• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
pepi: síla, síla, síla. Ale víš, čeho se bojím? Že takto to vypadá ve vícero rodinách... :confounded: Nepřísluší mi to soudit, neb jsem žádné dítě zatím nevychovala, ale můžu říct, že toho v tramvajích i kolem sebe vidím dost. Je to ale strašně smutný.
22. únor 2010 v 09:25  • Odpověz
pepi: No to teda musela být dovolená :angry: Hele, a vy jste spolu byli na jednom pokoji? :astonished:
22. únor 2010 v 09:26  • Odpověz
pepi - koukám, že to byl náročnej týden, co se týká téhle povedené rodinky, viď? bohužel, někteří jedinci, by děti snad ani mít neměli...
22. únor 2010 v 09:26  • Odpověz
zebraf: Moje řeč....někteří lidi by si děti neměli vůbec pořizovat. A pokud si je už pořídili, tak ať je dají mě, já si je velice ráda adoptuju :grinning: :grinning: :dizzy_face:
22. únor 2010 v 09:29  • Odpověz
pepi tak tohle je opravdu odstrašující případ jak vychovávat nebo lépe řečeno nevychovávat děti :confounded:
ne, to ne, byla to chalupa s asi 7 pokojema a měli jsme ji pro sebe, ale to víš, večer jsme se sešli, nebo i přes den. A holt sobotní oběd jsme je nafasovali ke stolu. Hele ale zas je rok neuvidím :slight_smile:

ale musím se i trochu bavit, to víte, Pepča je taky podšívka, a když viděl že něco prochází Simoně tak to taky zkusí, takže se tu včera a dneska občas ozve "to že to projde Simoně neznamená že tobě taky :slight_smile: "
Ahoj holky,

Pepi, Pepíno je šikula, bez dudlíku a takhle krásně umí poslouchat, přesně tak si to já představuju. Děti by měli znát nějaký hranice. Malou Simonu bych vzala a proklepla, ale až po Marcele. Tohle mě úplně rozčilujue.

Kebulko, nádhera. Taková tlustice, to je neuvěřitelný, takže oficiálně už ti můžu moc pogratulovat. Mám fakt radost, ty moje souputnice :wink: :grinning: Jdu se podívat, jak ti to sluší v horní tabulce :slight_smile:

Zebrafko, tobě taky moc gratuluju, super zprávička. Juchůůůůůůůůůůůůů. Ale jak jinak to mělo dopadnout :dizzy_face:

Drndi, IP to může být, ale taky nemusí. Jednodenní pokles teploty může nastat (jen tak), není to žádný znak ničeho. Ale ten pokles to může být. Ale já to mívám normálně. :slight_smile:
22. únor 2010 v 09:30  • Odpověz
no holt si lidi myslej že hranice děti omezujou, ale nenene, hranice děti potřebujou, to není omezování ale určování bezpečných hranic. V mezích těch mantinelů ať si dělaj co chtěj, ale musej vědět co JEŠTĚ ANO a co UŽ NE... to totiž není liberální výchova ale anarchie.
22. únor 2010 v 09:31  • Odpověz
pepi: jojo, děti jsou mazaný a dobře tohle sledujou...a hlavně to zkouší... :slight_smile:
22. únor 2010 v 09:33  • Odpověz
Pepi , naprostý souhlas :slight_smile:
22. únor 2010 v 09:34  • Odpověz
pepi: naprosto souhlasím a jen bych doplnila, že nejen děti potřebujou hranice, on je potřebuje i dospělej člověk. :slight_smile:
22. únor 2010 v 09:35  • Odpověz
drndi,tak o tom že by byl imlantační pokles ani nepřemýšlím :wink: měla sem 2 dny mírně zvýšenou teplotu z nachlazení,ale pak už v pohodě,tak asi proto to bylo tak rozházené..no uvidíme,příští měsíc mám najed zpět na clostil a utroš atak uvidíme jak to bude...
22. únor 2010 v 09:40  •  3 děti  • Odpověz
Luli, mám ten graf kdyžtak v albíku :wink:

Pepi, takovou dovolenou jsem měla několikrát. Sice ti známí neměli děti, ale ta ona slečna je úplně praštěná na palici, takže předváděla celou dovolenou neskutečný cirkus...no škoda povídat :angry: Obdivovala jsem jejího přítele jak s takovou slepicou může vydržet :grinning: A přitom je to moje dobrá kamarádka, s kterou nikdy nebyly problémy :sweat_smile: A na dovolené se perfektně vybarvila....takže jsem dovolený s ní úploně zavrhla :wink: Můj manžel z ní byl na prášky a párkrát jí i poslal někam.....
22. únor 2010 v 09:44  • Odpověz
Drndi, mrkla jsem na graf a myslím, že tohle je normální. Já to mívám taky. A pak to docela plete hlavu, protože pak teda nevíš, jestli je to IP nebo normální pokles. Tak uvidíme za pár dní, jak to bude :wink:
22. únor 2010 v 09:48  • Odpověz
22. únor 2010 v 09:50  • Odpověz
luli, mě holky v diskuzi grafy BT řekli, že nebýt toho testu tak by řekly, že ovu byla v sobotu...že 36,2 je moc nízká teplota... :confused:
22. únor 2010 v 09:50  • Odpověz
No Drndni, je to nízká teplota, ale bohužel to nemůžeme porovnat, když jsi dlouho neměřila. Tohle měření bude testovací :wink:

Zaku, tebe ovulka teprve čeká? Nemáš normální MS, ale jen špiníš?

Holky, budu muset jít. Odpolko sem mrknu :wink:
22. únor 2010 v 09:53  • Odpověz
No Luli, právě že jsem to poměřila se starými grafy a tak nízké teploty nebyly---nikdy! :astonished:
22. únor 2010 v 09:55  • Odpověz
No jo, moje tělo musí být zase v něčem originální :grinning:
22. únor 2010 v 09:57  • Odpověz
drndi ten femigard, ve čtvrtek to bylo 4 týdny, co jsem začla a když jsem ze začátku viděla jak rychle mizí, taky jsem ho brala 2x. No a v pátek už jsem načla novou lahvičku a tu teď beru poctivě 3x denně. Si říkám, že teď jsem měla ms vlastně jen necelý tři dny, že to je třeba díky tomu. Tak doufám, že to i hezky dostanu po 28 dnech :slight_smile: Jinak větší balení asi nebude, ale teď jsem si objednala rovnou dvě, ale na jiných stránkách než předtím, protože tam ho neměli na skladě.
22. únor 2010 v 10:00  • Odpověz
pavczo, a na jakých stránkách? Mě se nechce platit velkíou sumu za balné a poštovné :confounded:
22. únor 2010 v 10:12  • Odpověz
No jinak můžu říct, že 5 dnů po tom, co jsem ho začala brát tak došla MS, krvácela jsem taky jen 3 dny a pak 2 dny jen špinila...byla slabší, neměla jsem bolesti, bylo to lepší :wink:
22. únor 2010 v 10:13  • Odpověz
drndi: vitaminy-zdravi, ale poštovný tam je taky za 96,- neplatí se až nad 2000,- objednávala jsem s kolegyní a měly jsme "jen" za 1400,- ale aspoň jsme se podělily o to poštovný napůl. Škoda, že to nemaj na "lekarna" tam je poštovný od 1200,- zdarma a tam se ve dvou vždy vejdem.
22. únor 2010 v 10:23  • Odpověz
Ahoj holky, tak sjem dočetla všechno za víkend a srší to tady pozitivem, fakt radost číst :dizzy_face:

Zebrafko, tobě moc moc gratuluju k úspěšné kontrole, paráda!!!! Chicool, na tebe budu myslet a držet palce vší silou, ale myslím, že budeš odpoledne šťastná jako blecha taky :wink: :dizzy_face:

Kebulí, juchůůů, krásný dálnice. Myslím, že tyhle už nezmizí. Já na tebe potají sázela už ten minulý týden, ten grafík vypadal fakt nádherně :wink:

Ahojky zaku, vítej, myslím, že jsi zapadla krásně, i v tabulce to to moooc sluší :grinning:

Pepi, dovolenou s touhle rodinkou fakt nezávidím, asi jste si ti "užili", co? Té nejstarší je mi upřímně líto, nechápu, proč si na ní tak zasedli. Cuděra si z toho možná odnese šlic na dušičce už na celý život :unamused:
22. únor 2010 v 10:37  • Odpověz
zlab, ahoooj, jakpak se máš? :slight_smile:
22. únor 2010 v 10:58  • Odpověz
Jé ahojky Drndi, mám se docela fajn. Hlavně cítím, že se blíží jaro a tp je supeeer :dizzy_face:
22. únor 2010 v 11:28  • Odpověz
Zlab, no my byli včera smanželem na procghajdě, krásně svítilo sluníčko, tak mě to nabilo energií :dizzy_face: Už bylo těch pochmurných tmavých dnů moc :rolling_eyes:
22. únor 2010 v 11:47  • Odpověz
Holky, nechápu, jak tu všechny píšete, že včera bylo krásné slunné počasí, když u nás hustě sněžily velké kusance sněhu :unamused: , ale v sobotu bylo sluníčko a modrá obloha, dnes je vcelku teplo, ale zataženo.
22. únor 2010 ve 12:10  • Odpověz
u nás bylo včera taky nádherně :sunglasses: a dnes ráno taky ale teď už je opět zase šedo :frowning2:
22. únor 2010 ve 12:14  • Odpověz
U nás bylo taky tak do 14.00 hod. nádherně, usnula jsem na gauči a úplně mě to sluníčko vzbudilo, jak krásně šajnilo, pak začlo ale zase chumelit jak blázen. Ale den se zase krásně prodloužil, dnes už zhasly lampy a ještě jsem byla doma. Při tom v pátek zhasly, až když jsem čekala na tramvaj. :grinning: Holky, už brzy to jaro přijde, cítím ho v kostech!! :wink:
22. únor 2010 ve 12:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.