• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Holky,

tak já valím, pěknej víkend plnej snažilkování :wink: :grinning: papa
19. únor 2010 v 11:58  • Odpověz
Tak jen nakukuju a jsem zvědavá na Mmaxicku.....??? :wink:
19. únor 2010 ve 12:21  • Odpověz
ahoj holky, tak jsem se k vám konečně taky dostala :slight_smile: a na mmaxi jsem taky zvědavá! Snad dopadnou dobře!
19. únor 2010 ve 12:32  • Odpověz
koukám, že jsme na ďábelské straně 666 :grinning:
19. únor 2010 ve 12:48  • Odpověz
AHojky holky moc zdravím jak se stále daří ? co je nového ? :slight_smile:
19. únor 2010 ve 12:49  • Odpověz
poppelka, ta se má, jí už víkend začal :slight_smile: já se teď vrátila z bazénu a ještě mě kus práce čeká :slight_smile: ale ono to už uteče, víkend ťuká na dveře...
maxxi - myslím na vás, snad výsledky budou ok...
19. únor 2010 ve 13:01  • Odpověz
maxxi držím palečky ať jsou výsledky ok
19. únor 2010 ve 13:03  • Odpověz
jé, zebrafko bazén... hm... :slight_smile: taky bych si ho dala. Mě ještě čekají 2,5 hodiny v práci a pak hurá víkend!
19. únor 2010 ve 13:04  • Odpověz
Jéééé, já už chci jít taky domů... Víkend bude o návštěvách, takže rychle uteče a huráááá pondělí a jde se na kontrolu. Zebrafko, taky se už těšíš???
19. únor 2010 ve 13:06  • Odpověz
holky trošku vám závidím a hlavně budu hrozně moc držet pěsti!
19. únor 2010 ve 13:10  • Odpověz
Jejda, ďábelská strana 666 :grinning: ! Co to asi bude znamenat :grinning: ?
Holky, na pondělí vám moc držím pěstičky na kontroly! :wink: :dizzy_face:
19. únor 2010 ve 13:13  • Odpověz
Tak to vám chcioo a Zebrafko budu moíc a moc držet palečky na pondělní kontrolu :slight_smile:
19. únor 2010 ve 13:14  • Odpověz
Holky, děkujeme moc, palečky budou potřeba. Doufám, že ten víkend uteče...to je poprvý, co si to moc přeju. :grinning:
19. únor 2010 ve 13:16  • Odpověz
holky, děkujeme moc, nemůžu se dočkat - počítám, kolikrát se ještě vyspím a ono se to mění jenom jednou za den :grinning: ale víkend uteče jako hrom, dneska odjíždím na aerobic víkend (budu se ale krotit, mám to už zamluvené strašně dlouho...). takže chicoolko - na pondělí se těším a moc, myslím, že se mi to tak dlouho nestalo :slight_smile: Manželovi jsem objednala knížku Ahoj tati :slight_smile: aby pochopil občasné výkyvy mých nálad :wink:

kebulko - držím pěsti, jestli zítra budeš testívkovat, aby tam byly // a ta jedna byla zase o chlup silnější!!!
19. únor 2010 ve 13:29  • Odpověz
chicoolko, neboj, uteče, ani se nenaděješ :slight_smile: ostatně jako vždycky...
19. únor 2010 ve 13:29  • Odpověz
zebrafko, tak to ti víkend uteče tuplem :wink: díky moc za držení pěstí, budu testit až v pondělí, protože jedeme pryč a pro jistotu jsem si testíky nevzala - stejně bych se ani nedostala na net, abych Vám zvěstovala, jak to dopadlo...

jo a tu knížečku mám pro budoucího tatínka už taky pěkně dlouho koupenou, je super!
19. únor 2010 ve 13:31  • Odpověz
kebulko - uvidíš, že to, co jsi viděla včera na testíku je pravda pravdoucí... už i proto, že mrcha stále nikde :wink: a taky jí to tak zůstane... takže pondělí je vítězné, ty najdeš krásné dvě // a my s chicoo budeme mít potvrzeno od dr. tak na šťastné pondělí!!!!!
19. únor 2010 ve 13:37  • Odpověz
bylo by to opravdu nádherné pondělí :wink: :sweat_smile:
19. únor 2010 ve 13:40  • Odpověz
zebrafko: o té knížce taky uvažuju, dost lidí jí chválí. Tak počkám na pondělí a objednám jí.

kebulko: tak to je dobře, že si takhle odjedeš a nebude tě to lákat. A jinak budeš testovat 34 DC a to je dobře. Já testovala 32 DC a jakou pěknou čárečku jsem měla a pak 34 DC byla ještě krásnější. Takže ti ti schvaluju a moc se na pondělí těším i kvůli tobě. Takže držím palečky mooooc!!!

Jinak holky, je to krásný datum 22.02.2010 - to budou prostě jen samý dobrý zprávy. Je to takový hezký kulatý číslo, tak třeba přezvěst toho, že se nám budou bříška kulatit. :grinning: Začínám být nervózní - ne z toho, že bude něco špatně, ale z toho, jak moc se těším. Musím se hodit do klidu. A jen se tím krásným těhotným stavem nechat unášet, nic násilně neřešit, nepřemýšlet. Jen se do toho ponořit. A věřit!!! :dizzy_face:
19. únor 2010 ve 13:51  • Odpověz
chicool o jaké knížce uvažuješ? :slight_smile:
19. únor 2010 ve 13:55  • Odpověz
hedi: o té "Ahoj tati" pro přítele... :wink:
19. únor 2010 ve 13:55  • Odpověz
aha já myslela jestli nemyslíš to porod@
19. únor 2010 ve 14:01  • Odpověz
kebul také moc držím palečky :slight_smile:
19. únor 2010 ve 14:39  • Odpověz
tak jsem tu zpatky... ale moc novych zprav nenesu... manzel sel v poledne pro vysledky a ja do 1 trnula ze nevola, tak jsem mu po 1 volala sama, jak to dopadlo? a co rekl "jo, dobry" a vic nic , je fakt ze uz byl v praci tak o tom moc nechtel a nemohl mluvit, ale nechapu... ja tady od rana trnu jak dopadne a on se divi ze by me jako zajimaly vysledky - ja ty chlapy obcas fakt nechapu
19. únor 2010 ve 14:43  • Odpověz
mmaxi: to joooo, aspoň SMS by mohl napsat. No ale nedivím se mu, že to nechce řešit v práci. Kort tohle je asi pro chlapi dost choulostivý téma. Tak holt budeš muset vydržet, až přijde domů. :wink:
19. únor 2010 ve 14:51  • Odpověz
mmaxi, tak hlavně, že dobrý - to jsou prostě chlapi... a třeba to nechtěl po telefonu říkat a nechával to na večer...

holky, tak krásnej víkend, peláším na vlak a chicoolko - ať to příjemně do pondělí utíká, jdu k dr. hned ráno, tak nevím, kolik toho v pondělí v práci udělám :slight_smile: tak papa
19. únor 2010 ve 14:59  • Odpověz
chico a zebrafko preji vam uspesne kontroly.. my jedem na prodlouzeny vikend na hory tak nevim jak a kdy se dostanu na net, ale budu na vas myslet at v pondeli uvidite krasne fazolky :slight_smile:
19. únor 2010 v 15:02  • Odpověz
No jo, mmaxi, jak píše chicoolka, tohle je pro chlapy choulostivý téma. Takže doma ti to určitě řekne. :wink:
19. únor 2010 v 15:06  • Odpověz
Holky, já mám prekérní situaci :grinning: ! Dnes musím v práci vytvrdnout do 4h...No a zrovna cítím, že už je tu ovulka!!! :grinning: Ale fakt, pregnyl účinkuje, musím rychle domů :grinning: :grinning: :grinning:
19. únor 2010 v 15:07  • Odpověz
ajo no to doufam, ale fakt jsem ho nepochopila - jestli to bere jako ze je to jeho vec, jako kdyz jde na krev tak me taky nehlasi detailni vysledky...ale tady snad jde o nas oba, ne?
19. únor 2010 v 15:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.