• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Jo maxi, jdem zítra ve 13:30...teda manžel jde-beze mě....zajímalo by mě, kdy se dozvíme výsledky a zda nám to dají na papír pro mého gyndr. a nebo to řeknou jen ústně?

Manžel na to sbírá už půl dne síly.....chrápe jak mimino :grinning:
24. únor 2010 ve 21:13  • Odpověz
Drndi, to jsem se ptala já, ale neva, chudák, musí z toho být psychicky úplně zničený :grinning: Tak to na něj teda budu myslet :wink: Hlavně aby to dopadlo dobře no. Hlavně nám pak dej vědět, jak to probíhalo a co výsledky. Mýho to možná taky čeká :sunglasses:
24. únor 2010 ve 21:22  • Odpověz
Aha luli, já se úplně zbláznila...už nevím kdo mi píše...jsem cvok :grinning: Jojo, pak dám vědět co a jak...doufám, že to nedopadne nějak hrozně...
24. únor 2010 ve 21:25  • Odpověz
Jinak luli, nevím teda jak Tvůj doktor, ale mě bylo řečeno, že žádanka na spermio se dává až po roce neúspěšného snažení...ale záleží asi na doktorovi....Snažíte se teprve půl roku , tak neházej flintu do žita :wink:
24. únor 2010 ve 21:27  • Odpověz
Hele, ani se nedivím, já totiž začínám taky pěkně blbnout, ale z toho, že pořád nic. Takže to mimi prostě musí přijít, nebo mě zavřou :grinning:
24. únor 2010 ve 21:28  • Odpověz
luli, a teď si představ, že mi už přes 2 roky...se snažíme...je ze mě už totální cvok :grinning:

Kolikrát propadám šíleným depkám :rolling_eyes: třeba - šla jsem dneska do ledničky, že si dám panáka becherovky, protože mě pálila žáha a becherovka mi na to pomáhá....no a místo jednoho panák jsem do sebe naklopila tři.... :grinning: ani jsem si to v tu chvíli neuvědomila....ale pak jsem si řekla, že mi aspoň bude líp a nebudu vystresovaná :wink: Chvilku se mi teda ale motala hlava....nejsem na to zvyklá :grinning:
24. únor 2010 ve 21:32  • Odpověz
Takže Tebe zavřou a ze mě se asi stane alkoholik :grinning:
24. únor 2010 ve 21:34  • Odpověz
Alkoholičko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Tak to jsme fakt dvojka, nám vlastně mimino zachrání život :dizzy_face:
Ale drndi, moc tě obdivuju, jak to zvládáš ("nezvládáš"). Je vidět, že jsi silná ženská :wink: Miminko už je určitě na cestě, musíme tomu věřit. Ach jo, jak já nenávidím tohle chlácholení jako: Musíš tomu věřit, dej tomu čas, nechvátej na to, buď trpělivá a hlavně: nemysli na to :angry: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ale musíme se takhle chlácholit, protože nám nic jinýho nezbývá, no :grinning:
24. únor 2010 ve 21:47  • Odpověz
Luli, nene, nechlácholit !!!!! Já bych za to chlácholení zabíjela...ale fakt :angry: Protože Ti co chlácholí jsou buď tchýne, chlapi a nebo ženský, který byly těhotní hned první nebo druhý měsíc a Ty nemají co chlácholit, protože neví jaký to je! :pensive: Až se bude někdo snažit tak dlouho jako já, bude mít za sebou dva nepodaření pokusy...tak terve pak má právo chlácholit a uklidňovat mě....Od jinýho člověka to ani neberu upřímně :wink: jsme možná v tomto tvrdá a hrozně moc paličatá, ale ani jedna z holek ( snad kromě Tauru ) neví, co je to se snažit o mimi přes 2 roky a ....je to hrozná beznaděj....a nikomu bych to nepřála ani náhodou !!!!
24. únor 2010 ve 21:53  • Odpověz
Drndi já vím :pensive: Naprosto ti rozumím, proto i já říkám, že to nenávidím, takovýhle povídačky. Ale jestli sis všimla, dala jsem tam smajlíka.
Já jen věřím tomu, že je mimčo na cestě, ale kdy a jak dorazí, to se teprv uvidí :wink:
24. únor 2010 ve 21:57  • Odpověz
No mě teďka jedna vyvěštila, že by mělo dojít mimi v květnu :slight_smile: Jenže ty š měsíce jsou pro mě hrozná doba :rolling_eyes: A běja tomu nechci uvěřit....Jsem kdysi říkala, že tady zbydu na ocet :grinning:
24. únor 2010 ve 22:00  • Odpověz
Já chci taky vyvěštit :slight_smile: Docela by mě to zajímalo.

Ale drndi, napadlo mě, nemůžeš už být v tom? Protože jsi říkala, že ti bylo blbě od žaludku a tak......A už jsem to tu psala, že si myslím, že ty a aja budete jó brzo těhule. Ale jak jsem na to přišla, to se mě neptej :grinning:
24. únor 2010 ve 22:04  • Odpověz
No nic, jdu spinuškat...přitulit se ke svýmu chrápajícímu manžílkovi :grinning:
24. únor 2010 ve 22:05  • Odpověz
Dobrou :slight_smile:
24. únor 2010 ve 22:07  • Odpověz
luli, no bylo by to krásný....blbě od žaludku mi je od včerejška....a pálila mě dneska ta žáha....ale myslím si, že nic :rolling_eyes: No teplotky se zatím zvedají ( v grafíku ), ale jsem zatím 7DPO, takže musím čekat. Ale vidím to bledě, pač minulý těhu mě bolely už 5DPO prsa....a teď nic...Spíš bych to fakt viděla na to jaro :wink:
24. únor 2010 ve 22:07  • Odpověz
Takže nakone věštíš ty nám :grinning: No jestli Ti to vyjde ( ty Tvoje předzvěsti ), tak máš u mě lahvinku šampaňskýho :wink:
24. únor 2010 ve 22:09  • Odpověz
Ani jsem neviděla tvůj graf, ale jestli se zvedají, tak je to jedině dobře, hlavně aby pak neklesly. To jsem zvědavá na tvojí zítřejší teplotu :wink:
24. únor 2010 ve 22:10  • Odpověz
A chceš ho vidět? Dám ho do albíka :slight_smile: Počkej...Začala jsem teda měřit až po ovulce, takže je to takový neobjektivní...

Ježiš, já chtěla jít spát, a zas vykecávám :grinning:
24. únor 2010 ve 22:12  • Odpověz
24. únor 2010 ve 22:17  • Odpověz
Nóóó, je vidět, že teplota fakt stoupá, paráda. Vypadá fakt dobře, tak jen doufám, že to nezakřikneme. A že by ten pokles byl IP? Fakt hezkej grafík :slight_smile:
24. únor 2010 ve 22:19  • Odpověz
luli, no IP 3DPO je fakt asi blbost :grinning:
24. únor 2010 ve 22:20  • Odpověz
No, může ale nemusí to být blbost. Ale je pravda, že jednodenní poklesy vůbec nic neznamenají, že je to normální proces bez většího významu :slight_smile:
24. únor 2010 ve 22:27  • Odpověz
No uvidíme....každopádně jsem ale docela napjatá :grinning: Jestli z toho něco bude, tak se z toho picnu :sweat_smile: Spíš ale ne...nějak jsem se upnula na ten květen :wink:

tak já už jdu teda chrupkat....zítra, papa
24. únor 2010 ve 22:29  • Odpověz
Drndi, tak to já jsem napjatá s tebou :wink: A hezký sny :grinning:
24. únor 2010 ve 22:32  • Odpověz
ahoj holky,
včera jsem vás nestíhala, teď jsem to v rychlosti pročetla, hezký den.
25. únor 2010 v 06:33  • Odpověz
Ahoj holky,

tak co říkáte na hokej, to jsme to dopadli :zipper_mouth: co se dá dělat, aspoň, že ta skvělá Sáblíková má zase zlato, je fakt úžasná :dizzy_face: :slight_smile:
25. únor 2010 v 06:33  • Odpověz
ahoj kočiny, přeju krásnej den...

popellko - hokej je škoda, syn to skoro obrečel, že už třeba nikdy neuvidí hrát Jágra, tak jsem musela utěšovat smutnou želvičku.. Sáblíková je neskutečná, úžasná... a i naše bežkařská štafeta přinesla večer úžasný večer, 3.místo je super, pořád bylo na co koukat, tak jsem toho moc nenaspala...
25. únor 2010 v 06:46  • Odpověz
Ahoj holky,

ad hokej - no co jsme mohli chtít. Teď se jen "těším" na titulky v novinách o té strašné smůle :grinning: a Martinčino zlato bude 90% národa brát jako samozřejmost... Holt čecháčkovství...

Ad Pepa - ráno už teplotu nemá, vrací se mu chuť k jídlu ale mlíčko který vylohnil s chutí v sobě udržel asi 10 minut. Uvařím mu bramboru na loupačku - to je ověřený recept na uklidnění rozbouřenýho žaludku, už z mýho dětství. A já jakožto správně trefená těhule přemýšlela o tom jak to budu zvládat až jednomu nebo druhýmu bude takhle blbě a ten druhý mě bude potřebovat... Holt hormony blázněj. Přitom sama vidím, že když potřeboval energii Martínek na boj s hematomem tak mu ji dodával Pepča, a když teď Pepča potřebuje a přitulí se k bříšku, tak je mi jasný že mu Martínek taky dodává... No jo ale vysvětlujte to potrhlý hormonama zmítaný těhuli.
25. únor 2010 v 06:46  • Odpověz
pepi - aspoň, že teplotu ma Pepča na ústupu, a že mu je líp. Tak ještě ten žaludek, aby se mu co nejdřív srovnal !!! hormony si s náma pěkně zahrávaji, ale ty si to Pepi dokážeš dokonale rozumově vysvětlit!!!
25. únor 2010 v 06:49  • Odpověz
Zebraf, snažím se, ale to víš že si občas zalezu do kouta a pobrečím si - i když tak aby mě malej neviděl, potřebuje maminku co ho pohladí a řekne mu že to bude dobrý.

Jediný co mi trochu kazí ještě dneska náladu je že už se zahlásila matka, už je zpátky (byla přes 10 dní pryč, myslela jsem že se vrací až dneska v noci a ono ejhle včera v noci, a chce dneska přijít, takže až uvidí že malej není ve svý kůži tak to budou litovací litánie, což je něco co ani já ani malej (ten už vůbec) nepotřebujeme. Oba jsme si s Honzou všimli že malej není na nějaký litovačky, jo, pohladit, pomazlit, uklidnit ale ne "ty můj chudáčku," spíš "ty jsi šikulka Pepíno, jak to zvládáš," to mu vyloudí aspoň náznak úsměvu.

A říct matce že Pepa není fit nezabere, to pšijde štejně, ťakže prašť jako uhoď. Ale já už jsem od toho ledna proti ní tvrdší, takže jakmile začne "ťy můj chudinto," tak jí zarazím a kdyžtak vyrazím :grinning:
25. únor 2010 v 06:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.