• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
No holky, já taky nechápu proč, a manžel se na to nezeptall, ale říkal, že tam zítra zavolá, protože si zapoměl vzít do práce potvrzení, že byl u doktora a rovnou se zeptá jestli ty výsledky náhodou už nemají a jestli budou na to vystavovat nějakej papír nebo to budou posílat mýmu gyndr. emailem.....

No a jinak jsem teď byla s manžílkem na kafču a všechno mi to povykládal, jak to probíhalo

:grinning:

Ten můj chlap je ale drbna, to jsem nečekala :slight_smile:

Asi ho to nějak zvlášť psychicky nepoznamenalo, protože byl vysmátej jak sluníčko.....
25. únor 2010 v 15:47  • Odpověz
drndi, hele a nebrali to ještě na nějaký zevrubnější testování? Něco kvůli genetice? já teda nevím, ale kdyby zkoumali jen tu hybnost a tvar tak to asi bude rychlejší, kdyby to zkoumali kvůli genetice tak bych i věřila tomu že to potrvá... No však s zítra zeptáte :slight_smile:
25. únor 2010 v 15:50  • Odpověz
drndi : tak to jsou nasi manzilci stejni :slight_smile: ja se stresovala a bala se jestli z toho nebude nejaky spatny a on byl naprosto v pohode , taky si z toho spis delal legraci ...
25. únor 2010 v 15:51  • Odpověz
pepi, no na žádance jsem měla jen vyšetření na spermiogram, nic víc nic míň...fakt to nechápu. třeba toho mají moc, tak to zmrazí a až na tzo budou mít čas, tak rozmrazí a pak to prostudujou.....Jsem z toho paf, protože všichni mi tady psali, že to měli ještě den den...a jsem z toho smutná :frowning2:
25. únor 2010 v 15:53  • Odpověz
maxi, on mi to všechno popisoval, úplně do detailu :grinning: Jak to tam vypadalo, ta místnost, že tam měli strašně starý časopisy ještě ze zarostlejma ženskýma, že si připadal jak ve starověku a nedalo se na to dívat :grinning: :grinning: No a tak prostě....A nezapoměl opomenout, že tam byli mladý sestřičky, že tam spíš čekal nějaký strý fuchtle :sweat_smile:
25. únor 2010 v 15:55  • Odpověz
tak to je manzel docela hrdina ze to zvladl i ve starovekych podminkach...podobne detaily si nenechal ujit ani muj manzilek ale byl na tom asi lip nez tvuj - rikal ze tam meli vyber :grinning: :grinning: :grinning:
25. únor 2010 v 15:58  • Odpověz
maxi, no hlavně mě překvapilo, že pak prý musel vyplňovat nějaký dotazník ( jako jméno, rod.číslo, bydliště ) a mimi jiné tam prý bylo , zda to, co donesl v kelímku je fakt celá dávka, tak se tomu smál....Prý jestli se někteří chlapi neumí trefit :grinning: :grinning: Kelímek je pý dost velkej a neměl s tím sebemenší problém :wink:
25. únor 2010 v 16:00  • Odpověz
Ježiš, to je asi blbý, že to tu rozebírám :sweat_smile:
25. únor 2010 v 16:03  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: drndi kdyby z toho nasi chlapi meli psychickou ujmu tak to tu nerozebirame...ale takhle si z toho muzem delat legraci :wink: a byt na ne pysne :slight_smile:
25. únor 2010 v 16:08  • Odpověz
Holky, jupíííííííííííí, mám novou doktorku (tutéž co mamka a ségra) a mám přijít hned v úterý 2.3. Tak se těším, že fazolku konečně uvidím online (minule jsem jí viděla až ze záznamu) a pro taťku si řeknu o fotečku, ať taky vidí, jak už to naše děťátko vypadá. Jééééé, já se tak těším a už nemusím k ježibabě. Uf. Mám fakt radost!!!
25. únor 2010 v 16:25  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem četla ten drndí příběh s manželem a řechtám se tu jako tele. Ty časáky bych fakt chtěla vidět :grinning: Jinak drndi, ten dotazník náhodou asi nebude úplně od věci, páč třeba ten můj se prý moc netrefil a z větší části to skončilo v umyvadle :grinning:
25. únor 2010 v 16:25  • Odpověz
jojo maxi, tak tak :wink:

teď mě tak "brutálně" zapíchalo v podbříšku, že jsem myslela, že se vyvrátím....až se mi z toho udělaly mžitky pře očima :astonished: tak doufám, že to neznamená, že mám cystu, to by mě fakt trefilo....ještě tohle k tomu :rolling_eyes:
25. únor 2010 v 16:26  • Odpověz
Chicol, super, to je skvělá zpráva! Tak fazolku koukej pořádně očíhnout a pak donést nejčerstvější zpravodajství :wink:
25. únor 2010 v 16:26  • Odpověz
zlab, faaaakt? No ten můj je teda chlapák, že se strefil :grinning: Však byl na sebe taky pyšnej....no jo, chlapská ježitnost :grinning:
25. únor 2010 v 16:27  • Odpověz
chicool, no jupííííííííí jouuuu :slight_smile:
25. únor 2010 v 16:28  • Odpověz
Drndi, nojo, byl chudák hrozně nervní a dostal na to nějakou mrňavou krabičku, asi se tady v Praze šetří i na nádobkách :grinning:
25. únor 2010 v 16:30  • Odpověz
zlab, manžel ty "zarostliny" přímo pojmenoval jako komunistický baby :grinning: tak nevím, co tím básník chtěl říci....vždyť před převratem taky byly přece žiletky, néé? :sweat_smile:
25. únor 2010 v 16:30  • Odpověz
chicoo, tak gratulace :slight_smile:
25. únor 2010 v 16:36  • Odpověz
Holky, díky. Mám fakt radost a ještě mě vezme tak brzy, tak se konečně pořádně směju a tou novou kontrolou smyju ten pel z tý šílený první kontroly. Ona sice nemá nijakej špičkovej utz, ale o to nejde, aspoň se mnou bude jednat jako s člověkem. Fakt se těším a konečně ze mě spadl ten šutr, jak to vyřeším. Uf.
25. únor 2010 v 16:41  • Odpověz
chicool,mám radost s tebou,to je faaajn že Tě vzala tak rychle,uvidíš,že budeš ráda že si ji změnila-tohle si musíš prostě užívat :wink:
25. únor 2010 v 16:41  •  3 děti  • Odpověz
pajinko: přesně tak. Jen mi mrzí, že jsem tu čůzu měla změnit dávno :slight_smile:
25. únor 2010 v 16:42  • Odpověz
ještě že je tady doba kdy si můžeme jakéhokoli doktora vybrat,ještě pamatuju dobu,kdy sem v 17letech musela chodit na gyndu k jedné taky rádobx doktorce,nikdo ju neměl rád,prostě sme neměly na výběr,spadaly sme pod ní a jinam sme nemohly,díky za tohle že si mužeme vybírat..takže si rozhodně chceme vybrat ve všem doktora kterému důvěřujeme a víme že se mužeme na něj kdykoli obrátit
25. únor 2010 v 17:16  •  3 děti  • Odpověz
Ahoj holky.
Chicool, to je hezká zprávička, že máš novou doktorku, bude s tebou hezky všechno probírat a hlavně s tebou bude jednat jako s "maminkou" a né jak s dalším těhotným kusem :sunglasses:

Drndi, téda, já myslela, že fakt ty výsledky budete vědět mnohem dřív. Takhle napínat, to by mě asi naštvalo. No ale má to za sebou, tak aspoň že tak :wink:
25. únor 2010 v 18:08  • Odpověz
Dobré páteční ráno :slight_smile:
Tak máme zase pátek, toto letí.........za chvíli fakt budou holky těhulky rodit :dizzy_face:
26. únor 2010 v 07:04  • Odpověz
Dobré ránko při pátečkuu, juchůůů to je super den :grinning:

Chikoo,to je super, že tě ta doktorka vzala, konečně uvidiš miminko, a zbavila ses té baby. :wink:
26. únor 2010 v 07:15  • Odpověz
Ahoj holky,

jojo lulii taky se mně zdá, že teď to nějak letí, tento týden mně teda hrozně rychle utekl a za chvilku březen - juchuchůůů :sunglasses:
26. únor 2010 v 07:15  • Odpověz
Holky já myslela, že dnes nevstanu, jsem utahana jak kotě, ještě, že už bude víkendík :dizzy_face: A po víkendíku jdu hned k doktorce, těším se až zasej uvidim mimiska :grinning:
26. únor 2010 v 07:16  • Odpověz
ahojky,
jo, taky mám radost, že konečně pátek, i když mě čeká víkend, kdy je manžílek celé dny v práci a to mi tedy neba. :unamused: Ale co se dá dělat a v pondělí už březen, to je jarní měsíc, ať už je všechen ten sníh fuč a žádnej nepřipadne.
26. únor 2010 v 07:17  • Odpověz
bréé páteční ránko :slight_smile:

konečně víkend jupííjouuu :sunglasses:
26. únor 2010 v 07:38  • Odpověz
taky jsem ráda že už ve vzduchu je cítit jaro a krásně se už prodlužuje den :slight_smile:
26. únor 2010 v 07:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.