• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
jellyy: však neboooooooooj flintu jsem nezahodila, s vítězným únorem počítám :dizzy_face: :grinning: :grinning: akorát jen chcu, aby se na mě příští týden doktor zase mrkl a zjistili jsme jestli vůbec k ovulce dochází (já myslím, že jo a že jsem to minulej měsíc měla až 30DC :angry: ale když se na mě vždycky mrkne, tak aspoň budem vědět víc. A ten hormonální profil je asi aby zjistil, jestli mám hormony v pohodě, ne? a kdyby jsme nějak zkrátily cykly, taky bych se nezlobila :grinning:
23. únor 2010 v 08:41  • Odpověz
Holky, už jsem si vybrala nového, dnes jsou tam až od 12, tak zavolám potom a zeptám se, zda by mě vzali. Snad jo. Tady už fakt nebudu ani o minutu déle.
23. únor 2010 v 08:43  • Odpověz
Popellko, super, že se věci daly do pohybu! :wink: Myslím, že je určitě možné, že budeš mít ovulku později. Já mívala cykly 33-35dní a ovulka bývala kolem 17.dne...Uvidíš, že příští týden bude krásný folikul :dizzy_face: , nebo už bude po ovulce :sweat_smile: ...Je taky super, že ti udělal hormonální profil! Držím ti moc pěstičky, aby bylo vše v pořádku! :wink:
A hlavně, holky, blíží se nám konec vítězného února :astonished: ! Ale to, že byl vítězný, zjistíme vlastně až v březnu, že jo :wink: :grinning:
23. únor 2010 v 08:44  • Odpověz
Chico, dobře děláš...Tak držím palec ať ten nový doktor je lepší! :wink: (Bude to chlap?)
23. únor 2010 v 08:45  • Odpověz
Holky, mě vychází ovulka na 27.2., takže snad se stihne oplodnit vajíčko ještě v tom našem vítězném únoru, no a v březnu zjistíme, že máme něco v bříšku. Jé, už se těšííííííím :grinning: :grinning:
23. únor 2010 v 08:47  • Odpověz
chicool,jasně dobře děláš,zrovna v obdíbí kdy čekáš miminko,potřebuješ doktora který má lidský přistup,spoustu věcí tě bude zajímat a budeš se chtít na všechno ptát a je strašně fajn,když mám doktora ,který mi velice ochotně vše vysvětlí,poradí,do takové ordinace se člověk těší.. :wink:
23. únor 2010 v 08:49  •  3 děti  • Odpověz
popellko tak to je jen dobře že s tím pořád počítáš :dizzy_face: :grinning: :dizzy_face: a taky si myslím že je to fajn že na tebe v pondělí zase mrkne jestli k ovulce dochází a neboj ten cyklus ti určitě upraví pokud to teda bude ještě potřeba :sweat_smile:

chicoo, tak budu držet palečky aby tě vzali a ty sis mohla to těhulkování s fazolkou jen příjemně užívat :wink:
23. únor 2010 v 08:49  • Odpověz
aji: jo konečně se něco děje a su ráda, že jsem tam šla. No kéž bych příští týden měla takový ukázkový folikul, jako míváš ty :wink: :dizzy_face: :grinning: :grinning: díky za pěstičky, snad to bude všechno v pohodě :slight_smile:
jojo konec vítěznýho února se blíží nějak rychle :confounded: u mě to jistí začátek března :grinning: :grinning: :grinning: (kvůli dlouhýmu cyklu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) a sice to zjistíme až v březnu, ale určo to bude plno radosti na jaro :sunglasses:
23. únor 2010 v 08:50  • Odpověz
popellko po vítězném únoru přijde rozpuk jara :grinning:
23. únor 2010 v 08:52  • Odpověz
jelly: jo taky su ráda, že se na mě zase mrkne :sunglasses:

lulii: ani začátkem února není nic ztracený, hlavně že to bude tento cyklus :grinning: :grinning: :grinning:

chicoo: já mám teda dobrýho doktora, i když chodím ke dvěma, tak můžu napsat, že oba jsou super a takový lidští, tak ti přeju, aby ti to vyšlo taky tak, protože pak si to těhu budeš užívat mnohem víc, taky budeš pěkně v klidu,...... :wink:
23. únor 2010 v 08:54  • Odpověz
Holky tak jsem právě přišla na to, proč se Pepa poblinkal... Jak nemá dudánek, tak si strká prsty do pusinky, a asi i dost hluboko když ho bolej pětky... Takže mu nic není a bylo to určitě takhle... Dost se mi ulevilo, zavolala jsem to i Honzovi a podle hlasu bylo znát že se ulevilo i jemu. :wink:
23. únor 2010 v 08:56  • Odpověz
chico, četla jsem si názory na paní dr. nestihla jsem všechny, ale hrůza děs, určitě běž jinam.
23. únor 2010 v 08:57  • Odpověz
Tak se začínám chovat jak malé dítě, hihihih, manža mi dal limit na kočár a já né a né se vejít do té částky :grinning:
23. únor 2010 v 08:58  • Odpověz
medan, a kolik máte limit? My máme za 10 tis Roan Maritu, čtyřkolku, velká nafukovací kola (ideální do sněhu,) dvojkombinace s možným dokupem autosedačky, a nemůžem si ho vynachválit....
23. únor 2010 v 09:02  • Odpověz
Chikool, co to čtu na tom lékaři, okamžitě ber nohy na ramena a zdrhéééééj daleko, prostě taková babizna se přece nemůže starat o citlivou těhulku a miminečko. No to néééé, já chodila k někomu podobnému, a pak jsem ráda přešla k doktorce, která je citlivá, milá, příjemná, a super osobnost :wink: Udělej to taky!!
23. únor 2010 v 09:12  • Odpověz
syll: jojo, už se to rýsuje...ve 12 volám doktorovi, kterýho jsem si vyhlídla na znamylekar.cz, tak snad mě vezme, jinak přestoupím k doktorce, kam chodí má sestra a mamča... Už nebudu hloupá.

Holky, děkuju vám, že jste to tady se mnou probraly, moc jste mi nakoply a konečně to budu řešit, dnes v noci budu jistě spát klidněji... Jste zlaté!!!
23. únor 2010 v 09:15  • Odpověz
chikoo, tak super, nemáš co ztratit, určitě každý druhý bude lepší než ta, co tam chodilas :grinning:
23. únor 2010 v 09:16  • Odpověz
chicoo, to víš že jo, to si nemusíš nechat líbit, takovýhle jednání... Ale to víš, dokud bude mít pacientky, nebo jí minimálně nezačnou valem ubývat, nedojde jí, že je "něco" špatně....
23. únor 2010 v 09:19  • Odpověz
pepibubu:no limit je 10.000,- i s autosedačkou a já jsem momentálně na 16.000,-
23. únor 2010 v 09:19  • Odpověz
medan, mno, tak my s autosedačkou byli na 13000.... A to jsme nebrali vajíčko (v tu dobu jsme neměli auto) ale takovou tu 0 - 18kg, která se dá přimontovat proti směru jízdy pro novorozence tak po směru když už je větší...
23. únor 2010 v 09:22  • Odpověz
Já chodím na soukromou gyndu, ale než jsem se tady zasekla drápkem, tak mám za sebou taky docela "zážitky", takže si radši připlatím ale mám servis - kdykoliv konzultace mailem, recepty posílají poštou, za těch asi pět let co tam chodím (ty voe to víc, jen pět let budu vdaná :grinning: ) tak jsem čekala hodinu JEDNOU jinak buď úplně včas, nebo max 15 minut, všechno vysvětlí, paní doktorka vždy podá ruku, nejdřív si popovídáme, pak má v ordinaci paravan za nímž si odložím, v těhu není problém aby mi Honza s malým stáli za hlavou a koukali na přídavný monitor... A platby? V těhotenství 4500tis (ale je v tom prvotrimestrální screening, neomezeně ultrazvuků, těhu vitamíny, fotečky z utz i na mail atd), jinak 1000 za rok. A za to mi to stojí.
23. únor 2010 v 09:33  • Odpověz
Ahojky holky,

Chicool, mě se udělalo úplně blbě, když sjem četla názory pacientek na tu Tvou doktorku. To je celkem děs....A 300,- za registraci, to je v dnešní době taky teda páka, když ze zákona na to doktor nemá právo :astonished:
23. únor 2010 v 09:41  • Odpověz
Mě bylo jednou teda od někoho řečeno, že jakmile je pacientka těhotná, tak nemůže prý měnit gyndaře...že gyndař má právo se o těhotnou starat celé těhotenství...ale to je asi pěkná blbost, že? :sweat_smile:
23. únor 2010 v 09:43  • Odpověz
drndi, naprostá kravina. Můžeš změnit kdykoliv.
23. únor 2010 v 09:43  • Odpověz
Drndi já u té, co od ní odcházim dávala poplatek 500,- ten novej prej chce taky, ale zatim nevim kolik. A změnit určo můžeš i v těhu, na to snad máme právo, ne?
23. únor 2010 v 09:50  • Odpověz
drndi: 300,- jsem já neplatila, ani tu sukni jsem nikdy nosit nemusela, ale určitě to některým těm ženským nařizovala, jelikož se tam fakt většina převléká. Ale za každé braní krve si sestřička vzala 20,- ještě dávno před tím, než zavedly regulační poplatky. Prostě ende schluss.
Jinak si také myslím, že změnit můžu kdykoliv, jen se trošku bojím, zda mě jako těhotnou bude chtít někdo převzít. Ale snad jo. Už mám vypsány 2 doporučení od toho známého. Já sama dnes zkusím jinému zavolat a to by bylo, aby nebylo.

pepi: já bych si také klidně takto připlatila, ta péče za to stojí...hlavně už nikde nechci dlouho čekat, je to na bednu trávit v ordinaci až 2 hodiny. Tak uvidíme. Ono to dobře dopadne. Těch doktorů je tu hodně, určitě se někde uchytím. Hlavně, že jsem se už rozhoupala...
23. únor 2010 v 09:51  • Odpověz
To víš že jo, nebydlíš ve vísce s 20 obyvateli, takže to by bylo aby tě někdo nevzal.
23. únor 2010 v 09:53  • Odpověz
chicool, no to snad není možný s těma poplatkama.....za krev? To jsem ještě nikdy neslyšela :grinning:

pavzca, no jako 500,- za registraci bych fakt nedala. Vem si, že Ti ten doktor nebude vyhovovat , a může se stát, že změníš gyndaře i 3x za rok a 1500,- v pr...čicích :sweat_smile: :rolling_eyes:
23. únor 2010 v 09:55  • Odpověz
Myslím si, že teď na začátku těhu Tě vezme každej doktor....spíš bych se objednala co nejdřív a prošla si tou "jakoby" první potvrzovací kontrolou znova :wink: Novej doktor Ti určitě vševhno vysvětlí, ukáže Ti miminko na UTZ a dá Ti fotečku :slight_smile:

pepi, já jsem právě myslela, že kdyby se ženská třeba v půlce těhu rozmyslela, že chce jít jinam, tak je to asi problém....původní gyndr s tím nemusí souhlasit, když tě má první polovinu těhu v péči....a na jednu stranu do chápu, že by chtěl s Tebou dojít až do porodu
23. únor 2010 v 09:58  • Odpověz
holky co to tady čtu? takový pálky a za všechno poplatky :confounded: já se teda registrovala zadarmo :sweat_smile:
23. únor 2010 v 10:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.