• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Holky, Pepíno si dal cca půl talíře vývaru, teda bez zeleniny a masa, jen tu vodu, ale i tak, huráááá, a kousek brambory na loupačku, už je to dobře půl hodiny a na zvracení to nevypadá, takže mám radost :slight_smile: Jen ta matka mi ji kazí. GRRRR. Ale bude se holčička možná moc moc moc divit.
25. únor 2010 v 10:12  • Odpověz
Drndi tak co, už něco víš?
25. únor 2010 v 10:15  • Odpověz
pajinko, super fotečka, sluší ti to moc :dizzy_face:
25. únor 2010 v 10:16  • Odpověz
drndi držím palečky,at to spermio dopadne jak nejlíp může :wink:
25. únor 2010 v 10:18  •  3 děti  • Odpověz
Drndi, tak držím pěsti, ať vám dobře dopadne spermio :wink:
25. únor 2010 v 10:18  • Odpověz
Paji, stejná myšlenka :grinning:
25. únor 2010 v 10:18  • Odpověz
Holky tady je tak krásně, že mám supr náladičku, sluníčko svítí, nebe je krásně modroučký, ptáčci zpívají, úplně to voní jarem...... já to prostě miluju :dizzy_face: :grinning: :grinning:
25. únor 2010 v 10:43  • Odpověz
Popell, tady je taky krásně, doufám že zítra už budu moct s malým vyrazit aspoň na chvíli ven...
25. únor 2010 v 10:46  • Odpověz
pepi - to je super, že malej už snědl polívku!!!! a mamkou si náladu opravdu nenechej zkazit... snad fakt má všech pět po hromadě a jestli je nemocná, tak k vám opravdu nepoloze...

drndi - taky držím pěsti, ať spermio je přímo ukázkové !!!!

paji - moc hezká fotečka..

holky a mně je dneska poprvé dost blbě od žaludku, ještěže to mám na záchod jenom kousek. Doufám, že to je výjimka a je to z nevyspání :slight_smile:
25. únor 2010 v 11:04  • Odpověz
pepi: tak snad jo, uvidíš, že takový krásný jarní vzdoušek mu určitě prospěje
zebi: to už tak někdy v těhu bývá :wink: , kamoška, která je ve 4. měsíci tak vůbec nic, žádný bolení, žádný zvracení,.....ta si to jen užívá :grinning:
25. únor 2010 v 11:09  • Odpověz
Holky ale povím vám, že sama koukám jak moc mateřství ženskou změní... Ještě než se narodil malej, tak jsem se pomalu bála mámě cokoliv říct, co než se narodil malej - než jsem znova otěhotněla, však i o druhým těhu jsem se jí bála říct aby mě neposílala na "vyřešení" (nejsem zcela zdravá a ona má pocit že jsem její celoživotní dílo a úspěch a já bych jí to "zkazila" těhotenstvím.) A teď, najednou, to jde a jsem jak lvice. Holt všechno je v tom beďaru mezi ušima, v lednu se mi to tam nějak přehodilo a věřte, že pokud cokoliv tak fakt nebudu mít trabl ji vyhodit.

Ani vám nebudu říkat, jak mě ale na druhou stranu mrzí, že na sobotní návštěvu tchýně se těším víc než na ni a chvíli.
25. únor 2010 v 11:14  • Odpověz
pepi - věřím, že tě to mrzí, musí ti to být líto, jestli máš k tchýni blíž než k vlastní mámě :frowning2:
25. únor 2010 v 11:17  • Odpověz
pepi: a kdy má máma dorazit? teď odpoledne?
25. únor 2010 v 11:22  • Odpověz
zebraf, mám, ale říkám si že aspoň "mother in law" jak hezky říkají tchýním angličané - matka dle zákona :grinning: je normální.

Jojo čekám jí každou chvíli, takže možná vypadnu jak cukrář až dorazí
25. únor 2010 v 11:26  • Odpověz
tak pak dej vědět, jak to probíhalo :fearful: :wink: jo buď ráda aspoň za tu druhou "mamku" :pensive:
25. únor 2010 v 11:29  • Odpověz
Holky to určitě dám vědět :slight_smile:

Jé ani nevíte jak se těším, až zase bude malýho plnej byt, jak tu bude lítat, roztahovat hračky, stokrát mu budu říkat "zavři to" a on bude dělat že mi nerozumí :grinning: Prostě se těším na to čím mě vždy zlobí :grinning:
25. únor 2010 v 11:35  • Odpověz
jojo pepi ani se ti nedivím, člověka to někdy rozčiluje a vytáčí, ale pak si vlastně uvědomí, že to tak má být a že je to krásný :wink:
to su na tu návštěvu teda zvědavá :grinning:
25. únor 2010 v 11:50  • Odpověz
holky, manža jde až o půl 2, tak musím ještě pár hodin nervit :grinning: doufám, že výsledky řeknou hned.....ale věřím, že budou v poho spermíci jedni :wink: vždyť už se 2x povedlo, tak musí být o.k. :sweat_smile:
25. únor 2010 v 11:52  • Odpověz
zebrafka: ahoj kočko, jak se má sestřina holčička, kolik už měří? Roste hezky? Nějak jsem přehlédla, že by si nás informovala :grinning:
25. únor 2010 v 11:52  • Odpověz
drndi, tak to manželovi tfuj tfuj pro štěstí :wink: Snad to bude dobrýýý :wink: Určitě je má rychlé mršky jedny :sweat_smile:
25. únor 2010 v 11:53  • Odpověz
luli, ty jsi teda číslo....ta zpráva v IP mě rozesmála.... :grinning: Ty jsi taky myslím, co na srdci, to na jazyku, že :grinning:
25. únor 2010 v 11:55  • Odpověz
drndi: já si taky myslím,že to bude OK - jak píšeš, vždyť už se vám 2x povedlo :wink:
25. únor 2010 v 11:56  • Odpověz
drndi, manželovi držím palečky, určitě bude mít dobré výsledky.
Dneska je nádherně, modrá obloha a sluníčko, škoda, že jsme šli na oběd jen přes ulici a nestihli si to vychutnat.
25. únor 2010 ve 12:03  • Odpověz
pavzco, jééé to už je oběd?Já teprve teď snídala :grinning: A vůbec mi to teda nechutnalo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. únor 2010 ve 12:04  • Odpověz
Holky, sluníčko už dorazilo i k nám. Akorát že mám v práci slušnej blázinec. Netuším, zda už je finanční krize zažehnána, ale u nás nakupojou lidi jak zběsilí, takže mi připadá, že krize pomalu ale jistě končí. No musím uznat, že už nejsem tak pružná jako dřív, takže mi to tempo docela leze krkem, ještě že mám svůj nekrásnější zázrak v bříšku, protože naše firma je očistec, když je humbuk...
25. únor 2010 ve 12:21  • Odpověz
ahojky holčiny, tak hlásím 1DC :angry: tak šup se mnou na konec tabulky - ach jo...
drndi: držím palečky manžílkovi .-) nám řekli výsledky za 2hod. ale myslím, že ty se nemusíš vůbec stresovat
25. únor 2010 ve 13:12  • Odpověz
mmaxi achjo, ale aspoň to máš přesný, když už nic.
Jinak já mám depku i nervy ze zítřejší kontroly, občas mi píchá v podbřišku, možná jen nervama.
25. únor 2010 ve 13:24  • Odpověz
pavczo tak to ti budu drzet zitra palecky na kontrolu a neboj urcite budes v poradku
25. únor 2010 ve 13:59  • Odpověz
pavczo a jdes ke sve puvodni pani doktrorce nebo k nekomu jinemu - mozna jsi to tu uz psala , ale nestiham cist vzdycky vsechno :confused: :sweat_smile:
25. únor 2010 ve 14:01  • Odpověz
ach jooo, manžel pořád nevolá.... :rolling_eyes:
25. únor 2010 ve 14:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.