• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
no vidíš, já taky chodím po půl roce zatím jen na sledování - teda doufám, že jsem to teď nezakřikla. No vidíš, že nakonec to dobře dopadlo :wink: :slight_smile:
18. únor 2010 v 09:05  • Odpověz
pavcza:Já tady bydlím přes rok a žádnou kámošku tady nemám, kamarádi od manžela jsou bud rozvedení nebo bez holek, tak ani není koho poznat, tak jsem se donutila chodit sama cvičit, pak jsem poznala super instruktorku a instruktora, tak s nima sem tam poklábosím, ale ted co už nechodím tak zas jen sama, ale za 14dní se můžu přihlásit do kurzu k porodu v nemocnici tak tam třeba někoho poznám. Říkala jsem si že dnes budu jen ležet ale ta depka je hrozná, tak se asi projdu aspon do obchodu trochu nakoupit
18. únor 2010 v 09:08  • Odpověz
medan a odkud jsi? já se přistěhovala do čb před 2,5 roky a jediný, koho tady znám, jsou holky z práce. Takže takovou tu tvoji samotu znám taky moc dobře. Rodinu mám 120 km daleko...
18. únor 2010 v 09:14  • Odpověz
kebule82:Já jsem z Ostravy ale ted už bydlím v Karviné, a díky tomu že mám to rizikové těhotenství tak nezvládám hodinu cestovat autobusem třeba k našim, stačí mi cestovat autobusem tady po městě když někam musím a mám dost. A prostě tady nikoho neznám krom kamarádů od manžela a to je nic moc. A Já pracuji tedy než jsem šla na nemocesnkou tak jsem pořád pracovala v Ostravě.
18. únor 2010 v 09:17  • Odpověz
aha, tak to je špatné. ale jak říkáš, třeba se seznámíš na kurzu nebo v porodnici. Já teda na to spoléhám a doufám, že najdu kamarádku, se kterou budeme vozit kočárky :slight_smile:
18. únor 2010 v 09:19  • Odpověz
kebule82:to si říkám taky, min. týden jsem byla na jedné hodině kurzu k porodu ve fitku, trochu mě mrzelo že musím po hodině domů že nemůžu zůstat na cvičení, ale co tam byli holčiny tak žádná taková na pokec spíš na mě čučeli jak na vetřelce, asi to udělalo to že jsem v šatně potkala známou instruktorku spinningu tak jsem s ní poklábosila, jak já měla pak ale super náladu že jsme po dlouhé době s ní poklábosila o všem možném, jak málo mi stačí ke štěstí
18. únor 2010 v 09:22  • Odpověz
medan, to je jasné... ale myslím, že ty dětičky pak lidi zblížej, tak uvidíš :wink:
18. únor 2010 v 09:24  • Odpověz
kebule82:no v to doufám, jinak jsem si našla tady i místo kde je cvičení pro batolata atd. tak tam snad taky někoho poznám
18. únor 2010 v 09:26  • Odpověz
Holky, to si vůbec neumím představit se takhle někam odstěhovat a nikoho tam neznat. :sweat_smile: Musíte být moc statečné. A proč jste se vlastně stěhovali? Za manželama? Já žiju celý život na stejném místě, opravdových kamarádek mám 2, ono se to časem prostě vyselektovalo :slight_smile: , ale i spoustu dalších dobrých známých, kterým člověk nemůže říct vše, ale mám je i tak moc ráda. Ale mám ségru a to je moje nejvíc.
18. únor 2010 v 09:31  • Odpověz
chicool, my se s manželem dohodli na kompromisu a vybrali jsme si nezávislé území :sweat_smile: ale rozhodovali jsme se hlavně podle práce.
18. únor 2010 v 09:32  • Odpověz
Tak já taky nikdy neoplývala spoustou kamarádek, měla jsem vždy tak 2 max. 3 a bohužel nemám třeba jednu nej, kterou bych znala třeba od školky dosud, vždy se mi střídaly s tím, jak jsem přecházela ze zš na sš a do práce, pak se vždy naše cesty rozešly, i když nebydlíme třeba daleko, ale tak nějak prostě. Třeba jedna úplně přestala komunikovat, nevim proč, byly jsme spolu za dobře, odstěhovala se asi jen 30 km, ale změnou telefonních čísel jsme ztratily tenhle kontakt a adresu na ní mám, tak jsem jí poslala oznamko před svatbou a nic, čekala jsem aspoň přáníčko, ale neozvala se. U nás v Nejdku mám jednu, dříve jsme spolu pracovaly, ale je starší, má syna, přítele v jiném městě, tak jen občas se sejdem u jedné doma, pokecáme co nového, ale nic společně nepodnikáme. A já se neumim seznamovat, vždy mi to dělalo problém. Jinak já se tam stěhovala sama před víc jak 3 lety, když jsem si vybrala pěkný byt za relativně dobrou cenu a půl hodky busem od práce, manžel přišel za mnou, bydlel jen 10 km ode mne, ale tam jsem nejezdila. :slight_smile:
18. únor 2010 v 09:38  • Odpověz
Ahoj, grafik si vedu, ale jeste neni cely. BT mam kolem 36,7. Spis sleduju hlen, teplota mi pri minulem tehu vubec neodpovidala. Pred otehotenim jsem mela kol. 36,9, po otehotneni 36,6.
18. únor 2010 v 09:40  • Odpověz
Tak to já pořád říkám že u nás to kompromis nebyl, že jsme se nechala ukecat, protože tady jsme stejně od po do pá jen sama a on pracuje v jiném městě, a prostě nechtěl jinam, říkal k vůli tchýni ale já spíš říkám k vůli kámošům
18. únor 2010 v 10:03  • Odpověz
AHOJÍK HOLKY,
tak se k vám opět vracím jako snažilka.. :wink:
handm,chicoola,zebrafa,strašně mooooooc gratuluju k miminku,samozřejmě všem ostaním těhulkám taky gratulace a snažilkám držím pěstičky..koukám co sem tady nebyla se začalo těhulkovat,třeba se tu nakazím těhubacilkem
tak do tabulky 38let,2x potrat,anovuační nepravidelné cykly,clostilbegyt,utrogestan,pregnyl
MS 1.2.-dnes jsem 18 den cyklu
můj divoký grafíík..jestli byla ovule nevím,bolí mě v podbřišku až dnes,ale jen mírně.
http://www.womenzone.cz/app/tempr.aspx?s=1.2.2010&e=28.2.2010&i=1
18. únor 2010 v 11:12  •  3 děti  • Odpověz
pavli vítej zpátky a moc držím pěstičky, abys konečně brzo objevila ty vytoužené // :wink: :slight_smile:
18. únor 2010 v 11:28  • Odpověz
Ahoj Holky,tak v neděli sme se vrátili o 14dní dřív z lázní,malej tam akorát marodil,už máme i 3atb,tak sem ráda,že sme doma.akorát se nějak stav nelepší,tady už je těhulek to je super,tabulka dole se stenčuje :wink:
18. únor 2010 ve 12:02  • Odpověz
pajinko: moc ráda tě vrátím do tabulky. To je super, že jsi tu zase s námi. Jinak děkuju za gratulaci. :wink:
18. únor 2010 ve 12:26  • Odpověz
motol: to je něco s malým, že tak pořád marodí. Chudinka malej :pensive: , snad vás ty nemoci brzy pustí.
18. únor 2010 ve 12:27  • Odpověz
chicolko,je pořád sním něco,chudák je mi ho tak líto :frowning2:
18. únor 2010 ve 12:30  • Odpověz
Ahoj holky, moc vás zdravím :slight_smile:
Kebulko, moc ti to přeju, zatím je to na dobré cestě, ale nebudeme předbíhat.
Ají, ať přineseš dobré zprávy ze Sanusu :wink:
Pajinko, holko naše, tak tě tun zase vítám. Paráda, že ses vrátila a s dobrou náladou :grinning: Tak ať snažení netrvá dlouho.
Popellko, já bych na výlet jela, tak jako tak. Vem si, že některé o tom ani neví, že jsou těhotné a co všechno vyvádějí. Ale je to na tobě, na tvých pocitech.
A motol, konečně doma, viď? Fuj, muselo se ti moc stýskat, ani si to nedokážu představit. Tak ať se malej uzdraví co nejdříve.
Medan a Kebulko, já vás obdivuju, odstěhovat se, nikoho neznát, nemít dobré kamarády, to je fakt děs. Jste statečný a moc silný, moc vám přeju, abyste si každá našla tu pravou kamarádku, které si můžete postěžovat a zároveň se s ní i radovat. A kebulko, nečekej s těhotenstvím na mě, jen buď klidně první, hlavně ať už nejsi sama :wink: Však já tě brzo doženu :grinning:
18. únor 2010 ve 12:30  • Odpověz
Chicoolko, vy jdete se zebrafkou v pondělí k tomu doktorovi viď? Ty bláho, to tak šíleně letí, to není ani možný :fearful: Pamatuju si, že jste říkaly, že je to až za tři neděle a ty tři neděle už utekly. To je fakt síla, jak ten život běží rychle :slight_smile: Budu se moc těšit na zprávu a na fotečky. Jéééééééé, už se nemůžu dočkat :grinning:
A to ještě Kebulka v pondělí udělá test a budou //, a ostatní holky jdou vlastně taky na kontroly, no tak to bude krásný pondělí se samýma dobrýma zprávama. Ještě jsem se snad na pondělí takhle netěšila :grinning: :grinning: :grinning:
18. únor 2010 ve 12:38  • Odpověz
teda,tak to bude tak krásný pondělí jo,ještě že tě mám luli :wink:
já vám upřímně ze srdce závidím,docela už sem z toho taková smutná,ale v srpnu to bude až rok :unamused:
18. únor 2010 ve 12:54  • Odpověz
lullii, ty jsi zlatíčko, úplně mě ty tvoje slova zahřály u srdce. No myslela jsem, že budeme drnit s kočárkama spolu, ale když ty se mi odstěhuješ :slight_smile:
18. únor 2010 ve 13:01  • Odpověz
jinak vítám zpátky pajinku, motol z lázní (snad se prcek brzy uzdraví, to je trápení :unamused: ) no a jsem zvědavá, co ta naše ajinka v SAnusu :slight_smile:
18. únor 2010 ve 13:03  • Odpověz
Kebulko, neboj, stejně jsem v Budějkách pečená vařená :grinning: Hlavně ať už máme co vozit :sunglasses:
18. únor 2010 ve 13:07  • Odpověz
Holky, já jsem asi magor :grinning: , ale moc moc moc bych si přála, abych otěhu buď tenhle měsíc, nebo pak až tak za dva tři měsíce. Já totiž nechci rodit na Vánoce, aby mimi o něco nepřišlo. Já vím, že je to jedno, hlavně že přijde (nerouhám se), ale myslím to tak, že kdybych si mohla vybrat. Já jsem s přítelem hned na začátku ledna a nikdy jsme bohužel nezažili ani jeden, nějakou parádnickou oslavu narozenin venku na zahradě, prostě zahradní party. Jsme o tyhle věci bohužel dost ochuzený, každý nám vždycky jen přijde popřát, chvilku posedět a pak honem domů, protože jak je ta zima, brzo tma, každý má depky a je rád, že je doma zalezlý. A kort na ty Vánoce ještě k tomu. Byl by chudáček ochuzenej nejen o oslavu, ale i o dárky.
Äle říkám, budu moc ráda, ať už mimi přijde kdykoliv :slight_smile:
18. únor 2010 ve 13:13  • Odpověz
Já jen tak přemýšlela, asi se nudim a přemejšlim nad blbostma :grinning: :grinning: :grinning:
18. únor 2010 ve 13:14  • Odpověz
lulii :grinning:
18. únor 2010 ve 13:16  • Odpověz
Už začínám fakt bláznit :grinning:
Nemáte někdo věšteckou kouli? že byste mi mohly říct, jak dlouho se mám ještě nervovat? A přemejšlet nad takovýma blbostma, a vůbec.............. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Jejda, mě dneska doooost hrabe :dizzy_face: :dizzy_face:
18. únor 2010 ve 13:20  • Odpověz
lulii, já chci taky něco vyvěštit :slight_smile: to by bylo super, kdyby nám to někdo mohl říct, viď?
18. únor 2010 ve 13:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.