• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Koukala jsem, vždyť takovej rozdíl to není :wink: Hele, každýmu je tolik, na kolik se cítí, ne? :grinning: Já to mám jak na houpačce. Jak kdy, někdy na patnáct, někdy na 50. A teď si vyber :sunglasses:
21. únor 2010 v 16:25  • Odpověz
Nachvíli se rozloučim, jdu zavřít oči :pensive: , šajní tu na mě přes okno krásně sluníčko a úplně mě to uspává. Kort po prohýřené noci :grinning:
21. únor 2010 v 16:28  • Odpověz
lulii,jo jo už moooc dlouho,občas mi z toho hrabe..ale spíš sem se už smířila že nic nebude..já bych podstoupila cokoli i umělí,ale chlap nechce..bud to prý půjde přirozeně nebo už ne..su štastná že mám aspon dcerku a když tak si pak užiju vnoučata:slight_smile: ted su po té pauze docela v pohodě,takže si říkám bud to přijde nebo ne,už se nenervuju..
21. únor 2010 v 17:05  •  3 děti  • Odpověz
Tak jsme konečně doma. Ale byl to príma návštěvní víkend.

lulii: mě to taky sejří, že si s váma nebudu moct přes den povídat. Ale nedá se svítit. Zakomplexovaný starý mládenci jsou nejhorší!!! Ať si to užije, já už to tam pár těch měsíců vydržím... :slight_smile:

No ale hlavně mě bude mrzet, že nebudu hned jako vy vědět, jak dopadla zebrafka. I když čekám zítra jen dobré zprávy ze všech stran, tak jsem se na to těšila, a on mi to ten kretýno takhle zkazí. :angry: Každopádně držím zebrafce palečky a všem holkám, co jdou na kontroly taky. A taky hlavně kebulce, ať nám přibyde nová těhulka. No a jestli teda můžu poprosit, tak na mě myslete v 17:30. Hned jak dorazím domů, napíšu, ale to už vás tu moc nebude. No nic. Jdu umýt hlavu a natáhnout se k TV a budu ještě relaxovat.
21. únor 2010 v 18:08  • Odpověz
Chicoolko, já tu budu na tebe čekat :slight_smile: A hlavně jen na samé dobré zprávy, jasanka? :grinning: Fakt to letí, zachvíli, budete mít první trimestr za sebou, fakt síla. Něco na tom je, jít k doktorovi až pozdějc :sunglasses:
21. únor 2010 v 18:18  • Odpověz
chicoola:no bylo by to hezký,ale manželovi není 28 ale 35 a díky že jsem v tabulce.
21. únor 2010 v 19:32  • Odpověz
chic určo budu čekat taky na dobré zprávičky a spolu se zebrafkou vám držim pěsti.
zaku, zapomněla jsem tě tu přivítat, tak ať se ti tu s náma líbí a hlavně ať je snažení s pozitivním výsledkem :slight_smile:
21. únor 2010 ve 20:15  • Odpověz
ahoj holky - moc děkuju, že mi držíte palce!!! Jak přijdu od dr., tak vám dám hned vědět :slight_smile:

kebulko - na tebe moc a moc myslím, aby se na testíku objevily zase // a silnější než posledně....
22. únor 2010 v 06:15  • Odpověz
Ahoj holky, tak všední den je tady, táta v práci....

chicoo, neboj, o zebrafce ti napíšu textovku, ať víš hned :slight_smile: tys mi dělala informátora na hory, tak já ti to můžu oplatit :slight_smile:
22. únor 2010 v 06:45  • Odpověz
ahoj holky,
zase pondělí, pro někoho vysněné, opakuji se, ale už se těším jak holky poreferují, jaké byly kontroly a také co Kebulka?
Já mám dnes 6 týdnů po revizi, toto uteklo, v pátek kontrola, doufám, že bude vše jak má.
22. únor 2010 v 06:50  • Odpověz
Pavczi, jojo, holky kontrolu a Pepča má dneska přesně rok a půl, je to už velikej kluk, a pro ty co to nečetly na FB napíšu sem:

Po návratu z dovolené se Pepa přichomýtnul k prázdným košům, a než jsem ho stihla odehnat (neuvědomila jsem si že tam zatím nic není, a on jinak rád bagruje věci ven :slight_smile: ) tak do prázdného koše na plasty hodil dudlíček. A protože sakra dobře ví že do košů se vyhazuje co nechceš, tak jsem se toho čapla, a včera už byl bez dudánku celý den i na spinkání, na které ho zatím vždy vyžadoval. Prostě fakt borec.

Ale v tuhle chvíli i smraďoch, takže ho jdu odsmrdět a převlíct :slight_smile:
22. únor 2010 v 06:56  • Odpověz
Dobré ránečko holky.
Pavci, docela ti to po té revizi uteklo, ten čas tak letí, ale to je dobře! Hlavně, že už se zase můžete začít snažit, nebo ještě ne?

Taky jsem zvědavá co Kebulka a holky. :wink:
22. únor 2010 v 06:59  • Odpověz
holky, je tam! já jsem tak šťastná. Je už pěkně silná, jak najdu foťák, tak to vyfotím i s tou čtvrteční!!!

chicool a zebrafko, moc vám držím pěsti, dnešek je poslem dobrých zpráv :wink:
22. únor 2010 v 07:06  • Odpověz
pepi - Pepča je šikulka, taky už je to velkej chlap a bude velkej brácha, tak ví, jak se chovat. :slight_smile:
syll no, sice jsem se děsila, když jsem různě četla na netu, že ty 4 -6 měsíců by se mělo počkat a někteří poctivě dodrželi, že se musí srovnat jak tělo tak i psychika. Myslim, že psychicky už jsem na tom dobře, jak tělo, to bohužel nevim, ale uvidíme, co řekne dr. při té kontrole, bohužel jdu tedy ještě k té původní, tak snad to bude dobré. Ale říkáme si s manžou, že stejně hned se to nepovede, bude dobré, že už se budem snažit a když přijde jedna, dvě, tři mrchy, tak to bude jedině dobře. A zkrátka uvidíme, necháme to osudu a přírodě.
22. únor 2010 v 07:10  • Odpověz
Jůůůůůůůůů kebulííííííííí supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer, gratulace obrovská, ale ať to nezakřiknem a je vše ok. :slight_smile:
22. únor 2010 v 07:11  • Odpověz
pavczi, jasně, jen potichoučku, polehoučku :wink: :slight_smile:
22. únor 2010 v 07:13  • Odpověz
Ahoj holky,

tak víkend zase rychle utekl, ale včera u nás bylo tak krásně a to sluníčko jak svítilo, hned jsem načerpala trochu pozitivní energie, bylo to nádherný....a dneska to vypadá taky tak - juchůchůůůů :sunglasses:

kebulko: to je náááádhernýýýýý, super, bombá, úžasný, krásný................... :dizzy_face: :grinning: :grinning: taky moc gratuluju a jsem ráda, že se zas někomu podařilo přeskočit nahoru do tabulky, hned to bude zase veselejší.
Tohle vypadá vážně na šťastný pondělí :wink:
22. únor 2010 v 07:19  • Odpověz
Holky, supeeeer, dnešek je vážně nádhernej den :slight_smile: Hned jdu smskovat chicoolce, ať je taky v obraze :slight_smile: Nevíte někdo v kolik má jít na tu kontrolu? Zebrafka nějak zrána, že, ale chicoo? ta až někdy vpodvečer, že?
22. únor 2010 v 07:24  • Odpověz
Zebrafka nevim v kolik, ale chico psala v 17:30
22. únor 2010 v 07:25  • Odpověz
popelko a pepi, moc vám děkuji!!!! dala jsem fotku do albíčka, sama nemůžu uvěřit, že je ta druhá / tak silná!
22. únor 2010 v 07:29  • Odpověz
musím říct, že jsem ráda, že jsem to víkendové čekání přežila, protože výsledek opravdu stojí za to :slight_smile:
22. únor 2010 v 07:29  • Odpověz
Kebulko, myslím že je jasno :slight_smile: tak teď ještě počkat až bude v práci doktorka a fofr se objednat na potvrzení :slight_smile:
22. únor 2010 v 07:31  • Odpověz
kebu tak jsem mrkla na foto a máš pravdu, výsledek vážně stojí za to!!!!! je to nádhera :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to mně se o víkendu zdálo, že jsem přesně takové // našla taky :grinning: :grinning: :grinning: a byl to krásnej pocit. no jo, já mám většinou sny hodně živý :slight_smile:
22. únor 2010 v 07:32  • Odpověz
popelko, tak uvidíš, nebude to dlouho trvat a najdeš je taky!
22. únor 2010 v 07:34  • Odpověz
Kebulko, juchůůůů, já ti tak moc gratulujiiii, jsem úplně nadšenáááá z tebe a mini mimiska :grinning: jen at se drží krásně! a fotečky hned pak omrknu :grinning:
22. únor 2010 v 07:42  • Odpověz
děkuju syll, taky na tom máš zásluhu, však víš :wink:
22. únor 2010 v 07:43  • Odpověz
Pavci, říká se, že po revizi je děloha jako úrodná půda, já myslím, že čím dřív, tím líp. Ale tak uvidiš jak to půjde, netlač na pilu, nech to zatim měsíc, dva náhodě a uvidis. :dizzy_face: já věřím, že to brzo vyjde.
22. únor 2010 v 07:43  • Odpověz
Kebul, to je čára jak dálnice, to je mazovní čára :grinning: mrkni mi do alba, taky tam mám testy, a ten tvůj je úplně úžasný test. Juchůůů a papej pěkně vit. E, at se buňky krásně rozdělí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. únor 2010 v 07:44  • Odpověz
Kebul já se tu směji jak debilek :grinning: jsem z tebe fakt úplně nadšenááá ....jéžiš, jakobych ty čárky našla znovu jááá :grinning:
22. únor 2010 v 07:45  • Odpověz
syll, moc děkuji, že to se mnou tak prožíváš :slight_smile: neboj, na vitamínek E nedám dopustit :grinning:
22. únor 2010 v 07:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.