• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
drndapetka: no to ti povim, že jsou procenta fuj a lepší se tím nezabývat. To já jen, že jsem si to někde tady na koníkovi přečetla a teď už si to pamatuju. :confounded: Ale já prostě vím, že už se nám brzy zadaří, tak to neřeším! :grinning:
31. srp 2009 v 09:49  • Odpověz
zdravím všechny po víkendu :slight_smile:
vítám nové snažilky, začíná se nám to tu pěkně rozrůstat.
31. srp 2009 v 09:49  • Odpověz
katyna6: ok, tak já tě dám na konec, protože my to máme seřazené dle DC a až porevizní ms dorazí, tak to upravíme, ju?

beruska1989: .. 20 let ... 0 dětí ... 34 DC ... 3. snažení
Janinkaves: ..... 27 let ... 1 dítě ... 32 DC ... 0. snažení
kebule82: ....... 26 let ... 0 dětí ... 30 DC ... 15. snažení
jenniffer001: ... 27 let ... 0 dětí ... 29 DC ... 5. snažení
toltec: ............ 28 let ... 0 dětí ... 27 DC ... 1. snažení
chicoola: ......... 28 let ... 0 dětí ... 23 DC ... 3. snažení
labell: ............. 28 let ... 1 dítě ... 22 DC ... 0. snažení
drndapetka:..... 24 let ... 0 dětí ... 19 DC ... 1. snažení
flosmanka: ...... 29 let ... 0 dětí ... 18 DC ... 0. snažení
baji: ............... 31 let ... 1 dítě ... 17 DC ... 0. snažení
Taurusenka: .... 30 let ... 0 dětí ... 16 DC ...32. snažení
KKattkka: ........ 27 let ... 0 dětí ... 16 DC ... 2. snažení
radma 80: ....... 29 let ... 0 dětí ... 15 DC ... 1. snažení
Garp776: ........ 33 let ... 1 dítě ... 14 DC ... 5. snažení
Kuratkol: ........ 27 let ... 0 dětí ... 12 DC ... 7. snažení
blizennec: ....... 25 let ... 0 dětí ... 11 DC ... 3. snažení
Motol: ............ 24 let ... 1 dítě ... 10 DC ... 2. snažení ... 1ms
Karol84: ..........25 let ... 0 dětí ... 10 DC ... 12. snažení
Everhr: ........... 32 let ... 0 dětí ... 7 DC ... 12. snažení
lolynka: ...........29 let ... 0 dětí ... 6 DC ... 2. snažení
janulkav: ......... 22 let ... 0 dětí ... 3 DC ... 5. snažení
katyna6: ......... 33 let ... 0 dětí ... ? DC ... 1. snažení

blizennec: ahooooj :slight_smile:
31. srp 2009 v 09:51  • Odpověz
Tak ještě jednou vypadla mi jediná těhulka... :slight_smile:

Žlababa: ......... 30 let ... 0 dětí ... 27.8 našla //

beruska1989: .. 20 let ... 0 dětí ... 34 DC ... 3. snažení
Janinkaves: ..... 27 let ... 1 dítě ... 32 DC ... 0. snažení
kebule82: ....... 26 let ... 0 dětí ... 30 DC ... 15. snažení
jenniffer001: ... 27 let ... 0 dětí ... 29 DC ... 5. snažení
toltec: ............ 28 let ... 0 dětí ... 27 DC ... 1. snažení
chicoola: ......... 28 let ... 0 dětí ... 23 DC ... 3. snažení
labell: ............. 28 let ... 1 dítě ... 22 DC ... 0. snažení
drndapetka:..... 24 let ... 0 dětí ... 19 DC ... 1. snažení
flosmanka: ...... 29 let ... 0 dětí ... 18 DC ... 0. snažení
baji: ............... 31 let ... 1 dítě ... 17 DC ... 0. snažení
Taurusenka: .... 30 let ... 0 dětí ... 16 DC ...32. snažení
KKattkka: ........ 27 let ... 0 dětí ... 16 DC ... 2. snažení
radma 80: ....... 29 let ... 0 dětí ... 15 DC ... 1. snažení
Garp776: ........ 33 let ... 1 dítě ... 14 DC ... 5. snažení
Kuratkol: ........ 27 let ... 0 dětí ... 12 DC ... 7. snažení
blizennec: ....... 25 let ... 0 dětí ... 11 DC ... 3. snažení
Motol: ............ 24 let ... 1 dítě ... 10 DC ... 2. snažení ... 1ms
Karol84: ..........25 let ... 0 dětí ... 10 DC ... 12. snažení
Everhr: ........... 32 let ... 0 dětí ... 7 DC ... 12. snažení
lolynka: ...........29 let ... 0 dětí ... 6 DC ... 2. snažení
janulkav: ......... 22 let ... 0 dětí ... 3 DC ... 5. snažení
katyna6: ......... 33 let ... 0 dětí ... ? DC ... 1. snažení ...čeká na porevizní ms
31. srp 2009 v 09:53  • Odpověz
holky, to byl zase jednou víkend... celou sobotu jsme stěhovali, stěhovali a stěhovali. v neděli jsme celé dopoledne odpočívali a pospávali :wink: a odpoledne zase stěhovali. dnes je náš poslední den v pronájmu, večer odevzdáváme klíče :sunglasses:
31. srp 2009 v 09:54  • Odpověz
janulka: tak to je mi líto, ale nesmutni, napříště to určo vyjde - zítra přeci začíná září :wink: :grinning:
31. srp 2009 v 09:59  • Odpověz
blizennec: tak už jdete do vlastního, je to paráda, viď? Já měla víkend relaxační, byli jsme se i koupat - v neděli, no nebyl zrovna hic, ale vlezla jsem do vody a zaplavala si, bylo to bájo, ale dnes jsem nějaká vymrzlá, tak doufám, že to neodstůňu. :unamused:
31. srp 2009 v 10:00  • Odpověz
Ahoj, to je kosa po ranku co? Tak já taky vítám nové snažilky a smekám před všema, co studují a pracují zároveň a ještě do toho chtějí mimi :slight_smile:
Holky, tak jsem dneska pro sichr zase testla a čárka krásně sílí , takže jsem jí dala do alba, kdybyste se chtěly mrknout na D1 :dizzy_face: :dizzy_face:
No jinak máme vymalováno a dopadlo to celkem dobře, zelená je super, ale ta žlutá do dětskýho pokojíčku mě úplně nepřesvědčila :unamused:
31. srp 2009 v 10:08  • Odpověz
chicoo: do vlastního zatím bohužel ne :frowning2: vyřizování hypo se nám bohužel protáhlo (spíš ze strany současných majitelů, čekáme až ještě dodají nějaké papíry) :angry: , takže, jelikož jsme ke konci srpna byli domluveni s majitelem na odstěhování a jelikož od zítřka už má další nájemníky, musíme holt pryč. prozatimně se stěhujeme ke tchánovcům.. no radost z toho nemám, ale co můžeme dělat že. teď už se jen modlit, aby to nebylo na dlouho
no včera horko zrovna nebylo, to je pravda. každopádně nějakým teplým čajíčkem určo nic nezkazíš a ještě se zahřeješ. odpo už má být hezky tak kolem oběda ven z práce se pěkně projít a načerpat energii ze sluníčka :slight_smile:
31. srp 2009 v 10:09  • Odpověz
zlababa: tak to už máš krásnou dálnici, super :dizzy_face:
jinak z malování fotečka nepřibyla - nespokojenost??
31. srp 2009 v 10:11  • Odpověz
To malování vám vyfotím asi normálním foťákem, mobil ty barvy strašně zkresluje, a možná až i s podlahou, protože teď to tam vypadá jak po výbuchu :grinning: Ale jo, spokojená jsem, jen žlutá v dětském pokoji měla být asi trochu jasnější, ale třeba se to vhodnými doplňky nebo obrázkama na zeď ještě doladí :slight_smile:
31. srp 2009 v 10:15  • Odpověz
blizennec: teď si uvědomuju, žes to už psala, že se vám protáhla ta hypo...no tak snad to u tchánovců přežijete...hlavně abyste se tam mohli snažit o mimi a neměli z toho trauma, co?
Horký čajík už do sebe kopu druhý a je to lepší, tak snad to bude dobré.

zlababa07: paráda, to už je krásná dálnice. :dizzy_face: No tak pokojíček ještě 9 měsíců počká, tak to můžete ještě přemalovat třeba až budete znát pohlaví na nějakou jinou barvičku. Pravda je, že já už žlutou nemůžu, měli jsem jí před rekonstrukcí v kuchyni a už mi lezla na nervy. :fearful:
31. srp 2009 v 10:17  • Odpověz
Chico, po tom víkendovém maratonu už nic v následujících 5 letech nemaluju, takže se prďola bude muset smířit se žlutou. :sunglasses: Navíc tam chceme ještě na zdi namalovat různé dětské postavičky, třeba krtečka nebo maxipsa fíka, tak si myslím, že to bude dobrý.
31. srp 2009 v 10:24  • Odpověz
zlababa: no tak to jsem děsně zvědavá, my jak se budeme (doufám že brzo :slight_smile: ) stěhovat tak si chceme taky vymalovat a už teď o barvách přemýšlím. sbírám jen inspiraci, doufám že to nevadí :wink:

chicoo: no právě, toho se tak trochu bojím. budu mít trauma z toho, co kdyby "někdo přišel"... dnes jsem 11DC takže na to ještě vlítnem po práci na naší matraci, kterou ještě musíme odstěhovat z pronájmu :grinning: až přijdu domů tak zkusím svůj poslední ovu testík a uvidíme co ukáže. tenhle měsíc to nechci nějak moc řešit, právě kvůli tomu že "nebudeme doma" ale mám poslední tak ho prostě spotřebujeme :slight_smile:
31. srp 2009 v 10:26  • Odpověz
jee zlababa my budeme mít v budoucnu v dětském pokoji taky určitě nějaký dětský postavičky. manža je odjakživa "na krtečky" - plyšový a nálepky s ním má snad všude :grinning: takže věřím že minimálně jeden se v děskym pokoji taky objeví - aby se mohl vrátit do dětských let :grinning:
31. srp 2009 v 10:30  • Odpověz
zlababa07: tak to se ti nedivím, já už také v horizontu 5 let nic malovat nebudu a ani nic jiného v bytě nehodlám dělat, ta naše 4-měsíční rekonstrukce mě totálně vyčerpala. Ale stejně až určitě budu těhu, hned budu plánovat dětský pokojík. Ale ono zase není celkem co plánovat, mrňousek bude mít nabytek po mě a ségře, jen je červeno-bílý, takže jestli to bude chlapeček, tak jen koupíme samolepící tapetu a ty červené části přetapatujeme třeba na zelenou a vyměníme úchytky. Je neuvěřitelný, jak je po těch letech pořád pěkný, rodiče ho tenkrát kupovali v Bulharsku a myslím, že to malému dítěti musí stačit, stejně to omlátí. :grinning:
31. srp 2009 v 10:30  • Odpověz
blizennec: tak teď jsem se fakt zasmála...prý na matraci, kterou ještě musíme odstěhovat. :grinning: A do čeho se pak vůbec budete stěhovat? Do bytu nebo do domečku?
31. srp 2009 v 10:33  • Odpověz
Žlab, super D1. (Já bych taky prosím chtěla :slight_smile: ). Tak to se už teď těším na ty fotky s pohádkovýma postavičkama. Moje neteřinky mají v herně vílu Amálku a makovou panenku. My máme zatím "dětský pokojíček" světle oranžovožlutý. Zbylo nám to z kuchyně a obýváku, tak jsme to prostě zužitkovali. Ale až bude mimísek na cestě, tak mi to nedá a přemaluju to :wink: .

Blíženko, přeju vám brzké bydleníčko ve vlastním. :slight_smile: Mně stačila dvě vyřízování pouhého úvěru ze stav.spoření a never more. :confounded: Takže tfuj, tfuj, tfuj a do vlastního už s mimískem v bříšku.
31. srp 2009 v 10:35  • Odpověz
chicoo-děkuji za přidání do tabulky,snad se tam ty údaje brzo změní...k lepšímu pro nás všechny :wink:
31. srp 2009 v 10:36  •  snaží se  • Odpověz
kkatka mě k druhému mimi vedlo zase znovu tikající hodiny :slight_smile: ,a to sem si řekla,že mimi nechci tak 5let no a vše je jinak,neboj to vše zvládneš je to teda náročný,ale ono to pujde

blizenec teda stěhování,je lepší prý vyhořet :grinning:
31. srp 2009 v 10:37  • Odpověz
Blíženko, tak to ti přeju to, co se stalo našim. Přestěhovali se z bytu do vlastního baráčku a ještě v provizóriu na matracích!!!!!! ..... no a za devět měsíce jsem se narodila :grinning: :grinning: :grinning: .
31. srp 2009 v 10:39  • Odpověz
chicoo: ono to vlastně docela vtipný bylo. páč abysme dneska nemuseli už tolik věcí stěhovat a mohli jen už "jen" osobním autem a ne transporterem, který jsme měli půjčenej, tak jsme si v tom bytě ze všeho nábytku nechali jen matraci z postele , abysme měli na čem přespat. bydleli jsme jak někde v bunkru. :sunglasses:
hele ale jinak jen na matraci to bylo taky fajnový, vyzkoušeli jsme ji už včera večer, akorát se teda po tý plovoučce pohybovala a nedržela na jednom místě :grinning: :grinning: :grinning:
katyna6: určitě se ty údaje začnou brzy měnit...já tomu věřím!!! :wink:
blizennec: joooo, to jo...to víš na plovoučce jste s tou matrací museli pěkně cestovat. :grinning:
31. srp 2009 v 10:41  • Odpověz
tauru: taky by jsem ráda, abysme sme se do toho vlastního už našeho stěhovali tři :wink:

chicoo: jo jinak se budeme stěhovat do baráčku

motol: teda, můžu ti říct, že to byla vážně fuška, člověk ani netuší, kolik věcí za rok a půl tam vlastně nashromáždí.. občas jsem měla sto chutí to vážně podpálit a byl by klid :grinning:
31. srp 2009 v 10:42  • Odpověz
blizenec tak si kupte protiskluzový pásy a dejte je na matračku :grinning:
31. srp 2009 v 10:43  • Odpověz
no mě to povídej a to si říkám,že toho moc nemáme,já teda všechny přebytečný věci vyhazuji no uvidíme na jaře jak to bude vypadat :wink:
31. srp 2009 v 10:44  • Odpověz
Baji: Je to první semestr....fakulta humanitních studií T. Bati ve Zlíně obor sociální pedagogika, ale výuka naštěstí bude probíhat v Brně, takže nebudu muset dojíždět. Mám už vystudovanou VOŠ Veřejně správní akademie obor správní činnost, ale to mě vůbec nebavilo a ten titul DiS. , co mám za jménem je taky na prd :grinning:
31. srp 2009 v 10:46  • Odpověz
Blíženko, plně chápu tvoje rozpoložení při stěhování. Měla jsem byt 1+4 a manžel 1+3, rozhodli jsme se pro manželovo byt, takže vměstnat 2+7 do 1+3, taky jsem už pak chtěla sáhnout po benzínu a sirkách :grinning:. Jo, a úplně nejúžasnější bylo vyklidit můj byt před prodejem a manželovo byt před rekonstrukcí. V té samé době. Fakt lahůdka.
31. srp 2009 v 10:46  • Odpověz
chicoola: Zadaří, zadaří... :wink: Kašlem na procenta :grinning:
31. srp 2009 v 10:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.