• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
medan my se tady ani moc nezdržujem, abych se s někým seznámila, do práce jezdim do Varů, tady mám jen jednu kamarádku, která chodívala cvičit, ale teď má samé zdravotní problémy, takže nechodí, myslim, že tu ani aerobic neni, ale nějaké cvíčo to bylo a dřív jsem chodila ve Varech, ale to jsem tam bydlela, teď bych to nezvládala, kvůli Tobimu a jsem závislá na busu. Ve větším městě mi neva, že nikoho neznám a zezačátku jsem chodila se sestřenkou a pak i sama, ale už jsem věděla co a jak. Právě z těch krámů mám hrůzu, že mi nic nebude. :unamused:
17. únor 2010 v 19:51  • Odpověz
Tak jsem právě došla domů z práce a zjistila jsem, že nemám jednu naušnici, kterou jsem dostala od manži k Vánocům :frowning2: Ach jo, to fakt naštve :angry:
17. únor 2010 ve 20:36  • Odpověz
drndi a nemáš ji někde v oblečení, když jsi se třeba převlíkala nebo ještě třeba vypadla v práci, zítra se podívej. Jinak chápu, jak to mrzí. Bude muset manžílek koupit nový :wink:
17. únor 2010 ve 21:09  • Odpověz
Dobré ránečko holky, tak dnes jsem tu prvnííí juchů :sweat_smile: :grinning:
18. únor 2010 v 06:51  • Odpověz
Jé a zároveň mi to dnes píše 20TT, ty brdo :grinning: tak to jsem v půlce dá se říct :grinning:
18. únor 2010 v 06:51  • Odpověz
ahojky,
syll to je super, půlka, to je můj sen, už abych taky byla tak v půlce :slight_smile:
Jinak tedy ta moje ms začla v neděli večer, ale 1DC počítám od pondělí, pondělí a úterý dost jsem krvácela a včera celej den snad dvě kapky a asi to vypadá na konec, což je super, ale divné. Snad je tělo ok. Poslední ms před těhu byla 7denní, tak je to pro mě divné. :wink:
18. únor 2010 v 07:16  • Odpověz
ahoj holky, taky přeju krásná ráno a celý den..

syll - to je neuvěřitelný, že máš polovinu za sebou!!!!!
kebulko - graf vypadá hodně dobře :wink:
zlabinko - ten doktor je magor, nehledě na porušení lékařského tajemství... hlavně, že štítka je dobrá, v těhu se bude sledovat, ale nic nebrání tomu se začít snažit...

jsem doceka KO, včera jsme přijeli pozdě z Prahy, ale ti dinousauři za to stáli, měli to perfektně udělaný, kluci z toho byli nadšený, tak se dárek k jéžíškovi povedl :slight_smile: a ráno jsme vstávali v šest,abychom se podívali na hokej :slight_smile:
18. únor 2010 v 07:18  • Odpověz
Holky taky mi přijde neuvěřitelké, že půlka je za mnou, ono to nějak rychle utíká.
Kebulko držím palce, ať je grafik ten poslední a výtězný :slight_smile:
Pavci, aspon máš od mrchy klid, uvidis další cyklus. Já myslim, že to stačí, taky jsem nemívala dlouhé MS.
18. únor 2010 v 07:23  • Odpověz
ahoj holky, jak se dneska máte? mockrát děkuji za držení palečků, v pondělí se to všechno rozlomí... Abych řekla pravdu, tak to tenhle měsíc ani nijak moc neprožívám, mám toho v práci až nad hlavu. Ale v grafíku mi chybí implantační pokles, tak tomu moc nadějí nedávám...
18. únor 2010 v 07:27  • Odpověz
zítra už je pátek, pojedu za synovečkama, já se tááááák těším :slight_smile:
18. únor 2010 v 07:32  • Odpověz
Ahoj holky,

teda tak musím říct, že od tý doby co jste tady prskaly bacily s dobrou náladou a pozitivní energií, tak jsem se asi vážně nakazila, už nejsu tak nervózní a podrážděná a tak nějak jsem se hodila do klidu, tak jen doufám, že to v práci zase nepokazí nějakej stres. Dokonce jsem už dneska ráno slyšela zpívat ptáčky jako na jaře – asi to bude tím, že je do plusu, tak jsem z toho měla takovou radost …… :sunglasses:
no ale mám dilema, v dubnu by jsme chtěli jet s manžem a kamarádama do „termálu“ na jeden den a zaplacený to musí být měsíc dopředu, což je začátkem března. Jenže co když budu těhule, zaplatíme to a pak co???? Předpokládám, že to pro těhulky není zrovna dvakrát zdravý, ale zas kdybych nebyla, byla by škoda nevyužít takovýho výletku….. tak co teď? :sweat_smile:
18. únor 2010 v 07:42  • Odpověz
popelko, ahoj - být tebou, tak si ten zájezd objednám, právě když se budeš těšit na něco jiného, tak se možná podaří :wink: a zájezd se dá kdykoliv vystornovat, nebo by místo tebe jel někdo jiný, když by se ti nechtělo, nebo by to bylo nějak nebezpečné. Ale myslím si, že by to snad v začátku těhu vadit nemuselo - ale fakt netuším...
18. únor 2010 v 07:45  • Odpověz
dobré čtvrteční ránko :slight_smile:

kebule: tvůj graf vypadá dobře tak uvidíme :dizzy_face:

popellka: já bych to asi riskla a s výletkem počítala a kdyby se zadařilo tak by mohl jet dyžtak někdo místo tebe :wink:
18. únor 2010 v 07:48  • Odpověz
kebu: taky su zvědavá, jestli tam v pondělí budou // kéž by jo :wink:
jo holky, jenže kdybych nejela já a manža, tak by nejeli ani ti dva co s nama mají jet a propadly by prachy všem :confounded: protože ve svým okolí vím, že nikoho jinýho neseženu, ti kdo chtěli jet jedou a ti kdo nechtěli, tak nepojedou ani potom. No a zase si říkám jellyy, když vítězný únor, tak to by bylo, aby to nebylo :dizzy_face: :grinning: :grinning:
uvidíme, ještě se zeptám doktora, jestli by to vadilo vůbec v začátku a kdyžtak to objednáme.
Ještě je tady druhá možnost a to že bych dostala mrchu zrovna v tom termínu, když to teď mívám nepravidelný, tak si nemůžu ani vypočítat kdy to dostanu, že :sweat_smile: říkám si od čeho jsou tampony, ale celej den ve vodě s tamponem se mně taky nechce být. Jenže takhle bych nemohla jet nikam, tak uvidíme :slight_smile:
18. únor 2010 v 07:56  • Odpověz
popellko jasně že vítězný únor to jistí ale víš jak člověk míní a život mění takže je lepší se na to neupínat a v klidu si plánovat věci jako by se nic nedělo:slight_smile: ...ale jinak ti teda řeknu že je to s tím výletem složitější a i když proti tamponům nic nemám tak mít ho celý den ve vodě taky nemusím a te´d jsem si uvědomila že si začala brát femigard tak myslím že ten ti cyklus upraví bo na něj slyším zatím jen samou chválu:slight_smile:
18. únor 2010 v 08:03  • Odpověz
Dobré ránko.

Týden se zase překulik ke konci, což je super, těším se na víkend. :slight_smile:

syll: to to letí, za chvíli tu budeme mít první miminka :wink:
18. únor 2010 v 08:10  • Odpověz
Ahojte, tak jsem porad netehu, na vrcholu tabulky, tento mesic poctive merim BT, ale mela sem chripku, tak jsem chvili mereni prerusila. Tak uvidime. Rekli jsme si, ze v unoru to vyjde, pac nechci byt tehule pres zimu :sweat_smile: .
18. únor 2010 v 08:12  • Odpověz
verusko, a máš někde grafík?
18. únor 2010 v 08:16  • Odpověz
jellyy: neboj, já se na to neupínám, protože to je přece jistý :grinning: :grinning: :grinning: a když ne, tak do konca roku času dost, na jaře se u nás v rodině hodně slaví narozky, takže to bude samá oslava, posledního dubna je čarodka, opečeme buřty,.....a v červnu doufám, že už bude tak hezky, že se budem koupat v bazénu, v létě pojedem nebo poletíme na dovolenou,.....prostě bych si tohle všechno ještě užila :sunglasses: :grinning: :grinning:
jojo právě, že je to složitější a jednou jsem na oddálení brala Norethisteron, akorát nevím, kdybych si ho vzala třeba teď, jestli by se to zase nějak nerozhodilo. No všechno se dozvím v pondělí. JInak Femigard zatím neberu, jen jsem nad tím uvažovala, ale ještě těm cyklům chcu dát šanci. Ale piju kontryhel, tak su zvědavá :confused:
18. únor 2010 v 08:24  • Odpověz
popellko to si řekla moc hezky :dizzy_face: :grinning: :grinning: a do konce roku už určitě budeme mít mimíska v bříšku o tem žádná:wink: :dizzy_face: ...u nás je taky na jaře hodně narozek hlavně teda duben je natřískaný k prasknutí a na čarodky se taky moc těším to je supr akce :grinning:
18. únor 2010 v 08:35  • Odpověz
a já bych ještě chtěla zajet teď na jaře na Pálavu tam je tak nádherně :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. únor 2010 v 08:37  • Odpověz
jelly, my byli na Pálavě loni na dovolené na kolech a byla to paráda.. večer do sklípku na vínečko, prostě pohodička :slight_smile: hned bych si to zopakovala.
18. únor 2010 v 08:41  • Odpověz
jojo taky bych si zajela do divadla na muzikál, hrozně moc bych chtěla vidět Touhu :dizzy_face:
u nás je to od dubna do června - holt všichni na jaře :grinning: no a to vím, že tohle je období, kdy bych absolutně nemohla držet dietu :grinning: :grinning: :grinning:
a na druhou stranu by se mně asi víc líbilo mít mimčo na jaře nebo v létě, takže do konce roku je vážně času dost :grinning:
kebulko: už víš ty výsledky s tím čípkem?
18. únor 2010 v 08:43  • Odpověz
Ahoj holčiny! Jen vás rychle zdravím a za chvíli vyrážíme s manžou do Sanusu! :sweat_smile: Odpoledne vám přijdu poreferovat! :wink: Zatím se tu mějte krásně! :wink:
18. únor 2010 v 08:48  • Odpověz
Kebulko, koukala jsem na tvůj grafík :wink: ! Tyyy jo, já bych něco řekla...ale nebudu zatím říkat nic :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. únor 2010 v 08:50  • Odpověz
kebule, já to tam miluju tu přírodu a jak říkáš večer pohodička u vínka a kytary :slight_smile:
18. únor 2010 v 08:50  • Odpověz
aji tak na tebe budeme myslet a doufám že se vrátíš jen s dobrýma zprávama :wink:
18. únor 2010 v 08:51  • Odpověz
Jelly, díky, tak já běžím! :sunglasses: Pa!
18. únor 2010 v 08:53  • Odpověz
aji: tfuj, tfuj a napiš brzo :wink:
18. únor 2010 v 08:55  • Odpověz
aji, tfuj, tfuj, jsem zvědavá, co ti řeknou!

popelko, doktorka se neozvala, dnes jsou to 3 týdny (výsledky měly být do 2-3 týdnů), tak předpokládám, že cytologie vyšla v pořádku - ufff :slight_smile: takže na kontrolu za půl roku, nejspíš mě bude sledovat, jestli se tam něco neděje.
18. únor 2010 v 08:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.