• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Fuj diplomka, když si na to vzpomenu, tak je mi :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale byly to hezký léta, to jo, ale ty nervy :grinning:
24. únor 2010 ve 13:16  • Odpověz
děkuji za podporu.
oni mají starch aby to nešlo do ledvin snad mu to nic neudělá
24. únor 2010 ve 13:17  • Odpověz
lulii, taky moc ráda vzpomínám na ty lidi, akcičky, párty, ale to učení - ee :slight_smile:
24. únor 2010 ve 13:19  • Odpověz
Holky, co je??????? Tady to nějak vázne :grinning:
24. únor 2010 ve 14:04  • Odpověz
všichni se zažrali do práce :grinning:
24. únor 2010 ve 14:15  • Odpověz
lulii, kebul: tak nejak to bude s tou praci... ja tu 2dny nebyla a pocitace stavkuji tak jsem z toho na prasky a asi je brzy vyhodim z okna :angry: a ke vsemu je tu dusno - tak si rikam jestli me vcera nebylo lip
24. únor 2010 ve 14:32  • Odpověz
mmaxi, neboj, první dva dny po dovče jsou nejhorší, pak už bude dobře :wink: my dnes máme docela pohodičku, tak koukám, kam pojedeme na dovolenou :slight_smile:
24. únor 2010 ve 14:32  • Odpověz
Jé kebulko, ty nás chceš naštvat, viď? Taková provokace s dovčou, my pojedeme akorát tak do ........., víte kam, ne? :grinning: :grinning:
mmaxi vydrž, bude líp. Koukám, že pro tebe bude mateřská taky vysvobození od práce, co? :grinning:
24. únor 2010 ve 14:35  • Odpověz
jeee kebul tak to ti zavidim a co vybiras?
24. únor 2010 ve 14:35  • Odpověz
lulii : presne tak , ja praci neresim... resp. jsem tak akorat nahlodana dat vypoved, jenze hledat neco noveho - to ja bych presne radeji tu materskou
24. únor 2010 ve 14:36  • Odpověz
luli, neboooooj, my pojedeme asi jen do České ráje :slight_smile: ale i tam je nádherně :wink:
24. únor 2010 ve 14:38  • Odpověz
kebulko: jéééé, já taky zrovna koukám po dovolené, letadlem těhotná nikam nepoletím, takže jenom tam, kam se dá dojet autem. A jak už jsem psala, mám ty volňásky do Tropical Islands u Berlína, takže pojedeme do Berlína, nikdy jsem tam nebyla. Tak hledám hotel. A našla jsem voucher na 4 dny (3 noci) do hotelu v centru za 3000,- pro dva. Tak to asi bloknu. A pojmeme to jako svatební cestu hned po svatbě. Jinak pak už budeme dovolenkovat jen po ČR. :slight_smile:
24. únor 2010 ve 14:40  • Odpověz
chicool, já právě taky nechci letadlem a ani moc daleko :slight_smile: kdo ví, jak na tom budeme o prázdninách, že?
24. únor 2010 ve 14:41  • Odpověz
mmaxi, tak já to mám přesně taky tak. Nejradši bych taky dala výpověď, ale zase když chci to mimčo, tak to nějak nechci už řešit. A peníze tu mám víc než slušný, tak bych se bála, abych si nepohoršila před mateřskou a pak měla menší i tu. A taky, v dnešní době sehnat dobrou práci, nevim nevim. Takže musim vydržet, než se mimi umoudří a bude chtít už za námi přijít :wink:
24. únor 2010 ve 14:43  • Odpověz
Jé holky, to budete mít krásný fotky z dovolené s bříškem :sunglasses:
24. únor 2010 ve 14:44  • Odpověz
Tak ještě 9x něco napíšu a budu mít 1000 příspěvků, krásný číslo, to je vidět, že je mi tu s váma dobře :wink:
24. únor 2010 ve 14:45  • Odpověz
tak koukam ze letos vsechny asi zustaneme v cechach .-) my jsme si s manzelem rikali ze more bylo uz dost za 2roky jsme byli 3x tak to uz zase na chvili staci, jen se ted nemuzeme dohodnout, protoze on by chtel hory a ja spis tak nejake hrady, zamky a tak .-) tak snad najdeme nejaky kompromis
24. únor 2010 ve 14:46  • Odpověz
Holky tak já mám s dovolenou jasno :o) letos doma s miminkem :grinning: zrovna mi to vyjde na zač. léta. ten porod, ale kdybych byla v 5. měs. v červenci možná bych si zajela aspon do CHorvatska :o), ale nevyšlo to takto, takže nevadi, rok dáme pauzu, a pak se uvidi :grinning: :grinning: ale láká to jak blázen někam jet :grinning:
24. únor 2010 ve 14:49  • Odpověz
Takto budu jezdit s kočárkem venku, a bude snad hezky, bez veder se klidně obejdu :o) letos bych brala takové polojasné, teplé, néé moc horké léto :grinning:
24. únor 2010 ve 14:50  • Odpověz
kebulko: jojo, hlavně bych se fakt bála jet někam k moři, jak je to tam se zdravotnictvím kdyby něco. Do Německa se nebojím, udělám si cestovní pojištění a vyrazíme jen tak na 4 dny. Co taky tak dlouho v jednom městě, i když je velké. Ale ještě to není napevno. Uvidíme, jak si řekne miminko. Když řekne, buďte doma, budeme doma :grinning: a lístky využijeme jinde nebo někomu darujeme. Ale já myslím, že to problém nebude.

lulii: já už mám příspěvků přes 2 tisíce...jsem pěkně užvaněná :grinning:
24. únor 2010 ve 14:51  • Odpověz
Chicool, to já bych taky měla, ale často jsem mimo PC, jsem na cestách, tak nemůžu s vámi moc přes den povídat, jinak bych měla taky tak, taky mi ta huba někdy jede :grinning: :grinning: :grinning:
24. únor 2010 ve 14:54  • Odpověz
mě by taky jela, ale mám práci, kde nikdy nevím, jestli budu mít čas, nebo ne :slight_smile:
24. únor 2010 v 15:01  • Odpověz
Tak pobyl vzhůru doteď, a zase spí. Vůbec nemá chuť k jídlu, ale věřím že to dožene, až dorazí Honza tak uvařím polívku a tu si dá stopro, nebo aspoň zítra, polívky jsou stejně nejlepší odleželý :slight_smile:
24. únor 2010 v 15:04  • Odpověz
Téda, dovolená, taky ji doma řešíme, u nás to budou asi Jeseníky, pak v září týden u bráchy na baráku a jestli mimi bude šikovné tak ještě v říjnu bych jela na týden s manžou na rehabku do Jeseníku
24. únor 2010 v 15:19  • Odpověz
ha, dovolená, holky, která to chtěla vědět zda tam kde jsme byli se může s malým miminkem? Ptala jsem se majitele, a není problém, dokonce nabízejí půjčit cest. postýlku, jídelní židličku, prostě vše....

Víc do IP
24. únor 2010 v 15:24  • Odpověz
jeee medan , jeseniky u nas zatim vedou , jako ze kompromis - hory i pamatky v okoli .-) mas nejake tipy co si tam nenechat ujit .-)?
24. únor 2010 v 15:25  • Odpověz
byli jsme kousek (4km) od Jeseníku, Lipová Lázně, a byla to paráda
24. únor 2010 v 15:28  • Odpověz
mmaxicka:Já tam právě byla jen jednou a to na svatbě kámošky takže teď tam chci pořádně mrknout, moje jiná kámoška tam byla v loni a před loni na dovči, dala mi kontakt na super místo a ubytování i pro mimi tak jen ukecat manžela že zrovna tam a hotovo, mrkni na http://www.sporthotelmidos.cz/cs, kámoška říkala že tam byla v loni hned po 6nedělí a hotel po rekonstrukci a fakt super a cenově taky
24. únor 2010 v 17:02  • Odpověz
pepibubu:jojo já se tě na to ptala ale já potřebuji aby tam byla telka, záchod a koupelna na pokoji
24. únor 2010 v 17:03  • Odpověz
Drndi, nejdete náhodou teď někdy na to spermio? Vím, že se nějak tvůj muž přeobjednával, ne? Nebo už to bylo? Já fakt nevím :grinning: Tak hlavně ať to dopadne na 1 :wink:
24. únor 2010 ve 21:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.