• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Jinak pajinko, já myslím, že se mi něco podobného taky jednou stalo, sice ne tak silně, ale taky jsem měla těsně po sexu tuhle bolets, jako při hodně silné ms. Naštěstí to odeznělo nějak samo asi po 10 minutách a pak už se mi to nikdy nevrátilo. Ale fakt netuším, od čeho to bylo.
22. únor 2010 v 17:41  • Odpověz
kebul, v tom případě bych musela být teď taky těhu..... :grinning: A máš spíš tlak v prsou nebo Těš bolí bradavky? Mě totiž ze začátku ( hned po těhu testu ) prsa spíš tlačily - nemohla jsem spát vůbec na boku...a pak cca za týden mě začaly hrozně bolet bradavky , jakoby pálit, a nemohla jsem mít tričko na holo ( bez podprsenky )....a manžel, když se ke mě přitulil tak jsem ječela :grinning:
22. únor 2010 v 17:44  • Odpověz
zlab, no ty sis taky už užila berunko dost :rolling_eyes: Ale všechny to tady spolu zvládnem :wink:
22. únor 2010 v 17:45  • Odpověz
drndi, cítím, že mám prsa plný, ale nebolí mě, jen bradavky... mě se manžel taky nesmí dotknout :grinning:
22. únor 2010 v 17:45  • Odpověz
ale je fakt, že když jsem nebyla těhu, tak jsem těch příznaků měla mnohem víc :grinning:
22. únor 2010 v 17:47  • Odpověz
drndi jako odplatu bych to asi nebrala, i když chápu, já si taky říkala, proč zrovna já? Co jsem komu udělala? Jiné si miminko nepřeji a podaří se jim, ani neví jak nebo si během těhu přáli, aby také samo odešlo a nic, narodilo se jim zdravé mimi. Já jen doufám, že když se mi to stalo "jen" jednou nebude mě chtít osud vytrestat ještě jednou, protože by mě to rozsekalo. Ale teď se snažim věřit tomu, že příště už to vyjde.
22. únor 2010 v 17:47  • Odpověz
kebulko, to máš jako já jsem měla, jen ted mě pálí luxusně někdy žáha..velice příjemné :sweat_smile:
22. únor 2010 v 17:48  • Odpověz
jj, pálení žáhy znám, na to jsem jednu dobu docela trpěla. Takže se moc těším, až to budu mít taky :slight_smile: ale pro mimíska to vydržím :slight_smile:
22. únor 2010 v 17:51  • Odpověz
Holky, asi o tom takhle nesmíme vůbec přemýšlet, prostě se to stalo a šmitec. Život není moc spravedlivý, ale zas na druhou stranu máme super chlapy, práci, kolem sebe spousty lidí, co nás mají rádi a celkem pohodový život, ne? Miminko příjde a pak tu bude ještě lepší :slight_smile:
22. únor 2010 v 17:52  • Odpověz
pavzco, věřím, že i kdyby se nám to nedejbože stalo třeba 10x tak naději stejně nikdy neztratíme :wink: My ženský jsme přece silnější než chlapi :grinning:
22. únor 2010 v 17:53  • Odpověz
Chicoolko, tak co????????? Nás napínáš :sunglasses:

Pajo a nemohla to být ovulka? Hele jestli chceš, tak tě zkusím zaregistrovat na to FF a pak ti všechny údaje pošlu do IP. A když budeš mít nějaký otázky, tak jsem tu :wink: Je to fakt lepší, ten womenzone mi neukázal ani ovulku, když fakt byla a na FF mi jí tam označil přesně na den, kdy jsem jí fakt cítila :grinning: Ale netlačím na tebe (jen aby sis nemyslela :sweat_smile:), jen ti chci pomoct, ten graf krásně všechno ukáže :slight_smile:

Syll, já znám pálení žáhy mooooc dobře a to nemusím být těhotná, je to fakt lahůdka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Kebulko, doufám, že budu dřív těhu, než ten váš prcek půjde do školy :grinning: :grinning:
22. únor 2010 v 17:57  • Odpověz
lulli, já to mám fakt skoro každý den, je to úžasné :sweat_smile: Ale netrva to dlouho, třeba jen chvili a pak je klid, a pak zasej chvili...no takové zvláštní :sweat_smile:
22. únor 2010 v 18:00  • Odpověz
luli, to víš, že budeš těhu, coby dup :wink: únor je vítěznej, takže se snaž a třeba bude vítěznej i pro tebe... teda třeba - URČITĚ!
22. únor 2010 v 18:00  • Odpověz
syll, třeba ti prcek dává najevo, co má a nemá rád :slight_smile:
22. únor 2010 v 18:02  • Odpověz
Drndi, souhlas. Člověk nikdy neví, kolik toho vydrží, dokud ho nepotká něco, s čím se prostě vyrovnat musí. Takže holky, nesmíme se bát, ty nezdary se prý opravdu opakujou málokdy, mě v nemocnici uklidňovali, že pravděpodobnost, že se to stane podruhé, je ještě menší, než že se to stane u prvního těhu. A ty negativní statistiky už jsme doufám vyplnily až dost, takže teď už to budou jen ty dobrý zprávy!

Jé, já už chci taky zvracet, omdlévat a mít pálení žáhy a bradavek :grinning:
22. únor 2010 v 18:03  • Odpověz
Kebulko :grinning: :grinning: :grinning:
No, tak to jem zvědavá - VÍTĚZNÝ ÚNOR - 3x hurá :grinning: :grinning: Já myslím, že i kdyby pro mě nebyl vítězný, tak holky už ho zvítězily za nás ostatní. Takhle kdyby pokračoval každý měsíc (3 těhulky), tak tu do června nebude ani jedna snažilka :wink: Ono to nějak dopadne..........

Syll, je to hrozně nepříjemný, já si myslím, že až budu těhu, tak mě to bude trápit ještě víc, jejej.........., ale už aby to bylo :sunglasses:

Zlabi, já chci taky trpět jako zvíře :grinning: (kvůli těhu)
22. únor 2010 v 18:08  • Odpověz
zlab, tak pálení žáhy a omdlení mám i bez těhu :grinning:

A ta chicoolka furt nic? Jsem napjatá jak kšandy :grinning:
22. únor 2010 v 18:09  • Odpověz
Já taky na začátku stihla to pálení žáhy (do té doby jsem to neznala) a krkání :slight_smile: , tak doufám, že to přijde zase brzy. :wink:
22. únor 2010 v 18:10  • Odpověz
Jsem pako, ale mám takovej pocit, že toto snažení bude pro mě poslední :grinning: No kéž by.....ale co se řekne nahlas, tak většinou nevyjde, takže tfuj tfuj, nic jsem neřekla :zipper_mouth:
22. únor 2010 v 18:10  • Odpověz
Drndi, tak to já jsem asi taky pako, ale podívej se, co jsem tu psala včera :sweat_smile: :grinning:
22. únor 2010 v 18:12  • Odpověz
A ještě větší pako jsem proto, že za 3 týdny jedem na hory a hrozně se těším jak si zalyžuju, ale kdybych nejela, tak by mě to nevadilo :grinning: To je praštěný, že? :sweat_smile:
22. únor 2010 v 18:13  • Odpověz
luli, někdy to přesvědčení opravdu vychází, takže si teď slíbíme, že březen to jistí, ju? :wink:
22. únor 2010 v 18:15  • Odpověz
nebo teda ještě únor :grinning: :dizzy_face:
22. únor 2010 v 18:16  • Odpověz
Drndi, já myslím, že i kdyby se vám zadařilo, tak klidně na ty hory můžeš. Musíš na sebe dávat pozor, ale já bych takhle brzo v těhu jela. Klíďo píďo :grinning:
22. únor 2010 v 18:16  • Odpověz
lulii jestli to pro mě uděláš budu ráda,nějak si s tím nevím rady,určitě to bude daleko víc přehlednější,ovšem nevím jestli tam budu umět vkládat data bez té AJ :unamused:
22. únor 2010 v 18:16  •  3 děti  • Odpověz
luli, já bychz nejela, měla bych po těch zkušenostech strach...Válela bych si raději šunky doma :grinning:
22. únor 2010 v 18:17  • Odpověz
Drndi, dobrá, zlatá střední cesta - necháme ten únor, MAXIMÁLNĚ březen :wink: Víc ani ťuk, čekací doba byla i tak dlouhá, ne? :grinning: :grinning: :grinning:

Jsme praštěnky, co................musím se teď úplně tlemit a pozor, to jsme dospělý :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. únor 2010 v 18:18  • Odpověz
No tak holky kde je ta Chikolka :grinning: :grinning: :grinning:
22. únor 2010 v 18:19  • Odpověz
luli, se mnou cloumá puberta furt :grinning: Ale vždyť je to dobře, ne? :wink: Někdy jsem jak 16tiletá puberťanda, někdy se cítím jak 60tiletá důchodkyně....vem to čert, hlavně , že je dobrá nálada a je tu sranda :dizzy_face:
22. únor 2010 v 18:24  • Odpověz
luli, jo je to už dlouho....já mám dokonce už i po záruční lhůtě :grinning: :grinning: :grinning:
22. únor 2010 v 18:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.