• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Holky výborněěěě, tak tu mateřskou nám vrátili zpět, juchajdá :grinning:
24. únor 2010 v 11:55  • Odpověz
Holky, to je bezva. :wink:
24. únor 2010 ve 12:01  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Jdu vás jen pozdravit. Jak se máte těhulky?
24. únor 2010 ve 12:02  • Odpověz
Ahojek, tak já jsem si dneska krásně pospala :grinning: Miluju spánek :wink: Mám otevřené okno v ložnici a slyším zpívat ptáčky, to je holky balzám na duši....úplně se u toho rozplývám :dizzy_face:
24. únor 2010 ve 12:07  • Odpověz
Ahojte, holky. Dlouho jsem tu nebyla, nejak s malym nestiham, je strasne aktivni, vstava rano ve 4, tak jsem docela mrtva. Jinak jsem zase uz tak mesic bez ms, ... toz jsem zvedava, jak to dopadne...
24. únor 2010 ve 12:12  • Odpověz
syll, juchajdá :wink: tak to teda už můžu taky v klídku otěhu...čekala jsem na to, až to změní :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile:
24. únor 2010 ve 12:12  • Odpověz
drndi: jééé, ty se máš... Já jsem jako včera odpadla ve 20:00 a ve 4:30 už bych mohla vstávat. Tak nevím, jestli je to tím, že už se brzy bude přesouvat čas dopředu nebo tím, že jsem šla spát tak brzy... Ale jinak zpívající ptáčci mi taky vždycky zvednou náladu. Cítím jaro, jak už se kvapem blíží. :slight_smile:
24. únor 2010 ve 12:13  • Odpověz
chicool, to je asi normální, já při těhu taky ráno nemohla spát...byla jsem vždy brzo vzhůru. Nehledě na to, že jsem teda nemohla spát vůbec :confounded: Když jsem ležela na zádech tak mě tlačilo bříško, když jsem ležela na boku nebo na bříšku tak mě tlačily prsa....no děs :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. únor 2010 ve 12:29  • Odpověz
drndi, je mi jasné, že jsi čekala až se ti nahoře rozhoupou :sweat_smile: a teď hurá na to :sweat_smile:
24. únor 2010 ve 12:30  • Odpověz
To já se spánkem problém nemám, usnu tak kolem 21-22 hod a vstávam 5,30 ale klidně bych to do 8h ráno zvládlaaaa v pohoděě :grinning: :grinning:
24. únor 2010 ve 12:32  • Odpověz
ahoj holky, tak můj malej marod prospal prakticky celý dopoledne, pije jak duha a skoro nečůrá vše vypotí... a známky zlepšení? Začal maminku pusinkovat, vÿžádal si sušenku (Bebe dobré ráno) a stihl si, v nestřeženém momentu, propiskou počmárat obličej :grinning:
24. únor 2010 ve 12:35  • Odpověz
ahoj holky, jak se dneska máte? taky máte u vás tak krásné počasí? tady je úplné jaro!
24. únor 2010 ve 12:35  • Odpověz
syl, já zvládám úplně v pohodě 12 hodin spánku :grinning:
24. únor 2010 ve 12:36  • Odpověz
pepi, tak to je moc dobře, že už je malému líp, jak začíná vyvádět lumpárny, tak je to už dobrý :slight_smile:
24. únor 2010 ve 12:36  • Odpověz
kebulko, taky doufám. A vrací se mu chuť k jídlu. Honzovi jsem řekla, až půjde domů ať vystoupí o 2 zastávky dřív a u řezníka koupí kuřecí na polívku, udělám mu kuřecí polívku se zeleninkou, ať zase nabere síly šmudlínek.
24. únor 2010 ve 12:38  • Odpověz
Kebulko viď? U nás je úžasňácky :grinning: Dobíjím energii jak se dá a zachvíli půjdu se synovcem ven a tam načerpám až až :slight_smile:
24. únor 2010 ve 12:38  • Odpověz
luli, jéé taky bych šla ven na prochajdu, jenže manža je v práci a já se musím doma učit na zkoušku , takže se ven asi nedostanu :angry:
24. únor 2010 ve 12:39  • Odpověz
Když už tady dneska padlo téma autosedačky: http://auto.idnes.cz/test-detskych-autosedacek-skoncil-katastrofou-deti-jsou-v-ohrozeni-1gg-/automoto.asp?c=A100223_151604_automoto_hig

Kebulko: ahoj...jééé, už ti tam skočilo 6tt. Už jsi objednaná na první prohlídku?

pepi: super, tak to už mu bude o hodně lépe :grinning:
24. únor 2010 ve 12:39  • Odpověz
jé luli, ty se máš že se můžeš trajdat po venku. Já teď byla na obědě a jinak to vidím jen z okna. Dneska mám až do 7 :unamused:
24. únor 2010 ve 12:40  • Odpověz
chicool, taky jsem si toho všimla ,že tam mám už 6tt. Ani se nenadějeme a budeme rodit :grinning: objednávat se budu v pondělí, tak uvidíme :slight_smile:
24. únor 2010 ve 12:41  • Odpověz
chicoo taky myslím ... Dneska mu teda dopřeju klidový den. Přijde kamarádka na doučko, ale to je taková holčina kterou má Pepa moc rád, takže mu zlepší náladu a bude dobře. A zítra možná už půjdem na malou procházku, uvidíme podle noci... :slight_smile:
24. únor 2010 ve 12:42  • Odpověz
ahojky holky tak jsme se včera večer vrátili ze Šumavy a dneska od rána je to práci děsné :angry: tak jsem jen něco málo pročetla a gratuluji chicolce a zebrafce ke kontrolám a k srdíčkům :slight_smile: a kebulce moooooooooooc velká gratulace k "dálnici" :grinning:
24. únor 2010 ve 12:43  • Odpověz
mmaxi, moc děkuji! a jak ty se máš?
24. únor 2010 ve 12:46  • Odpověz
Holky hm tak teď bych spala já :slight_smile: Ale já to prodejchám, kdyžtak si udělám svoje "šidi kafe" (bez kofeinu) a budu se tvářit že je normální, aby mě probralo :confounded:
24. únor 2010 ve 12:48  • Odpověz
kebul: no tak vzhledem k tomu ze v praci je to dneska hruza des a jeste k tomu nejspis zitra dorazi mrcha tak mam naladu na bodu mrazu :angry: :angry: :angry:
24. únor 2010 ve 12:48  • Odpověz
kebulko: jojo, skáče to tam jako zběsilé...a to je dobře...snad to v pořádku dotáhneme minimálně do 36tt :grinning:

pepi: jasný, klid mu ještě dopřej, aby nebyl nevrlý a tipuju, že zítra už bude zase plně ve své kůži...

mmaxi: děkujeme :dizzy_face:
24. únor 2010 ve 12:49  • Odpověz
Jo kebulko, dneska jsem si udělala volněji. To sluníčko fakt dělá zázraky :sunglasses: Vezmu Terezku (mýho psa), Josífka (synovce :grinning: ) a budeme trajdat a trajdat. Hurá :grinning:
24. únor 2010 ve 12:50  • Odpověz
za tím kafem jsem se uklepla, měl tam být :grinning: smajl, holt místo D jsem zmáčkla S :grinning:
24. únor 2010 ve 12:50  • Odpověz
pepi, taky bych si dala šlofíčka. A hlavně se mi dneska hrozně motá hlava. Copak piješ za šidi kafe? budu muset taky něco pořídit, protože kafíčko miluju :slight_smile:

mmaxi, neboj, v práci se to uklidní a mrcha třeba nedorazí. A když jo - tak třeba už bude na dlouhou dobu poslední :wink:
24. únor 2010 ve 12:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.