• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Ahoj holky...

lulii: super fotečka, hned jsem ti jí přidala i do tabulky :wink: A musím říct, že i když tam nejsi poznat tak já jsem si tě skoro takhle nějak představovala. :wink:

zakupanda: vítej mezi námi a pokud chceš do tabulky, tak nahlaš všechny potřebné informace, co tam máme - viz moje album Snažilky a těhulky ze září 2009. Ráda tě přidám! :slight_smile:

Jinak holky, to včerejší zablokování a odblokování stránek v práci mělo dohru a kolega to nakonec zase zablokoval, takže se sem k vám asi opravdu přes den v práci nedostanu. Tak o mě nemějte strach, že se v pondělí nebudu hlásit. Beztak jdu na kontrolu až v 17:30, takže hned jak dorazím domů, dám vědět. :slight_smile:
20. únor 2010 v 15:59  • Odpověz
ahoj chci k vám do tabulky ale v té vaší tabulce se nevyznám:zakupanda ,33let,a dál porad mi prosím
20. únor 2010 v 17:41  • Odpověz
koukám že píšu horní misto spodní tak znova:zakupanda,33let,březen 2009,1 dítko, nové zákupy,clostilbegyt 5 měsíc stačí to takhle?
20. únor 2010 v 17:50  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem vás dočetla, jen se hlásím že jsem z dovolené doma, zážitky s Marcelkou a Petrem a jejich smečkou (ano, skutečně mají tři holky, Dominice bude 11, Míše 9 a Simonce 2) popíšu zítra nebo v pondělí, jen abyste věděly že je vše v pořádku.
20. únor 2010 v 19:44  • Odpověz
Dobré ráno...

pepi: vítej zpět a vyprávěj!!!

zakupanda: ještě věk manžela, od kdy se znáte a kdy byla svatba a to nejdůležitější - kolikátý DC jsi? Je to tam seřazeno podle DC, abychom viděly, která je potencionální těhule. :wink:

No a já se jdu ještě natáhnout, včera jsme tu měly návštěvu a odcházeli po 23:00 a to jako já už mám většinou půlnoc, usínám po osmej, takže jsem docela KO. A jak já jsem teď v tom těhu špatně vyspalá, tak mám hned blbou náladu. Dneska jedeme na návštěvu zase my. A hurááá, zítra je den D a jdeme se kouknout na tu naší fazolku. Já se tak těším. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. únor 2010 v 07:44  • Odpověz
Dobré ránko, tak nevím co se děje ale začínám mít víc a víc depku že na mimi nejsem připravená že to nezvládnu
21. únor 2010 v 08:03  • Odpověz
Ahojky všem,
tak mám pocit že tenhle můj grafík je nějakej rozlítanej,nejspíš tento cyklus je anovulační..
http://www.womenzone.cz/app/tempr.aspx?s=1.2.2010&e=28.2.2010&i=1
21. únor 2010 v 08:47  •  3 děti  • Odpověz
Dobré ráno berušky. No spíš poledne :o)
pajinko, ja ty tvoje grafiky nevidim, musíš kopírovat odkaz co máš tam dole jako sdílet, a né stránku jako běžnou jak jsi zvyklá. Já tam měla taky grafik, ale musíš fakt dole sdílet..zkopčit tam pod tim grafikem ten odkaz, a pak ho sem šupnout. On je teda dost dlouhý. :slight_smile:
21. únor 2010 v 10:39  • Odpověz
medan, žádné stresy, ono to dělají ty hormony, neboj budeš skvělá maminka, to tě přejde tento stav, někdy ho mívám taky..to je normální :wink:
21. únor 2010 v 10:40  • Odpověz
syll.:no nevím poslední dobou to mám pořád ani nemám ještě koupený kočár, prostě už ani nevím co chci
21. únor 2010 v 11:41  • Odpověz
Medan, kočárek ještě chvili počkááá, já myslim, že to máš těma hormonama, určitě se to zlepší, chce to lepší naladičku, sluníčko víc energie...a pohodičku..určitě to přijde...já myslim, že takové stavy jsou normální
21. únor 2010 v 11:45  • Odpověz
21. únor 2010 ve 13:11  •  3 děti  • Odpověz
Ahoj holky, moc vás zdravím při krásném slunečném nedělním odpoledni :slight_smile:

Chicoolko, fakt sis mě takhle představovala? To je teda něco :grinning: Docela mě se.., že nebudeš moct koníkovat přes pracovní den, je to teda pěkně nespravedlivý a pán kolega by zřejmě potřeboval proplesknout :sunglasses:

Pepi, vítám tě, konečně doma, viď? Nebo nee? :wink:

Všem holkám, které jdou zítra na kontroly přeju jen samé dobré zprávy a hlavně chicoolce a zebrafce při potvrzení těhu :slight_smile: Budu na vás moc myslet holky.

Holky, je možný, že můžu být uvnitř tak přesvědčená, že tenhle cyklus mi vyjde nebo už jsem fakt tak zpitomělá a hlava si dělá co chce? Nějak to prostě cítím, ale nedokážu to nějak racionálně vysvětlit, proč, jak, kdy, kde,.............. :grinning: Ale nechci to zakřiknout :zipper_mouth:
21. únor 2010 ve 14:42  • Odpověz
ahojky,
lulii slunečné odpoledne?? Kdeéééé?? U nás zase hustě chumelilo fuuuj. Jinak nevim, ale nebylo by lepší na to tolika nemyslet?? Vim, že je to těžký, ale snaž se trochu rozptýlit něčím jiným, aby si pak zase nebyla zklamaná, kdyby dorazila mrcha, kterou ti samozřejmě nepřeji.
chico a zebraf, zítra vám moooc držim palečky, ať zažijete jeden z nejkrásnějších okamžiků v životě. :slight_smile:
pepi, vítám tě doma, ten týden ale utekl, co?
pajinko v grafech se já nevyznám, tak netušim, jestli jsi ovulku měla či ne
21. únor 2010 v 15:01  • Odpověz
Pavczo, u nás svítí od rána a je to úžasný, takovou dobu jsem sluníčko neviděla a opravdu mi dobilo energii (aspoň nachvilku) :wink: Já se na to snažim nemyslet, jsem fakt v klidu, právě ten pocit mě uklidňuje, no a co bude, až přijde ta mrcha, to nevim, ale je fakt, že tím, že mám teď starosti se zařizováním se svatbou a čím víc se blíží, tím těch starostí je víc, tak mi snad nedovolí se "zhroutit" s mrchou :grinning: No nechám se překvapit, ale už bych ráda byla těhule jako my všechny tady :grinning: :grinning:
21. únor 2010 v 15:10  • Odpověz
Paji, no skáčou ti ty teploty tak různě, z toho neumím moc číst :slight_smile: , ale super, už jsem grafik aspoň viděla :grinning:
21. únor 2010 v 15:32  • Odpověz
Paji, nechceš si dělat graf na fertility friend? Je to mnohem lepší. Já si taky dělám na womenzone i na FF a fakt se to nedá porovnat.
21. únor 2010 v 15:33  • Odpověz
Holky já bych vám to těhu už tak všem přála, to je hrozný...věřím, že se vám to už brzy podaří, a budete moc šťastné. Lulli, je dobře, že mysliš tak pozitivně, to je fakt dobře.
21. únor 2010 v 15:34  • Odpověz
Jojo syll, taky jsem si koupila to Éčko, tak snad to k něčemu bude. Nakonec měli v lékárně jen od Zentivy a je to 400-ka. Jejej, kdyby to fakt teď vyšlo, tak budu všude prosazovat to E :grinning: Syll, je jedno, jestli ho zpapkám ráno nebo večer na noc? A beru si jen jednu tabletku, když to je těch 400.
21. únor 2010 v 15:39  • Odpověz
lulii chtěla bych dělat grafík na fertility,ale problém je že neumím anglicky,za mích dob sme se učili jen rusky-což umím dost obstojně,ale je mi to k ničemu a anogličtinu sem se už nikdy neučila :frowning2: ,takže musím někam kde je to česky.. :wink:
jinak já beru s vitamínů už tak rok listovku a Éčko..
kámoška je jí 34 let,nebrala nic,vysadila antikoncepci a hned další měsíčky už nedostala a to je brala víc než 10let bez pauzy..to má někdo štěstí,ted má týdenní holčičku-1dítě
21. únor 2010 v 15:49  •  3 děti  • Odpověz
jinak po 4 měsíční pauze,budu po ms brát znovu clostil a utroš,tak snad se opět cyklus upraví a snad to k něčemu konečně povede..
21. únor 2010 v 15:52  •  3 děti  • Odpověz
chicoola:tady to máš teda ,35,19.6.1999,4dc
21. únor 2010 v 15:59  • Odpověz
Paji, a zkoušela jsi to dělat podle návodu na www.merenibt.cz. Tam je fakt perfektně popsaný postup jak se zaregistrovat, přesně ukázaný tabulky, kde co zaškrtnout a ostatní věci. Určitě to zkus, jestli ti to nepůjde, tak bych ti to udělala já a pak už si tam budeš jen vkládat teploty.

S tou kamarádkou, to je teda docela síla. Holt někdo to štěstí má a někdo ne :confounded: Paji a vy už to zkoušíte strašně dlouho, viď? Nepřemýšleli jste zkusit umělé oplodnění? Já tě obdivuju jak to zvládáš, takovou dobu a furt nic :unamused:
21. únor 2010 v 16:03  • Odpověz
ahoj lulii
prý přes víkend tu nikdo není a nestíhám číst :grinning:
21. únor 2010 v 16:05  • Odpověz
Zaku :grinning: :grinning: No jo, no, teď odpočívám, flákám se a při té příležitosti jsem si zapla počítač :slight_smile: Včera jsem totiž měla náročný večer (spíš noc-alkoholovou), tak dneska fakt na nic jinýho sílu nemám, než na lenošení :sunglasses:
21. únor 2010 v 16:07  • Odpověz
lulii:hezky relaxuj a kocovinka je?
21. únor 2010 v 16:09  • Odpověz
luli koukám na fotku asi jsi hodně mladičká
21. únor 2010 v 16:11  • Odpověz
Hm, kocovinka je a pořádná :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale jednou za čas to neuškodí. Přijdu ti mladá? Je mi 26, tak nevim, jestli je to starý nebo mladý maso? :grinning: :grinning: :grinning:
21. únor 2010 v 16:14  • Odpověz
Dneska se cítím teda spíš na to starý, dost starý maso :grinning: :grinning:
21. únor 2010 v 16:15  • Odpověz
trotimě určo mladší
21. únor 2010 v 16:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.