• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Medan buď v klidu, dobře to dopadne, všichni držíme pěsti jak to jde.
Hedik tobě gratuluji k úspěšné kontrole.
17. únor 2010 v 07:37  • Odpověz
Medan, taky ti moc držím pěstičky na kontrolu! Ničeho se neboj, bude to dobrý!!! :wink:
17. únor 2010 v 07:37  • Odpověz
no možná bych byla v klidu kdybych zas v ne a v po nešpinila, ale tak jsem fakt dost mimo
17. únor 2010 v 07:43  • Odpověz
ale moc děkuji
17. únor 2010 v 07:43  • Odpověz
Ahojky holky přeji dobré ráno a krásný.
Děkuji za přání dobré kontroly :slight_smile:
Medam držím moc moc palečky na kontrolu uvidíš že to bude dobrý :slight_smile:
17. únor 2010 v 07:46  • Odpověz
dobré ránko holky :slight_smile:

hedik: gratuluju k úspěšné kontrole :slight_smile:

medan: taky držím palečky aby vše bylo tak jak má :wink:
17. únor 2010 v 07:50  • Odpověz
Dobré ránko.

hediku: gratuluju k úspěšné kontrole. :slight_smile:

medanko: držím palečky, ať je všechno v pořádku. Ničeho se neboj, bude to dobré!!! Myslíme na tebe, pak se ozvi!
17. únor 2010 v 08:10  • Odpověz
dobré ráno cácorky, přeju hezký den a posílám spoustu štěstí medan, aby dnešní kontrola dopadla na jedničku! V tuhle chvíli jsi snad už klidná, protože máš po kontrole, která dobře dopadla...

hedik - gratuluju k úspěšné kontrole

chicoo - nám se to pomalu, ale jistě blíží. Přijde mi až neuvěřitelný, že to tak utíká.

dneska odpolko jedeme na výlet do Prahy, k jéžíškovi jsme dostali všichni lístky na Putování s dinosaury v O2 arene, tak se moc tesime, i když mládě asi ze všech nejvic. A rano musime brzy vstávat, protože hrajeme hokej :slight_smile:
17. únor 2010 v 08:41  • Odpověz
zebrafko: jojo, utíká to pěkně. Víkend ani nepočítám, protože ten uteče tak jako tak rychle, takže už beru jen dnešek a 2 pracovní dny. :grinning: Už se moc těším. Věřím, že bude všechno v naprostém pořádku, o to se těším víc!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. únor 2010 v 09:13  • Odpověz
dobré ráno!

hedik, gratuluji k úspěšné kontrole :slight_smile: :dizzy_face:

medan, doufám že už máš po kontrole a že je vše v pořádku, hodně štěstí!
17. únor 2010 v 09:16  • Odpověz
Zdravím holčiny po ránu :dizzy_face:

Já Vám mám nějakou dobrou náladu... :grinning: Taky už bylo na čase po těch depkách :wink:

Posílám pozitivní energii všem, co mají dneska kontroly :slight_smile:
17. únor 2010 v 09:19  • Odpověz
jj konečně blíž k víkendu.. když nepočítám teďka ty dva dny do konce týdne, tak už mě v práci čeká posledních 14 dní!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: to je fakt krásná představa :dizzy_face: :slight_smile: :grinning:
17. únor 2010 v 09:20  • Odpověz
bliz: No ani nevíš jak Ti to závidím :grinning: Taky bych už ráda byla doma a dělala věci, na který nemám čas :slight_smile: Místo toho tady v práci koukám na včerejší díl Ordinace, protože tu není do čeho píchnout :unamused:
17. únor 2010 v 09:24  • Odpověz
drndi, tak to je super, že máš dobrou náladu, já dneska nějak zatím taky :dizzy_face: :grinning: :grinning: už si nejspíš představuju pořád tu vidinu krásných dní doma, kdy budu odpočívat a na práci si ani nevzdechnu :grinning: :grinning: na to se vážně neuvěřitelně těším!!
no a co manžílek, přeobjednal se ? :wink:
17. únor 2010 v 09:33  • Odpověz
bliz: No to víš, že nakonec roztál :grinning: Sice to chvíli trvalo, měl v telce hokej, tak jsem na něj čekala do jedenácti, až dojde do postýlky, ale nakonec snaženíčko proběhlo :wink: Mám z toho dobrej pocit...snad jsme se trefili správně :dizzy_face:
17. únor 2010 v 09:39  • Odpověz
drndi, tak to je super! :slight_smile: hlavně že jsi do té doby než došel, neusnula, já bych už byla v tu dobu úplně tuhá.. :grinning: takže tfuj tfuj tfuj posílám ten správný těhu prsk, aby to už konečně vážně vyšlo!! :wink: :slight_smile: :dizzy_face:
17. únor 2010 v 09:50  • Odpověz
blíženko, moc děkujíííííí....snad ten Tvůj těhu prsk správně zafunguje :dizzy_face:
17. únor 2010 v 09:57  • Odpověz
tak už jsem doma, ale nálada no nic moc, říkala jsem doktorovi že jsem zas špinila tak mi dělal podrobnější vyšetření, na Ultr. nic nenašel, koukal tak na mě že asi kecám a když vytáhl ten přístroj tak byl od krve, tak říkal že tam bude asi nějaká infekce nebo problém u okraje děložního čípku, tak mám napsané nějaké léky na zavádění. Ale to hlavní mimi je v pořádku a velký ultrazvuk 3.3
17. únor 2010 v 10:05  • Odpověz
drndi, já vím, že mě se to bude říkat, ale snaž se na to moc nemyslet, ať tu drobounkou tečku v sobě ještě neodradíš od zahňizďování.. :wink: :slight_smile: držím mooooc pěstičky :slight_smile:

medan, to je super že je mimi v pořádku! :dizzy_face: hlavně aby ty léky co ti předepsal pomohly a úplně všechno už bylo ok. teď hlavně odpočívej a šetři se :wink:
17. únor 2010 v 10:13  • Odpověz
medan, no vidíš, nakonec to dobře dopadlo, hlavně že je mimi v pořádku, asi máš víc prokrvený ten čípek, a nějak ti to děla neplechu, to bude dobrý, :wink: Raduj se ze dravého miminka, a nemysli na špatné věci. A těš se na ten velký UTZ :sweat_smile:
17. únor 2010 v 10:14  • Odpověz
Fakt se snažím, ted si půjdu lehnout, nějak mě to utahalo, a odpo něco malé objednám že je v pořádku a sobě jsme si koupila v lékarně zdravé lízatko
17. únor 2010 v 10:18  • Odpověz
medan: hlavně, že je mimísek v pořádku a snad léky zaberou, jelikož mám taky problémy s čípkem, tak mám strach, že v těhotenství na tom budu podobně :frowning2:
17. únor 2010 v 10:19  • Odpověz
Medan, tak fajn, hlavně že mimčo je v pořádku! :wink: Ať ti brzy zaberou léky a ať už je všechno tak jak má být! :wink:
17. únor 2010 v 10:37  • Odpověz
medan, jen běž a pořádně si odpočiň a vyspi! :wink:
17. únor 2010 v 10:44  • Odpověz
medanko: tak to je dobře, že je miminko v pořádku. A snad i ta infekce brzy zmizí.

Jinak vás mám holky všechny pozdravovat od pepibubu, má se dobře. Ta Dominika jí nezlobí. Jen máma té Dominiky je na pěst. Prý bude vyprávět!
17. únor 2010 v 11:29  • Odpověz
Ahoj holky, to koukát co? Kamarád tu má notebook, s internetem tak jsem na vás musela kouknout :slight_smile: Je to tak, Dominika se hodně změnila. Je to tichá, introvertní holka, a její "maminka" ji, nebojím se řict, týrá :angry: Zesměšňuje ji - no jo, holt tu nemá svůj šicí stroj tak je celá nesvá.... Včera nám pomáhala s vařením, sama od sebe, a to co říkala, tak se nám s H. docela vařila krev... Denně prý dostává na zadek, prý "aby se líp učila," navalujou na ní kroužkz a povinnosti venčit čokla, starat se o tu nejmladší... A logicky je vidět že má k tátovi daleko blíž než k mámě. Holt někde se to projevit musí....

Jinak Pepíček je sluníčko, dneska ho teda bolej zoubečky, ale jinak je pusina, v bobech je schopnej i usnout, šmudla :grinning: Dneska ho vzal táta ven sám, a já se dospala - jé, nerušeně spát 2,5 h nebylo špatný :slight_smile: Smečka šla na běžky, Pepa s tátou ven a podle všeho to vypadá, že jsem v baráku sama :slight_smile:
17. únor 2010 ve 12:28  • Odpověz
pepííííííí: ahoj, no to je překvápko...ti píšu a ty na nás vybafneš tady :slight_smile: :wink: No to je síla s tou Dominikou. Jak jste je dlouho neviděli, že u nich nastal takovej obrat? To je docela dost smutný. Napřed jí nechat přehnanou volnost a pak jí bít. Fuj. No myslím, že jí zadělávají na "dobrej" postoj k životu. Ona už i před tím, když jsi psala, že je rozmazlenej fakan, byla chudák...protože copak za to mohla? V člověku je přece samo od sebe to, že zkouší, kam může zajít, co si dovolit... No děs běs. Jako já jsem ještě žádný dítě nevychovala, tak nebudu dělat chytrou, ale myslím, je to umění a že je vždy třeba umět pochválit i vynadat, nevytvářet v dítěti bloky ani mu přehnaně dovolovat.

Nu a jinak teda super. Pepíno se pěkně vydovádí, ty sis i odpočinula. No parádní dovolená. :slight_smile:
17. únor 2010 ve 12:36  • Odpověz
Koukám že mám asi smůlu a všechny jste na obědě, tak si nechte chutnat. Já už se těším, až se mi chlapi vrátěj, ta umáchaná spokojená tvářička Pepína nemá chybu, kdykoliv přijdeme zvenku :dizzy_face:
17. únor 2010 ve 12:37  • Odpověz
Ahoj Pepi,

téééda člověk by se nenadál, jak se můžou některý věci úplně obrátit. No chudák holka teda :frowning2: každopádně si to tam pěkně užívejte a naspi co se dá, protože pak se zase dlouho nevyspíš :grinning: :grinning: :grinning:
17. únor 2010 ve 12:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.