• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
popelka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. únor 2010 ve 14:35  • Odpověz
luli, právě že ani není drahý, stojí asi 80Kč/30 tablet - vystačí na měsíc.
Popell ahoj a hezký zbytek dne :wink:

Zlabi, to máš toho docela dost. Tak když zkusíš k tomu přidat jen to E, tak by to nemělo vadit.
Popelko, tak 1 denně, vyjímečně 2 hrnky a vždycky jen prvních 14 dnů. Není to teda čistý kontryhel, ale ženský čaj 9 bylin neno tak nějak se jmenuje
18. únor 2010 ve 14:36  • Odpověz
Kebul, tak to není moc, teď jsem dala za nějaký vitamíny asi 600,-, tak jsem se bála, že to bude taky tak. Tak zítra jdu do tý lékárny. A takhle se ti jmenuje, jo? Prostě selzink?
18. únor 2010 ve 14:38  • Odpověz
jj, prostě a jednoduše - selzink:

http://www.lekarna.cz/selzink-plus-tbl-30/
18. únor 2010 ve 14:38  • Odpověz
Popelko, ale je asi parvda, že sliznice po konryhelu roste jako divá, říkala to mudra při tej hysteroskopii, že jí mám krásně narostlou :wink:
18. únor 2010 ve 14:39  • Odpověz
zlabi tak to mám radost, já si dávám 1 hrnek denně jen nevím, kdy mám ovulku, tak to budu pít taky tak nějak prvních 15-18 dní po MS a bude. tak já valím papa
18. únor 2010 ve 14:40  • Odpověz
Kebulko, díky za odkaz :wink:
18. únor 2010 ve 14:41  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem tu! Takže - opět ukázkový folikul na pravé straně, injekce pregnylu, od zítra hupky na manžu :grinning: . Další postup bude následující - pokud opět dostanu ms, mám se objednat na laparoskopii, abychom viděli, zda mám průchodné vejcovody :confounded: (já si říkala, že to minule doktor vzal hopem a hned by nás posílal na IUI). No nic, řekla jsem, že ještě chvíli počkáme a pak se tam kdyžtak objednám. Ještě jsem si nechala vytisknout manžovy výsledky spermiogramu a bylo mi řečeno, že na dnešní dobu je to opravdu ještě dobrý spermiogram (manža ihned pookřál :wink:). Holky...Já mám strach! :frowning2: Aby nakonec nebyl problém u mě :cry:
18. únor 2010 ve 14:44  • Odpověz
Zlabinko, můžeš mi kdyžtak do IP napsat, jaká byla ta laparoskopie? Já dostala sice nějaký lejstra, ale chci slyšet tvůj názor. Děkuju :pensive:
18. únor 2010 ve 14:45  • Odpověz
aji, neboj, hlavně, když se najde, kde je problém a začne se řešit :wink:
18. únor 2010 ve 14:49  • Odpověz
ahojky holky ... koukam ze mam za dnesek zase co docitat ...
jen se potrebuji vypsat, protoze jsem ted docela v soku - nasi hodne blizci kamaradi se pres rok snazili tehotnet, nedarilo se tak byli poslani do caru, no a po nekolika vysetrenich to doslo tak daleko ze ji museli vzit oba vajecniky :frowning2: :frowning2: :frowning2: pry byli v tak desnem stavu ze to jinak neslo, jen nechapali ze na to jeji doktorka neprisla driv, kdyz se s tim dalo jeste neco delat :frowning2: :frowning2: :frowning2: tak je me z toho desne smutno - mam je oba moc rada a vim jak se tim snazilkovanim uz trapili a ted tohle
18. únor 2010 ve 14:51  • Odpověz
Kebulko, držím ti pěsti, aby // vydržely a bylo to těhu :wink: ! Mně doktor taky říkal, že pregnyl je v těle asi 10 dní a pokud jsi dostala jen 5000, tak bych to viděla dobře... :dizzy_face:
18. únor 2010 ve 14:51  • Odpověz
Ahoj Ají, IP :wink:
18. únor 2010 ve 14:52  • Odpověz
díky, aji :wink:
18. únor 2010 ve 14:56  • Odpověz
mmaxi, tak to je fakt hrozný :frowning2:
18. únor 2010 ve 14:57  • Odpověz
ahojky Ajo, no tak si rikam ze tim minulym prispevkem jsem te asi moc neuklidnila... ale vis co, myslim ze je lepsi resit veci rychleji nez neco odkladat, kdyby byl problem tak se muze zacit resit .-) ale ten nebude a hlavne na to ted nemysli ... mysli spis na to co vas ceka v nejblizsi dobe :grinning: a na to ze z toho bude treba prekrasny vysledek :grinning:
18. únor 2010 ve 14:59  • Odpověz
Aji, to ale nejsou špatné zprávy, vždyť ti krásně roste folikul, praskne, a pak už to neovlivníte, jestli se oplodní nebo ne (když má manža spermio celkem dobrý). A neboj, proč by měla být chyba u tebe? Neměj strach :wink: Bude to dobré :slight_smile:

Mmaxi, je mi líto těch tvých známých. Je to hrůza, fakt. Ale nesmíš nad tím takhle přemýšlet.
18. únor 2010 ve 14:59  • Odpověz
Mmaxi, to je mi líto s tvými kamarády :frowning2: ...A opravdu ji vzali oba vaječníky? Mně totiž doktor dnes taky začal sáhodlouze popisovat scénář, že pokud bych měla neprůchodné vejcovody a byly ve vážně špatným stavu, mohli by mi je odebrat, nebo třeba jen jeden. Ale šlo o vejcovody, to je jen cestička pro spermijky, vaječníky by mi zůstaly..Takže otěhotnět bych už nemohla přirozenou cestou, ale jen umělým oplodněním. No naskakovala mi husí kůže, ale přeci jenom by tam ještě šance byla... :confounded:
18. únor 2010 v 15:02  • Odpověz
Ají, to tě tam takhle strašili? To zrovna nevím, jestli to na psychice přidá teda :frowning2:
18. únor 2010 v 15:04  • Odpověz
Ajo, klííííd. Já fakt nechápu, proč ti doktoři takhle předem plaší. Vždyť ve tvém případě o tom zatím ale vůbec není proč diskutovat ne? Když už se to jednou povedlo a celkem nedávno, tak proč by to nemělo jít podruhý?
18. únor 2010 v 15:04  • Odpověz
Jo, zlabi, přesně tak :wink:
18. únor 2010 v 15:05  • Odpověz
Ajuško, že se vám nepodařilo zatím otěhotnět, může mít xy příčin. Odebrání vejcovodů je docela dost radikální řešení, ale ještě předtím je spousty jiných možností, fakt. Vím, o čem mluvím :wink: Kdyby to prostě nešlo a nešlo, nechala bych si zkontrolovat ještě třeba tu štítku, protože ta může způsobit i problémy s otěhotněním (i dkyž teď nevím, jestlis nepsala, že to už máš). Laparka nebo ta hysteroskopie by asi taky nebyla od věci, fakt to není nic strašného, jen takový podrobnější a nepříjemný rentgen a odhalí se přitom případný problém v děloze nebo vejcovodech.
18. únor 2010 v 15:10  • Odpověz
Holky, fakt mi to na psychice nepřidalo. :frowning2: Navíc doktor tvrdil, že se mi právě ty možné srůsty, polypy atd. ve vejcovodech mohly udělat po tom zamlklým těhu :frowning2: ...Ale s manžou jsme se dohodli, že ještě pár měsíců počkáme a když to pořád nepůjde, objednám se na tu laparku.
A dost depkám! Mám přece pořád ještě pozitivní náladu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. únor 2010 v 15:15  • Odpověz
Zlabinko, díky :wink: ! Byla jsem před 3 měsíci na krvi a brali mi to i na štítku - měla bych ji mít v pořádku...
18. únor 2010 v 15:17  • Odpověz
Ají :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Dobře to dopadne, uvidíš. :wink:
18. únor 2010 v 15:18  • Odpověz
holky, pádím domů, tak papa a hezký den :wink:
18. únor 2010 v 15:19  • Odpověz
Kebulko ahoj, ty naše brzo potvrzená těhule :wink:
18. únor 2010 v 15:20  • Odpověz
Ajo, k tě srůstům: mě taky gyndař povídal, že po revizi se v děloze můžou (ale NEmusí!) udělat srůsty, takže z části proto a hlavně pro to podezření na myom mě nakonec na tu hysteroskopii poslal. V mém případě to bylo dobře, protože mi tam zůstal zbytek tkáně po potratu a kdo ví, co by se z toho časem vyvinulo :unamused: Nicméně žádné srůsty ani polypy se mi neudělay a to mám za sebou revize dvě. Tím chci říct, že to nemusí nutně znamenat, že se tě to týká :wink:
18. únor 2010 v 15:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.