• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Dobré ráno, holky! Zdravím vás takhle brzy, pže koukám na hokej a pak půjdu teprv do práce :sweat_smile: ! Přeji vám hezký den! :wink:
24. únor 2010 v 05:41  • Odpověz
Ahoj holky,

aji, no aspoň, že jsme vyhráli :dizzy_face:
24. únor 2010 v 06:44  • Odpověz
ahojky,
ještěže jsem neviděla konec, když jsem odcházela bylo to 2:0 a nemusela se nervit, při tom dorovnání :grinning:
24. únor 2010 v 06:46  • Odpověz
Dobré ránko, tak já pomalu teprve vstávám
24. únor 2010 v 07:04  • Odpověz
Já kdybych nemusela kvůli práci a hodinám, které mi chybí, tak bych spala aspoň do deseti a kvůli hokeji bych nevstala (no možná na finále :slight_smile: ).Hlavně se mi vůbec nechtělo, budík zvonil hodně dlouho, než jsem ho vůbec slyšela :wink:
24. únor 2010 v 07:36  • Odpověz
Dobré ránko přeji :slight_smile:
24. únor 2010 v 07:51  • Odpověz
No já včera po těch trapasech brzo usla, hihihih
24. únor 2010 v 07:53  • Odpověz
Ahoj holky....

Tak včera po tom očkování: Teploty (spíš horečky,) průjem, zvracení, a ty přiblblý pětky do toho lezly taky ven, takže opravdu to byla úžasná noc... Teď bobeček spinká, tak snad to dneska celý prospí a už mu bude dobře.
Dobré ránečko holkyyyy. :slight_smile:
pepi chudák malý, ten si teda vytrpí :unamused:
24. únor 2010 v 07:54  • Odpověz
Ahojky holčiny.. tak já dnes takto,dokonce mi to vyznačilo ovulku,ale myslím že byla dřív ms má dostat 28.2.no uvidíme..co znamenají ty zelené čtverečky dole?

http://www.fertilityfriend.com/home/2d39c0
24. únor 2010 v 07:55  •  3 děti  • Odpověz
Pepi tak ať je malému brzy dobře
24. únor 2010 v 07:57  • Odpověz
Syll, jojo, právě že doteď všechno očkování snášel v pohodě, někdy i bez zv teploty, takže mě to zaskočilo. Ale vyprávíme mu, jak zase dostal armádu která ho bude bránit proti nemocem, a holt než se zabydlí tak to občas dělá neplechu, ale ve finále z něj bude velkej silnej kluk... A pak se musím jít někam vybrečet :pensive:
24. únor 2010 v 07:57  • Odpověz
Dobré ránko,

pepi: jejda, to je mi ho moc líto, snad to brzy přejde...
24. únor 2010 v 08:00  • Odpověz
Pepi to musí být strašné vidět toho broučka malého, jak se trápí, určitě to bude brzy zase dobrý. Je to šikulka.
Ty dětičky to mají těžké někdy.

Pají, no vidiš, grafik se hezky rýsuje. :wink: Já tady grafik neměla tak neporadím.
24. únor 2010 v 08:00  • Odpověz
Holky, děkuju, v noci dostal sirup na teplotu i zuby (Panadol Baby,) spal u nás v posteli a spal relativně dobře, ráno se probudil a možná měl zvýšenou teplotu ale už ne horečku. A horkou měl jen jednu ducinku, asi jak se mu tam rvou ty stoličky, takže sirup už nedostal, ať si tělíčko poradí samo.
24. únor 2010 v 08:02  • Odpověz
pepi: no dneska se prospinká a zítra už by mohl být úplně fit, co?
24. únor 2010 v 08:07  • Odpověz
Chicoo, snad jo, doufám, říkala mudr že vedlejší účinky můžou trvat 48h, tak uvidíme, ale myslím že dneska a ende šlus finíto :slight_smile: Podle toho jak to postupuje myslím že dneska ještě bude trochu "přejetej" ale zítra tu zas bude ho plno :slight_smile:
24. únor 2010 v 08:11  • Odpověz
pepi, držím palečky, ať je Pepča brzy fit, je to nepříjemné, vidět ho, jak se trápí, snad už to bude lepší.
24. únor 2010 v 08:17  • Odpověz
Pavczi, jo, je to protivný vidět svý sluníčko jak mu není dobře... Ale vím, že bych mu přehnaným ulevováním neprospěla, takže další sirup nedostane, pořád mu říkáme jak je velkej silnej brácha, tak se k němu podle toho musíme chovat :slight_smile: Ale asi je to teď těžší pro mě než pro něj :slight_smile:
24. únor 2010 v 08:19  • Odpověz
Pepi-to Ti teda vůbec nezavidím,je to hrozny se dívat jak ten brouček trpí a pořádně mu nemůžeme pomoct..
Ja měla na tohle s dcerkou štěstí..nejen že to bylo abnormálně hodné dítko na spaní-takový malý spací pytel :grinning: ,pořád spinkala v noci mě nebudila ani na kojení,proklakla jen 2 noci,když měla bolí,jinak když byla vzhuru tak byla velice živá-narodila se už hyperaktivní,ale nikdy neměla horečky po očkování,dokonce ani neplakala,když ji píchali, a zoubky sme skoro nevěděli že jí rostou,jen hrozně slintala :grinning: ..každý dítko má tohle úplně jinak,to je jak s chozením,mluvením atd..chodit začala už v 7 měsících kolem postýlky a ještě neměla 10měsícu a chodila sama,srozumitelně ovšem začala mluvit až ve třech letech,ikdyž už před rokem jí pusa pořád jela,ale slovo nedala dohromady :grinning: ..jinak za pár dní bude mít 11let,pusa jí jede pořád a živá je taky hodně pořád-ovšem je i velice sportovně nadaná,vyhrává všechny závody a školní sportovní ..olympiády-je to moje šikulka :wink:
24. únor 2010 v 08:29  •  3 děti  • Odpověz
Dnešek se asi rozhodl prospat, brouček. Ale - když mu to pomůže, proč ne...
24. únor 2010 v 10:25  • Odpověz
Tak jsem asi sehnala levnou autosedačku po 1.dítěti :grinning: , volala jsme ted i do porodnice ohledně toho předporodního kurzu ale zatím to nikdo nebere tak jsem zvědavá
24. únor 2010 v 10:30  • Odpověz
medan - samozřejmě na to máš právo, ale stejně.... autosedačka je natolik zásadní, že mně by se nechtělo mít po někom, i kdyby se stokrát dušovali že je nehavarovaná, to radši koupím novou a ušetřím jinde... Ale zase se najde spousta holek co ti řeknou že to klidně v bazaru koupí...
24. únor 2010 v 10:36  • Odpověz
pepi:no já prvni chtěla koupit novou, ale tu co bych potřebovala stojí 4.000,-, a ted kupuji jen to vajíčko, pak tu větší už koupím novou,tahle je jen na chvilku
24. únor 2010 v 10:39  • Odpověz
medan, jasně, hele každej má jiný priority :slight_smile: Já bych do druhorukový prostě nešla z principu, radši uškudlím jinde, ale zkrátka sto lidí sto názorů :slight_smile:
24. únor 2010 v 10:43  • Odpověz
pepibubu:no já jsem na to taky zvědavá, je to první věc co tak kupuji, jinak mám pro malou zatím vše nové, i oblečky nějak zatím ani není po kom dědit, a víš jak snažím se ušetřit na ten kočár co tak moc chci
24. únor 2010 v 10:47  • Odpověz
Medan :slight_smile: Já bych radši koupila bazarovej kočár a novou autosedačku :slight_smile:
24. únor 2010 v 11:25  • Odpověz
pepibubu:to já zas opačně :grinning:
24. únor 2010 v 11:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.