• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Chicoo, jojo... Holt dítě zkouší kde až m nastavený hranice, kam až může zajít... A myslím že ji z toho piedestalu matinka dost razantně skopla... Jeden příklad za všechny - Dominiko pojď jíst.... Maminko promiň, já nemám hlad. Tak mi jdi z očí.... Případně včera, udělala jí chleba, ona že si dá jeden krajíc, a "maminka" jí udělá dva a "to teda sníš a nebudeš si vymejšlet!" Tak to jsem už nevydržela a komentovala to, že já když mám chuť na jeden chleba, tak sním jeden a dva do mě nikdo nedostane... Tak nakonec snědla jen jeden, a protože Marcelka viděla že se jí zastanem tak to dál nekomentovala.

Já je neviděla tři roky, ale Honza rok - naposled tady na horách - a zkonstatoval, že se Nika změnila moc. A taky mu jí je líto. Ale jak jí holce pomoct když má maminku krávu....
17. únor 2010 ve 12:44  • Odpověz
Včera zž jsem to nevydržela, a v rámci povídání u kafe se tak nějak nenápadně (holt zase nehci tu Niku shodit, když se nám sama otevřela) nadhodila, že bití ještě z nikoho neudělalo lepšího člověka. Honza u toho byl taky, a pak se mě ptal, jestli jsem to řekla náhodou, tak jsem mu tvrdila že jasně :grinning: ale zná mě 8.5 roku, takže mi to vyloženě žral :grinning:

Jako to ž Marcelka má nulovou emocionální inteligenci a i s tou "normální" je na štíru, to už jsem si zvykla. Že neumí vařit, ale do všeho se sere, to už jsem si zvykla. Že neumí mluvit jinak než ječet, to už jsem si zvykla. Ale na to že takhle devastuje člověka, kterýho má postavit do života, na to si holky asi nezvyknu :frowning2:
17. únor 2010 ve 12:51  • Odpověz
pepi: to je fakt smutný, je mi jí líto. Marcelka je s prominutím kráva. Myslím, že tahle holka si v životě moc věřit nebude. Je neskutečný, co ty rodiče můžou takovouhle výchovou napáchat. Nechci ani domýšlet. Je to přesně o tom, že mnozí si myslí, že když mají dítě, že je to jejich majetek. Ano člověk se musí postarat o nezletilé dítě, ale dělat tohle? Panebože vždyť, i když je to její dítě, tak jí nepatří, aby s ním takhle zacházela. :angry:
17. únor 2010 ve 12:55  • Odpověz
Napadlo nás, Honza by potřeboval něco zašít na bundě - jako počkalo by to klidně do Prahy kde bz mu to kámoška přejela strojem, ale... myslíme že by holčina pookřála kdyby jí Honza poprosil aby mu to zašila, že by někdo konečně si z její záliby v šití nedělal hehe....

Průser největší je, e ta mladší co "patuá" a v deseti letech neumí pořádně r,l, k má absolutně jinej metr, ta nemá skoro žádný povinnosti a všechno smí. Fakt by mě zajímalo, čím se proviní na té dvouleté Simonce. Nika - no to čtete, Míša v deseti letech přečte "šest huáčů" a když se jí Jana (další máma, má tři hodný slušný a vzchovaný děti bez bití) zeptá, jestli to náhodou nejsou hráči, tak nafoukne hubu.... A Petr? Táta těchto holek? Těžkej flegmatik co má vše na háku, k holkám je teda lepší než "maminka" ale i tak to moc nemá šanci zachránit. Prostě když mi Marcelka řekla že mi vezme Pepu ven, tak jsem jí s díky odmítla a dala ho chvíli pozdějc Natálce (máma dvou holek,je na ně přísná bez bití a autoritu má - narozdíl od M.)
17. únor 2010 ve 13:03  • Odpověz
pepi: oni mají tři děti? :astonished:
17. únor 2010 ve 13:08  • Odpověz
Ahoj Pepinko, zdravím Tě do hor! Pozdravuj tam, pocházím z Jeseníku :wink: ! (Myslím, žes psala, že jste v Lipové??? :wink:)
A k tomu, o čem píšeš, nemám slov...Chudák holčička, fakt :pensive: ...
17. únor 2010 ve 13:35  • Odpověz
Tak jsem se trochu prospala a ted jsme malé něco na netu objednala
17. únor 2010 ve 13:39  • Odpověz
Pepi taky tě zdravim, i když asi už nejsi na příjmu.
Medan, super, že mimi je v pořádku a že mu (ji) pořizuješ parádu :slight_smile:
Tak před chvilkou nám šéfka poslala mail, co nového se dozvěděla a přes oficiální text plný cizích slov vychází to, co nám už jedna kolegyně dávno tvrdila a nikdo nevěřil, opravdu naši práci převezmě nějaká ta firma či co a má rok na testování jak to bude fungovat, ale nevíme, jestli ten rok už byl započat nebo ne. Ale snažim se být v klidu a soustředit se, na mimi, i když, to pak jak naschvál nepude.
Dneska máme s manžílkem výročí, teprve (nebo už?) dva roky, co se známe a to jsme toho už stihli zažít včetně svatby :slight_smile: .
17. únor 2010 ve 14:43  • Odpověz
pavczo koukam ze to mas v praci opravdu "vesele" to jsou kazdy tyden jine informace, ne? no uvidis... ale mas super pristup - hlavne klidek , zadny stres :wink:
17. únor 2010 v 15:18  • Odpověz
jo a gratulace k vyroci :slight_smile:
my budeme mit 2roky v dubnu a taky jsem o tom nedavno premyslela a rikala si jak to rychle uteklo ale taky co vsechno se uz neudalo, kdyby me to nekdo pred 2lety rekl tak nebudu verit (i kdyz je pravda ze my se znali strasne dlouho a nekde hluboko v sobe jsem intuitivne vedela ze to je ten pravy , ale dlouho jsme k sobe nemohli najit cestu a mijeli jsme se)
17. únor 2010 v 15:22  • Odpověz
Holky ahoj :wink:

Vezmu to hopem - takže kdo byl na kontrole, moc gratuluju k dobrým zprávám,
kdo půjde, nebojte, určitě to dobře dopadne
kdo má dobrou náladu, nenechte si jí ničím a nikým zkazit
kdo má špatnou, nebojte se, zase bude líp :slight_smile:
Kebulko, tvůj graf vypadá doooost hezky, tak že by konečně????????????????? :grinning:
Pavcze gratuluju k výročí a přeju ještě minimálně 50x tolik :sunglasses:

Holky, včera jsme si byli vyzvednout prstýnky, tak je máme doma, ty jsou tak nádherný, ale fakt :grinning: A taky nás mile překvapila cena :fearful: , to je snad poprvé a naposled :slight_smile: Máme úplně obyčejný hladký kroužky (soudkovitý), ale 8 mm široký, no prostě prsteny jak blázen. Úžasný!!!!!!! A srandovní je, že jak tam máme vyrytý vzadu ty jména a datum svatby, tak je to ještě takový ostrý. Jsem zvědavá, jak to bude za 60 let :grinning: :grinning: :grinning:

A moc zdravim Pepinku na hory :slight_smile: A upřímně je mi moc líto Domči, hrůza děs. Tak to tam pepi psychicky zvládni (i když je mi jasný, že bys Marcela nejradši nabila zobák :grinning: ).
17. únor 2010 v 16:09  • Odpověz
To špinění mě fakt ničí, ach jo
17. únor 2010 v 16:15  • Odpověz
medanko, zkus se tím netrápit, pokud je malá v pořádku, tak to nemá na ní vliv. Ber to tak, že to tak má být a neznepokojuj se. Já vím, je to hodně nepříjemný a bojíš se o mimi, ale vždyť jsi hlídaná a doktor o tom ví. Maličká je v pořádku a určitě nechce mít smutnou a ustaranou maminku. :slight_smile: Ale je mi jasný, že je to hrozný a těžce to prožíváš :frowning2:
17. únor 2010 v 16:19  • Odpověz
lulii:no fakt se snažím, ale vždy se nějak uzavřu do sebe, ale řekla jsem si že se aspon objednám ke kadeřnici že tam se třeba na chvilku odreaguji, tak tam jdu v pá
17. únor 2010 v 16:25  • Odpověz
Tak vidíš, tam se fakt odreaguješ, prostě vypneš mozek a necháš, ať se taky jiný starají o sebe :grinning: . A bude ti to moc slušet a hned budeš mít lepší náladu. Já tam chodím moc ráda, jen kdyby to nestálo tolik peněz. Vždycky tam nechám osum stovek a chodím po šesti týdnech, ach jo.......... :grinning: Ale co bych pro krásu neudělala :grinning: :grinning:
17. únor 2010 v 16:33  • Odpověz
Medan, mělo být starají o tebe :grinning:
17. únor 2010 v 16:38  • Odpověz
lulii:ale pořád si říkám jestli to nemám raději zrušit a zůstat jen pod peřinou
17. únor 2010 v 16:45  • Odpověz
ne ne, určitě ne. Mysli taky nachvíli na sebe, potřebuješ si oddáchnout a myslet na něco úplně jinýho. Udělej něco pro sebe :slight_smile: Vždyť si to zasloužíš.
17. únor 2010 v 16:52  • Odpověz
Ahoj holky, jste tu některá? Si potřebuju trochu ulevit, jsem fakt nasr**** No začnu od začátku: před pár dny jsem vám psala o tom doktorovi, jak k němu chodím, jak mi od prosince do telefonu tvrdil, že všechny výsledky jsou ok a až ted mi sdělil, že teda mám nějaký nález na štítce a že se mám objednat na endo a ať počítám tak s měsíční až dvouměsíční lhůtou a že když to bdue v pořádku, nic nám už nebrání. Tak dneska tomu naše máti nasadila korunu. Volala mi, že s ním mluvila taky (je to známej její známý, no znáte to...) a že mi vzkazuje, že si myslí, že to příště už klapne, neb jsem úplně zdravá, ale že mám s těhulením počkat do června!!!!!???? Chápete to? jednak je to za 4 měsíce, tj dohromady 8 od potratu a navíc mě minulý týden řekl ale úplně něco jinýho! :rolling_eyes: Mmch jsem dneska byla na té endokrinologii (taky přes známou) a je to v pohodě, prý se nemusím dalšího těhu vůbec bát, jen se to bude sledovat a tečka.
17. únor 2010 v 16:54  • Odpověz
Jejda, medan má trápení :frowning2: kočko, hlavní je, že je mrňus v pořádku ne? ty se šetři, mysli pozitivně, ke kadeřnici si klíďo zajdi a uvidíš, že za pár týdnů budeš chovat zdravý mimčo :wink:
17. únor 2010 v 16:58  • Odpověz
zlabi, tak to je fakt nějaký magor (s prominutím). Nemůže ti přeci pokaždý říct úplně něco jinýho :fearful: To je teda síla a ani se ti nedivím, že si nasraná. To bych byla taky a jak. No každopádně se vyprdni na jeho rady a snažilkujte, to je přeci blbost čekat po potratu 8 měsíců, to nééééééééééé, no vůůůůbec.
17. únor 2010 v 16:59  • Odpověz
Zkus to nějak rozdejchat :grinning:
17. únor 2010 v 16:59  • Odpověz
Já na něj prdím, to je jasný, ale nevím, co mu jako pak řeknu, až se tam budu muset nahlásti jako těhule a nebude červen :angry: :grinning:
17. únor 2010 v 17:00  • Odpověz
A chápeš to, že volá mojí mámě? Aby mi jak domluvila? :angry: :angry: :angry:
17. únor 2010 v 17:01  • Odpověz
No to je síla, co na to říct? To by přeci neměl vůbec udělat :fearful:
17. únor 2010 v 17:08  • Odpověz
medan, netrap se, akorát si uškodíš, i když si to dovedu představit, snaž se myslet pozitivně a rozptylovat se. Opakuj si, že mimi je v pořádku, máš to přeci potvrzený.
zlabi a neměl by držet lékařský tajemství známej neznámej?? Já bych asi už tak dlouho nečekala a jestli je štítka ok, vrhla bych se do snažení.
Já mám zase depku ze svýho břicha, je možný, že mi roste každej den do příšerných špeků, že poznám jakej je rozdíl od pondělí? Jim normálně, ale i sladký, ale nepřejídám se.
17. únor 2010 v 17:56  • Odpověz
pavcza:zkus začít baštit psylium v tabletách a začít chodit na aerobik, to pomáhá, Já tak za rok dala dolů přes 10kg
17. únor 2010 v 18:05  • Odpověz
Když já nemám s kým a sama nejdu, nikoho tu neznám a musela bych pořídit oblečení.. :grinning: já vim výmluvy a pak si stěžuju, hlavně bych tedy měla omezit hlavně jídlo. Jinak jsem jednu dobu taky chodila na step aerobic 2x - 3x týdně a nezhubla nic.
17. únor 2010 v 18:18  • Odpověz
zlabi: no to si děláš pr..... :astonished: :astonished: :astonished: ten je teda vodáchlej, nehorázný tohleto. Nechápu. A vykašlala bych se na něj!!! :wink: Ale teda vůbec se ti nedivím, že tě to tak vytočilo...

lulii: super, že máte prstýnky, my na ně jdeme příští týden, tak se moc těším. Strašně se těším ale až ho budu moci nosit, budu pyšná na to, že jsem vdaná a že mám subní prsten a chlapi se snubákama mi přijdou děsně ale děsně sexy. :grinning:

medanko: úplně jsi mě navnadila s tím holičem, mě narostly vlasy zase strašně, mám je do půli zad a už je to moc dlouhý, tak taky zajdu na šmikando a moc si to užiju. Miluju, když mi někdo něco dělá s vlasama. A jinak ti to schvaluju. Nic náročnýho to nebude, vždyť si jen sedneš na židli a necháš se opečovávat. To ti neublíží! :slight_smile:

No nic, holky, já jdu dneska brzy do hajan, včera jsme se vrátili pozdě z návštěvy a pak jsem spala nevalně, tak jsem KO a zalezu už teď. :astonished: :grinning:
17. únor 2010 v 19:19  • Odpověz
pavcza:já vím jak ti je ale já se taky přestěhovala do jiného města a díky tomu že manža je doma jen pá so a ne a někdy ani to tak jsem tady úplně sama, ted tedy jsem zavřená jen doma, ale když jsem nebyla těhotná, mrkla jsem na net našla si aerobik kousek od baráku a šla tam, nemám ráda prostředí kde to neznám ale překonala jsem to a začala cvičit.No já dost dala dolů na aerobiku, pak jsem začala ten spinning a dost přibrala, takže ti doporučuji jen aerobik, žádný step, to je zas na nohy. a to že si musíš pořídit nové oblečení to je snad + vyrazit po obchodech.
17. únor 2010 v 19:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.