• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
holky, krásný víkend, užijte si ho a v pondělí se na vás budu těšit. Holky ráno naběhnou se skvělýma výsledkama z kontrol, já snad se // a za chvíli by se mohly přidat i ostatní :slight_smile: papa
19. únor 2010 v 15:13  • Odpověz
19. únor 2010 v 15:14  • Odpověz
Mmaxi, neboj, určitě ti to doma řekne. :wink: Byl někde v práci a nemohl mluvit...Znáš chlapy, oni to tak neberou, že my od rána trneme a čekáme na výsledek :wink:.....Užijte si víkend na horách :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. únor 2010 v 15:17  • Odpověz
ajo no doufam ze vecer az prijde dom tak ze bude sdilnejsi .-) no kdyz ne tak at me k tomu nic nerika jen me da papir s vysledky a ja si nastuduju podle tabulek jak mam vykonneho manzela :grinning: :grinning: :grinning:

a ty citis ovulku??? tak ze byste meli dneska kraaaaaaaaaasny vecer :grinning: :grinning: :grinning:
19. únor 2010 v 15:29  • Odpověz
Jo jo, mmaxi, bude kraaaasny večer! :wink: Tak doufám, že u vás taky! :wink: Pomalu se chystám domů, mějte se krásně a hezký víkend! :dizzy_face:
19. únor 2010 v 15:51  • Odpověz
tak jestli budou vysledky vazne v pohode tak urcite .-) i kdyz tulenicko u nas nepripada v uvahu
19. únor 2010 v 16:07  • Odpověz
holky konečně pátek a už jsme doma. Přeji všem pěkný víkend. I když mě chytaj depky, byli jsme v obchodě a chodila jsem jak mimo, zrovna všude v akci věci na miminka, pak jsme se stavili u tchýně v obchodě a ta dělá v Pompu, takže zase všude miminkovské věci a když si vzpomenu, že už jsem mohla mít za sebou 3. měsíc a že bychom se snažením měli počkat minimálně do dubna, je mi smutno depkoidní.
Jo, už je ten náš ústav čím dál víc prolejzlej všude se řeší na netu a nedivila bych se, kdyby to bylo i dnes v hlavních zprávách, jestli jo a budete se dívat, aspoň pochopíte, ona taková věc totiž nena....re jen nás zaměstnance, ale hlavně lidi zvenčí, jak se nakládá s penězi velkého množství z nás
19. únor 2010 v 16:26  • Odpověz
pavczo nedepkuj... i kdyz je fakt ze dneska je takovy divny den, kdybych verila na vyzarovani negativni energie tak dneska jsem teda musela zarit :angry: pokazila jsem na co jsem sahla - tak jsem jen rada ze uz je patek, protoze v praci jsem dneska udelala vic skody nez uzitku :angry:
a s tema miminkovskyma vecma v obchodech je to ted vazne desne, ale neboj za chvili zacne velikonocni akce .-)
19. únor 2010 v 17:10  • Odpověz
Ahoj holky, moc zdravím při pátku, hurááááááá víkend :grinning:

mmaxi, tak jak manžílek dopadl? A šlo mu to? Můj má z toho hroznej strach, že to nepůjde :grinning: Půjde asi příští měsíc a je z toho vykulenej :dizzy_face:

Kebulko, moc přeju, ať čárky sílí :wink:

Chicoolce a Zebrafce moc přeju, ať uvidí svého broučínka v bříšku, jak se tam převaluje a hlavně, ať slyší krásně a pravidelně bít srdíčko. Budu holky na vás moc myslet a strašně se těšim v pondělí na dobré zprávičky :slight_smile:

A vím, že jdou i ostatní holky v pondělí na kontroly, tak ať je vše OK.

Prostě budu myslet úplně na všechny :grinning: :grinning: :grinning:
19. únor 2010 v 19:08  • Odpověz
A pavczo, neměj depky, vždyť se zachvíli taky dočkáš a všechno bude v naprostém pořádku, uvidíš :wink:
19. únor 2010 v 19:09  • Odpověz
Kde jste kdo? :sunglasses:
19. únor 2010 ve 20:02  • Odpověz
lulli no manzilek je jeste v praci tak detaily nevim... no ale nejspis mu to slo :grinning: :grinning: :grinning: kdyz ma vysledky .-) ale jak mu to bylo prijemne to netusim a jak ho znam tak pochybuji ze se me s tim bude sverovat i kdyz bych rada vedela detaily :grinning: :grinning: :grinning:
19. únor 2010 ve 20:14  • Odpověz
Jé, tak já myslela, jak mi poreferuješ, jak to tam chodí (z toho mužskýho hlediska) a ono nic :grinning: Ale kdyby přeci jen náhodou měl povídavou a chtěl ti to vyprávět, tak sem s tím, já to pak přetlumočím mýmu :grinning: A snad je to teda v pořádku, moc vám to přeju :wink:
19. únor 2010 ve 20:40  • Odpověz
lulii diky :slight_smile: no ja jsem rada ze je to snad OK, teda alespon doufam ze by si manzilek spatne zpravy nenechaval na vecer, no ale az uvidim papir s vysledky tak teprve se me ulevi .-) a to vis ze to z nej zkusim nejak polehoucku vytahnout jak si to uzil :grinning: a tvuj manzel uz ma zadanku nebo zatim jen tusite ze vas to nemine?
19. únor 2010 ve 21:04  • Odpověz
Ne ne, žádánku zatím nemá, ale doktor mi řekl, že když se nám nepodaří otěhu do půl roku (což bude teď v březnu), tak že mám za ním přijít. Tak počítám, že na to dojde. Takže teď má přítel poslední pokus se vytáhnout a pak pošupajdí :grinning: :grinning: :grinning:
19. únor 2010 ve 21:34  • Odpověz
no tak kdyz mu to reknes takhle tak to bude urcite uspesny :grinning: :grinning: :grinning:
19. únor 2010 ve 21:47  • Odpověz
mmaxi :grinning: :grinning: :grinning:
19. únor 2010 ve 22:05  • Odpověz
tak me manzilek jeste porad nedorazil a to rikal ze prijde dneska brzo, ma se jeste nachystat na zitra na hory (to jsem na nej zvedava kdy to stihne :fearful: ) no nic jdu spat... dobrou noc :slight_smile:
19. únor 2010 ve 22:18  • Odpověz
Dobrou noc mmaxi, můj taky ještě není doma :unamused:

Hezký sny :wink:
19. únor 2010 ve 22:23  • Odpověz
Dobré ráno holky! Tak jsem nějak brzo vzhůru :sweat_smile: ! Přeji vám hezkou sobotu! :wink:
Mmaxi, koukám, že manžílek trochu zlobil :sweat_smile: ...Snad jste všechno zvládli a na horách si to krásně užijete! :wink:
Jůůů, Lulii si dala fotečku...Krásná :dizzy_face:
20. únor 2010 v 06:38  • Odpověz
Ahoj ajo, to teda jsi fakt nějak moc brzo vzhůru, v sobotu :fearful: Mě by to zabilo :grinning:

Jojo, včera jsem neměla co dělat, tak jsem zkoušela sem dát nějakou fotku. Ukázala bych se klidně v celé své kráse( :grinning: ), ale radši nemůžu, kvůli třetím osobám, tak jsem zkoušela různý efekty a tak :wink: A aspoň už umím s programem na fotky :dizzy_face:
20. únor 2010 v 10:52  • Odpověz
lulli, nová fotečkaa vidim :slight_smile: šikula :wink:
20. únor 2010 v 10:54  • Odpověz
Díky syll :slight_smile:
20. únor 2010 v 10:57  • Odpověz
Ahojky, zdravím z práce :wink:

Luli, blondýnka? Jééé :dizzy_face: Sluší, moc :wink:
20. únor 2010 v 11:08  • Odpověz
ahojky v sobou. Lulii, jsem si tě představovala jinak :wink: sluší ti to. My dneska odpoledne jedem na bíglí návštěvu :grinning: ke známým co mají bíglici a k tomu přijede další paní s bíglicí, takže to se ten náš Tobík pěkně vyřádí, že večer zase bude kaput :grinning:
20. únor 2010 ve 12:30  • Odpověz
Jé holky, děkuju moc, tohle vždycky potěší :grinning:

Pavczo, tak si to užijte :wink: My jdeme taky dneska ven, na bowling, už se mooooc těším, strašně dlouho jsme na něm nebyli, dřív jsme chodili často. Snad naše rodinka vyhraje nad druhou :grinning:
20. únor 2010 ve 12:59  • Odpověz
na bowlingu jsem byla naposled na mé rozlučce :slight_smile: když nepočítám tu povinnou pracovní vánoční akci, kdy jsem nehrála, taky bych šla, my jsme poslední dobou vůbec nebyli nikde na žádné akci, docela bych někam taky zašla, protože to je stereotyp.
20. únor 2010 ve 13:06  • Odpověz
ahojky můžu mezi vás,mi se sanžíme od března 2009 tak nevím zda k vám zapadnu do tématu :grinning:
20. únor 2010 ve 13:08  • Odpověz
Zaku, no jasně, vítej. Párkrát jsem tě viděla u Grafů BT :wink: Akorát je horší, že o víkendu si moc nepokecáš, většinou přes týden :slight_smile: Já jdu bohužel taky zachvíli pryč, ale budeme moc rádi, když se k nám přidáš. Až tu bude chicoolka, tak tě zapíše do tabulky, jestli teda budeš chtít. Budu se těšit, až pokecáme :wink:
20. únor 2010 ve 13:13  • Odpověz
lulii jj chodim na bt jo dejte mě do tabulky nejsem pro zatím ahojky.
20. únor 2010 ve 13:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.