• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
drndi: jojo, jako já byla tele...jsem si myslela v těch 17-ti, že je to normální a ono fakt ne...jsem u ní holky nějakejch 11 let, nikdy jsem neměla jinou...ale v tom těhotenství si člověk najednou odmítá nějaký věci nechat líbit, jsem tak krátce těhotná, ale už mám vážně problém s tím, že mi už jen tak leccos nevoní...jakobych s tím miminkem dospěla. Však já vím, že přichází, aby nás hodně naučilo. Jsem si toho hodně vědoma. A vážně nedopustím, aby se na nás nějaká zamindrákovaná pipka podepsala. Už jenom to, že jsem se včera z toho všeho ani nemohla pořádně radovat...jen jsem myslela na tohle všechno okolo. A byla to vážně ta poslední kapka. Dobře tady všechny vidíme, jaké jsou problémy otěhotnět, samotný se mi dlouho nedařilo, musela jsem spoustu věcí pochopit, až to konečně přišlo a teď si mám tu radost z toho zázraku a obrovskýho daru nechat jen tak bez boje vzít. Ne, děkuji. Jak řekla pepi, včera bylo pozdě. Mizím okamžitě!!!
23. únor 2010 v 10:02  • Odpověz
chicoo, jojo, miminko je pomalu menší než tečka za větou, ale už nás vychovává, co :slight_smile:
23. únor 2010 v 10:15  • Odpověz
Chicoolko, gratuluju k srdíčku a na tuhle doktorku se z vysoka a hodně rychle vyprdni. Určitě seženeš lepší a jde přeci hlavně o tebe a o mrňouska :wink: Dneska si naštěstí vybrat můžeme, tak směle do toho :wink: Ta moje bejvalá gyndr byla podobného ražení a je pravda, že dokud jsem nic moc nepotřebovala a hlavně nepoznala jiný přístup, přišlo mi normální, že holt 2 x do roka zkousnu, že si tam člověk připadá jako u tabule při zkoušení :unamused:
23. únor 2010 v 10:19  • Odpověz
Ahoj Holky,tak čtu tu vaší diskzi,a moje dr teda není nijak skvěle vybavená a není to zrovna mladice,ale je zase pečlivá,a hold mě na vyšeření posílá jinam ,ale mě to nevadí,protže přístup je ok

Chicolko,určitě ho vyměn co nejdřív,těhu je opravdu krásné období a my sme dost citlivé,takže rozumím tomu,že i příjemný přístup a porozumění potřebujem
23. únor 2010 v 10:23  • Odpověz
a ty poplatky,no u svýho nic neplatim,ale u soukromníka poplatky chápu,a jak psala Pepi ta péče je mnohem lepší a doktor i vybavenější
23. únor 2010 v 10:24  • Odpověz
Hehe... Moje první gyndařka, ta která objevila že matka čeká mně... byla jsem tam ve 20, strčila do mě prst v rukavici a řekla "dobrý," víckrát mě neviděla. Když jsem to řekla matce, tak mi poučila, že z toho pozná všechno, jestli mám výtok, smrdí atd. No nic ve zlým, ale už mě tam neviděla.

Další si nechal platit pomalu za "dobrý den," zápisné 700, preventivní prohlídka 350, utz 150 a víc už si nepamatuju.

A teď jsem tady.
23. únor 2010 v 10:25  • Odpověz
Pepi, ta moje bývalá vyšetřovala naprosto stejně - vždycky je ruka v rukavici a šmitec. A to podotýkám i v rané fázi těhotenství. Prostě žádný srdíčko, nic, jen suchá konstatace, že roste :unamused: :confused: Ultrazvuk mi dělala snad jen 2xv životě a měla jen ten přes břicho, tak myslím, že v případě nějakého problému by stejně viděla prdlajs. U toho nového jsem platila myslím 200 za registraci a pak pokaždé 50 Kč za jednorázové vyšetřovací zrcadlo, ale přístup je nesrovnatelný.
23. únor 2010 v 10:33  • Odpověz
Koukám to je síla někteří doktoři. A to je ještě jedna gyndařka, co si bere i 700,- za registraci, je to síla. Jsem zvědavá kolik tedy bude chtít ten nový, jinak měl na známý lékař samá pozitiva a teď mu tam přibylo negativum, tak jsem zvědavá, mám doporučení od lidí, které znám. Ale před chvílí říkala kolegyně, že jí doktorka nepoznala mimoděložní těhotenství, když viděla, že jí vyšetřuje i jinej doktor, tak ho seřvala a kdyby se on na ní nepodíval a neposlal ihned do nemocnice, nemusela by tu být a její kamarádka si jí zase nemohla vynachválit. Tak nechápu takové rozdíly.
23. únor 2010 v 10:49  • Odpověz
Tak holky, můj bývalý gynekolog ( ráda na něj vzpomínám a je mi líto, že kvůli dojíždění jsem se přeregistrovala sem ) byl tak strašně skromný, až mne to překvapovalo. Když jsem byla těhu ( tedy když mi zjistil z krve těhu 10 DPO ), tak mi dělal 2x týdně UTZ, i když by ani nemusel a nevzal si za to ani kačku...řekl, že to dělá proto, aby si byl jist, že je vše v pořádku a byla jsem od začátku pod kontrolou. Opravdu úctihodné !
23. únor 2010 v 11:12  • Odpověz
ahoj holky, krásný den přeju... máte zajímavé téma - gyndaři a gyndařky. Chicoo držím palce, ať tě nový dr. vezme a jak radí myslím drndi - prošla bych u něj i potvrzovací fází, tamto byla generálka a teď by byla pořádná premiéra :slight_smile: do toho odkazu znamylekar jsem zadala svoji doktorku a vyděsila jsem se, jak má negativní hodnocení, přitom jsem s ní neměla za těch 18 let jediný problém... to hodnocení je "-9%"
23. únor 2010 v 11:24  • Odpověz
zebrafko, a měla jsi ty problémy? Ono je snadný nemít s dr problémy, když tam chodíš jen na prevenci.... ale pak přijde problém a to občas člověk nestačí žasnout, jak i jinak pohodový doktor otočí
23. únor 2010 v 11:30  • Odpověz
pepi: no před desítí se mnou musela řešit "problém" nečekaného těhotenství, kdy jsem nevěděla co si s takovou situací počít, a přiznávám, že jsem se klonila k možnosti přerušení těhotenství, všechno mi vysvětlila, pro i proti a nechala to na mě, nesoudila mě... a před dvěmi lety jsem mě trápily nějaké problémy a napadlo jí hned udělat mi stěry na chlamýdie a bylo to ono. A včera jsem jí říkala o ségře a jejím předčasném odtoku plodové vody, že to způsobila nějaká infekce, tak jsem se jí ptala, jestli bych ty bakterie nemohla mít náhodou taky - tak říkala, že po 12.týdnu mi udělá kontrolní stěry... ale je fakt, že jsem jiný (a vážný) problém neměla... chodí k ní i mamina, taky je spokojená - mamču poslala do nemocnice kvůli nějakým změnám na děložním čípku a odhalila to včas, sic na plastiku čípku musela...
23. únor 2010 v 11:37  • Odpověz
pepi: mělo být před 10 lety, nějak rychleji myslím, než píšu :slight_smile:
23. únor 2010 v 11:38  • Odpověz
Tak sem se konečně zaregistrovala na FF,vůbec mi to nešlo,navíc neumím anglicky,takže to byl pro mě dost nadlidský výkon :slight_smile: a ani nevím jestli sem to dělala správně,ovulku mi to nevyznačilo,mám něco zadat aby mi to ovulku vyznačilo?nebo se mu teploty prostě ne,íbí a ovule jak si stejně myslím nebyla..
http://www.fertilityfriend.com/home/2d39c0
23. únor 2010 v 11:46  •  3 děti  • Odpověz
pajinko, kdyby jsi chtěla s grafem FF nějak poradit, tak se ptej...jsem už celkem zkušená... :grinning: Ovulka mohla být až teď před 3 dny, FF Ti ji vyznačí až když máš více vyšších teplot - takže zpětně....nezoufej...někdy ji vyznačí až na konci cyklu....
23. únor 2010 ve 12:07  • Odpověz
Pajinko, jak tak koukám máš podobnej graf jako já....ta ovulka mohla být klidně 18DC.....já mám taky 3 DPO takový velký pokles jako ty, a teď mi to stoupe, holky v jiné diskuzi říkaly, že je to o.k. Já měla tu ovulku potvrzenou tím ovu testem, tak jsem si ji vyznačila v grafu podle toho, ale u Tebe bych se bu´d přikláněla k tomu 18DC anebo až teď 20 DC po tom skoku, ale to musíš chvilku vydržet a uvidíš jaké budeš mít teploty dál :wink:
23. únor 2010 ve 12:11  • Odpověz
Pavzco, a Ty teda v pátek kontrola a když bude vše o.k. tak jdete na to? :wink:
23. únor 2010 ve 12:15  • Odpověz
chicool, změň mi prosím v tabulce místo Femibionu 800 Femigard. Já už žádné vitamíny z lékárny neberu, jen to, co mám předepsané od té terapeutky....na přípravu těhu je to Vitamarin :slight_smile:
23. únor 2010 ve 12:18  • Odpověz
Holky, tak jsem teď mluvila se sestřičkou toho doktora, kam chci jít, tak prý mě může nejdříve objednat na 6.4., že prostě teď nemá nové pacientky kam vměstnat, když jsem jí vysvětlila, že mám se stávající gyndr hodně špatné zkušenosti, tak mi řekla, že jí takhle volá 10 lidí denně a že fakt nemá kam mě vtlačit a že prý ať ještě chodím k té mojí a toho 6.dubna budu akorát v tom 13.tt, kdy se dělá ten nejdůležitější screening a že si mě pak převezmou. Byla tedy moc milá. Tak jsem se teda u nich objednala a ještě uvidím. K tý stávající počítám, že bych šla už jen tak 2x-3x, pokud mě objedná po 14 dnech. Tak to tam ještě zkusím přežít a pak přejdu sem. Co myslíte vy? Nebo můžu zkoušet ještě další, těch kapacit je tu víc...a přítel má doporučení prý na dva. Tak se s ním ještě poradím. Ale myslím, že by to případně takhle šlo. Teď je to stejně na miminku, a kdyby bylo něco špatně, tak nás asi stejně ani ten nejlepší doktor nespasí...ale já vnitřně pevně cítím, že je všechno v pořádku, tak to s tou mojí fuchtlí holt párkrát ještě přežiju...
23. únor 2010 ve 12:23  • Odpověz
Chikooo, to je v pohoděě, to půjdeš k té svojí si myslim max 1x na kontrolu, se chodí 1x za 3-4 týdny myslim. Takže 1x by ti to vyšlo ke staré a pak už v 13TT k nové. Ta moje má taky tak narvané termíny, to je normál.
Akorát až tam budeš chodit už tě prostě někam protlačí v pohodě. To už nebude tak za dlouho, musíš mít po těch 3 týdnech prostě kontrolu :wink: Určitě vyčkej, hlavně, že tě vzali. Nebo vezmou. :wink:
23. únor 2010 ve 12:38  • Odpověz
chicoo no já nevím, mně by k tý ježibabě už nikdo nedostal. Zkus kdyžtak ještě někam zavolat.
23. únor 2010 ve 12:38  • Odpověz
Chicol, a tohohle ti někdo doporučil? Řešení to určitě je, jak píše syll anebo to zkus cvičně ještě jinam. Přeci jen když má ten nový takhle dlouhé objednací lhůty i pro ty, co nejdou jen na prevenci, co když pak budeš něco potřebovat dřív a budeš zas muset čekat třeba 2,3 týdny? Aspoň budeš v obraze, jak to kde chodí. :slight_smile:
23. únor 2010 ve 12:39  • Odpověz
chicool, já měla před měsícem taky takhle problém s doktorem....měla jsem tip na 3....jednomu jsem se nemohla týden dovolat, druhá mi řekla, že bere jen z určité části Brna pacientky a ta třetí, že prý by mě brala až v březnu. Jenže já na to spěchala, takže jsem si nechala poradit dál a do čtvrtice se to povedlo! Hledej dál....být Tebou tak k té ježibabě už néééé :rolling_eyes:
23. únor 2010 ve 12:44  • Odpověz
drndi dekujiii moooc za rady ,každá se hodí :wink: ,třeba mi ff v něčem trochu pomůže..
Ted když neberu clostil,tak mám ovulku 17 až 18 dc,pokud ji teda vůbec mám,někdy cítím příznaky jindy nic,jako tento cyklus,prostě nic..tak nevím,když beru clostil mám ovulku 13až 15dc
chicol,já bych asi zkusila ještě zavolat jinam..já měla vždycky docela problémy,takže sem uplně celé těhotenství i při tech předchozích dvou-které skončily nezdarem,tak jsem chodila na kontroly,utz,krev atd..každý týden..
23. únor 2010 ve 12:49  •  3 děti  • Odpověz
pepi: taky se mi tam nechce, ale zatla bych zuby a 1x - 2x, jak píše syll, bych to přežila...

zlabi: našla jsem si ho na znamylekar.cz - má tam 100% hodnocení, ani jediný negativum...myslím, že to bude kapacita...a jinak tam píšou ženský, že když mají problém, objedná hned...tohle je asi jen u nových pacientek...já myslím, že mi žádnej z těch dobrých nevezme hned...že to takhle bude asi u všech...jen nevím, jestli by s tím něco neudělalo to doporučení od toho našeho známého doktora...ten doporučuje jinou kapacitu, ale dle hodnocení má také dlouhé čekací lhůty a navíc se pak i čeká dost dlouho v ordinaci...jako jo, když by to bylo na super péči, tak to ještě beru, ale stejně bych se toho čekání ráda zbavila...no fakt nevím...zatím je to první varianta, tak ještě uvidím, koho mi doporučuje ten náš známej...ještě to takto není konečné, ale aspoň už jsem se pohla z místa a případně se dostanu k někomu lepšímu, i když až za měsíc...
23. únor 2010 ve 12:50  • Odpověz
pajinko, já bych ji opravdu viděla na ten 18 DC, měla jsem to tak taky stejně....prudký pokles dolů a pak zase nahoře, to se prý 2-3DPO stává normálně v důsledku hormonů....takže jsme na tom vlastně tento cyklus úplně stejně. Jsem dokonce i stejnej DC :grinning:
23. únor 2010 ve 12:53  • Odpověz
chico, ten můj nový, co zatím se stavím v pátek u sestřičky, aby řekla co a jak, má taky prý dlouhý objednací lhůty, ale doufám, že v těhu budou kratší, ale stihnu se tam zaregistrovat před otěhu, tak snad pak až zavolám, že mám pozitivní test, že mě neobjedná za dva měsíce (tedy, že brzy to už vim, že není dobré, ale tak ten jeden měsíc).
A myslíš, že to hodnocení na známý lékař je objektivní? Já bych radši spíš dala na doporučení svých známých. Mou obvodní tam taky převážně hodnotí kladně a jen zírám, co píšou, protože jsem zažila úplně něco jiného. Zkus ještě, co ti řekne přítel, co má za tipy a zavolej.
Drndi, když to bude ok, tak bych nečekala a začnem se snažit.
23. únor 2010 ve 12:56  • Odpověz
chikoo, za toho noveho dr. to stoji, zajit k té raketě ještě 1x. A už tě jako na duben objednala na tom novém? :slight_smile:
23. únor 2010 ve 12:58  • Odpověz
Moje mudr. objednava už teď na duben/květen, ale má tam samo rezervy pro těhulky. Pro ty musí vzít prostě.
23. únor 2010 ve 12:59  • Odpověz
drndi taky na to koukám,tak se aspon mužeme hlídat která dřív:slight_smile:
Já má ty hormony hodně pohádaný,když beru clostil a utroš,tak mám křivku jako z učebnice..ale ty hormony to zkreslují,po utrosi mi teploty vždycky vyletí a dokud ho nevysadím,tak se drží nahoře..ted neberu nic,ale od března nebo dubna,na to zase znovu najíždím..ale aspon se i tím srovnala délky cyklu,mám ji tak 28 až 32 nejvíc,normálně sem ji mívala přes 60dní někdy i víc..
23. únor 2010 ve 13:00  •  3 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.