• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Kebul a kdy jdeš na potrvrzení? Už ses aspoň objednala? Nejlepší je jít tak ten 8TT :dizzy_face:
22. únor 2010 v 07:46  • Odpověz
syll, krásné čárky a až tam budu mít tak krásné obrázky, jako ty, tak to bude super :sweat_smile:
22. únor 2010 v 07:47  • Odpověz
Kebul ono ti to tak poletí, uvidiš, za chvili budeš mit těhu potvrzené a už to pofrčí, podiv na mě, už jsem v půlce :slight_smile: nebo i za půlkou :dizzy_face:
Kebulko budeš mit obrázků hafl :grinning: miminko se bude krááásně vyvíjet, já to víííím :dizzy_face:
no je pravda, že když to minule dopadlo špatně, tak jsem takovou tlustici vůbec neměla. Takže tomu taky věřím! Jen mám hroznou rýmu, nevíte, co na to těhulky můžou? :slight_smile:
22. únor 2010 v 07:48  • Odpověz
bréé krásné sluníčkové ránko:slight_smile:

kebulko moc moc gratulujuuuu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. únor 2010 v 07:50  • Odpověz
Kebul, vitaminky papej, a v lékárně kapky do nosu, ja jsem si vzala i Olynth, ale málo jen tak 2x denně, ale ty jsi v začátku, tak za optání nic nedáš. Zkus se napařit.
22. únor 2010 v 07:50  • Odpověz
Kebul, na rýmu těhulky můžou jako ostatní - kapesníky :slight_smile: a u kapiček Pinosol je vyloženě napsáno, že těhule je můžou.
22. únor 2010 v 07:51  • Odpověz
děkuji jelly, syll, jdu se mrknout na net a zeptám se v lékárně. O víkendu jsem totiž od synovců chytla hroooznou rýmu
22. únor 2010 v 07:51  • Odpověz
vidíš pepi, tak kapesníky, ty mě vůbec nenapadly :grinning:
22. únor 2010 v 07:52  • Odpověz
jinak všem holkám co jdou dneska na kontrolu držím palce a doufám že to budou jen dobré zprávy :slight_smile: a chicoolce a zebrafce přeju aby fazolkám bilo srdíčko jako zvon :wink:
Máš ty čárky super tlusté, určitě se mimi dobře teď bude vyvíjet, já jsem je měla postupně sílící taky :dizzy_face:
kebul, to je úžasná čárka, tak tmavou já neměla a že jsem dělala testů, bylo vidět, že něco není správně, doufám, že takovou příště už taky budu mít. A u tebe to bude určo v poho, hlavně tě obdivuji, že jsi vydržela to čekání, já bych neodolala! :wink:
syll, trochu mám strach z toho, kdyby se to náhodou povedle na poprvé, aby se neopakoval neúspěch. Jinak v pátek po kontrole bych měla být 12 DC, to by byla ideální příležitost :wink:
22. únor 2010 v 07:53  • Odpověz
kebul he he :slight_smile: To víš, já zastávám že léčená rýma trvá týden a neléčená 7 dní :slight_smile: a prostě "léčení rýmy" nevěřím :slight_smile:
22. únor 2010 v 07:53  • Odpověz
kebule82:téda tak to je super zpráva, gratuluji, no dnes bude asi krásné ráno :grinning:
22. únor 2010 v 07:54  • Odpověz
Pavci pokud to těhu má vyjít, tak to vyjde. Třeba i když to teď zkusíte podařit se nemusí, já myslim, že to mimi ví kdy chce přijít. Ale pokud máš po revizi vše v pořádku a mudr. ti nebude bránit, tak bych to zkusila. :wink:
22. únor 2010 v 07:56  • Odpověz
pavczi, já ji právě minule taky tak silnou neměla a dopadlo to špatně, tak teď tomu věřím! Jo a ono nebylo tak těžké to vydržet, protože jsem byla u našich, test jsem s sebou neměla a lékárna byla daleko :grinning: ale v sobotu jsem trošku zašpinila, tak jsem to pomalu začala vzdávat, ale asi se tam mimís jenom nějak zavrtěl :slight_smile:

pepi, já uvidím, když se to nebude zhoršovat, tak to nechám taky bez kapek...

medan, moc děkuji!
22. únor 2010 v 07:57  • Odpověz
syll: tak jsem dala na tvé doporučení a o víkendu si taky koupila vitamín E :grinning:
22. únor 2010 v 07:58  • Odpověz
jelly, to je mazec, doufám, že pak zabere :wink: hned po snaženíčku :wink:
22. únor 2010 v 07:59  • Odpověz
syll: taky v to doufám :slight_smile:
22. únor 2010 v 08:06  • Odpověz
popellko tak to musel být krásný sen, který se určo brzy stane skutečností :dizzy_face: :dizzy_face:
22. únor 2010 v 08:21  • Odpověz
jellyy: jojo to byl, taky jsem si říkala, že by to mohlo být znamení :dizzy_face: :grinning:
22. únor 2010 v 08:30  • Odpověz
KEBULKO - no to je nádhera, to je úžasnýýýýýýýýýýýý. Moooooc a moc gratuluju!!!! To je nádherná tlustá čárka, jak má být. Jupiííííííííííííííííííííííííííí :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. únor 2010 v 08:32  • Odpověz
a já jsem už od doktorky v práci a mám to potvrzené!!!!! A loupežníkovi tlouklo srdíčko a já jsem byla dojatá, že jsem si pak navlíkla kalhotky obráceně :grinning:
22. únor 2010 v 08:33  • Odpověz
zebrafko :grinning: :grinning: :grinning: Gratulacééééé jééé to je krááásnýýýý
22. únor 2010 v 08:34  •  2 děti  • Odpověz
zebrafa :tak to je super :grinning:
22. únor 2010 v 08:35  • Odpověz
zebrafko :grinning: moc moc moc ti gratuluji, to mám opravdu radost. Ještě držíme pěstičky chicoolce na večer! taky určitě přinese nádherné zprávy. Dneska je fakt pěkný den, tady nám svítí sluníčko, tak je to hned veselejší :slight_smile:
zebraf :grinning: :grinning: gratuluju taky moooooc ještě jednou, když je to oficiálně.
popellko, mně když se zdálo o jednom víkendu, že jsem našla dvě čárky na testu, tak do týdne to byla pravda, tak bych ti to přála a samozřejmě s lepším koncem než u mě.
kebulko moc gratuluju!! A´t se vše vyvíjí jak má!! Supéér!!!!
22. únor 2010 v 08:36  •  2 děti  • Odpověz
Mimčo je trochu menší, dle měření to vypadá na 6+4, do první poradny jdu za měsíc a dr. mi navrhovala screaning na 1.simestru, tak jsem s tím jednoznačně souhlasila. Taky mi doporučila vitamíny buď femibion (ten beru) nebo Pregnium. a to je asi všechno :slight_smile:
22. únor 2010 v 08:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.