• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
jojo já už jsem kafíčkovala na dvorečku pěkně venku, to miluju :dizzy_face: :grinning:
přemýšlím, že si v pondělí vezmu volno a trochu si prodloužím víkend, ale uvidíme co mně řekne doktor, jestli bych se mohla přeobjednat na úterý a když ne, tak pomažu do práce a nechám si to na jindy :pensive:
26. únor 2010 v 07:55  • Odpověz
ahoj holky, jupíííí je pátek, ten tejden fakt strašně rychle utekl, v práci dost nestíhám, mám tady práce až nad hlavu, v pondělí jedu do Prahy na školení a zrovna se nejspíš bude stávkovat, tak to bude veselé :slight_smile:

syll - malá neteřinka se má k světu, už váží skoro 1800 gramů, je bez větších komplikací, ještě malinko zápasí s dýcháním, ale je to den ode dne lepší. Takže věřím, že tento příběh už bude mít šťastnej konec a brzy ségru přijmou do nemocnice a bude tam moct být s ní a pak už brzy půjdou domů a budou si moct ten malej uzlíček šťastně užívat...
26. únor 2010 v 08:00  • Odpověz
popellka: tak snad to půjde přeobjednat a ty si pěkně užiješ prodloužený víkend :wink:
26. únor 2010 v 08:05  • Odpověz
zebrafa: to jsou pěkný zprávy a neteřinka je bojovníček :wink: ...tak jen tak dál ať už si jí mohou co nejdřív dovézt domů :slight_smile:
26. únor 2010 v 08:08  • Odpověz
Ahojky,tak myslím cítím že červený ferary je na cestě :frowning2: ,bolí mě břicho jako bych už měla ms
http://www.fertilityfriend.com/home/2d39c0
nevím proč mi to sem dává všechny grafy.. :astonished:
26. únor 2010 v 08:09  •  3 děti  • Odpověz
Dobré ránko holky,

konečně pátek. To je super! Už se těším na víkend, budu jen a jen odpočívat! A udělám si hovězí polévku, šmankote, jakou já na ní mam chuť. :slight_smile:
26. únor 2010 v 08:11  • Odpověz
Zebraf: to je super, že malá tak roste :dizzy_face:

Paji, nezoufej, podle grafu máš dost vysokou teplotu na MS, dokud ji nemáš, nic není ztraceno :wink:
26. únor 2010 v 08:19  • Odpověz
jellyy: jojo snad, uvidím, musím tam zavolat pozdějí
jééé taky se těším na víkend a jeden den budeme mít na oběd "Čínu" a tu jsme neměli hodně dlouho, tak na ni mám taky strašnou chuť
26. únor 2010 v 08:23  • Odpověz
syll já vím,ms dostavám klidně s teplotou 36.8,u vyšší teploty tak den 2 špiním,když mám teplotu 36.6 a mín ,tak se spustí hned..no uvidíme
26. únor 2010 v 08:23  •  3 děti  • Odpověz
chic, zapomněla jsem ti pogratulovat k nové dr. doufám, že bude milá a příjemná a pečlivá.
Já vůbec nevim, co budu o víkendu dělat k jídlu, manžílek bude v práci a doma tedy nic moc ze zásob :wink: ani by mi neuškodilo nejíst, protože už se na sebe nemůžu ani podívat, jen zítra večer jdem s tchánovcema na večeři, jsme pozvaní, mají výročí svatby. Náhodou nevíte, jestli bychom jim měli něco koupit, případně co???
paji, třeba ještě ms to nemusí být, uvidíš, držim palečky, ať nejde
26. únor 2010 v 08:37  • Odpověz
pavczi já bych k výročí svatbě určitě něco koupila, paní určitě kytku a manželovi nějakou dobrou bonboniéru
26. únor 2010 v 08:50  • Odpověz
ahojky holky :slight_smile: ja mam dneska silenou naladu :angry: holt mrcha se mnou poradne clouma :angry: :angry: :angry:

pavczo: souhlasim s jellyy, neco by to chtelo .-) a myslim ze kyti nic nezkazi a vinecko pro tchana by taky bylo OK .-)
26. únor 2010 v 08:55  • Odpověz
Pavli tak tchánovci měli výročí v prosinci a bylo to myslím 30 let, byli jsme taky v restauraci na obědě, tak my jsme jim přispěli na nový židle do kuchyně :wink:
26. únor 2010 v 08:57  • Odpověz
pavczi my kupovali k výročí kytku a dárkový balíček a na další sme měli dvě kytky pro ženu a pro muže,jednu sem udělala klobásovou a moooc se mi povedla,byla hezčí než ta z květin :slight_smile:
26. únor 2010 v 08:57  •  3 děti  • Odpověz
My to u nás nikdy nedrželi, tedy mamka s tátou to neslavili, nic jsme jim jako děti nedávali ani oni mezi sebou, měli by výročí zrovna dneska, ale už jsou 4 roky po rozvodě. :unamused: Takže proto nevim.
Já jsem taky říkala manželovi, že kytku a třeba tátovi víno, ale přišlo mu, že by to chtělo něco společného :wink: . Ale už nebudem mít moc možnost kde koupit.
26. únor 2010 v 09:06  • Odpověz
pavczo me kytka a vino prijdou idealni ... vzdyt to je jako spolecne, kyti si daji na stul a vinko si vecer vypiji spolu :grinning: :grinning: :grinning:
26. únor 2010 v 09:12  • Odpověz
přesně mmaxi :grinning:
26. únor 2010 v 09:14  • Odpověz
pavli tak třeba mně by se líbila ta slaná kytka z klobásů atd.....ale já mám ráda maso :wink:
26. únor 2010 v 09:14  • Odpověz
popellko, jenže tu mi dnes už rychle asi neudělají :wink: přemýšlim, jak to stihnout, v půl jedenáctý jdu k té dr. a nevim, jestli stihnu zaběhnout do květinářství a aby šéfka mě neviděla, že jdu od dr. s kytkou, odpoledne nestíhám vůbec, musim brzo domů, hned z práce na bus a u nás nic neni. Tak doufám, že budu u dr. rychle a doběhnu pro to, jsme to nechali na poslední chvíli.
26. únor 2010 v 09:17  • Odpověz
aha, tak to máš pravdu, že to tak narychlo asi neudělají :wink: já si to neuvědomila :grinning: :grinning: :grinning:
26. únor 2010 v 09:32  • Odpověz
já sem si tu kytku dělala sama napíchala sem klobásky ruzně druhy na špejle a drátky,pak sem nápíchala červenou,žutou a zelenou papriku,hezkou cibulu,česnek,aspárát,citronovy listy,fakt byla pěkná a dobrá :grinning:
26. únor 2010 v 09:33  •  3 děti  • Odpověz
paji ani ten materiál už se nedostanu nakoupit :grinning: Blbý, že je právě manža v práci, já autem nejezdim a z práce nestíhám u nás už nic nekoupim a stejně se vidim, že by mi ji ještě slupl náš psík :grinning: . No, zkusim doběhnout od té dr. aspoň pro klasik kytku, protože když jdu čas předpolední k dr. a pak hned zase na oběd už nejdu. Ke všemu, jedna kolegyně je doma, druhá odchází za chvíli do školy, takže bych měla přijít co nejdřív.
26. únor 2010 v 09:43  • Odpověz
tak jsem přeobjednaná na úterý a v pondělí mám volno - jupíííííí :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. únor 2010 v 09:45  • Odpověz
popellko, to se máš, tak si užij príma dlouhý víkend :slight_smile:
26. únor 2010 v 09:50  • Odpověz
popellko tak to je parááda...docela ti to volno závidím :dizzy_face: :slight_smile:
26. únor 2010 v 09:52  • Odpověz
a já mám pěkné nerva, aspoň se po dlouhé době pořádně vyprázdnim :grinning:
26. únor 2010 v 10:00  • Odpověz
na kolik jdeš pavczi?....všechno špatný je k něčemu dobrý viď :grinning:
26. únor 2010 v 10:02  • Odpověz
Ahojky holky :rolling_eyes:
26. únor 2010 v 10:05  • Odpověz
jééé holky díky :slight_smile: ale jak to tak vidím, tak budu prát a vařit atd.... ale furt lepší, než v práci, snad se aspoň vyspím :pensive: :dizzy_face: :grinning: i když z toho nemám dobrej pocit, že jsem posunula doktora, ale o jeden den se snad nic nestane
:sweat_smile:
26. únor 2010 v 10:06  • Odpověz
já si taky myslím že ten jeden den nehraje roli :slight_smile:
26. únor 2010 v 10:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.