• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
pepi:tak u mě zubařka padá, měla jsem tam jít v listopadu ale pak jsem začala mít ty problémy, tak jsem to musela zrušit a ted to ani nemá cenu, tedy už zas pár dnů nešpiním, ale nezvládla bych cestovat autobusem přes hodinu do jiného města a stejně u ní se člověk musí objednat tak 2-3měsíce dopředu, tak zubaře budu řešit někdy až v létě, dnes musím aspoň tu obvodní
23. únor 2010 v 07:11  • Odpověz
Ahoj holčinky, po dlouhé době vám přeju krásné dobré ránko.

A nejdřív óóóóóóóóóbrovskáááááááááááááá gratulace kebulce :slight_smile:, naší nové těhulce :slight_smile: . Je to absolutně skvělý, úžasný, bomba, prostě super :grinning: . Když jsem si prohlížela ty vítězné testíky, tak když jsem viděla rozdíl v čárce v rámci čtyř dnů, první co mě nadapadlo bylo, že to jsou snad dvojčátka :grinning: . Krásný testíky :grinning: .

Chicoolce a Zebrafce gratuluju k potvrzení těhu a především k bouchajícím srdíčkům. Lepší výsledek kontroly jsme si nemohly přát :slight_smile: .

U mne je všechno v pořádku. Elinka o sobě dává vědět :slight_smile: . Na kontrolu jdu za týden, takže mě nejspíš čeká doporučení na ten glukózový test :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a když už mám pohyby tak možná i na plicní. Uvidíme.

Tak jdu pracovat. Mějte se moc hezky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .
23. únor 2010 v 07:18  • Odpověz
ahoj holky, chicoolko, moc gratuluji ke kontrole a k srdíčku, z doktorky si nic nedělej, prostě neměla svůj den a příště to bude lepší.. a když ne, tak ádié, je plno doktorů, kteří si svých pacientů váží!

taurusenko, moc děkuji :dizzy_face:
23. únor 2010 v 07:24  • Odpověz
Ahoj :grinning:
U nás je tak krásně :sunglasses:
Kebulko tak co? Co na to říkal manžel? Myslela jsem na tebe a moc:slight_smile:
23. únor 2010 v 07:28  • Odpověz
lulii, no manžel by dojatej, měl hroznou radost, celý večer mi hladil bříško a mluvil na naši bublinku :grinning:
23. únor 2010 v 07:30  • Odpověz
Jé, já se úplně rozplývám. Paráda :slight_smile:
A už jsi se objednala k doktorovi?Vím, že budeš chtít jít pozdějc, ale už máš nějaký datum, kdy poprvé uvidíš bublinku - kebulátko? :grinning:
23. únor 2010 v 07:34  • Odpověz
Dobré ránečkoooo. :slight_smile:
23. únor 2010 v 07:43  • Odpověz
dobré ránko holky :slight_smile:

kebulko, manža musel být roztomilej :wink:
23. únor 2010 v 07:44  • Odpověz
Dobré ráno holky!
Kebulko, tak to je krása, jak byl tvůj manžílek dojatej... :dizzy_face: Nedivím se mu :wink: ! Jinak "Kebulátko" je moc hezkej název :grinning:
23. únor 2010 v 07:45  • Odpověz
Syll, prosím, jak silné máš ty pilule vit. E? A bereš 1x za den?
23. únor 2010 v 07:45  • Odpověz
My dneska měli taky zajímavý ráno.... Na nás s Honzou přišly choutky, takže jsme si užili ještě ráno (no sice jel o autobus pozdějc do práce ale vem to čert :grinning: ) a pak se vzbudil Pepa a já koukám, on je chudák celej mokrej, původně jsem myslela že má horečku a je zpocenej, ale byl poblinkanej, tak nevím zda je to k zubům nebo mu včera něco nesedlo....
23. únor 2010 v 07:48  • Odpověz
Lulli, já je už neberu, ale je to 100 IUI neco takového je tam psané :o), brala jsem 1x za den jenom :wink:
23. únor 2010 v 07:56  • Odpověz
Včera se u nás stavila kamarádka co má malou 3-měs. holčičku, a donesla mi nějaké věci co jí zbyly, kuponky do DM, vložky do podprsenky, kalhotky jednorázové, a vitaminy a tak různě, tak mi udělala radost :grinning: Tak jsem se s malou pomuchlovala a dnes jdu za nima, musím jim taky něco koupit za to :dizzy_face:
23. únor 2010 v 07:58  • Odpověz
Dobré ráno,

tak jsem se dnes vzbudila ve dvě ráno a začala o té mé doktorce přemýšlet a vůbec jsem z toho pak nemohla usnout. Úplně mi ta krá*a zkazila cenou radost a akorát teď pořád přemýšlím, jestli jí změním nebo jí dám ještě šanci. Sítě už dneska rozhodím. Přítel bude volat svému obvoďákovi, což je jeho kamarád, zda nemá nějakýho dobrýho známýho gyndaře/řku. Na tu kontrolu toho 9.3. půjdu ještě k té mé a pak se podle toho žařídím. Ale jinak mám obrovskou radost, jen já tak nerada řeším takovýhle peripetie s doktorama, tak dlouho mi trvalo než jsem změnila zubařku, která mi přehlídla pořádně velkou díru v zubu a chtěla vrtat ten vedle. Ale teď jsi říkám, že jde o mé dítě, že to prostě musím řešit. Ale zase já mám pocit, že ona nic nezanedbá, že je poctivá, je má prostě blbý kecy. A teď babo raď... :slight_smile:
23. únor 2010 v 07:58  • Odpověz
chicoo, upřímně? tahle kráááááááááva uý by mě neviděla po tý větě "ježíš další jo?" když jsi jí řekla že jsi těhotná.... Já vím pro ni je to "práce navíc," ale.... mně by stačilo tohle.
23. únor 2010 v 08:02  • Odpověz
sem se zabrala do práce :slight_smile: lulii, já tam budu volat asi až příští pondělí a domluvím se s doktorem... oni nemají dlouhý čekací lhůty pro těhulky, takže je to OK :wink:
23. únor 2010 v 08:05  • Odpověz
to víš, chicoo, pro ní je jednodušší ti jednou za rok vzít stěry na cytologii, a nazdar, s těhotnejma je moc práce....
23. únor 2010 v 08:07  • Odpověz
pepi: no ona je fakt hrubá a má nevybíravé způsoby...ale fakt mám pocit, že jako lékařka je dobrá...že by mě prohlížela pravidelně a všechno by hlídala. Ale tohle mě včera úplně odepsalo, místo abych se radovala, že je miminko v pořádku, tak jsem jenom přemýšlela nad jejíma slovama...strašný. Jako aby mi říkala, že je tohle období na těhotenství fakt nevhodné, že teď řádí virózy a že abych zrovna nechytla něco právě já...šmankote, člověk je těhotnej 9 měsíců, vždycky tam bude období podzim nebo jaro, když nemoci řádí a já ještě ke všemu jsem vždy spíš nemocná na podzim než na jaře. No mažu od ní pryč. Já nás tam s fazolkou prostě nenechám, zvlášť po tom, co jsem si přečetla teď na známýlékař.cz....kdyby to někoho zajímalo: http://www.znamylekar.cz/12825/mudr-khollova-iva/gynekolog/plzen
23. únor 2010 v 08:14  • Odpověz
chicoo, no.... zajímavé. :unamused:
23. únor 2010 v 08:23  • Odpověz
pepi: okamžitě změnit, co?
23. únor 2010 v 08:25  • Odpověz
chicoo nic lichotivého to teda není :confounded:
chicoo, včera bylo pozdě.
Ahoj holky,

tak gratuluju chicoolce k úspěšný kontrole, i když ta doktorka je teda nářež :confounded: taky bych uvažovala o změně :pensive:
jinak nestíhám dočítat, ale co jsem tak prolítla, tak "kebulátko" je moooc hezkyý :dizzy_face:

No a abych vás informovala já, tak jsem včera byla taky u toho MUDr. tak jsme se o tom spolu bavili a on říkal, že rok je tak normální doba, takže se nemusím bát, že by bylo něco v nepořádku nebo tak,….. tak jsem mu řekla, jestli by se třeba na UTZ nemrkl na ten folikul a jestli je tam tak nějak všechno v pořádku. Tak mě prohlídl, folikul na prasknutí žádnej větší neviděl t :cry: takže kdoví, jestli ovuluju :pensive:
taky jsem mu řekla, že mám rozházený cyklus a teď jsem to měla po 43 dnech :o( tak povídal, že klidně můžu ovulovat později, proto tam nic nevidí. Takže v pondělí jdu za ním zase a uvidíme. Teď jsem přišla z krve - na hormonální profil,…..tak hned budem vědět víc. A s čípkem mě poslal ještě k jinýmu odborníku (u kterýho už jsem jednou byla a v pohodě), tak jen doufám, že tam taky nebude problém. No a říkal, že podle tý krve a kontroly teď v pondělí se domluvíme co s těma dlouhýma cyklama a zkusíme to upravit, aby taky ta ovulka chodila tak nějak pravidelně atd. takže to vidím na pár dalších měsíců řešení tady toho, ale aspoň už se to pohlo
:pensive:
23. únor 2010 v 08:29  • Odpověz
a to že si tam posílala sama hodnocení ze svých IP adres je fakt teda mazec
23. únor 2010 v 08:30  • Odpověz
pepi: jsem rozhodnutá jí změnit. Začnu tím, že obvolám ty, co mají na těch stránkách 100% a co jsou nejblíže mému bydlišti...uvidíme... Jako dokud šlo jenom o mě, tak jsem ještě leccos zkousla, i když spousta těch věcí, co se tam píše není pravda...třeba s tou sukní atd., tohle já nezažila...ale když jde o mé vymodlené děťátko, které považuji za nejkrásnější zázrak a dar, tak tohle snášet nebudu. Jen doufám, že to nebude z louže pod okap...
23. únor 2010 v 08:31  • Odpověz
jellyy: jojo, to je také síla pořádná...prostě bez debat jdu od ní pryč!!!
23. únor 2010 v 08:31  • Odpověz
ahojky popellko...já si taky myslím že budeš mít ovulku později kvůli tomu delšímu cyklu ale je dobře že si tě teďkom ohlídají a uvidíš že se to dá do pořádku co nevidět :wink:
23. únor 2010 v 08:32  • Odpověz
a nikde není psáno že tento měsíc neotěhotníš tak nehaž flintu do žita a užívej si vítězného února :slight_smile:
23. únor 2010 v 08:33  • Odpověz
Chicoo, v Plzni je určitě pár dalších skvělých doktorů, kteří nic nezanedbají a hlavně s lidským přístupem :wink:
23. únor 2010 v 08:33  • Odpověz
Chico, ježíšmarjááá...Okamžitě pryč!!! :angry:
23. únor 2010 v 08:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.