• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
no a vás to holčinky naše taky brzy potká, lidi narozený v listopadu jsou naprosto skvělí, vidď Drndi :slight_smile:
22. únor 2010 v 19:20  • Odpověz
zebraf, asi je ještě dojatá, tak není moc sdílná :wink: Já bych asi bulela jak mimino, a nebyla bych schopná se trefit prstem na klávesnici :grinning:
Tak jdu kouknout, co Chicoolka a jdu právě včas!!! :dizzy_face: Chicool, moc ti gratuluju, to je super zprávička! :wink: :dizzy_face: Jen tak dál :wink:
Zebrafko, to jo, my se tu bojíme, co se děje, vysedíme důlek u PC a chicoolka to jen tak prohodí :grinning: :grinning:
22. únor 2010 v 19:21  • Odpověz
chico super gratulace, je to úžasné :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
zebraf, moja řeč :grinning: A mít tak mimíse v listopadu, to by bylo teprve kafe :dizzy_face: Ale třebas se Ti zadaří a porodíš po 21.říjnu a bude to taky malej štíř nebo štířice :grinning: :wink:
drndi - no asi to tak vypadá, nebo jí přítel k tomu počítači nepustí a nepustí a nebo má strašnej hlad, tak se musí nacpat :slight_smile:
drndi - už jsem nad tím spekulovala, že třeba budu přenášet a mám doma malýho štírka :grinning:
22. únor 2010 v 19:22  • Odpověz
Ale holky, strašně mě ta doktorka naštvala...přijdu do ordinace a ona se ptá, co potřebuju, tak říkám, že jsem těhotná. A ona - ježííííš další, holky neštvěte nás. Pak mi koukla na děložní čípek, ten že pěkně nasakuje a že má čirý hlen, takže to na těhotenství vypadá. Pak jsme šli na utz. Tam dlouho koukala na ten PC (já na tu telku neviděla), všelijaký grimasy u toho dělala a dlouho nic neříkala, ale já ležela klidná, holky věděla jsem a strašně silně cítila, že je všechno v pořádku. Pak teda řekla, že tam miminko je, tak jsem se hned zeptala, zda má srdíčko, tak mi chladně řekla, jo náznak akce tu je...tak jí říkám, jak jenom náznak...no a ona, že jo, že srdíčko je, že je to zatím takový pulsující flíček. No prostě vůbec to neprožívala. Jako je mi jasný, že pro ní jsem jen kus masa, ale pro mě je to největší zázrak na celým světě, tak mohla být drobet víc veselejší. Pak jsem se jí zeptala na fotku, tu že mi nedá, až v 16tt, ať nic nezakřikneme. Že ona je prostě nedává, že mi jí pak půjčí, ale že jí musím vrátit. Že pak tam taky holky plodí krokodýlí slzy. A že si to holky nahrávají i na videa a pak porodí mrtvý dítě...no prostě mi jasně dávala najevo, že se z mýho těhotenství neposere. Ale já vím, že je všechno v pořádku. Cítím to, takže mě to vůbec nerozházelo. No za 14 dní jdu na kontrolu znovu, tak uvidím, jak se bude chovat, až bude fazolka větší a případně gyndr změním!!!
22. únor 2010 v 19:22  • Odpověz
zebraf, mě se tady z toho přetěhulkování nějak zvedl žaludek.....tfujtabl :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....jako myslím v dobrým slova smyslu...asi se na mě ty těhu bacily pomalu a jistě přenášejí :wink:
22. únor 2010 v 19:23  • Odpověz
Jéééé, holky, já jsem vám rychle napsala jednu větu, když jsem zahlédla, že už tu na mě netrpělivě čekáte, a pak jsem pokračovala!!!
22. únor 2010 v 19:25  • Odpověz
Chico, to je teda blbá doktorka :angry:. No uvidíš, jak se bude chovat příště. Ale hlavní je, že ty cítíš, že je všechno v pořádku, to je na tom to nejdůležitější! :wink:
22. únor 2010 v 19:26  • Odpověz
Chicoo, tak ona ti takhle znepříjemní nejhezčí okamžik života, jo? Kravajzna je :angry: Ale hlavně že je vše OK, nádhera. Úplně se tu rozplívám :sweat_smile:

Ale ta doktorka mě teda fakt nasrala (pardon, že jsem sprostá).
chicoo - tak to je teda studenej čumák - chápu, že je nad věcí, že to neprožívá, ale měla by být trochu empatická a vcítit se do svejch pacientek :frowning2: ale taky nemám fotečku loupežníka, možná fakt lepší, aby se něco nezakřiklo - a ty se máš, jdeš na kontrolu už ya 14 dnů, já až za dlouhej měsíc...
Ty drndi, ty jsi těhotná :dizzy_face:
22. únor 2010 v 19:29  • Odpověz
Holky, ale já jsem od ní nadšení nečekala, přesně takhle se mnou jednala už tenkrát, když mi zjistila ty změny na děložním čípku...to mi pak mávala před hubou virem hpv a rakovinou. Hrála si na strašně důležitou, ale srdíčko máme, to je důležité. A za 14 dní povyrosteme a snad už bude mít lepší den.
22. únor 2010 v 19:29  • Odpověz
chicool, to je babizna ohavná, nejspíš nemohla unést to, že je pacientka š´tastná a ona prožívá právě zrovna menopauzu :grinning: Hele, nic si z toho nedělej...je tedy pravda, že chlapi doktoři jsou v tomto ohledu asi trochu příjemnější a chápavější ( tedy aspoň já sjem to zažila ), ale stejně z ní nic nemáš....tak na ni kašli. Pokud nezanedbává péči, tak ať si dělá grimasy a má blbý remcy ..... Ale s tou fotečkou by mě teda nasrala :angry: Myslím, že kdybys jí dala 50,- Kč tak by jí to snad žíly neutrhlo, a to už je Tvoje věc, co s ní budeš dělat nebo ne...a přece že jí tam holky roní slzy atd. to se Tě přeci netýká :slight_smile: No teda fuj, bych jí uškrtila.....
22. únor 2010 v 19:30  • Odpověz
chicoo - a dle uz ti řekla, jak jste daleko? nebo to neříkala?
22. únor 2010 v 19:31  • Odpověz
chic, tak já bych asi nečekala ani na další kontrolu a hned ji změnila.To je síla, trochu ji omlouvá, že zřejmě je za celej den přetáhlá, když ordinuje takhle dlouho a za celý den asi potkala několik těhulí, ale zase je to práce, kterou si zvolila a myslim, že oznamovat maminkám, že čekají miminko a že srdíčko tluče musí být krásná situace a s tou fotkou to tuplem nechápu.
Holky, jinak jak jsem vás teď dočítala, tak jsem na tom stejně... :sweat_smile: Taky by mi nevadilo rodit v listopadu nebo prosinci :wink: . Ale poslední dobou jsem fakt pořád pozitivně naladěná, že to už i míň řeším. Dokonce jsem teď objednala dovču na léto, jedeme teda "jen" do Českého Krumlova, ale moc se těším :dizzy_face: !
Taky vám musím napsat, že manžílek si v sobotu na fotbale zlomil palec u nohy! :astonished: A straaašně ho to bolí! :sweat_smile: Nejdřív jsem si z něho utahovala na téma chlapi a nemoc, ale pak jsem mu uvěřila, že to asi vážně musí bolet... :frowning2: Tak ho teď budu mít minimálně 3 týdny doma a musím ho opečovávat :wink: ! Hlavní ale je, že jsme v pátek a sobotu stihli ještě parádně snažílkovat :grinning: ! Zdi se u nás otřásaly :grinning: :grinning: :grinning:
luli, houbelec....jen asi stoupnul tlak z toho nadšení, proto se mi udělalo blivno.......
22. únor 2010 v 19:32  • Odpověz
Chicoolko, hlavně kdyby tě naprdla i příště, tak bych možná fakt uvažovala o změně. Ale jak říkáš, hlavně že srdíčko a je a příště jí malý chicoolátko ukáže, co a jak :grinning: :grinning: :grinning:
22. únor 2010 v 19:32  • Odpověz
drndi - tobě se fakt zvedl kufr?
22. únor 2010 v 19:33  • Odpověz
aja, o nás taky vždycky musí vědět celej panelák :grinning:
22. únor 2010 v 19:34  • Odpověz
ajinko - tak ještěže jste to stihli, to museli mít sousedi radost, když kolem nich bylo zemětřesení :slight_smile:
22. únor 2010 v 19:34  • Odpověz
lulli - chicoolátko je pěkný :slight_smile:
22. únor 2010 v 19:35  • Odpověz
Ají, tak to by z toho mohlo něco být, když i zdi se otřásaly :grinning: :grinning: :grinning: Já ti nevim proč, ale nějak věřím, že se vám to teď povede. Společně s drndi. No a já se k vám přidám a příští měsíc to zjistí všechny ostatní a bude :sweat_smile: :grinning: :grinning:
22. únor 2010 v 19:35  • Odpověz
zebraf, nekecám, fakt....ale někdy takový stavy mívám! Pálí mě od rána žáha, zas jsem snědla něco špatnýho, co mě nesedlo....jsem na sebe naštvaná :angry: - měla bych si to stravování trochu víc ještě kočírovat! No a stejně mě už nejdou víc dolů kila....jen 4 a te´d už nic :rolling_eyes:
22. únor 2010 v 19:36  • Odpověz
zebraf :grinning: :grinning: Nějak to ze mě samo vypadlo :dizzy_face:
22. únor 2010 v 19:36  • Odpověz
ají, v Krumlově je nádherně, byli jsme tam vloni, tedy bydleli jsme kousek vedle v jedné vesničce krásně v přírodě, ale do Krumlova jezdili každý den (i do jiných míst na výlety, tak třeba i jen na večerní procházku) a furt se mi tam líbilo.
22. únor 2010 v 19:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.