• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
blizennec, motol: já jsem se tedy nikdy nikam nestěhovala, zůstal mi byt, ve kterém jsem bydlela od malička, ale s tou rekonstrukcí jsem nalezla tolik krámů, že jsem neustále plnila popelnice. Jenomže nějaký krámy museli jít ještě ke schválení mamce či ségře, takže to byl děs. Ale musím říct, že jsem to fakt probrala a nekompromisně vyházela všechno možný. Ještě totéž bych měla udělat s oblečením, jenomže na to já jsem hrozná...vždycky si řeknu, no na chatu by se to ještě mohlo hodit. Takže mám plné skříně a to i tu mou dětskou, která jednou bude mimísovo. No nevim, kam se nacpu, až mu to budu muset uvolnit. :grinning:
31. srp 2009 v 10:48  • Odpověz
Drndapetko, máš pravdu. Taky ten DiS. nepoužívám. Vlastně jo, když píšu dopisy a žádosti na úřady. To ho tam pak uvedu :grinning: .
31. srp 2009 v 10:49  • Odpověz
motol: taky stěhování?? hele nechci strašit, ale řekla bych že tohle si myslíš jen ty - já si totiž myslela to samý :grinning: tolik věcí přeci mít nemůžeme, kde bysme to vzali a navíc vše přebytečný šlo rovnou do koše.
nestačila jsem se divit, občas jsem našla i věci nečekaný - např. mě teď napadá, že jsem objevila rozinky, který jsem hledala o vánocích a věděla jsem 100% že je někde mám :grinning:
chicolo tak konečně budeš mít důvod vyhodit i ten zbytek aby měl mimísek kde věci :wink:
blizenec ,tak to je dobrý :grinning: ,nj nás to čeká na jaře,až dostavíme,ale už se hrozně těšim do našeho a hlavně na zahradu

jak mi řekl manžel Nový dům a vněm nové mimi :slight_smile:
31. srp 2009 v 10:51  • Odpověz
motol: jo, důvod bude, ale bude to těžký...nejhorší je, že já všechno věsím na ramínka...trička, tílka...všechno mám na ramínkách (přítel naštěstí ne), tak se pak vejdi, že jo... :grinning:
31. srp 2009 v 10:51  • Odpověz
Chicool, ještě ráda tu skříňku uvolníš, uvidíš. S oblečením jsem to měla taky tak, ale poslední dobou už to bylo neúnosné, takže co jsem neměla na sobě dva roky a déle, bylo vyřazeno. Pěkně se mi pak provětrala skříň. Jinak, co mi bylo líto vyhodit jsem nacpala do bakuvaků, slisovala a hodila do úložného prostoru v našem novém pelíšku.
31. srp 2009 v 10:52  • Odpověz
nj on je přítel vlastně utiskovanej :grinning:
31. srp 2009 v 10:54  • Odpověz
tauru: taky jsem podobně udělala průvan ve skříni. co jsem na sobě neměla víc jak rok tak šlo. naplnila jsem tím pěkně jeden pytel :slight_smile:
31. srp 2009 v 10:56  • Odpověz
motol: jj taky se moc těším do našeho. až budu moct vylézt z baráčku a pěkně se posadit a relaxovat na zahrádce :slight_smile: hlavně žádný velikánský provoz a především žádný tramvaje přímo před barákem :slight_smile:
31. srp 2009 v 10:58  • Odpověz
už ted ti závidím,tady v bytovce je to naprd a Maty to venku miluje ,ale jdi někam když tu je jedno hřiště a 24 hodin sním venku taky nemůžu
31. srp 2009 v 10:59  • Odpověz
au druhéhé mimi to bude super dám ho v kočárku na zahradu a nemusím se o něj bát
31. srp 2009 v 11:00  • Odpověz
No, abych byla upřímná. To prádlo jsem probrala hlavně kvůli nové skříni v ložnici. Tam jsem chtěla dát jen to, co vážně nosím. No a to, co jsem vyřadila, jsem vrátila do té původní. A světě div se, jako kdybych nic nevyřadila. Byla znovu narvaná. Moje ségra si z toho pak ještě spoustu věcí vybrala (i když s tím osmiměsíčním bříškem nevěděla, jestli se do toho po porodu narve) a stejně mi toho dost zbylo. :sunglasses:
31. srp 2009 v 11:01  • Odpověz
motol: jj přesně tak, souhlasím, mooc se na to těším. :slight_smile: a neboj taky se dočkáš, ono se to přes tu zimu přehoupne ani nebudeme vědět jak :wink:
31. srp 2009 v 11:03  • Odpověz
Téda holky, ty zahrady vám závidím. Určitě je to pak o 100% lepší s těma špuntama.
31. srp 2009 v 11:04  • Odpověz
tauru: no upřímně u mě je to taky podobně. vyřadila jsem sice pytel plný "hadrů" ale ve skutečnosti mi moc nepřišlo že by ze skříně ubylo tolik věcí. teď je v pytlech všechno naše oblečení a do nového si stejně budeme kupovat novou skříň takže uvidíme jestli bude narvaná či ne :slight_smile:
31. srp 2009 v 11:05  • Odpověz
blizenec nj to nejhořší ještě máme před sebou a to zařízení :unamused:

taurus já tohle léto závidim zahradu všem ,já totiž nevim co s Matym pořádně dělat když sou venku ty šílený vedra to se nedá být někde dlouho
motol: jooo, utiskovanej, dala jsem mu celou komoru na ty jeho krámy. Mám tam jen žehlící prkno a mop. A má tam skříň, takže on má dost věcí tam. Takže utiskovanej není.

No já to jednoho krásnýho dne provětrám ty skříně a daruju červenému kříži a bude hotovo. :grinning:
Blíženko, ze začátku třeba ani tak ne, ale časem se určitě nějaké hadříky nakupí. Např. těhotenská móda je teď suprová :grinning: .
31. srp 2009 v 11:06  • Odpověz
chicola ty jo to aby dojel kamion od ČK :grinning:
31. srp 2009 v 11:06  • Odpověz
taurus suprová ,ale pěkně mastná,já hodně kupovala tuniky v CA a jen těhu klahoty v obchodě

vy věco holky vyhazujete a nebo je někam dávate na diakonii nebo tak?
31. srp 2009 v 11:08  • Odpověz
tauru: určitě je to lepší v tom , že můžeš postavit kočárek na zahrádku na čerstvý vzduch a nechat mimi pěkně spinkat. no a až bude větší a chodit, tak ho pošleš proběhnout, hrát si na zahrádku a nemusíš mít takový strach jako třeba na sídlišti nebo všeobecně ve městě, jestli ho něco třeba neporazí, neukradne, někde se nepíchne - je to strašný ale takový to bohužel občas je...
31. srp 2009 v 11:11  • Odpověz
Motol, máš pravdu. Poznala jsem to teď přes léto u synovce a neteří. Napustíš bazén a máš o zábavu postaráno. To u nás se může dát bazén akorát na balkón asi tak o průměru půl metru :confounded: .

Chicool, taky uvažuju, že to dám na charitu. Jedna známá se v tom dřív docela angažovala, tak bych se s ní zkusila domluvit.
31. srp 2009 v 11:11  • Odpověz
Motol, mně přijde, že ti prodejci na to právě hřeší. To těhuoblečení si prostě koupit musíš. Nemůžš chodit nahá, takže ty ceny osolí. :confounded:
31. srp 2009 v 11:13  • Odpověz
Blíženko, právě proto vám ty zahrádky závidím. Je mi jasné, že je to pak jednodušší. Když jsme byli loni na dovolené, měli jsme pronajatou chalupu se zahradou. Pravidelně jsme chodili spát až kolem půlnoci. Vychutnávali jsme to venkovní posezení plným doušky :slight_smile: . Určitě je to lepší být venku, než zavřená doma.
31. srp 2009 v 11:16  • Odpověz
tauru: nechci nějak provokovat ale ani nevíš, jak se na tohle těším :slight_smile:

holky, budu zpět tak za hodinku, odcházím ukojit své chuťové buňky na nějaký dobrý obídek :slight_smile:
31. srp 2009 v 11:19  • Odpověz
autor
Holky, zavidím vám, že máte tolik času psát v pracovní době :slight_smile:
31. srp 2009 v 11:25  • Odpověz
Holky, já jsem v bytě ráda, po baráčku ani tak moc netoužím, ale přála bych si zahrádku nebo velkou terasu u toho bytu mít. Ale my máme chatu, tak jednou už vidím, že budu mateřskou se špuntem trávit přes léto tam a taky mu napustím bazének a tak.
31. srp 2009 v 11:25  • Odpověz
Blíženko, určitě neprovokuješ. Ode mne to byl jen takový povzdech :slight_smile: . Ségra začne s výstavbou domu asi příští rok a na zahradu se těší nejvíc. Přeju dobrou chuť. Kolegyňka už začíná s přípravou pohoštění, takže za chvíli taky bude jedna mňamka vedle druhé :grinning: .
31. srp 2009 v 11:26  • Odpověz
Koukám, že jde řeč o bydlení (krom jiného :grinning: ). No my máme v tomhle celkem štěstí, zdědili jsme domeček se zahrádkou v Praze, takže zbývá jen ho dá trochu do pucu. Spodek už máme a ted jsme uprostřed rekonstrukce patra. Jinak zahrádka je vážně prima, člověk nemusí lítat nikde venku, nechá kočárek za dveřma a stihne fůru práce doma. Nebo si to jen tak maluju? :dizzy_face:
31. srp 2009 v 11:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.