• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
pavczi, neboj, to bude v pořádku....já se tenkrát taky bála, a bylo to o.k. Budu držet palečky :wink:
25. únor 2010 ve 14:04  • Odpověz
25. únor 2010 ve 14:05  • Odpověz
drndi: vždyť jsi říkala, že tam jde od půl druhý, nebo ne? Dej mu ještě čas...bůhví, jestli ho vzali na čas...a taky to asi chvilku bude trvat...přece jenom to není jako doma s tebou, no ne??? :wink:
25. únor 2010 ve 14:06  • Odpověz
chicool, taky už jsem četla....ale senátem to projde, a Klaus bude pro....věřím tomu....Oni se tam totiž nudí, tak řeší věci, který ani nejsou potřeba řešit.... :grinning: Kdyby to hend nechali tak, jak to bylo, měli by s tím teď míň práce :angry:
25. únor 2010 ve 14:07  • Odpověz
drndi : klideeeek :wink: mě manžel napínal celý den :angry: a ještě se divil, že jsem nervózní a že jsem chtěla vědět výsledky hned...
25. únor 2010 ve 14:07  • Odpověz
chicool, asi jo....ale já si to neumím představit, jak to tam asi probíhá....jsem nervozní z toho, že tam nejsem s ním :grinning:
25. únor 2010 ve 14:08  • Odpověz
drndi: no každopádně já tu mateřskou neřeším. Tady z té židle to stejně neovlivním...takže nějak to dopadne.
A manžel se ozve, neboj. Ale jinak se tvé nervozitě nedivím. Ale aspoň tu hodinku tomu dej...já myslím, že to není jen tak hrc prc a hotovo. :grinning: Určitě s ním i něco sepisujou a tak. Takže vydrž!
25. únor 2010 ve 14:12  • Odpověz
mmaxi, jdu ještě k té původní, protože ten nový má nevýhodu, že má dlouhé objednací lhůty, takže by mě objednal až za 2 měsíce. Takže na tomhle snad nic nezvorá a pak se mám hned stavit u té sestřičky od nového dr. a domluvit se co a jak. Jen doufám, že mezitím si sestřičky mezi sebou nepovídaly (je to v jedné poliklinice, aspoň na jiných patrech) a ta současná nevybalí na mě, proč jdu pryč :wink: .
25. únor 2010 ve 14:13  • Odpověz
chicool, hrc prc :grinning: :grinning: :grinning:
25. únor 2010 ve 14:17  • Odpověz
pavczo no tyhle dotazy nemam od doktoru rada - me se nova doktorka ptala proc jsem odesla od puvodni - a to me docela vyrazila dech protoze jsem to necekala a nechtela jsem ji pomlouvat, preci jen jsou to kolegyne a tak...

drndi: ja jsem tu dobu co byl manzel na vysetreni byla v praci taky jako na trni - no a on to ustal s ledovym klidek a kdyz jsem pak doma vyzvidala jak to jako probihalo, tak rikal ze v pohode :grinning: tak jsem z toho mela asi zbytecne nervy, chlapy jsou preci jen jini silaci nez my
25. únor 2010 ve 14:18  • Odpověz
no maxi, a jak Vám to vůbec dopadlo?
25. únor 2010 ve 14:23  • Odpověz
Kdyžtak řeknu, že jsem si uvědomila, že chci bejt radši vyšetřovaná chlapem :grinning: :grinning: ve skutečnosti mám z toho hrůzu a jestli jsem doteď měla nerva než šla na gyndu a furt lítala na wc, tak až půjdu na tu první ke chlapovi, tak to ani nechci vidět, jaký nervy budu mít :grinning:
25. únor 2010 ve 14:25  • Odpověz
Pavli taky budu držet palečky a uvidíš, že mít MUDr. gyndaře chlapa je v pohodě, záleží to na zvyku :wink: mně ten koník dneska teda blbne :confounded: no nic už valím domů....papa
25. únor 2010 ve 14:29  • Odpověz
popellko to asi všem blbne
25. únor 2010 ve 14:31  • Odpověz
drndi: no ve vysledcích je napsané teratospermie , morfologie je jen 16% misto min.30% ale doktorka která s manželem výsledky probírala, říkala že je to dobré, že ostatní parametry jsou OK tak že se ta horší morfologie tím vyrovná... no tak ještě jsem zvědavá co na to řekně moje doktorka
25. únor 2010 ve 14:32  • Odpověz
pavczo taky myslim ze je to na zvyku jestli chlap nebo zenska, ale ja bych si asi musela zvykat hodne dlouho, jen jednou jsem si musela jit pro nejaky recept k zastupujici doktorovi kdyz moje doktorka mela dovolenou a kdyz jsem ho videla tak jsem se desila jen aby me nevysetroval - byl takovy divny :grinning: :grinning: :grinning: ale to jsem byla jeste takova pubertacka tak jsem to brala jinak :wink:
25. únor 2010 ve 14:34  • Odpověz
mmaxi a to mi psaly holky z beremka z našeho kraje, co ho znají, že je nějaký fešák, tak už se vidim, jak budu rudá jak rak :grinning: jsem říkala, kdybych ho aspoň viděla třeba zítra, když jdu jen k té sestřičce, abych věděla co mě pak příště čeká :slight_smile: Jen nevim, kdy mi moje dr. naposled dělala cytologii, myslim, že už je na čase nebo nedělá to při té kontrole teď po revizi nebo stačí, že mi dělali tu histolku?
25. únor 2010 ve 14:42  • Odpověz
tak to ti neporadim... jen vim ze ta moje nova doktorka rikala ze na prevenci + cytologii je narok jen 1 za rok, jinak ze to pojistovna nehradi... ale treba po revizi je to jinak
25. únor 2010 ve 14:49  • Odpověz
já myslim, že rok to měl být už v prosinci, co jsem nebyla. Jinak, když byl problém, dělala mi ji i po půl roce a pojišťovna to hradila.
25. únor 2010 ve 14:51  • Odpověz
aha...tak to jo .-) no uvidis co ti zitra pani doktrorka rekne, doufam ze to budou jen same dobre zpravy a ze brzy budes zpatky snazilka .-)
25. únor 2010 ve 14:53  • Odpověz
Holky, jsem pěkně nasraná. prej si máme na výsledky zavolat za 10 dní :angry: To fakt nechápu,.....a papír nám jako nedaj?
25. únor 2010 v 15:01  • Odpověz
No nevím jak u Vás ale u nás se dělá ta preventivka co půl roku
25. únor 2010 v 15:05  • Odpověz
10dni???????? a proc jako??? to budou delat nejake specialni testy? vzdyt standartni doba je tak 2-3 hod.
25. únor 2010 v 15:09  • Odpověz
drndi tak dlouho? Když jinde to mají za pár hodin, to je divné, ptali jste se na to proč?
25. únor 2010 v 15:13  • Odpověz
drndi: to jsou šmejdí :confounded:

Holky, tady u nás je tak krásně...koukám na to z okna a jediný co mi napadá je ta básničky: Ach, co je krásy v přírodě vůkol a já mám psáti domácí úkol... :grinning: Ale je to jistý, jaro je tuuuuuuuuuu. Já už ho slyšela klepat a je tuuuuu!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. únor 2010 v 15:16  • Odpověz
chcicolko : jojo i pres mrchu se dneska na svet divam optimisticky :slight_smile: dneska jsem ze skrine vytahla flausak a slunicko tak hralo ze me i v nem bylo vedro - tak snad uz sbohem zimni bundy :grinning:
25. únor 2010 v 15:17  • Odpověz
Ahoj holky,

tak maminka už je skoro dvě hodiny pryč. Samozřejmě bez šišlání se to neobešlo, "poď k bábě ty moje žlato," a žlato nešlo, tulilo se u maminky, což bylo komentováno že je mamánek :angry: aby nebyl když ještě není 100% Ok že jo... Přestože jsem říkala, aby nic nenosila, tak přinesla: banány, půlku grilovaného kuřete (přestože jsem jí říkala že pečená stehna budou k večeři), šunku, a přestože ví že má malej průjem kterej až stříká (za dnešek zlikvidoval troje dupačky - když ho tlačí bříško nechávám ho v dupkách aby neměl přes bříško zbytečně gumy tepláčků nebo punčošek), tak mu přinesla JOGURT. Nechápu. "ale to není jogurt, to je tvarohová activia, ta bříško rovná." Tak jsem si pomyslela něco o těch co věřej reklamám.... Nicméně - nic z toho jsem od ní nevzala, vše jsem jí řekla ať si vezme nebo vezme babičce. A jak to dopadlo? Kus grilovaného kuřete jsem našla na talířku (asi ho tu zapomněla, protože se mi nechce věřit že by neposlechla co jí říkám :grinning: ) poté co naše stehna která se mi rozmražují označila jako "hrůzy", banány jsem našla nahoře na skříňce (tam je dávám i já aby je malej nechtěl furt, protože je schopnej banány jíst do momentu dokud jsou) a piškoty, jíž jsem jí ukázala plnej sáček "zapomněla" na stole. Tu activii co vlastně není jogurt a šunku (aspoň si jí prohlídni) si nakonec odnesla.

Jak u blbejch.
25. únor 2010 v 15:24  • Odpověz
chicoo,c já už jaru taky věřím, poté co jsme v pondělí potkali v parku kosa :grinning:
25. únor 2010 v 15:26  • Odpověz
drndi,teda co na tom zkoumaj tak dlouho,my sme to věděli taky ještě ten den..a to bylo už před 12 lety.. :wink:
25. únor 2010 v 15:34  •  3 děti  • Odpověz
Jo ještě k tý activii, když jsem jí řekla že mu Honza koupil laktobacily, tak se na to tvářila všelijak :grinning: Přitom to je to jediný co opravdu funguje, jinak veškerý Activie a Actimely jsou jen vějička na lidi jak z nich dostat prachy (kámoška dělá v odnoži Danone a dostal se jí do ruky výsledek testů kt. si Danone zadalo - prý katastrofa) Takže jsem vlastně strašná krkavčí matka co mu nedopřeje spokojený bříško a láduje ho něčím zbytečným (rozuměj co ona nezná :grinning: )
25. únor 2010 v 15:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.