• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
lulii: ty jsi miloučká, že na nás budeš v pondělí myslet. :dizzy_face: Věřím, že všechny kontroly dopadnou dobře a že nám ještě snad přibyde nová těhulka :wink: . A jinak máš pravdu, uteklo to teda rychle, i zebrafka to říkala, že jí to uteklo. Jako já už víkend ani nepočítám, ten uteče bleskově tak jako tak. Takže už jen pátek, pohodový víkend a jdeme se kouknout na fazolku.
18. únor 2010 ve 13:23  • Odpověz
čau hojky, jé, vítám pájinku a motol, holky, jste tu dlooouho nebyly. Lulli, já ti teda věštím, že do roka a do dne ti bude doma něco křičet :grinning:
18. únor 2010 ve 13:23  • Odpověz
a kebulko, z toho tvýho rafíku by se věštilo jedná báseň, ale radši vážně pšt, nebudem předbíhat :wink:
18. únor 2010 ve 13:25  • Odpověz
Mělo tam být grafíku, ale to jste asi pochopily, že? :sweat_smile: Holkám na pondělí budu držet pěsti, ale mám tucha, že bude všechno v pohodě, takový pohodový mamči by bralo každý bábetko :wink:
18. únor 2010 ve 13:27  • Odpověz
holky a nevíte, jak dlouho se v těle drží pregnyl?
18. únor 2010 ve 13:29  • Odpověz
Jo, kebul, tak to nevím, ale tuším, že snad ája nebo kdo tu psal, že těsně před mrchou může být test falešně pozitivní :confused:
18. únor 2010 ve 13:30  • Odpověz
To jo, ale zase bysme přišly o ten adrenalin :grinning: A přišly bysme o překvápko.

Holky, u nás šajní sluníčko jako blázen, najednou mám přebytek energie, hurááááá :dizzy_face: To už jsem fakt potřebovala :slight_smile:
18. únor 2010 ve 13:32  • Odpověz
18. únor 2010 ve 13:32  • Odpověz
zlabi, ty jsi zlatíčko, jdu si to přečíst :wink:
18. únor 2010 ve 13:35  • Odpověz
lulii: u nás dneska nic...ale jsem dneska dobře naladěná i tak - včera jsem nebyla, neb jsem spala nevalně, to abyste si zase nemyslely, že mám pořád dobrou náladu :grinning: No a ještě jsem si teď v práci sama zvládla opravit jednu aplikaci, kterou ke svý práci potřebuju a nemusela jsem se tak doprošovat kolegy...joooo, když má někdo blbý kecy, tak to já bych se pak naučila i chodit po hlavě :grinning:, to já se umím dobře šprajcnout. Je dost možný, že si to možná i přečte, jelikož mám takový pocit, že je hrozně zvědavý, na jaké stránky chodím, ale je mi to upřímně úplně fuk. :wink:
18. únor 2010 ve 13:37  • Odpověz
lulii: tím "u nás dneska nic" jsem myslela, že nešajní sluníčko :wink: :grinning:
18. únor 2010 ve 13:38  • Odpověz
No jinak hlásím, že moje štítka je trochu záhada (už mě to ani nepřekvapuje). Byla jsem dneska na tom ultrazvuku a prý zvětšená není, funkce je v normě, ale je dost překrvená, což by mohlo znamenat počínající chronický zánět, což už je na celý život :frowning2: Ještě čekám na výsledky krve, ty by měly být buď zítra nebo v pátek a pak verdikt, tedy spíš zda léky nebo ne. Těhotenství by to vadit nemělo, pokud se budou brát správně nadávkované léky, tak aspoň že tak, ale představa, že se celý svůj zbývající život cpu hormonama a chodím na kontroly, uf... :frowning2: :confounded:
18. únor 2010 ve 13:38  • Odpověz
ahoj holky!

motol, tak hlavně ať se malej brzy uzdraví :wink:

pájinko, vítám tě zpátky a držím pěstičky :wink:

luli, škoda že to tak hezky naplánovat nejde viď? u nás kdybych mohla plánovat, tak bych taky plánovala mimčo tak o měsíc dřív - tak aby nám to vyšlo plus mínus na výročí svatbičky... :slight_smile: :grinning: důležité je, že máš dobrou náladu :wink:
18. únor 2010 ve 13:39  • Odpověz
No vidíš, kebulko, už jsem to přečetla a klidně bys mohla zkusit test už............... v podstatě teď. A nebo zítra ráno, objeví se tam // a vy budete mít s manžílkem kráááásný víkend :wink:
18. únor 2010 ve 13:39  • Odpověz
Jo jo blíženko, jen doufám, že mi ta nálada vydrží do další MS, s takovou náladičkou bych jí "přivítala" líp, než teď :grinning: Ale co, já se uklidňuju tím, že miminko prostě k nám MUSÍ přijít chtě nechtě. Nemá možnost výběru :grinning: :grinning: A čekací dobu mu dávám max rok, takže do září prostě budu těhu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. únor 2010 ve 13:42  • Odpověz
Jejda kebulko, ani nevíš, jak moc ti to přeju.
18. únor 2010 ve 13:43  • Odpověz
lulii, já si ho právěže udělala :slight_smile:
18. únor 2010 ve 13:45  • Odpověz
Zlabi, tak do roka a do dne, to znamená, že bych musela otěhu do tří měsíců, aby už za ten rok na mě malej křičel, že jsem ho vytlačila z bříška. Tak to jo, to beru, to nějak ty tři měsíce ještě vydržim :grinning:
18. únor 2010 ve 13:46  • Odpověz
jenže se obávám, že pregnyl má ještě svůj vliv... jsem po něm 13.den
18. únor 2010 ve 13:47  • Odpověz
No a???????????????????????????? :fearful:
18. únor 2010 ve 13:47  • Odpověz
Kebulko, máš pozitivní test a bojiš se, že je to pregnylem? A jaký test jsi dělala? Mamatest by mohl říct pravdu.
18. únor 2010 ve 13:48  • Odpověz
motol: taky ti přeju, aby se malej brzo uzdravil, chudáček pořád takhle nemocnej :pensive:
lulii: tak to jsme tady dvě, který bysme chtěly mimčo buďto teď a nebo až tak za 3 měsíce, aby to vyšlo pěkně na jaro nebo klidně pak na léto, takže já jsem si dala termín splnění ne do září, ale do konce roku :grinning: :grinning: :grinning:
jojo kebulko, taky bych ti to moc přála a su strašně zvědavá, jestli tady bude zase plno radosti - kéž by :wink: :dizzy_face: :grinning:
18. únor 2010 ve 13:49  • Odpověz
Kebulí, ty bláho, no tak že by??? Ten grafík je fakt ukázkový, takže tak. Ale je pravda, že s pregnylem zkušenosti nemám vůbec žádné.
18. únor 2010 ve 13:49  • Odpověz
Kebulko všichni ti to přejeme, jen aby to bylo tak jak testik ukáže :wink: To by bylo super truper :grinning:
18. únor 2010 ve 13:51  • Odpověz
luli, třeba další ms už ani nepřijde a ty budeš mít hned ještě lepší náladu než teď.. :wink:
18. únor 2010 ve 13:51  • Odpověz
kebulko, že by????? :dizzy_face: s pregnylem ale bohužel zkušenosti taky nemám takže neporadím, ale co ta diskuse, dozvěděla ses tam něco?
18. únor 2010 ve 13:52  • Odpověz
Zlabi neboj, dopadne to dobře. Ale jsou to teda problémy :unamused:
Chicoolko, tak to jsme fakt stejný, já taky jak se šprajcnu, tak jsem schopná udělat si cokoliv sama. To já umím, ale někdy než na něco přijdu co a jak, to jsou teda nervy :grinning: :grinning: A s tím "dneska nic" jsem to pochopila :grinning: :grinning:
Popellko, tak snad vyjde ten únor no, necháme se překvapit :slight_smile:
18. únor 2010 ve 13:52  • Odpověz
Blíženko, tak to by bylo fakt hustý, lidi by si mysleli, že jsem snad zhulená nebo co? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Protože mít takovou náladu celých 9 měsíců, to nevim, jak bych vysvětlovala :sunglasses:
18. únor 2010 ve 13:54  • Odpověz
Kebul, tak ty ,máš pozitivní test a jdeš nám to říct takhle obloukem?????? To tééééda :grinning: Pregnylem to určo není, to bys neměla tak ukázkovej graf přeci
18. únor 2010 ve 13:56  • Odpověz
uf... byla jsem u šéfky. Takže, dneska ráno jsem měla // (sem to nevydržela). Ta druhá je sice slabá, ale celkem zřetelná, žádný stíneček. Jsem 11 DPO a 13. den po pregnylu. V tý diskusi psali většinou, že už by 10-12 den v těle být neměl, tak uvidíme. Testík si zopakuju v pondělí. Jsem napjatá jak struna :wink:
18. únor 2010 ve 13:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.