se dr., jestli mám změnit vitamíny a tvrdila, že vše je stejného složení, že je jedno co budu brát, že firmy slibují, že to jejich je lepší, ale prý ne. I když já včera dojedla to calibrum, jedla jsem pravidelně od půlky srpna a řekla jsem si, že chvíli zkusim bez a papkám jen listovku. Asi rozdíl se takhle nepozná, viď? Jestli nějaký je (krom ceny).
16. únor 2010 v 11:18  • Odpověz
aspoň se můžete krásně usmířit :wink:
16. únor 2010 v 11:21  • Odpověz
Páji, Femibion už stejně neberu. Mám od té alternativní terapeutky Vitamarin - je tam hodně těch 3 omega nasycených kyselin nebo jak se tomu říká a to prý těhotenství hodně prospívá. Samozřejmě v něm nechybí ani jod, vit.A a D....listovku se teď snažím přijímat, co nejvíce z potravy, takže se pořád jen cpu listovým špenátem, hlávkovým salátem, čínským zelím, rukolou atd. Myslím, že je to tak určitě lepší. Jinak Tvoje doktorka má stopro pravdu. Femibion stojí kolem 350,- Kč a je jen na měsíc, Baby plan je taky na měsíc a stojí o polovinu míň....a teď si vyber, že? :unamused: Prý po baby planu se víc pak přibírá, mamavit prý taky není to nejlepší.....ale víš co si myslím? Je to individuální věc a když budeš z potravy přijímat jen to nejlepší, tak nepotřebuješ vitamíny žádné. Dřív nic takovýho nebylo a mimina byly zdravý. Moje mamina se třeba cpala zeleninou ze zahrádky :wink: proto jsem se taky rozhodla pro tuto přírodní cestu. A koukám, že mi fakt bylinky a pestrá strava svědčí :grinning: No ještě, že jsem se těm hormonům bránila zuby nehty
16. únor 2010 v 11:24  • Odpověz
jelly: To máš recht, jenže manžel se takhle neusmiřuje :rolling_eyes:
16. únor 2010 v 11:26  • Odpověz
Drndi ovu testík je parádní a jen jsem tam v dálce zahlédla nehtíky a taky jsou bezvadný. :grinning:
Uvidíš že to usmíření bude krásný. :grinning:
16. únor 2010 v 11:28  • Odpověz
drndi do večera je ještě daleko tak snad manža tu hádku rozdýchá a tuleníčko bude :slight_smile:
16. únor 2010 v 11:32  • Odpověz
čau babulky, my dneska v práci od rána slavíme, kolegyně má narozky, takže šampáňo teče proudem. To bude veselý den :grinning:
16. únor 2010 v 11:43  • Odpověz
zlabi tak to bych hned s tebou měnila bo u nás moc veselo dneska není :grinning:
16. únor 2010 v 11:45  • Odpověz
Drndi, na chlapa musíš od lesa - uvař třeba něco dobrého k obědu nebo k večeři a slib mu masáž, to musí zabrat! :wink:
16. únor 2010 v 11:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.