• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Pavczo, my jsme včera jeli od tchýně z moravy a tak jsme se pohybovali napříč skoro celou republikou a sluníčko svítilo tak nějak celkem všude, ale je pravda, že jsme byli od Prahy na druhou stranu, než jsi ty. Ale taky je pravda, že pak chvilku i chumelilo :grinning:
22. únor 2010 ve 12:30  • Odpověz
No kéž by to jaro bylo už tu! Nějak je ta zima tentokrát dlouhá :rolling_eyes: A to ještě hlásili, že by se mělo ještě ochladit a znovu něco nasněžit :angry: Tak doufám, že jim ta předpověď nevyjde, a bude se venku zelenat, zpívat ptáčci a provoní se vzduch jarem :dizzy_face:
22. únor 2010 ve 12:45  • Odpověz
Zdravím Holky

Veliká Gratulace kebulce,moc krásně je čárka vidět,moc držím at jde všechno dobře

Holky těhulky z dnešní kontroly taky krásný zprávičky,sem za vás moc štastná
22. únor 2010 ve 12:48  • Odpověz
Holky tak Pepča se asi rozhodl z ničeho nic, že už prostě bude velkej kluk... V sobotu zahodí dudan, a dneska? Hm sice jsem ho do toho kočáru dostala, ale bylo vidět že po týdnu na horách bez něj už ho jen trpně snáší... takže to byla labutí píseň našeho sporťáčku, kočárek přijde ke slovu až zase v květnu ale to už jako hlubokej... Prostě velkej chlap a já z něj naměkko :dizzy_face:
22. únor 2010 ve 13:17  • Odpověz
pepi - no to je skvělý!!!!!! moc gratuluju k takhle šikovnými klučinovi... :slight_smile:
22. únor 2010 ve 13:32  • Odpověz
Zebrafko děkuju za gratulaci, ale ještě to tak úplně nepobírám, před týdnem nic a teď ryc :slight_smile: Jo a to jsem ještě zapomněla zmínit, že se na horách v chalupě opravdu naučil po schodech sám, do tý doby zásadně za ruku, tam i sám...
22. únor 2010 ve 13:39  • Odpověz
pepi: týýýý brďo...tak to je bezvadný, že takhle nenásilně uvolnil místo Martínkovi. No holka, jak ty to děláš??? :grinning: Jojo, Pepíno je prostě šikovnej chlapeček.
22. únor 2010 ve 13:47  • Odpověz
pepi, máš to ale klučinu šikovnýho :slight_smile:
22. únor 2010 ve 13:49  • Odpověz
chicoo, jak to dělám? No popravdě... nijak... do ničeho Pepču nenutím, ke všemu ho nechávám dozrát samotnýho, protože věřím že on sám nejlíp ví kdy je na to ten pravej čas. Proto ho nenutím ani na nočník, nic, respektuju ho....

Jé a gratulka že kolega "vyměk" a můžeš tu s náma bejt :slight_smile:
22. únor 2010 ve 13:51  • Odpověz
Ahoj holky! Dnes zase nestíhám, ale teď jsem se rychle urvala, abych k vám nakoukla! A vidím super zprávy, tak jsem dobře udělala :dizzy_face: !
Takže:
Kebulko, obrovitánská gratulace, to jsou teda dálnice!!!Držím pěsti, ať je všechno tak jak má být! :wink: :dizzy_face:
Zebrafko, taky moc a moc gratuluji k první úspěšné kontrole a srdíčku! :wink: :dizzy_face:
Chicoolko, budu ti držet pěsti na dnešní kontrolu! Všechno bude OK! :wink: :dizzy_face:
Pepinko, máš šikovnýho kluka! :wink: :dizzy_face:
22. únor 2010 ve 13:58  • Odpověz
pepi: no doufám, že už to takhle vydrží. V pátek to taky odblokoval a pak k večeru to zase zablokoval. Uvidíme. Buď se umoudřil a nebo se mu někde stala chyba a stránky se neblokujou správně. Nevím, ale jsem ráda, že to jde. Je to totiž v práci takový příjemný zpestření si tu s vámi povídat. A já při tom v práci stíhám vše. Dokonce jsem si dnes plánovala, že budu lelkovat, když se nemůžu dočkat té kontroly a nakonec jsem se opřela do práce, neb to rychleji utíká. :grinning:
22. únor 2010 ve 13:58  • Odpověz
ají: děkuju za držení palečků, už se moc těším...naštěstí to utíká, takže se tu moc nemučím... A mám dobrou náladu. Strašně silně věřím, že všechno bude v pořádku. Ale nemůžu se dočkat až to uvidím a uslyším na vlastní oči a uši. :dizzy_face:
22. únor 2010 ve 14:02  • Odpověz
Holky, já Vám tak strašně závidím ten pocit být těhotná :slight_smile: Už bych tak chtěla vidět toho malýho musínka na UTZ.... :grinning: Vždyť jsem ho vlastně ani při jednom těhu neměla možnost vidět :pensive: Teda při druhým jo, ale srdíčko nebylo, a byla to spíš jen tečka a okolo dutinka....takže žádnej náznak hlavičky, ručiček a nožiček :frowning2:
22. únor 2010 ve 14:17  • Odpověz
večer sme se snažilkovali,ale po tom sem měla nějakou křeč,jako bych měla hrozně silnou ms,drželo mě to aspon hodinu,bolelo mě hrozně břicho,jako by vaječník a možná v děloze,nebo tak nějak,skoro sem nemohla ani chodit,chvilka se mi dělalo úplně špatně,hnes do párti minut po milování..ještě se mi to nestalo,tak vůbec nevím co to bylo,nemáte někdo zkušenest?asi tak po hodině to začalo slábnout..
22. únor 2010 v 15:36  •  3 děti  • Odpověz
Ahoj, tak jsem tu zpět.
Paji a nemůže to být třeba zahnizďování? Možná by to i odpovídalo, nebo? Nebo jsi prostě těhu a miminko si tam dělá místečko? :sweat_smile: Ale né, jen mě to napadalo, vůbec nevím, co to může být, nikdy jsem to takhle nezažila, jen při MS (párkrát), ale takhle z ničeho nic. A kdy by MS měla přijít? Koukala jsi na tu adresu, kde vysvětlují, jak se přihlásit na FF?
22. únor 2010 v 16:05  • Odpověz
Drndi, neboj, taky se dočkáš, všechny a určitě brzy :slight_smile:
pajinko, to ti neporadim, něco takového se mi ještě nestalo a ani netušim, co to může být.
22. únor 2010 v 16:47  • Odpověz
chicoolko - držím pěsti, moc na tebe myslím!!!!
22. únor 2010 v 16:55  • Odpověz
Já Vám říkala, že překonám Taurusenku a budu mít zlatou medaily v počtu měsících snažení :grinning: V březnu to už je 27.měsíc, co se snažíme, uff :rolling_eyes:

Pavczo, jojo, já vím, že jednou..... :wink:
22. únor 2010 v 17:04  • Odpověz
chic už to má za půl hodky, toto uteklo, to budou jen ty samé skvělé zprávy jako u tebe zebraf.
22. únor 2010 v 17:04  • Odpověz
drndi, to jednou bude brzy, už si to zasloužíš. Je to stejně trápení, co. Ale jsme na tom ještě furt líp než jedna žena, teď už nevím, ze kterého státu byla, včera jsem četla článek, že 18x potratila, než se jí narodilo zdravé miminko, snažila se od 20, ted jí je 33. Tak doufám, že něco takového žádnou z nás nepotká.
22. únor 2010 v 17:12  • Odpověz
ahoj všechny zdravým
22. únor 2010 v 17:25  • Odpověz
lulii no zahnizdovaní asi ne,ta křeč byla tak strašně silná,že sem nemohla ani chodit,chtělo se mi úplně brečet a celou víc jak hodinu nepovolila,taky sem byla i zvracet,z té bolesti..to nejsu žádná cít´a,bolel mě vaječník děloha,prostě celje podbřišek..vyhledala sem si to na netu a odborníci tam psali,že někdy po milování většinou s orgas.se mohou vyskytnou křeče,od slabších až po velmi silné,je to způsoběno tím,že se semenná tekutina nasaje do děložního hrdla a prostaglandiny v tekutině obsažené způsobují velké křeče,nejspíš sem všechno nasála:slight_smile:,ovšem trpím zbytečně ovule nikde..ale za ty roky je to úplně poprvé co sem zažila,tak nevím,pořád cítím dost tlaky v podbřišku MS čekám asi tak za 10 dní..
Na ten ff sem koukala a už před tím sem to zkoušela,ale nic mi na meil nepřišlo..mám víc meilu,ale zkoušela sem to na 3 meily a nic..asi sem to celé polámala:grinning:
Drndi já měla asi 37 snažení a myslím to bylo i mnohem víc,bylo to jen odhadem..
Pavci teda 18 potratit,to musela přijít o nervy,já jen 2x a byla sem naprosto zoufalá..
22. únor 2010 v 17:28  •  3 děti  • Odpověz
chicoo, myslím na tebe!!!
22. únor 2010 v 17:28  • Odpověz
uvedte mě do obrazu co s chicoo je? :astonished:
22. únor 2010 v 17:30  • Odpověz
Pavzco, No ty dva roky jsou pro mě už věčnost....je to hrůza, co musíme vytrpět, než dosáhneme toho našeho vytouženého cíle :angry: Já vím, že to za to stojí, ale občas to už leze člověku na palicu. Ale asi všechno zlé je pro něco dobré - to jsem si říkala při prvním nezdaru. Při druhém nezdaru jsem si ale už říkala, že to mám asi odplatu za něco, co jsem v minulým životě neudělala dobře, že se to zlo s dobrem musí vyrovnat a pak jak je člověk od toho očištěn tak to půjde....No nevím, co bych si říkala kdyby se to stalo po třetí....Člověk si vždycky všechno nějak odůvodní, ale ve skrytu duše si stejně říká Proč? proč zrovna já? Holt, musíme to zvládnout....Ještě štěstí, že existuje koni, protože jinak bych se zbláznila tuplem. Chtěla jsem si dát od koníka pauzu, ale opravdu to nejde. Tady se člověk vykecá ze všeho možnýho, udělá se mu líp :wink:
22. únor 2010 v 17:32  • Odpověz
zakupanda, chicoo je dneska v 17:30 u gyndr na potvrzení těhu :dizzy_face:
22. únor 2010 v 17:33  • Odpověz
Držím pěsti chikooolce :sweat_smile: Určitě už je tam, a je štastná jak bleška, že vidi drobečka :dizzy_face:
22. únor 2010 v 17:35  • Odpověz
kebul, jak se vlastně cítíš? :wink: Nějaké nevolnosti, bolesti bříška, chutě, ..... ?
22. únor 2010 v 17:35  • Odpověz
Ahoj babušky, drndi, nebuj, dočkáme se všechny, musíme tomu věřit. Ale přiznávám, že když tě čtu, jako bych se slyšela :sweat_smile:
Chicool, držím pěsti! :dizzy_face:
22. únor 2010 v 17:39  • Odpověz
drndi, zatím se cítím celkem fajn, jen mě trošku bolí prsa. A jinak příznaky skoro žádný, jen víc krkám :sweat_smile: pak takovej výtok, občas mě píchne v bříšku a jinak nic...
22. únor 2010 v 17:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.