• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
asi to nebude tak snadné:

http://www.novinky.cz/domaci/193124-zvyseni-materske-muze-uvaznout-v-senatu-a-u-klause.html

pepi, je dobře, že už se Pepča lepší a pevný nervy s maminou
25. únor 2010 v 07:02  • Odpověz
Pavczi, jojo, děkuju za obě přání. Pepča už je pomalu lepší, jen to bříško ještě vyklidnit, a maminka... No... od toho třítýdenního ticha v sobě mám tak nějak víc síly ji useknout v zárodku šišlimišli, možná se bude děvče ještě divit :slight_smile:
25. únor 2010 v 07:04  • Odpověz
Dobré ránečko :dizzy_face:
25. únor 2010 v 07:09  • Odpověz
Tak dnes to hokejisti dobře pohnojili, dívali jste se?
A počítadlo mi píše 21TT, tak jsem se přehoupla přes dvacítku :slight_smile:
25. únor 2010 v 07:10  • Odpověz
Syll, ahoj, jojo dívala, neviděla jsem posledních pár minut kdy si mě k sobě vyžádal marod, ale ani mě to nemrzí :slight_smile:
25. únor 2010 v 07:12  • Odpověz
syll nevstávala jsem, naopak jsem ještě zaspala, takže jsem jen taktak stihla bus a tam měl řidič puštěno, takže stačilo. Ani mě to nepřekvapilo, čekala jsem, že to nedoopadne dobře, ale stejně jsem byla zklamaná, v skrytu duše jsem doufala
25. únor 2010 v 07:14  • Odpověz
Pepi není o co stát, já jsem se taky nedívala, jen okoli mi to vykladalo a popisovalo. A to mi stačilo. :slight_smile:
Čtu, že malý je už je lepší, tak to je dobrá zpráva :slight_smile:
25. únor 2010 v 07:14  • Odpověz
Pavci taky jsem nebyla překvapená :wink:
25. únor 2010 v 07:15  • Odpověz
Jen se "těším" na ty noviny, o tý "strašný smůle..." :grinning: Protože přece nikdo nepřizná, že když neuměj zakončit, tak nemaj ve čtvrtfinále o medaili co dělat :grinning:
25. únor 2010 v 07:20  • Odpověz
tak už jsem Pepčovi objednala u táty Laktobacílky, abychom mu srovnali bříško.... :slight_smile:
http://www.swissherbal.cz/index.php?menu=11&kategorie=26

Jsou to ty pro kojence a batolata, tak doufám že je dneska sežene
25. únor 2010 v 07:37  • Odpověz
Dobré ráno holčiny...

pepi: jéééééé, to je hezký, jak jsi psala, jak si Martínek s Pepínem předávají energii :dizzy_face: To mě dojalo. Jinak mámu utni, nenech si to líbit, už sis vydobila krásně své území, tak se ho nevzdávej!!! Takže hodně sil tobě i Pepínovi na dobojování s bříškem.

ad olympiáda: hokej jsem neviděla. Co se dá dělat. Já včera usnula na gauči a od 19:30 do 21:30 jsem spala, pak jsem se probudila a koukala na ty běžky. Tak jsem viděla, jak si naši doběhli pro bronz. Akorát jim v tom cíli akorát vypadl obraz. :angry:Ale jinak krásný. Mě tohle hrozně dojímá. Sáblíkovou (to první zlato) jsem obrečela. Vždycky se ve mně probudí takový vlastenectví. A teď, co jsem těhu, tak to se mnou mává ještě víc. A jak slyším hymnu, to bych řvala taky. :grinning: :grinning: :grinning:
25. únor 2010 v 08:09  • Odpověz
chic já jsem zase nějaká divná, vůbec mě tohle nebere, zvlášť dnes mám náladu pod psa a je mi všechno šumák a ještě jsem vynadala manželovi :unamused: . Měli v práci průser, bál se skoro o vyhazov, ale dostali "jen" pokutu, což taky zasáhne do rozpočtu, ale spíš jsem naštvaná, že si nedávaj majzla, protože já beru, že už bez práce jsem, jen nevim kdy, tak být i on, tak nevim, co bysme dělali :unamused: takže jsem ospalá, nasraná, a zároveň ztrápená, prostě divnej stav :frowning2:
25. únor 2010 v 08:26  • Odpověz
pavli z toho si nic nedělej, mě zase sejří ta stávka v pondělí, nevím - bude nebude, jako na jednu stranu se jim nedivím, že chcou stávkovat, ale na druhou stranu takových komplikací..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. únor 2010 v 08:29  • Odpověz
ahojík
chcool mě v těhotenství taky všechno dojímalo a ještě víc pak po porodu :wink: to sou prostě hormony :slight_smile:
pavcza asi už potřebuješ jaro :grinning: já teda taky,už se nemůžu dočkat,pořád sou tady hromady sněhu,chjoo,at už je to dole a začne se to tady zelenat..
tady mám aktuální grafík
http://www.fertilityfriend.com/home/2d39c0
25. únor 2010 v 08:30  •  3 děti  • Odpověz
tek koukám že mi to tam hodilo víc grafíku,to su z toho jelen.. :astonished:
25. únor 2010 v 08:31  •  3 děti  • Odpověz
ještě jsem ráno zaspala a když jsem vylítla ven, tak jsem hned nadávala, protože nesvítily lampy a před šestou je ještě tma jak v pytli :angry:
25. únor 2010 v 08:31  • Odpověz
paji, nová fotečka, moc pěkná :slight_smile:
25. únor 2010 v 08:44  • Odpověz
pajinko: jůůů, ty máš novou fotečku. Moc ti to sekne! :slight_smile: Hned jí zaktualizuju i do tabulky :wink:
25. únor 2010 v 08:47  • Odpověz
díky moc za pochvalu :wink: to je z jednoho našeho plesu,tak su trochu upravenější:slight_smile:
25. únor 2010 v 08:57  •  3 děti  • Odpověz
Jéééé, holky, já jdu v sobotu k holiči, se tak těším... :slight_smile:
25. únor 2010 v 08:58  • Odpověz
Ahoj holky! :dizzy_face:
No jo, naši hokejisti to fakt pohnojili a souhlasím s Pepi, že fakt nemají v semifinále co dělat :rolling_eyes: ...A Slováci-hokejisti-překvapení, jdou do semifinále!!! :wink:
Bronzové štafetáře a zlatou Sáblíkovou jsem taky viděla! Jo a chico, u Sáblíkové a hymny jsem taky vyměkla a to ještě nejsem těhotná :grinning:
25. únor 2010 v 09:00  • Odpověz
já k holiči vlastně nechodím,sem tam jednou za rok mě střihne kámoška,jinak se upravuju sama :slight_smile: aspon mi to neleze do penez :wink:
25. únor 2010 v 09:04  •  3 děti  • Odpověz
Holky, jupí, malej už si zvládne odříhnout a neblinkat :slight_smile: Našla jsem doma Lacium, což jsou rozpustný laktobacily pro dětičky od 10 měsíců, chutná to po jahodách a malej to ochotně pije, takže myslím že to zabere rychle, může denně vypít až tři ty rozpuštěný sáčky, tak bych do něj chtěla dostat aspoň dva za den, teď dopíjí první a odpo dát druhej. Průjmový hovínka ještě má, ale když jsme volali tátovi, tak se culil a i mu pusinku poslal. Tak je vidět že se pomalu vracíme k normálu, jupí.
25. únor 2010 v 09:06  • Odpověz
Jůů, Pajinko, pěkná nová fotečka :wink: ...Já si nejdřív říkala, že tady je někdo novej :grinning: Super, sluší ti to! :wink:
25. únor 2010 v 09:10  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Paji, moc ti to sluší, krásná fotka :wink:
Chicool, mě taky dojímá všechno, i takový ty oficiality jako imatrikulace, promoce, svatby, vlastenectví, takže slyším hymnu a okamžitě mám husáka a slzy v koutku :grinning: A já jdu k holiči dneska, takže se mooooc těším, budu zase nachvíli krásná :grinning:
25. únor 2010 v 09:17  • Odpověz
Ajo, a koukám, že ty taky radši sport než romantický filmy, co :sunglasses: ? Já totiž měla být chlap. Ale sport mám doma od malinka, můj taťka hrál fotbal za repre, tak jsme se segrou k tomu docela vedený a naprosto nedokážu pochopit, jak může nějaký chlap nesledovat sport. Zajímavý, ale mám ho doma :sunglasses: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. únor 2010 v 09:21  • Odpověz
Dobré ranko :slight_smile:

Tak my dneska ten spermiogram....booože, ať je to o.k. :zipper_mouth:

Jsem se ráno vzbudila úplně propocená....doma netopíme a nemocná nejsem, ale měla jsem noční můry... :unamused: Dokonce se mi zdálo, že jsem ze sna brečela, protože jsem ráno měla opuchlé oči :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Manžílek o půl 4 ráno pospíchal do práce koukat za klukama na hokej. Bych se na to mohla vyprdnout, tak brzo vstávat kvůli hokeji, zvlášť když výsledek prý stál za prd :angry:
25. únor 2010 v 09:26  • Odpověz
bude to fungovat?
25. únor 2010 v 10:04  • Odpověz
snad jo, tak znova to co jsem už psala:

Cítím ve vzduchu malér. Volala maminka, na její hatlapatla už jsem si zvykla, jakmile jsem jí řekla že malej není fit tak začala "a čo to moje žjato, čo mu mám koupiť," tak jsem jí řekla že nic, že vše donese H. Ale co mi pak předvedla do telefonu? Kašel, ba přímo chrchel. Když jsem se jí zeptala zda to myslí vážně, tak mě ujistila, že to má jen z letadla, že není blbá aby nám sem něco zavlekla... Ale holky, JEDINKRÁT tady zakašle a vážně jí vyrazím zavřenejma dveřma. :angry:
25. únor 2010 v 10:07  • Odpověz
uuuž to jede :rolling_eyes:
tak já byla u holiče včera a super, hned se cítím líp :dizzy_face: :sunglasses:
drndi: budu držet palečky :wink:
25. únor 2010 v 10:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.