• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
labell, moc děkuji!
zebrafko, to že je menší vůbec nevadí, je možné, že jsi měla ovulku později. Já to budu mít taky tak - protože jsem ji měla až 19 DC - tak jsem si tady navolila delší cyklus než 28 dní :slight_smile:
22. únor 2010 v 08:40  • Odpověz
Zebi to je krásaaaa :dizzy_face: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
mooooc a mooooc a strašně moooooc gratuluju, to je nádherný. bych se normálně rozbrečela, kdybych slyšela to srdíčko, se nedivím, že sis oblíkla spoďárky naruby :grinning: :grinning: :grinning:
pavli: díky, třeba na tom něco bude :wink: :grinning: :grinning:
22. únor 2010 v 08:42  • Odpověz
Holky, jsem tuuu. Ráno koník nešel, teď jde, takže rychle, než mi to kolega zase blokne.

Gratuluju Kebulceeee, panebože to jsou krásné čárky, super, hned tě jdu dát k nám do tabulky. Ježííííš, to je tak super. Moooc gratuluju a ať je všechno jen a jen v pořádku. Zasloužíš si to!!!! Mám radost!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Zebrafkoooooo: tobě gratuluju také. Se ti ani nedivím, že sis oblékla kalhoty opačně. Já už se nemůžu dočkat naší fazolky. Doufám, že také budeme v pořádku. Bude to ale do večera dlouhé, ale konečně ten den přišel!

Tak a jdu dočíst zbytek.
22. únor 2010 v 08:46  • Odpověz
chic, uteče to do večera neboj :slight_smile:
22. únor 2010 v 08:47  • Odpověz
Chicoo, jééé já ti právě poslala textovku s informací, ale koukám že s křížkem po funuse....
22. únor 2010 v 08:50  • Odpověz
chicooo, moc děkuji a držím pěsti!

jo a už taky valím do práce, tak papa :slight_smile:
22. únor 2010 v 08:52  • Odpověz
Pepi: akorát to čtu. Jsi moc hodná, bych to do večera nevydržela, už jsem přemýšlela, že ti napíšu, abys mi napsala, jak to probíhá a zkusila jsem to a dostala jsem se sem. Asi to kolegovi vypadává nebo se sám někam potřeboval podívat. Tipuju, že k večeru to zase nepůjde.

Holky, já mám takovou radost, vypadá to na krásný den. Tak teď už jsem na řadě jenom já. Už se tak těším.

Kebulko, už jsi v tabulce těhulek, moc ti to tam sekne!!! Koukni na to!!!
22. únor 2010 v 08:53  • Odpověz
jé, chicooo, to je krása :grinning: jen myslím, že jsem tak 4+1, protože jsem měla ovulku až 19 DC...
22. únor 2010 v 08:55  • Odpověz
chicoo, to víš že jo, přece bych tě nenechala napnutou jak kšandy... :slight_smile:

Holky, ani se mi dneska nechce vyprávět co Dvořákovi na horách a kazit tím tak ten dnešek.... Jako jestli chcete tak to vezmu aspoň heslovitě... :frowning2: nemůžu je dostat z hlavy.
22. únor 2010 v 08:55  • Odpověz
pepi, napiš, uleví se ti... já si to teda přečtu až v práci, jestli budu stíhat... tak papa
22. únor 2010 v 08:59  • Odpověz
Zebrafko super, gratuluji k potvrzení těhu, byly to nervíky, co? :grinning: Ale je to úžasné, a s těma kalhotkama se tu zubím :grinning:
22. únor 2010 v 09:00  • Odpověz
chicolko - taky se dočkáš, v noci jsem nemohla dospat, každou chvíli jsem byla vzhůru :slight_smile: a držím ti palečky, i ten můj malej loupežník :slight_smile: prosím uprav mi v tabulce, že jsem 6+4, a příští kontrola 23.3. :slight_smile:

kebulko - moc ti to v tabulce těhulek sluší!!!! je to krása :slight_smile:
22. únor 2010 v 09:00  • Odpověz
zebrafko to jsou krásné zprávy :dizzy_face:
22. únor 2010 v 09:02  • Odpověz
pepi - jen si tu na ně postěžuj, ono se ti uleví :slight_smile:
kebulko: ale celé ty tt jsou u všech počítány dle poslední ms, takže jestli jsi měla poslední ms 20.1., tak je to správně :wink: :wink: :wink: No nemůžu se na tu tabulku vynadívat, krásně se nám to plní... :slight_smile:

pepi: napiš to...docela by mě zajímalo, jak to ještě pokračovalo.
Holky dnes mají u nás v rosmanovi akci na dudlíky tak jdu po nich :grinning: Nuki za 25kč z 54kč :grinning: no nekupte to :grinning:
22. únor 2010 v 09:03  • Odpověz
syll - byla to legrace a ruce jak se mi klepaly, nejdřív nervíkama - to jsem doma už byla vypravená (osprchovaná) a z těch nervů jsem musela ještě na záchod, tak znova sprcha :slight_smile:
22. únor 2010 v 09:04  • Odpověz
zebrafko: fakt to chceš upravit? Jak už jsem psala kebulce, celé je to počítaný dle ms, i koník ti to tady tak bude počítat, tak bych to tak nechala, aby to spolu ladilo, páč v pasu máš 8tt a v tabulce bys tak měla 7tt. :wink: Ale jak chceš ty. Jinak kontrolu doplním. Týýý jo, to jdeš zase až za měsíc. Jsem zvědavá, kdy půjdu já na další...
22. únor 2010 v 09:04  • Odpověz
A zaregistrovala jsem se u drogerie DM, na ty slevy pro maminky, okopčila těhu průkajdu, tak jsem zvědavá, jestli mi něco pak od nich přijde :slight_smile:
22. únor 2010 v 09:05  • Odpověz
zebraf, vůbec se ti nedivim, měla jsem to podobně! :slight_smile:
22. únor 2010 v 09:05  • Odpověz
chicoo - dobře,t ak mi to nech tak, jako to máte vy, ať to máme stejné, ono se to třebas ještě upraví... :slight_smile: Manžel je šťastnej jako blecha, teď už tomu začíná věřit :slight_smile:
22. únor 2010 v 09:07  • Odpověz
syll: z Dm to chodí každej půl rok a je to strašně fajn :wink:
22. únor 2010 v 09:07  •  2 děti  • Odpověz
Holky, nemůžu se vynadívat na ty kebulky testíky. Úplně si pamatuju, jak mě to štěstím odrovnalo, když jsem je tam viděla já a dneska už to jsou 3 týdny a večer fazolku uvidím. :slight_smile:
22. únor 2010 v 09:08  • Odpověz
syll.:tak tam jsem se ještě nezaregistrovala, ale včera jsem koupila pleny v Tescu mají akci 1+1
22. únor 2010 v 09:10  • Odpověz
zebrafko: dobře, nechám to tak, třeba pak malej loupežník povyroste a gyndr. to zase upraví...takhle podle poslední ms je to pořád stejné!!! :slight_smile:
22. únor 2010 v 09:11  • Odpověz
Ahojík..
Kebull obrovské gratulace a at mimísek pěkně roste.. :wink:
chiccol ,tak se už těším na první fotečku,si pamatuju když sem já poprvé viděla svoje miminko,tekly mi slzy,bylo to krásný..
za můj graf tento měsíc za nic nestojí,teploty jak na houpačce,myslím že je bez ovulky,proto jsou tak rozházené,takhle na houpačce byly někdy před 8 měsíci,to su zvěavá kdy dostanu ms..
http://www.womenzone.cz/app/temperaturegraph.ashx?token=3GiS37TBu1pk5ztZs8b6ngDd3jSiFECwgCzzBV%2f%2b332v7fQjbLo87J1rkxLH6yMaBk%2fv4I4%2bV2rq0orUHln9slT24j6Tld%2fsweS4JAPLQKg%3d
22. únor 2010 v 09:17  •  3 děti  • Odpověz
no, asi takhle: vzorovej příklad toho, jak NEVYCHOVÁVAT děti.

Dominika: Bývala fakt parchant, všechno muselo být po jejím a vše jí procházelo. Kde nastala ta změna, kdo ví. Ta holka je uťápnutá, mluví neskutečně potichu, spíš kníká. Sama nám šla pomoct do kuchyně, a tam se rozpovídala, jak dostává prakticky denně na zadek aby se líp učila, že pondělí až čtvrtek má kroužky někde do šesti do večera, pak ještě hlídá tu nejmladší, venčí psa.... A ráda a hezky šije, což slouží Marcelce ("mamince" ) k tomu aby si z ní utahovala "no jo nemáš tu šicí stroj tak jsi celá nesvá co." Zabít ji (marcelu) je málo.

Míša - prostřední, o dva roky mladší než Dominika. Dodnes neumí mluvit, to rodiče těžce zanedbali. Neumí r, l, k. A je pěknej "dáreček," Dominiku surově tahá za vlasy, kope ji, a jednou měla smůlu že jsem ji viděla, tak jsem na ní zařvala ať toho okamžitě nechá. Marcela zahlídla jak se Nika brání, takže taky zaječela (ale ona neumí jinak mluvit než ječet) "niko okamžitě toho nech," přitom věděla hovno kdo začal. Marcela ji ještě v osmi letech češe a krájí jí maso na talíři.

Simonka - nejmladší, skoro dvouletá, prochází jí absolutně všechno. Když to porovnám s o půl roku mladším Pepínem, tak Pepa už se je schopen najíst vidličkou (když ho krmíme, ale občas už i sám,) a Simonka jen lžící. Cokoliv chce, tak si vyječí. Když jsme jeli domů, tak jsme všichni ještě šli na oběd, a my je bohužel nafasovali ke stolu... Takže Pepča způsobně hačal v židličce, a přestože byla narvaná hospoda a tím pádem jsme museli dlouho - asi půl hodiny - čekat na jídlo, tak se sice trochu vrtěl, ale Simona lezla lokálem, okopávala mně a ječela. A Marcelka s Petrem ji nechali, a Marcelka ještě na mě "taky ho to nebaví, co," tak jsem na to suše opáčila "no možná ne ale sedět bude." A Pepča seděl, já mu něco povídala a on to zvládl bravurně.

Marcelka - "maminka", o rok starší než já, ducha velmi nekomplikovaného, pořád na děti ječí, ať už ji m říká "lásko moje" nebo jim nadává, Dominika se jí zeptá jestli si může vzít buchtu a ona na ni vyjede "proč se mě ptáš na takovýhle píčoviny," případně na tu malou "už mě sereš..." Hele já taky párkrát na Pepu vyjela, ale to už musí bejt ne prakticky každej den několikrát....

Petr - o rok starší než já, "tatínek" kterej je těžkej salámista, ale holky k němu mají daleko blíž než k mámě....
22. únor 2010 v 09:19  • Odpověz
Zdravím kočeny :dizzy_face: Téééda, tady to žije optimiísmem :wink: Kebulce i Zebrafce mocinky gratuluju a Chicoolce přeji na dnešní večer mooc štěstíčka :dizzy_face:

Páji, chtěla jsem se Tě zeptat ohledně toho Femigardu....docela mě štve jak rychle ubývá :angry: Mám ho přesně 4 týdny, piju ho 2x denně a jsem na dně :unamused: Kdybych ho pila 3x denně jak tam píšou, tak ho nemám ani na měsíc :astonished: Asi neexistuje nějaký větší balení, že? :grinning: No nic, jdu si teda dneska znovu objednat další :wink:

Jinak jsem se chtěla zeptat jestli je možné aby se mimís zahnízďoval už 4-5DPO :sweat_smile: Začala jsem po poz.ovu testíku znovu měřit BT, opravdu poctivě a mám tam 4DPO šílenej sešup dolů, a už mi to zase pomalu stoupá nahoru...nechápu, co to zas je :astonished: Jsem se na to měření myslím měla vyprdnout....no, jenže mě to nedalo :grinning: :grinning:
22. únor 2010 v 09:21  • Odpověz
Pájinko, a co tak 15.2. ovulka a 21.2. implatační pokles? :grinning: To by odpovídalo, že je grafík tak rozházenej. Nebo pokud jsi byla nemocná, tak to grafík úplně zničí a ani ovulku nepoznáš :frowning2:
22. únor 2010 v 09:23  • Odpověz
když zkrátka srovnám Pepu a Simonu, tak Pepa je na tom daleko líp s tím co umí a jak si věří, holt my s H. ho vedem k samostatnosti ale mantinely mu taky nastavujem, protože víme že je děti potřebujou. A oni? Když SImonka nechce, tak přes to prostě nejede vlak. Takže se při soutěžích motala, překážela, a P a M seděli jak pecky. A když ji odlapil někdo jinej, tak S vřeštěla jak siréna a ani jeden z "rodičů" nezasáhli to zkorigovat. BYlo 21 h, Pepa už dávno spal... Simonko chceš spát? NE, tak nešla i když byla protivná a unavená... atd
22. únor 2010 v 09:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.