• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
luli, to by bylo ale hromadný povstání a na duben by pak nikdo nezbyl...museli bychom přejmenovat téma :grinning:
22. únor 2010 v 19:38  • Odpověz
Drndi vydrž, ono to zase půjde dolů. Vydrž Prťka vydrž :grinning: :grinning: :grinning:
22. únor 2010 v 19:38  • Odpověz
zebrafko: řekla mi, že dle gestačního váčku jsme 4+5...což by i odpovídalo dle ovulky
drndi: nehledě na to, že já bych ronila krokodýlí slzy i bez fotky, kdyby se něco mělo stát...
pavczo: no nevím, zda je to tím, že je přetáhlá, ona taková byla vždycky a na tom webu znamylekar je to tam o ní taky dost napsáno, že má dost nevybíravé způsoby...dám jí ještě šanci na toho 9.3. a uvidím

Každopádně důležité je, že ať to řekla, jak to řekla, jsem tam, kde máme být a srdíčko máme...což potom sama řekla, když jsem jí řekla, jak jako náznak. Tak hned, že je to pulsující flíček. No trapná... Pro mě je ten pulsující flíček to nejkrásnější na světě... :slight_smile:
22. únor 2010 v 19:39  • Odpověz
ají, my byli taky vloni v Krumlově na tom wellness víkendu....bylo to super....teda až na to počasí....
Já bych ho klidně přejmenovala, kdyby jsme všechny otěhu :wink: :grinning:
Chicool, 4+5 podle poslední MS nebo podle datu oplodnění? Jak oni to vlastně počítají?
22. únor 2010 v 19:42  • Odpověz
chicool, no asi tak.....to je fakt ježibaba :angry: Jak si může vůbec dovolit tomu nejkrásnějšímu miminku na světě říct "pulzující flíček"!!!!!! :angry: :angry: :angry: To je výraz jakoby ani neměla doktorát ....to bych teda z fleku mohla dělat gyndařku i já.. :grinning:
22. únor 2010 v 19:42  • Odpověz
luli, přejmenovali bychom to jako " Těhulkování od dubna" :grinning:
22. únor 2010 v 19:43  • Odpověz
lulii: dle oplodnění, dle ms normálně těch 7+4...
22. únor 2010 v 19:44  • Odpověz
chico, tak mně by to asi vadilo, kdyby byla takhle nepříjemná furt, já jsem taková cíťa a stydlivka a ještě doktor, který je přes intimní věci a nepříjemný, chodila bych tam s odporem. Ale důležité je, že je vše tak jak má. A taky si myslim, že kdyby něco (což nebude), tak budeš brečet ať už s fotkou či bez. Mně jí tedy taky nechtěla dát, že tam nic nebude vidět, ale já ji chtěla kvůli Vánocům.
22. únor 2010 v 19:45  • Odpověz
Drndi, tak to vystihuje fakt úplně přesně :wink: Jen kdyby to tak bylo, co :rolling_eyes: :dizzy_face: ?

Chicool, takže vám o sedí úplně přesně, viď? To je dobře :slight_smile:
22. únor 2010 v 19:47  • Odpověz
Holky, já už bych taky chtěla pulzující flíček :grinning: Dneska jsem po šíííííííííííleně dlouhý době viděla kominíka, tak jsem si hned šáhla na knoflík a 3x odplivla, pro jistotu :grinning: Tak snad.......... :slight_smile:
22. únor 2010 v 19:50  • Odpověz
luli, noooo, neříkej dvakrát, třeba to fakt vyjde :wink:

No nic, holky, pomalu se rozloučím, za 15 minut mám padla. Jdu s manžílkem nakoupit do Tesca a pak hurááá domů do postýlky na poslední snažilkování před tím jeho spermiogramem... :slight_smile: Jde ve čtvrtek - dneska se přeobjednával, tak doufám, že nebude muset po druhý, to by byla už fakt ostuda a moc nápadný :grinning:

Krásný večer , papa
22. únor 2010 v 19:50  • Odpověz
Drndi ahoj a pěkný večer :wink:
22. únor 2010 v 19:51  • Odpověz
Jé holky, díky, to jsem ráda, že na Krumlov máte hezký vzpomínky. Já už se taky těším, snad vyjde počasí, dala jsem to na poslední týden v červenci, tak uvidíme. U nás v ČR to holt odhadnout nejde...
Jooo, sousedi si asi o víkendu užili :grinning: No coo, musí mít pochopení neee? Určitě si přejou, aby se jim za chvíli místo sexování za zdí ozívalo řvoucí mimčo :grinning:
Drndi, souhlasím, těhulkování od dubna by nebylo špatný :wink: ...A pak se nám to tady už taky rozrodí! Jůů, já se těším na "naše" první miminko ze snažilek! :dizzy_face:
22. únor 2010 v 19:55  • Odpověz
ají my byli poslední den v Krumlově, když vloni byla snad nejvyšší teplota přes 30 a to už jsem nebyla schopná vnímat a ze zámku jela svatba a pak se v zahradě fotili, jsem je obdivovala, já bych byla na fotce propocená až nevim kam, ale nevěsta neměla bohaté korzetové šaty s bohatou spodničkou, ve kterých by se pařila, ale lehké jednoduché šatky, tak určo byly příjemné v tom vedru. :wink:, horší to měli chlapi v sakách :grinning:. A doufám, že z toho snažení bude pěkně vřískající výsledek :grinning:
22. únor 2010 ve 20:03  • Odpověz
chicu -to máš teda šílenou doktorku,to by mě u ní naprosto nabavilo..Můj doktor a sestra s každou cítí a snad i prožívají ,štěstí i neštěstí,hodně vysvětlují a nabízejí fotky atd,na vyšetřovací postelí máme veliký monitor a uplně všechno ukazuje a vysvětluje,chvílí se ho všichni eda já su ráda že mám takovýho doktora..
jinak ale velikánské gratulace,už to máš potvrzené,tak si to krásně užívej..uvidíš,třeba příště bude mít lepší náladu..
22. únor 2010 ve 20:05  •  3 děti  • Odpověz
Ahoj holky,tak už se zase hlásím,týden nám nešel comp,dnes tady byli 3x technici kvůli netu,no,snad už to bude všechno ok a brzy dožrnu,co jsem zameškala.Jsem tu teď jen na chvilku a nemám šanci všechno dočíst,tak mi prosím někdo řekněte,co je nového.
22. únor 2010 ve 20:06  •  snaží se  • Odpověz
chikooolko, až ted jsem se sem dostala, a netrpělivě hledam tvuj příspěvek, takže jsem ho dočetla, a moc moc moc gratuluji, je to super, ale já to věděla!! JInak ta lékařka je fakt divná, takové jednání chladné to není zrovna ideální pro budoucí maminku :slight_smile:
22. únor 2010 ve 20:14  • Odpověz
Ahoj katynko, ráda tě vidím!
Máme novou těhulku - Kebulku! :dizzy_face:
A chicoolka se zebrafkou mají z dnešní kontroly potvrzené mimísky se srdíčkama :dizzy_face:
22. únor 2010 ve 20:17  • Odpověz
jéé,díky za krásný zprávičky aji!Všem třem vám holky gratuluji a přeji i dál jen to nejlepší!!Mám z vás radost! :slight_smile: :slight_smile: A jak se daří tobě aji,co nového?
22. únor 2010 ve 20:23  •  snaží se  • Odpověz
Katy, u mě teď dobrým, srším optimismem a dobrou náladou! :grinning: Snad to dlouho vydrží! :dizzy_face: A po zdravotní stránce jsem minulý týden v Sanusu zase dostala injekci pregnylu, takže o víkendu byla ovulka a taky snažílkování :wink: . Byla mi doporučena laparoskopie, abychom zjistili, zda mám průchodné vejcovody...Ale až prý budu chtít...Takže s manžou jsme se dohodli, že počkáme minimálně do léta a teď to necháme vše osudu a přírodě :wink:
A co ty? Jak se daří a co snaženíčko? :wink:
22. únor 2010 ve 20:26  • Odpověz
chicoo gratuluju k úspěšné kontrole a k srdíčku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .....ta tvoje doktorka je teda drsňák
22. únor 2010 ve 20:31  • Odpověz
No,nám to snaženíčko teď taky docela jde.Řekli jsme si,že taky počkáme tak nějak do léta a pokud se nezadaří,někam se objednám.Zatím jsem si aspoň zašla na hematologii na zjištění trombofil.mutací,tak aspoň dopředu budu už něco vědět.
A taky,když nám teď celý týden nešel net,to se snažilkovalo jedna radost! :wink: :wink: :wink:
22. únor 2010 ve 20:31  •  snaží se  • Odpověz
Katy, tak super! :wink:
22. únor 2010 ve 20:35  • Odpověz
tak já už to balím a jdu se tulit,aspoň chvilku,ráno zase do práce.Dobrou noc :slight_smile:
22. únor 2010 ve 20:45  •  snaží se  • Odpověz
Katy, dobrou! A přeji hezké tuleníčko! :wink: Já už jdu taky za manžílkem! :wink:
22. únor 2010 ve 20:55  • Odpověz
Chicol také moc gratuluji k úspěšné kontrole a držím moc moc palečky :slight_smile:
Holky tak dnes jsem si koupila těhu kalhoty tak jsem happy :slight_smile:
22. únor 2010 ve 21:07  • Odpověz
Dobré ránko Holčiny, tak já se dnes musím dokopat k obvodní lékařce, ale půjdu tam až po 9, a vůbec se mi tam nechce ale ještě nemám razítko v průkazce takže musím, ale ona je děsná, už dopředu čekám že zas po mě bude ječet
23. únor 2010 v 06:42  • Odpověz
Ahoj holky,

koukám že řešíte k jakým doktorům se vám nechce a musíte... Přidávám se do klubu, já takhle musím k zubařce... Dneska tam po deváté musím zavolat a objednat se , chjo....
23. únor 2010 v 07:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.