• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
zlab: Ahojky, no jooo, jídlo by na něj platilo, jenže já jsem dneska do večera v práci a dělat v děvět večer něco na jídlo si myslím, že nemá cenu....nebo spíš bych to asi nezvládla fyzicky :unamused: Budu ráda, že zalezu do sprchy a zalehnu do postele
16. únor 2010 ve 12:00  • Odpověz
drndičko: ovu testík je fakt pěkný!!! Tak aspoň, že k něčemu ten Femigard je. Jsem také ráda, žes nešla do hormonů. Přírodní cesta je vždy nejlepší!!! Jinak je fakt, že dřív také žádné vitamínky nebrali a dětičky byly zdravé, ale je to přesně, jak píšeš, že maminka dlabala zeleninu ze zahrádky. A to je právě ono, dřív víc jedli, co si sami vypěstovali, bylo v tom rozhodně víc vitamínů bez chemikálií atd. Tchánojc také dost pěstujou, jsem si třeba teď dala jejich domácí vypěstované brambory a i v nich je sakra rozdíl od kupovaných. :slight_smile:

zlabi: teda ty se máš, že máte v práci takhle veselo. :wink:
16. únor 2010 ve 12:04  • Odpověz
Zlabi, taky závidím, že máte v práci veselo! To já dostala v práci hned ráno písemnou výtku! No nic, nějak mě to nechalo klidnou, jsem už od soboty straaašně nabitá pozitivní energií. :dizzy_face: Jsem zvědavá, kdy mě to přejde :grinning:
16. únor 2010 ve 12:07  • Odpověz
Holky, je to tak, s těma všema chemikáliema, stresem a nedostatkem času je dneska asi opravdu celkem věda mít zdravé dětičky, co? Drndi, s tou prací do večera to je blbý, plně chápu, já se přes týden k vaření taky dokopu málokdy :rolling_eyes: tak mě napadlo, že by byla sranda, kdyby zaměstnavatel musel dát snažilkám v době ovu osobní volno :grinning:
Ajo, za co tě kárají? :confused:
16. únor 2010 ve 12:11  • Odpověz
zlab: Jooo, no to by bylo náhodou fajn. Jen si odskočit domů na siestu a pak se vrátit zpět do práce :grinning:
16. únor 2010 ve 12:14  • Odpověz
No drndi, myslím, že něco do sebe to asi má, pže třeba ve španělsku siestu dodržujou, mají pauzu přes oběd 2-3 hodinky, takže chodí na oběd většinou domu a dětí tam mají fůry. :wink:
16. únor 2010 ve 12:18  • Odpověz
drndi, když já právě toho zdravýho moc nesnim, trochu sem se dokopala na začátku toho těhu, i když všude kladou důraz na to, že už před otěhu, tak s tím trochu pokulhávám, tak jsem chtěla dohodit ty vitamíny spíš práškově, i když není nad ty z čerstvé zeleniny, že, teď jde o to, čím vším ta zelenina prošla než se dostala do obchodu :slight_smile:
16. únor 2010 ve 12:18  • Odpověz
Ahoj holky,

téééda vy jste toho zase napovídaly :grinning: :grinning: :grinning:
Drndi tak teď jsem mrkla na fotku a fakt ukázkovej testík :wink: jen škoda, že se vrátíš z práce tak pozdě a pak už budeš utahaná, ale to znám, taky su kolikrát tak utahaná, že bych jen lehla a ani se nehla :grinning:
aji: jak ty to děláš, že jseš pozitivně naladěná???? :confused: já su totiž zase strašně negativní a taková jsem nikdy nebyla až teď poslední dobou, v práci mám (myslím se tomu říká) "syndrom vyhoření" kdy mně všichni a všechno leze na nervy :confounded: a i když su ráda, že mám práci, tak tohle se prostě nedá nijak ovlivnit. Potřebovala bych na měsíc vypadnout, stačilo by, kdybych byla doma a hnedle by se mně náladička zlepšila. Jenže tady jsou takový nervy, kdy se tady všichni stresujou navzájem a už z toho fakt blázním - brrrrr :stuck_out_tongue_closed_eyes: za chvilu tady budem už jen chodit a kousat!!! :grinning: :grinning: :grinning: pořád si říkám, že s takovýma nervama neotěhotním, tak bych se měla hodit do klidu a myslím na odpoledne až přijdu domů a že večer skouknu Ordinaci,...atd. a těším se na víkend, jenže pak bum....přijde nečekaná rána a zase to tady vře :rolling_eyes: :angry: :angry: navíc když už chce brát člověk všechno s úsměvem a nadhledem, tak vás vystresujou ostatní,......se z toho fakt picnu.
Uf to jsem se vypovídala :sweat_smile:
jo holky a kdyby bylo volno v době ovu, tak by to bylo přímo božský!!!!! :dizzy_face: :grinning: :grinning:
16. únor 2010 ve 12:24  • Odpověz
Popellko, já měla "syndrom vyhoření" před Vánoci. Teď to trochu přešlo, ale pakárna a buzerace je v práci pořád. Bohužel s tím asi nic neudělám, takže na to prozatím prdím! :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ještě minulý týden v pondělí jsem měla depku jak hrom (přišla ms). :angry: No a pozitivně jsem naladěná od soboty, protože jsme se setkali s manželovým pravým biologickým tatínkem, kterého neviděl 23let. Měla jsem z toho hrůzu, protože jsem to setkání celé zinscenovala já, ale dopadlo to nad očekávání dobře! :dizzy_face: A ani nevím proč, jsem od té doby nějaká pozitivní a hřeje mě to u srdíčka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ! Už jsem to potřebovala, taky jsem byla pořád negativní a v depkách!
Takže holky, depky pryč a radujte se ze života! :dizzy_face: Posílám vám všem tunu pozitivní energie :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
(Jen tak na okraj, jsem zvědavá, kdy mě tahle nálada přejde a zase mě tu na oplátku budete tahat z depky :grinning: )
16. únor 2010 ve 14:26  • Odpověz
jeeeeeee ajo to je krasny ze se to rodinne setkani tak vydarilo a ze z toho porad cerpas pozitivni energii :slight_smile:
16. únor 2010 ve 14:28  • Odpověz
Mmaxi, jo jo, sama se tomu divím, že mě to tak ovlivnilo! I v práci na mě kolegyně koukaj, že jsem jak vyměněná! :wink: Jsem ráda, už u mě vážně bylo potřeba depky zahodit! Teď jen aby to dlouho vydrželo! :wink:
A co ty, co nového?
16. únor 2010 ve 14:43  • Odpověz
ahoj holky, jak se dneska máte? já mám zase asi nějaký nízký tlak, hrozně se mi motá hlava a spala bych a spala...
16. únor 2010 ve 14:45  • Odpověz
Ahoj kebulko a nebude to motání hlavy a únava od něčeho jinýho? :dizzy_face:

Aji, super, takhle nabitou jsem tě dlouho neviděla, tak ať ti to vydrží co nejdéle :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. únor 2010 ve 14:47  • Odpověz
jéééééé aji díky, díky moc.....trochu si od tebe teda vezmu, kéž by to pomohlo :wink:
teď jsme zase dostaly sprdnunk a padají tady aji slzy :cry: to je fakt něco, k zbláznění. Aji to je krásný, takovej velkej důvod, kterej ti spraví náladu na delší dobu. Taky bych potřebovala nějakej takovej velkej třesk :dizzy_face: :grinning: :grinning: snad v pondělí, kdyby mně tak doktor řekl, že je všechno OK a taky bysme mohli s manžem něco podniknout a navíc v pátek si jdu udělat radost nákupkama, tak třeba se mně zadaří....... no a hlavně holky, počebuju šluníčko :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :sunglasses: :grinning:
16. únor 2010 ve 14:48  • Odpověz
Tož mě se taky motá hlava a spala bych a spala, ale u mě je to tím šampáněm :grinning:
16. únor 2010 ve 14:48  • Odpověz
aji u me je staro-nova informace ze od dneska zase spinim :angry: tak tentokrat ne 13-15DC ale 19DC no alespon maly pokrok... jo a manzel je objednany na patek :wink:
tak doufam ze ti ta pozitivni nalada vydrzi co nejdyl :slight_smile: ja si rikam vydrzet jeste tak mesic a pak snad uz prijde jaro a bude lip .-) ted tady u nas alespon na chvili vysvitlo slunicko tak je trochu veseleji
16. únor 2010 ve 14:52  • Odpověz
Mmaxi, to víš, že bude líp! :wink: Bude jaro, sluníčko, kytičky :dizzy_face: ! Už aby to bylo!!!! A třeba se v příštích cyklech zlepší i to špinění, četla jsem, jak jste si s holkama psaly o femigardu!:wink: Manžovi držím na pátek pěsti! :wink:
16. únor 2010 ve 14:56  • Odpověz
zlabi, bylo by to krásný, ale nevím... testovat se chystám v pondělí, budu 15 DPO, tak uvidíme - pokud teda mrcha do tý doby nedorazí.
áji: to je skvělé, že jsi takto pozitivně naladěná...a ten důvod, který tě k tomu vedl, je krásný. Depky pryč a jen s takovouhle náladou do života. :wink:

popelko: u nás sluníčko svítí. Nebe je krásně modré. Nebýt sníh, tak si myslím, že je jaro. Ale je to nádherný. Fakt to člověka hned jinak nebije. Strašně se na jaro těším. :slight_smile:
aji, dej pak vědět, jak v tom sanatoriu, kam chodíte. A na to IUI se určitě zatím ukecat nenechej, my taky zkoušíme "přirozeně". Ze začátku mi to bylo trapný, říkat, že to chceme zkusit sami, dr mi jen říkal, kdy je na to ideální den. Ale teď už mi to nepřijde :slight_smile:
16. únor 2010 ve 14:57  • Odpověz
Popellko, budu na tebe v pondělí myslet, aby bylo vše OK. A s manžou určitě něco hezkého podnikněte! :wink: !
16. únor 2010 ve 14:58  • Odpověz
Tož u nás hlásím středně šedo-modro, ale slunko máme dneska spíš jen v duši neb na nebi po něm ani vidu ani slechu :slight_smile: Kebulko, mrkla jsem ti na grafík v albu, strašně nerada předbíhám, tak jen řeknu, že se mi líbí :slight_smile:
16. únor 2010 ve 14:59  • Odpověz
ajo diky :slight_smile: uz se vidim ve ctvrtek a v patek rano jak budu na nervy :rolling_eyes:
no ale musim rict ze z tebe ta pozitivni energie dneska uplne sala a mas ji na rozdavani a taky ji rozdavas, hned je me trochu lip :slight_smile:
díky zlabi, uvidíme za týden :wink:

jinak u nás hlasím krásně modro, musím vyrazit na prochajdu, abych načerpala trošku síly :slight_smile:
jééé chico úplně ti závidím, tady je zataženo, spíš bych řekla tmavě šedo a už je to několikátý den nebo týden - už ani nevím jak dlouho to je, co jsem viděla sluníčko, který mně hoooodně moc nabíjí a dodává dobrou náladu. taky se jara nemůžu dočkat :dizzy_face: :grinning: :grinning: vždycky se začínám slunit už v únoru, březnu, když je nad nulu, sednu si na lehátko zabalená v dece a vychutnávám ty paprsky, ale teď :confounded: chjooooo :pensive:
aji díky, doufám, že to bude OK a je to snad poprvý co se na gyndu fakt strašně moc těším a nemůžu se dočkat, protože už chcu něco vědět :grinning:
ahoooj kebulko, téééda taky jsem si říkala, jestli se necítíš těhotně a kdy asi budeš testovat :wink:
16. únor 2010 v 15:03  • Odpověz
Kebulko, dobře :dizzy_face: . Díky :dizzy_face: . Já už jsem stejně takto rozhodnutá, že se ukecat nenechám a budem zkoušet přirozeně :dizzy_face: !
16. únor 2010 v 15:05  • Odpověz
Holky, ještě jedna porce dobrý nálady :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
A šupajdím domů! Mějte se kráááááásně! :dizzy_face: :grinning:
16. únor 2010 v 15:07  • Odpověz
je fakt, že když je takhle krásný počasí, tak je hned člověku líp!
16. únor 2010 v 15:07  • Odpověz
ještě bych brala tak 25-30 °C a byla bych ještě spokojenější :slight_smile:
aji, papa! hezký den! já ještě 25 minut a šupajdím taky
16. únor 2010 v 15:08  • Odpověz
popelko: tak snad k vám taky sluníčko dorazí, je to fakt nabíjející. Škoda jen, že musim zevlovat v práci!!! :unamused: Ale holky, já myslím, že už bude jenom líp, v březnu už hlásí +15. Snad jim to vyjde. Známe ty jejich předpovědi. :wink:
16. únor 2010 v 15:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.