• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
jo a byl to mamatest
18. únor 2010 ve 13:58  • Odpověz
Kebulko, né, já bych ho zopákla když ne zítra, tak určo v sobotu, buď bude sílit, nebo slábnout, přece se nechceš nervovat přes celý víkend (a nás taky) :wink: Ale ona bude sííííílit, jupí, další těhule. Takže ofiko moc moc gratuluju, ještě radši potichoučku, ať se nelekne.
18. únor 2010 ve 14:01  • Odpověz
A mamatestem, tak to je jasný :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. únor 2010 ve 14:01  • Odpověz
luli, děkuji, ale zatím se moc neraduji, jak říkám, další testík rozhodne.
18. únor 2010 ve 14:02  • Odpověz
kebulko no vidíš, holky z té diskuse s tím zkušenost mají a pokud říkají, že už by neměl být v těle tak to je super zpráva!!! zkus testík v pondělí a uvidíš, strašně moooooooc ti držím všechny palečky (společně s tomáškem :slight_smile: ) !! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. únor 2010 ve 14:03  • Odpověz
Kebulko, tak to na tebe teda budu moc moc myslet, aby to dobře dopadlo :wink: Ale myslím, že snad joooo... :dizzy_face:
jééé kebu, tak já si taky myslím, že tohle je to pravý ořechový :wink: jen nevím, jestli už mám gratulovat, ale asi jo, to je krása :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a a já bych to nevydržela a testla zase zítra. v grafech se sice nevyznám, ale tak nějak to z tebe "cítím" :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
holky, jste zlatíčka a jsem ráda, že vás mám :wink:
děkuji Holky :wink: ste hrozně hodný

já se přidávám ,že zrovna prosinec bych chtěla vynechat,chudáček,to by mělo blbý,ochuzený
18. únor 2010 ve 14:04  • Odpověz
luli: jasný, únor je tady vítězný :wink:
18. únor 2010 ve 14:04  • Odpověz
Ehm, kebul, našla jsem ještě tohle: http://www.porodnice.com/node/42685 ...... tááákže :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. únor 2010 ve 14:05  • Odpověz
Kebulko, já myslim, že to dopadne dobře, mamatest je dost spolehlivý, ale být tebou zkusím testnout ob den, a uvidís co ty čárky dělají, jestli pomalu sílí. :wink: Držím pěsti, ať je to teda na 100% těhu!!! Ale určitě to je těhu! :dizzy_face: :dizzy_face: to by bylo prííííma :sweat_smile:
kebulko moc držím pěstičky,musí to tam být :slight_smile:
motol: to by teda mělo, taky znám takový případy a všechno si to ty děti odbudou za jeden měsíc a pak celej rok nic :confounded: a to není spravedlivý :wink:
motol, no dovol, já jsem na silvestra, a nikdy jsem o nic ochuzená nebyla :grinning: , jsem dostávala 2x tolik dárků :grinning:
18. únor 2010 ve 14:06  • Odpověz
zlabi, krásný příspěvek, navíc já sem ten pregnyl měla poloviční - 5000 jednotek :slight_smile:
Ale je pravda, že jsem svoje dítko chtěla raděj v létě, a jsem ráda, že to vyšlo :grinning:
jj, syll, taky jsem vždycky chtěla letní dítě. Ale tak - není to to nejdůležitější, hlavně, když nějaké bude :wink:
18. únor 2010 ve 14:08  • Odpověz
No vidíš kebulko, je to tam, je to tam :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. únor 2010 ve 14:08  • Odpověz
jo, syll a tobě musím moc poděkovat - už asi měsíc beru ten vitamín E a zdá se, že pomohl :wink:
18. únor 2010 ve 14:09  • Odpověz
Kebulko, však to by vyšlo nějak na konec října, ne? To je ještě hezky celkem :wink:
18. únor 2010 ve 14:09  • Odpověz
Kebulko tak to jsem moc moc moc ráááda, že ti Éčko pomohlo, já nevím proč, ale já mu věřím, že ty buňky prostě složí dohromady a je na plodnost.... :grinning: já vitaminu E dávám za 1 s * :sweat_smile:
18. únor 2010 ve 14:10  • Odpověz
Tak já si vždycky představovala jako ideální otěhotnět někdy na podzim a mít malý na konci jara nebo na začátku léta, protože se pak nemusí nalvíkat do těch vrstev, může se s níím dřív ven a vůbec je asi dobrý netahat ten pupík v těch největších vedrech. Ale je pravda, že dneska už je mi to úplně fuk a beru cokoliv :sweat_smile:
18. únor 2010 ve 14:11  • Odpověz
No a kde ho vezmu? Jak vypadá krabička od tohodle vitamínu? Já teda baštím jen tu listovku super, ale jestli je E zázračný, tak jdu do něj :wink:
18. únor 2010 ve 14:12  • Odpověz
zlabi, přesně tak :slight_smile:

syll, uvidíme, jak se to bude vyvíjet nadále, ale taky vit. E doporučuji :slight_smile:
Zlabi :grinning: :grinning: Já taky beru cokoliv :grinning:
A kebul, ví to manžel, co jsi dělala dneska ráno v koupelně? :sunglasses:
18. únor 2010 ve 14:14  • Odpověz
holky já taky vždycky chtěla mimčo na jaře nebo v létě a jsem moc ráda že se mi to splnilo i když to nejdůležitější je, aby to malé bylo zdravé!! :dizzy_face:
Kebulko prvni 3 mesice jsem ho jedla, a jako nemůžu si stěžovat :slight_smile: klepu na dřevo :wink:
neví, ještě jsme se od rána neviděli :slight_smile: on krásně spinkal a já fakt asi počkám na ten druhý test, abych to měla na 100 %.
18. únor 2010 ve 14:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.