• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
jinak sme byly v těch Valticích a pak na Janově hradě a super,sem příjemně unavená :wink:
30. srp 2009 v 19:11  • Odpověz
motol: Uvažovala jsem o Bohunicích....jednou až půjdu rodit...Mám je za rohem :slight_smile: Jen 10minut cesty pěšky....tak to jsem ráda, že je tam fajn personál, aspoň se už nemusím rozhodovat :wink:
30. srp 2009 v 19:27  • Odpověz
Ahojky,všem tady přeji pěkný večer.Teď jsem si chvilku pročítala vaše příspěvky.Ráda bych se k vám přidala,jestli smím.Ať tak úplně sem nepatřím,protože na revizi jsem byla teprve před týdnem,pro zamlklý potrat.Snažit se můžeme až od října,nebo listopadu.Zatím se z toho všeho s přítelem teprve vzpamatováváme,protože jsme se snažili skoro rok :frowning2:
30. srp 2009 v 19:40  •  snaží se  • Odpověz
Ahojky všem přeji hezký večer.
Může se k vám připojit, zda vám to tedy nebude vadit. My se budeme teda snažit od konce října, protože na začátku listopadu letíme na dovču.
Katy vím jak ti je my jsme se tedy nesnažili tak dlouho nám to vyšlo hned po 1měsící, ale bolí to. Přišli jsme o miminko v 11týdnu na začátku dubna.l
30. srp 2009 ve 20:01  • Odpověz
Ahoj holky, jasne, klidne se pridejte. Puvodne jsme si myslely, ze budem vsechny v zari mit //, ale jak to tak vypada, tak minimalne ja je mit nebudu, protoze se mi na zari seslo moc povinnosti, ze na to neni nalada. Tak tu s Vama s / vydrzim klido do rijna, ale maximalne do listopadu, jo? :sunglasses:

Jinak je mi lito, cim jste si prosly, holky tu uz o tom taky psaly.

Pokud se chcete pridat do nasi tabulky, napiste nam vek, kolik mate deti, kolikaty den DC mate a kolik mesicu se snazite. Urcite Vas zitra zaradime, ted uz tu asi nikdo nebude, protoze na tutej diskuzi jsou same spacky, vetsinou jsem tu sama do noci.
30. srp 2009 ve 23:14  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2012  • Odpověz
31.8.2009

Žlababa: ......... 30 let ... 0 dětí ... 27.8 našla //

beruska1989: .. 20 let ... 0 dětí ... 34 DC ... 3. snažení
Janinkaves: ..... 27 let ... 1 dítě ... 32 DC ... 0. snažení
kebule82: ....... 26 let ... 0 dětí ... 30 DC ... 15. snažení
jenniffer001: ... 27 let ... 0 dětí ... 29 DC ... 5. snažení
toltec: ............ 28 let ... 0 dětí ... 27 DC ... 1. snažení
chicoola: ......... 28 let ... 0 dětí ... 23 DC ... 3. snažení
labell: ............. 28 let ... 1 dítě ... 22 DC ... 0. snažení
drndapetka:..... 24 let ... 0 dětí ... 19 DC ... 1. snažení
flosmanka: ...... 29 let ... 0 dětí ... 18 DC ... 0. snažení
baji: ............... 31 let ... 1 dítě ... 17 DC ... 0. snažení
Taurusenka: .... 30 let ... 0 dětí ... 16 DC ...32. snažení
KKattkka: ........ 27 let ... 0 dětí ... 16 DC ... 2. snažení
radma 80: ....... 29 let ... 0 dětí ... 15 DC ... 1. snažení
Garp776: ........ 33 let ... 1 dítě ... 14 DC ... 5. snažení
Kuratkol: ........ 27 let ... 0 dětí ... 12 DC ... 7. snažení
blizennec: ....... 25 let ... 0 dětí ... 11 DC ... 3. snažení
Motol: ............ 24 let ... 1 dítě ... 10 DC ... 2. snažení ... 1ms
Karol84: ..........25 let ... 0 dětí ... 10 DC ... 12. snažení
Everhr: ........... 32 let ... 0 dětí ... 7 DC ... 12. snažení
lolynka: ...........29 let ... 0 dětí ... 6 DC ... 2. snažení
janulkav: ......... 22 let ... 0 dětí ... 3 DC ... 5. snažení
31. srp 2009 v 07:21  • Odpověz
Ahoj holky, všechny vás zdravím po víkendu a hlavně vítám nové snažilky. Až napíšete údaje, které vám napsala Katka, tak vás zařadíme do tabulky.

Janulko, moc mě mrzí, že dorazila MS. Opravdu jsem byla přesvědčená, že to budou //. Ale protože září začiná až zítra, jsme zářijové snažilky, tak hlavu vzůru, s chutí do toho a // budou co nevidět :slight_smile:.

Myslím, že Karol se tu ptala na ty polycystické vaječníky. Podle ultrazvuku před laparoskopií, bylo takové podezření i u mne. Prý to znamená, že vaječníky jsou větší a jejich povrh je tak tvrdý, že vajíčka nemohou ven. Při laparoskopii se to ale vyvrátilo. Přesto mi ale doktor ten propal vaječníku provedl. Vzhledem k tomu, že jsem laparo měla na konci února, tak v tom skutečně problém nebyl :confounded:. Propal se provádí kvůli tomu, aby se narušil ten povrh a vajíčka mohla ven. Vlastně mám díky tomu dvě nádherné neteře. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Na netu jsem našla tohle, tak snad ten odkaz bude fungovat.
http://www.stopneplodnosti.cz/neplodnost/neplodnost-u-zeny/poruchy-ovulace/polycysticke-onemocneni-vajecniku/
31. srp 2009 v 07:29  • Odpověz
Ahoj Holky,tak už ste většina zase po víkendu v práci že?tak at vám to uteče :slight_smile:

dneska to vypadá na pěknej pařák

Vítám také nové snažilky :wink:
31. srp 2009 v 07:36  • Odpověz
Ahoj motol :slight_smile: , konkrétně mně to dnes uteče, protože ve 12:00 u nás obvykle začínají pařby u příležitosti narozenin. A dnes slavíme narozky kolegyňky. Navíc ještě tenhle týden v práci a s manželem máme před sebou týden dovči. Huráááááá :grinning: .
31. srp 2009 v 07:43  • Odpověz
Zdravim taky po ranu. Tuten tyden utece, ani nebudeme vedet jak. Uvidite. Jen se parkrat probudime, pritulime a bude tu patek. Jak ja se na nej tesim!

Tak sup psat, at mam co cist, ale holky, s mirou! V patek jsem to docitala, pravda pri praci, ale 4 hodiny!! :grinning:
31. srp 2009 v 07:46  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2012  • Odpověz
ahojky, taky zdravím po víkendu a vítám nové snažilky :wink:
janulko, moc mě mrzí, že to tenhle měsíc nevyšlo, vypadalo to tak nadějně, to je člověku potom mnohem víc líto, když už začne doufat :frowning2:
my začnem snž až taky nějak koncem září, takže // už nestihnu, ale říjen nebo listopad to jistí :wink:
31. srp 2009 v 07:49  • Odpověz
Katko, taky jsem přesvědčená, že tento týden uteče :slight_smile: . O víkendu jedeme s manželem za ségrou a nemůžu se dočkat.

Báji, taky pevně věřím, že v říjnu max. listopadu budou ty //. Nechtěla jsem tomu věřit, ale ovulka u mne proběhla skutečně o cca. 4 dny dřív než jsem čekala, tak snad budeme mít kliku a na to IUI půjdu na konci září a říjnu budou na mne zářit //. :slight_smile:
31. srp 2009 v 07:54  • Odpověz
taurus nj tady bude někdo dovolenkovat,to si to moc užijte

mě přijde,že ten týden hrozně utíká a to sem doma,vždyt já pořád něco nestíhám :slight_smile:
31. srp 2009 v 08:11  • Odpověz
Motol, to mi nerikej, vsechno, co ted nestiham odsouvam na dobu, az budu doma, ze to vsechno stihnu :slight_smile:

A vubec, pokud se zadari, budu pri tehu psat bakalarku a pri prvnim roce mimca diplomku, tak jsem zvedava, jestli to stihnu. Teda jako ja to stihnout musim, o tom zadna, ale jestli neosidim mimco o neco... Je to dilema, ale rozhodla jsem se snad spravne. Kdyz budu cekat na mimco "az to a to", tak to nebude nikdy.

Co vas vedlo k tomu rohodnuti mit mimco? Me manzel :wink:
31. srp 2009 v 08:16  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2012  • Odpověz
Ahoj holky, zdravím po víkendu, já jsem si ho tedy užila pěkně.
Pařák dnes bude, ale ráno byla zima jako v psinci. No ale už se to tam sluní, tak jsem to se sukýnkou vychytala, až půjdu z práce.

kkattkka: co mě vedlo k rozhodnutí mít mimčo? Tak jednoznačně touha, biologický hodiny už tlučou, pak taky věk a i přítel, ten už ho chce také. :wink:
31. srp 2009 v 08:31  • Odpověz
Motol, děkuju. Dovču si určitě užijeme a budeme mít pár dní na to se vzpamatovat z té poradny :grinning: . Snad nám tam řeknou jen samé dobré zprávy. První den dovolené chceme jet do pražské zoo a moc se tam těším. Nikdy jsem tam nebyla, tak jsem na ní zvědavá. Potom máme v plánu horský výlet, nějaké hrady, zámky. Jééé, už aby to bylo!

Katko, já si nedělám moc iluze o "volném" času na mateřské. Věřím maminkám, které se ohrazují proti názvu mateřská a rodičovská "dovolená". Jsem si dobře vědoma, že když chodím do práce, tak jsem tady od sedmi do tří. Ale když máš mimíska, musíš být v permanenci 24 hodin denně. Nevím, jak jste na tom s babičkama a hlídáním, ale u mne se na to spoléhat moc nemůžu. Ráda bych pracovala i na rodičáku a myslím, že bych to mohla zvládnout, ale nevím, co přijde. Pravdu ale máš v tom, že to nejde stále odsouvat až na někdy.

U nás bylo rozhodnutí ohledně miminka oboustranné, ale počátek snažilkování určil manžel. Už jsem to tu někde psala. Prostě si jednou nedal vědomě pozor (antiko ani jinou ochranu jsme nepoužívali) a bylo to :slight_smile: . Ale jsem ráda, že jsem s prvním mimískem "počkala" až na svého manžela. Do té doby, než jsme si řekli ano, mohli bychom mít mimčo, tak jsem to brala spíš tak, že bych už měla mít dítě, ale vnitřně jsem to začala cítit až poslední dva roky. No a teď už skoro na nic jiného ani nemyslím :frowning2: .
31. srp 2009 v 08:39  • Odpověz
Ahoj holky,pěkné ránko :slight_smile:
31. srp 2009 v 08:59  •  snaží se  • Odpověz
katyna6: ahojky nová snažilko, napiš nám věk, kolik máš dětí (pokud máš), den cyklu a jak dlouho se snažíte. Zapíšeme tě do tabulky! :wink:
31. srp 2009 v 09:16  • Odpověz
tauru, tak to je fajn, každý den, o který se čekání zkrátí, potěší :wink:
mě určitě uteče celý září, mám teď frmol kvůli zkouškám, pak ta operace, pak by měla dorazit MS a hurá na to :wink:
katko, jo taky jsem si mylela, co všechno budu doma stíhat, a přidala si školu, abych se nenudila :wink: no někdy pěkně nestíhám, Týnku si myslím nezanedbávám, ta je na prvním místě, to ani jinak nejde, to spíš školu, domácí práce, to fackuju, jak vyjde čas a taky mi hodně pomáhá MM
31. srp 2009 v 09:18  • Odpověz
chicoola-ahoj,já už jsem to poslala katce,ale nevím,jestli tady je?Chceš to poslat taky,ať mě tam můžeš hned přidat?
31. srp 2009 v 09:20  •  snaží se  • Odpověz
Ahojky snažilky :wink: přeji krásné pěkné ráno.....už zase váznu v práci, ale dneska naštěstí jen do 17hod. tak to snad přežiju. Vstávání dneska bylo příšerný, jsem nějaká nachlazená a bolí mě bederka, možná je to tím, že jsem včera měla ovulku ( teda alespoň si to myslím - v neděli teplota 36,5 dneska ráno 36,9 ). Pěkně jsme ji s manžou prošvihli :cry: Teda snažilkovali jsme se v sobotu večer, ale to asi bylo brzo, co myslíte????

katyna6: Vítám tě katynko :slight_smile: Nevěš hlavu, určitě se podaří. Jsem taky po revizi ( v červnu ) a už se s manžílkem snažilkujem znova. Nechala jsem proběhnout jen jednu MS, to prý na pročištění stačí, ale záleží, v kterým týdnu si byla. Já v 5tt. Vím, jak to bolí. Já když vidím kočárek nebo maminku s bříškem, tak musím rychle někam utéct, protože je mi do breku :frowning2: Ale musíme být optimistky.....vyjde to...brzo.....musí :grinning:

hedik: Taky Tě vítám :wink: Já být Tebou tak začnu se snažilkováním na dovolené, má to prý blahodárné účinky :slight_smile:
31. srp 2009 v 09:26  • Odpověz
katyna6: a tys jí to poslala do IP? To napiš klidně sem, nemusíš konkrétně mně, stejně ta tabulka je zde veřejná a každý den jí aktualizujeme. Tak to hoď sem a já tě tam zapíšu. :wink:
31. srp 2009 v 09:26  • Odpověz
drndapetka: říká se, že mnoho žen otěhotní 5 dní před ovulací, tak to určitě brzy nebylo. Spermijky určitě vydrželi ten 1 den čekat. :wink: Ale nejvíc mě osobně štve, že i když se trefíš do ovulace, je pravděpobnost početí jen 40%. Kdyby to bylo aspoň 80%, bylo by to lepší...ale co i 40% je dost. :grinning:
31. srp 2009 v 09:31  • Odpověz
baji: Taky nastupuju za pár dní do školy, abych se tak nenudila a trochu odsunula stranou tu touhu po mimi. Snad to trochu pomůže :wink: Do školy se moc těším...vždycky jsem chtěla jít na vysokou, a až te´d po pár letech neúspěchů se podařilo a vzali mě :grinning: Tak uvidím, jak budu bojovat :wink: Ty to máš teda o to horší, že jedno mimi už máš a občas určitě nezvládáš....to chápu!! Kamarádka má taky dítě, chodí do práce a do toho ještě dálkově školu....už z toho chudina šííílííí.....neviděla jsem ji rok...nemá ani čas na kafčo se mnou :frowning2:
31. srp 2009 v 09:31  • Odpověz
chicoola: Fuuj, procenta :angry: Na ty raději nespoléhám .....njn, je to šílený....zvlášť představa, že můj manža má po té krabičce cigaret denně spermijky ještě míň živěk´jší a pomalejší....tak to by se ty procenta u nás musely pohybovat tak na 20%....což je už dost mizivá šance :cry:
31. srp 2009 v 09:34  • Odpověz
taurusenka, díky, urcite si proctu ten odkaz. u mne je ted prave take podezreni na pco, mohl by to byt duvod, proc bych nemohla otehotnet... tak jsem zvedava, zda je to konecne trefa do cerneho, nebo se bude hledat dalsi duvod
31. srp 2009 v 09:37  • Odpověz
drndapetka, jj, jak píše chico, nám se Týnka podařila 3 dny před ovu :wink: a jaký obor budeš studovat? teď teda začínáš?
31. srp 2009 v 09:41  • Odpověz
drndapetka, na jakou skolu nastupujes? a docela chapu, ze tva kamaradka nema cas na kafco - ja sice nemam dite, ale praci na plny uvazek a k tomu dve skoly a jeste jazykovka a pece o domacnost, navstevy po rodine - no a kdyz se tady pri tom vsem venuju kamaradum 1 ci 2x do mesice 1 odpoledne/vecer, tak uz je to uctihodny vykon. pro me bude materska opravdu "dovolena" :wink:
31. srp 2009 v 09:42  • Odpověz
teda karol, ty taky nejsi troškařka :grinning: co studuješ?
31. srp 2009 v 09:46  • Odpověz
chicoola-jj,poslala jsem jí to tam.Tak mně je 33,dítě zatím nemám.A kolikátý DC nevím,čekám na porevizní MS.Snažili jsme se od ledna,ale asi to teď budu počítat od začátku,ať se zase budeme moci snažilkovat.
31. srp 2009 v 09:49  •  snaží se  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.