• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
taky se na to moc těším... koukat na to jak dětičky dělají rodičům radost a navíc jak jsou nadšený z toho, když je za to člověk pochválí :slight_smile:
23. únor 2010 v 16:20  • Odpověz
pepi: no právě ten v tom natalartu je ten, ke kterýmu můžu až v tom dubnu, což znamená ještě párkrát k té mé ježibabě...ale asi to tak nakonec udělám, koukala jsem na diskuzi natalartu a holky ho tam strašně chválí, jakej má lidskej přístup a jak je skvělej. To za to stojí. Holt zatnu zuby a ježibabu budu poslouchat jedním uchem dovnitř, druhým ven... Jinak super, jaký dělá Pepíno pokroky, krásně to všechno stíhá, než se Martínek narodí. To je radost!

blíženko: stresovat se nestresuju...jen mi kravka zkazila radost a místo toho, abych se tu dnes rozplývala blahem, tak jsem musela řešit, kam půjdu místo ní...ale už jsem klidná a myslím na fazolku, jak je to úžasné. Jsem strašně šťastná a těším se na další kontrolu, až miminko zase uvidím.
23. únor 2010 v 16:25  • Odpověz
chicoo, hele a já bych jí asi na poslední návštěvě řekla, jo paní doktorko, příště už se neuvidíme, tak se mějte krásně a spánembohem.... a pak bych odkráčela s hlavou vztyčenou středem. To bych si asi nedokázala odpustit....
23. únor 2010 v 16:26  • Odpověz
pepi: :grinning: to nevím, ale rozhodně jí řeknu, ať mi půjčí ty fotečky a pak už jí je nevrátím...tatínek přece taky chce vidět, jak fazolka vypadá...byl z toho smutný, že jsem nepřinesla fotečku. Příště to z ní vymámim, i kdyby trakaře padaly. :slight_smile:
23. únor 2010 v 16:29  • Odpověz
hezky bych jí to dala babě sežrat :slight_smile:
23. únor 2010 v 16:30  • Odpověz
Jo a holky, to jsem vám ani neřekla, že mi to vyšetření udělala tak, že jsem pak lehce špinila...hned mi teda říkala, že se nemám znepokojovat, že je to tím, jak sahala na čípek...ale myslím, že kdyby byla trošku citelnější, že bych nešpinila. Naštestí jsem jí jen zamazala tu šprcku na utz a pak už jsem nešpinila. Kráva jedna nedojená!
23. únor 2010 v 16:32  • Odpověz
pepi, ty myslím, jestli si dobře pamatuji, jsi někde od čakovic, nebo tam viď..to už je taky v podstatě okraj prahy. my se teďka budeme stěhovat do dolínku, odolené vody (jestli znáš). koukáme po kočárkách, včera jsme byli v holešovicích v krtečku a tam mají akci na jeden kočárek který se mi celkem i zamlouval, ale přední kolečka měl takový moc malý mi přišlo, myslíš že by to mohl být velký problém takhle na okraji prahy? každopádně přední kolečka bych chtěla ty otočné s aretací
23. únor 2010 v 16:34  • Odpověz
blíženko: ty pořád chodíš do práce? Na tu neschopenku jsi nakonec vůbec nešla?
23. únor 2010 v 16:36  • Odpověz
chico, já myslím že po vyšetření by žádná ženská neměla vůbec špinit, pokud už nějaký problémy nemá! každopádně určitě jakmile to půjde, tak přejdi někam jinam.. ani ty ani miminko si takový přístup nezasloužíte!
23. únor 2010 v 16:36  • Odpověz
blíženko: já absolutně neměla vůbec žádná špinění, co jsem těhotná, až včera u ní...ona ani asi nedává lubrikační gel...všechno to do člověka nějak narve...lubrikant jsem zažila až v nemocnici, když mi dělali stěry na tu ureu...tak nevím, zda je to běžné...
23. únor 2010 v 16:38  • Odpověz
no hele, my rozhodně užijeme velká kolečka, zvláště jak teď byl sníh, tak maminky s plastovými pidi kolečky nevyjely tam, kde my byli bez problému..... Malý kolečka nebrat.
23. únor 2010 v 16:39  • Odpověz
chico, jj zatím pořád v práci ale ani nevíš jak mě hřeje u srdíčka že příští pátek je ten poslední šťastnej den zde!! :slight_smile: :dizzy_face:
vypadá to totiž že šéf trošičku změnil přístup poté, co jsem mu řekla, že to tady už fakt nezvládám a že ještě chvilku tak jdu ihned na neschopenku! samozřejmě trošku jinýma slovama :grinning: asi si to konečně trošku srovnal v hlavě že mě nemůže tak honit a navíc by nikdo nemohl zaučit novou slečnu která po mě má nastoupit.. od té doby je to tu vážně jiné a navíc mi každý říká, jak moc mi to sluší, že těhotenství mi poslední dobou fakt prospívá, že vypadám moc dobře... :dizzy_face: :slight_smile:
23. únor 2010 v 16:40  • Odpověz
blíženko: jak příští pátek poslední den zde - ty už pak nastupuješ na MD? Každopádně super, že se šéf nakonec umoudřil, taky už bylo na čase. :wink:
23. únor 2010 v 16:42  • Odpověz
chico, můj gyndr dává lubrikant i na ten vnitřní utz.. to se divím že to tvoje gyndr nedělá.. :astonished:

pepi, tady je odkaz http://www.detskezbozi.com/inshop/kocarky/kombinovane/babypoint-v4-akce.html myslíš že takovýhle teda spíš nebrat do tohoto terénu.. já se právě taky docela bojím, ale manža si to nějak nechce nechat vymluvit. prý vždyť je fuk jaká to má kolečka a já mu pořád říkám že každopádně bych řekla že jsou určitě lepší větší než takovýhle malý. tak už nevím jak na něj... :frowning2:
23. únor 2010 v 16:44  • Odpověz
Tak holky, já pádím domů. Se těším. Přítel mi odšťavní mrkvičku a pomeranče jako každý den, ať máme s fazolkou vitamínky (prý v půlitru mrkvové šťávy je tolik vápníku jako v 15 kalciových tabletkách a já vápník pořád řešila), pak se natáhnu na gauč a budu odpočívat. Jsem docela KO, jak jsem se ve dvě ráno probudila a přemýšlela o té mé gyndr. :grinning:
23. únor 2010 v 16:45  • Odpověz
blizenko, lepší jsou velký, který můžeš dofoukávat. zgoogli si Roan Marita, ten máme my.
23. únor 2010 v 16:45  • Odpověz
chicoo, do mě zase H. dostává vápník tím, že mi pravidelně vaří kakao :grinning:
23. únor 2010 v 16:46  • Odpověz
pepi: mňam kakao, to bych si taky dala, škoda že tu není volizovací smajlík :grinning:
23. únor 2010 v 16:47  • Odpověz
chico, jeee asi jsem to špatně napsala, myslela jsem zde v práci, pak si vybírám 3 týdny dovču a od 1.4. oficiálně nástup na MD. krásně nám to doclea vyšlo protože druhý týden v březnu bysme si měli přebírat ten domeček, KONEČNĚ!!! :dizzy_face: a od té doby já mám dovolenou, takže super. plánovali jsme stěhování trošku dřív, asi tak na září říjen, ale teďka to taky vyšlo docela hezky :slight_smile:
23. únor 2010 v 16:47  • Odpověz
blíženko: jo takhle, tak to jooooo. Nu tak to už jsou krásné vyhlídky...už abych taky byla tak blízko...ale ne ne, nebudu předbíhat...budu si užívat každý krásný den s fazolkou v bříšku... :grinning:
23. únor 2010 v 16:49  • Odpověz
Tak a teď už fakt pááá.
23. únor 2010 v 16:49  • Odpověz
u mě vápník taky jedině kakaem, samotné mléko je pro mě fuuuuj :sweat_smile: ale kakaíčko to my rádi :grinning:

pepi, takovéhle "čtyřkoláky" se mi líbí, ale já bych právě chtěla s těma předníma rotačníma. přeci jen budeme stále jezdit i docela dost do prahy. líbí se mi třeba danny sport od dorjana
23. únor 2010 v 16:51  • Odpověz
chico, pokud jsi v práci spokojená jak jsi psala, tak určitě není důvod takhle rychle utíkat jak se snažím já :grinning:
určitě si všechny ty dny užívej, je to fakt krásný období :wink: :dizzy_face: tak se měj a pořádně si odpočiň :wink:
23. únor 2010 v 16:53  • Odpověz
blizenko, jojo samotný mlíko taky fuj... ale teď jak mě občas pálí žáha, tak malá sklenička mlíka a do pěti minut je po potížích
23. únor 2010 v 17:03  • Odpověz
pepi, tak to mě zatím netrápí.. a doufám v tu že ani nebude. každopádně případně teď už budu vědět co na to pomáhá :wink:
23. únor 2010 v 17:13  • Odpověz
tak teď už pádím domů i já, paaaa zítra :wink:
23. únor 2010 v 17:16  • Odpověz
blizennec:chtěla bych tenhle http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=31040672&tab=0 ale jak to tak doma sleduji tak to neukecám
23. únor 2010 v 17:30  • Odpověz
jinak jsme byla na kurzu ohledně kojení, tak mi to nedalo a ptala jsem se na ten monitor dechu co dělat atd. :grinning:
23. únor 2010 v 17:47  • Odpověz
medan, quinny speedy, hoooodně si ho chválí. Ale napadlo mě, že jich je opravdu spousty v bazarech, použitých,........Některé jsou fakt jak nové. Co to zkusit touhle cestou? Nebo třeba koupit nový sporťák a korbu a autosedačku koupit tímhle způsobem? Je spoustu možností, jak si koupit vysněný kočárek za rozumnou cenu :wink: :grinning:
23. únor 2010 v 17:54  • Odpověz
lulii:na to jsem už koukala, a ten co mám vybraný je právě v akci, koukala jsem i na bazar starší ale ty vyjdou kolem 9500,- a nikdy nevíš jak dlouho Ti ta konstrukce vydrží, ještě chcio mrknout do Polska jestli tam ho nemají v obchodě
23. únor 2010 v 18:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.